APARTAMENT PER QIRA 1+1 TE RRUGA 5 MAJ Tirane

Shtepi me Qera Data: 21/04/2019 01:01

30,000 Leke

  • APARTAMENT PER QIRA 1+1 TE RRUGA 5 MAJ
  • APARTAMENT PER QIRA 1+1 TE RRUGA 5 MAJ
  • APARTAMENT PER QIRA 1+1 TE RRUGA 5 MAJ
  • APARTAMENT PER QIRA 1+1 TE RRUGA 5 MAJ
  • APARTAMENT PER QIRA 1+1 TE RRUGA 5 MAJ
  • APARTAMENT PER QIRA 1+1 TE RRUGA 5 MAJ
  • APARTAMENT PER QIRA 1+1 TE RRUGA 5 MAJ

APARTMENT FOR RENT 1 + 1 TO WAY 5 MAY

Rent a 1 + 1 apartment, with 65 m2 of space, on May 5th, near Concord Center. It is located on the 5th floor of a new building with lift. It is organized in a common living room with kitchen, 1 bedroom, 1 toilet and storage. For more information or a property visit contact us at 0035568 214 4422!


Pagesa 30,000 Leke
Dhoma | Kuzhine 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 65.00
Kati 5
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres
Adresa Rruga 5 Maji, Tirana, Albania
Lexime 558

Jepet per qira nje apartament 1+1, me siperfaqe 65 m2, ne rrugen 5 Maj, prane Concord Center. Ndodhet ne katin e 5, te nje pallati te ri me ashensor. Organizohet ne sallon te perbashket me kuzhinen, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe depo. Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin !