Jepet Me Qira Apartament 1+1 Te Kompleksi Panorama ! Tirane

Jepet apartament me qira 1+1 te kompleksi panorama ne katin e 8.
Orientimi eshte jug perendim.
Apartamenti sapo eshte mobiluar dhe ka nje super mobilim qe e ben jetesen dhe me te kendshme.
Fasilitetet qe ofron zona jane te shumta.
Preferohen te huaj
Per me teper info jeni te lutur te na kontaktoni