Apartamet me qera 1+1 Tirane

Shtepi me Qera Data: 21/04/2019 01:15

Rented apartments 1 + 1

We rent apartment 1 + 1 + 1, 70 m2, bathroom at "Karl Gega" street, near the new Boulevard, 200m from old maternity (former train station). The apartment is located on the 3rd floor of a new building with elevators.
Contemporary furniture and perfect organization. Price 350 euro indisputable. For more info contact us at: 0699321919.


Pagesa 350 Euro
Dhoma | Kuzhine 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 70.00
Kati 3
Qyteti - Zona Tirane - Tjeter zone
Adresa Rruga “Karl Gega”, prane Bulevardit te Ri, 200m nga materniteti i vjeter (ish stacioni trenit)
Lexime 362

Jepet me qera apartamenti 1+1+1, 70 M2, tualet ne Rr: “Karl Gega”, prane Bulevardit te Ri, 200m nga materniteti i vjeter (ish stacioni trenit). Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallat te ri me ashensore.
Mobilimi bashkekohor dhe organizimi perfekt. Cmimi 350 euro i padiskutueshem.Per me shume info kontaktoni ne nr: .