JEPET ME QERA SUPER APARTAMENT 1+1 TE CONCORD Tirane

Shtepi me Qera Data: 21/04/2019 04:03

250 Euro

  • JEPET ME QERA SUPER APARTAMENT 1+1 TE CONCORD
  • JEPET ME QERA SUPER APARTAMENT 1+1 TE CONCORD
  • JEPET ME QERA SUPER APARTAMENT 1+1 TE CONCORD
  • JEPET ME QERA SUPER APARTAMENT 1+1 TE CONCORD

RENT SUPER APARTMENT 1 + 1 TO CONCORD

Rented 1 + 1 fully furnished, uninhabited, parquet, new home appliances, restored last days.
It is located on the 6th floor of a new building with lift.
The apartment is positioned one of the most preferred areas in Tirana and has a SOUTH EAST orientation which offers natural light during most of the day.Pagesa 250 Euro
Dhoma | Kuzhine 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 63.00
Kati 6
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres
Adresa Rruga 5 Maji, Tirana, Albania
Lexime 699

Jepet me qera 1+1 totalisht e mobiluar, e pa banuar me pare , me parket,elektro shtepiake te reja,restauruar ditet e fundit.
Ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ashensor.
Apartamenti pozicionohet nje nga zonat me te preferuara ne Tirane dhe ka orientim JUG-LINDJE cka ofron ndricim natyral gjate pjeses me te madhe te dites.