Ambjent i kompletuar me te gjitha,garzonjer,rruga gjon mili,5 min.large bulevardit te ri,r.sirikodra Tirane

Shtepi me Qera Data: 13/05/2019 12:02

150 Euro

  • Ambjent i kompletuar me te gjitha,garzonjer,rruga gjon mili,5 min.large bulevardit te ri,r.sirikodra
  • Ambjent i kompletuar me te gjitha,garzonjer,rruga gjon mili,5 min.large bulevardit te ri,r.sirikodra
  • Ambjent i kompletuar me te gjitha,garzonjer,rruga gjon mili,5 min.large bulevardit te ri,r.sirikodra
  • Ambjent i kompletuar me te gjitha,garzonjer,rruga gjon mili,5 min.large bulevardit te ri,r.sirikodra

Completely equipped, garage, road with miles, 5 min.large boulevard new, rsirikodra

New building, fully equipped garage, 5 min. Large new boulevard, which joins the siri hills road, 5 min.large Meridian hotel, and fast wi-fi.


Pagesa 150 Euro
Dhoma | Kuzhine 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 29.00
Kati 1
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres
Adresa Rruga Gjon Mili, Tirana, Albania
Lexime 2520

Pallat i ri ,garzonjer e kompletuar me te gjitha,5 min large bulevardit te ri ku bashkohet me rrugen siri kodra,5 min.large hotel Meridian,ka dhe wi-fi te shpejte.etj.