Apartamet Me Qera 1+1 Tirane

Jepet me qera apartamenti 1+1+1, 70 M2, tualet ne Rr: “Karl Gega”, prane Bulevardit te Ri, 200m nga materniteti i vjeter (ish stacioni trenit). Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallat te ri me ashensore.
Mobilimi bashkekohor dhe organizimi perfekt. Cmimi 350 euro i padiskutueshem.Per me shume info kontaktoni ne nr: ( Not Allowed On Text).

Njoftime te Ngjashme