APARTAMENT 1+1 PER QIRA TE JORDAN MISJA Tirane

Shtepi me Qera Data: 21/04/2019 01:08

250 Euro

  • APARTAMENT 1+1 PER QIRA TE JORDAN MISJA
  • APARTAMENT 1+1 PER QIRA TE JORDAN MISJA
  • APARTAMENT 1+1 PER QIRA TE JORDAN MISJA
  • APARTAMENT 1+1 PER QIRA TE JORDAN MISJA

1 + 1 APARTMENT FOR RENT OF JORDAN MISSION

For rent apartment 1 + 1 in new building with elevator on 5th floor.
It is organized in a living room with a shared kitchen, a bedroom with exit to the veranda, a toilet and a large balcony. Furnished furnished.
For a visit to the property please call us! +355674050154


Pagesa 250 Euro
Dhoma | Kuzhine 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 80.00
Kati 5
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres
Adresa Rruga Jordan Misja, Tirana, Albania
Lexime 463

Jepet me qera apartament 1+1 ne ndertim te ri me ashensor ne katin e 5.
Organizohet ne nje sallon me kuzhine te perbashket, nje dhome gjumi ku ka dalje ne verand, nje tualet si dhe nje ballkon te madhe .Ofrohet i mobiluar.
Per nje vizite ne prone ju lutemi te na telefononi! +