Apartament Luksoz Me Qera Tek Rruga E Bogdaneve! Tirane

Jepet me qera apartament luksoz 1+1 tek Rruga e Bogdaneve. Apartamenti ndodhet ne kat te 7-te, pallat i ri me punime mjaft cilesore dhe mjaft mire i administruar. Eshte i pajisur me sistem kamerash sigurie 24 ore. Apartamenti ka siperfaqe 60m2 i organizuar ne 1 dhome gjumi, Eshte i arreduar dhe mobiluar ne menyre mjaft luksoze. I shtruar me parket i pajisur me sistem chiller. Ndodhet ne zone te preferuar, shume afer qendres. Per me shume detaje dhe vizitne ne prone na kontaktoni.

Id e prones : ME060219-01
www.homeplus.al

Njoftime te Ngjashme