APARTAMENT 1+1 PER QIRA TE SIRI KODRA Tirane

Shtepi me Qera Data: 21/04/2019 01:01

26,000 Leke

  • APARTAMENT 1+1 PER QIRA TE SIRI KODRA
  • APARTAMENT 1+1 PER QIRA TE SIRI KODRA
  • APARTAMENT 1+1 PER QIRA TE SIRI KODRA
  • APARTAMENT 1+1 PER QIRA TE SIRI KODRA

APARTMENT 1 + 1 [FOR CIRCULATION TO SIRI KODRA

Rent 1 +1 apartment in Siri Kodra. The apartment is duplex and has 60sqm of living space. Fully furnished. For more information or for a visit contact us at 0035568 214 4422!


Pagesa 26,000 Leke
Dhoma | Kuzhine 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 60.00
Kati 1
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres
Adresa Rruga Siri Kodra, Tirana, Albania
Lexime 2187

Jepet me qira apartament 1+1 te Siri Kodra. Apartamenti eshte dupleks dhe ka siperfaqe 60m2 . Ofrohet teresisht i mobiluar. Per me shume informacion ose per nje vizite na kontaktoni ne numrin !