Ultra 1+1(60 m2) tek Kopshti Zoologjik, i Dizenjuar me Arkitekt | Mobilim dhe Cdo Gje e Re Tirane

Shtepi me Qera Data: 02/08/2019 11:58

Ultra 1 + 1 (60 m2) at the Zoo, designed by Architect Furniture and Everything New

For Rent Super Apt 1 + 1 + Balcony (60 m2) at the Zoo - Gambero | Investing | Perfect Zone | Designed with Architect New Building with Cameras Survey Qualitative Furniture and Everything New Inverter Conditioner Natural Lighting During All Time Walls With Coarse Wallpaper Kitchen with Kundrabufe and Any Modern Appliances Double glazed windows with grilles Thermoinsulation | Waterproofing High Quality Hydrosanitary Toilet Hydraulic and Electric Installations Almost

Q755

Data sharing:

- 1 bedroom
- 1 living room + 1 kitchen
- 1 toilet
- 1 Balcony

Characteristics:

- SUPER Apartment TE GARDEN ZOOLOGY - GAMBERO
- Designed with Architect
- Any space exploited at maximum
- 1 + 1 with Balcony
- INVESTED ALL NEW
- New and Modern Furniture
- KONDICIONER Inverter "GREE"

- Entrance
- Outside Door Lock
- Re-Door Dock Double glazed window with grill

- High natural light all the time
- Orientation: West
- I'm sounding acoustically
- Waterproofing

- Quiet neighborhood, with family and high floor
- Safe Building with Cameras System

SOXHORON:

- With Inverter Conditioner "GREE"
- With walls lined with expensive wallpapers
- With New Kend New comfortable armchairs
- With Super Lighting ***
- Double glazed windows + grilles
- Regarding the balcony
- With GREEN Multiinverter
- With a TV set SAMSUNG
- Bookcase

KITCHEN:

- With Everything New
- With natural ventilation
- With condenser + aspirator "YOUTBIG AIR"
+ furnace "JESET" + "ISKRA" breadcrumbs + cooler "DELUX"
- With Super Lighting
- With wooden dining table + 4 chairs

BEDROOM:

- With Double Bed + Large Closet Closet
- Walls worn with wall paper
- With Super Lighting + Double glazing window

Toilet:

- With quality sanitation at XHENI'S
- With aspirator
- LEOV
- OCEAN Lavatrive

- Electrical Electrical Installation
- Qualitative hydraulic inlets

- Facilitets close
- Access Public Transport

Price: 330 Euro or 40,000 Lek

* Paradhenie: 1.5 MONTHS

Tel or Whatsapp: 0674749032


Pagesa 350 Euro
Dhoma | Kuzhine 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 60.00
Kati 1
Qyteti - Zona Tirane - Liqeni i thate/Kopshti botanik
Adresa Kopshti Zoologjik, Tirana, Albania
Lexime 1459

Jepet me Qera Super Apt 1 + 1 + Ballkon (60 m2) tek Kopshti Zoologjik - Gambero | i Investuar | Zone Perfekte | Dizenjuar me Arkitekt | Pallat i Ri me Survejim Kamerash | Mobilim Cilesor dhe Cdo Gje e Re | Kondicioner Inverter | Ndricim Natyral Gjate Gjithe Kohes | Mure te Veshura me Leter Murale te Shtrenjt | Kuzhine me Kundrabufe dhe Cdo Pajisje Moderne | Dritaret Dopio Xham me Grila | Termoizolim | Hidroizolim | Tualet me Hidrosanitare Super Cilesore | Instalimet Hidraulike dhe Elektrike Gati

Q755

Te dhenat e ndarjes:

- 1dhome gjumi
- 1 sallon + 1 kuzhine
- 1 tualet
- 1 Ballkon

Karakteristika:

- SUPER Apartament TE KOPSHTI ZOOLOGJIK - GAMBERO
- Dizenjuar me Arkitekt
- Cdo hapsire e shfrytezuar ne maximum
- 1+1 me Ballkon
- INVESTUAR cdo gje e RE
- Mobilim Cilesor I RI & Modern
- KONDICIONER Inverter "GREE"

- Hyrje me vete
- Dere e Jashtme e Blinduar
- Pallat i Ri- Dyer Dritare dopio xham me Grille

- Ndricim natyral te larte gjate gjithe kohes
- Orientimi: Perendim
- Izolim akustik
- Hidroizolim

- Lagje e qete , me banore familjare & shtreses larte
- Pallat i Sigurte me sistem Kamerash

SOXHORON:

- Me Kondicioner inverter " GREE"
- Me mure te veshur me leter murale te shtrenjt
- Me Kend te RI kolltuqe te reja te rehatshme
- Me super Ndricim***
- Dritaret dopio xham + grila
- Lidhur me Ballkonin
- Me Multiinverter GREE
- Me TV plazem SAMSUNG
- Raft librash

KUZHINA:

- Me Cdo gje te re
- Me ajrosje natyrale
- Me kondrabufe + aspirator "YOUTBIG AIR"
+ furre "JESET" + thekse buke "ISKRA" + frigorifer i Ri "DELUX"
- Me super Ndricim
- Me tavoline ngrenie druri + 4 karrige

DHOMA GJUMIT:

- Me Krevat dopio + Dollap te madh rrobash
- Me mure te veshur me leter murale
- Me super Ndricim + Dritare dopio xhami

TUALETI:

- Me hidrosanitare cilesore te XHENI'S
- Me aspirator
- Dushi LEOV
- Lavatrive OCEAN

- Instalime Elektrike Cilesore
- Intalime Hidraulike cilesore

- Facilietet afer
- Akses me Transport publik

Cmimi: 350 Euro

*Paradhenie: 1.5 MUAJ

Tel ose Whatsapp: