Jeptet me qira super apartament 1+1 tek Stacioni I Trenit Tirane

Shtepi me Qera Data: 21/04/2019 04:03

350 Euro

  • Jeptet me qira super  apartament 1+1 tek Stacioni I Trenit
  • Jeptet me qira super  apartament 1+1 tek Stacioni I Trenit
  • Jeptet me qira super  apartament 1+1 tek Stacioni I Trenit
  • Jeptet me qira super  apartament 1+1 tek Stacioni I Trenit

Superb apartment rental apartment 1 + 1 to Train Station

Rent Apartment 1 + 1 at the New Boulevard, on the third floor of a new building with lift. The apartment is organized in a bedroom, a toilet, a living room and a separate cooking environment. It is completely complete and uninhabited. The apartment is located in a very quiet and quite accessible neighborhood. For a visit to the property contact us at 0693085450


Pagesa 350 Euro
Dhoma | Kuzhine 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 67.00
Kati 3
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres
Adresa Stacioni i Trenit, Tirana, Albania
Lexime 285

Jepet me Qira Apartament 1+1 te Bulevardi i Ri, ne katin e trete te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar ne nje dhome gjumi, nje tualet, nje sallon dhe nje ambient gatimi me vete. Ai eshte plotesisht i kompletuar dhe i pa banuar me pare. Apartamenti ndodhet ne nje lagje shume te qete dhe mjaft te aksesueshme. Per nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin