jepet me qira apartament 1+1 tek Medreseja Tirane

Shtepi me Qera Data: 11/02/2019 19:07

250 Euro

  • jepet me qira apartament 1+1 tek Medreseja
  • jepet me qira apartament 1+1 tek Medreseja
  • jepet me qira apartament 1+1 tek Medreseja
  • jepet me qira apartament 1+1 tek Medreseja

for rent apartment 1 + 1 in Medreseja

The apartment is located in a new building on the 5th floor. It is organized in the living room and kitchen, bedroom, bathroom and balcony. The apartment is furnished. For a visit to the property contact the number:


Pagesa 250 Euro
Dhoma | Kuzhine 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 80.00
Kati 5
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres
Adresa Rruga 5 Maji, Tirana, Albania
Lexime 730

Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri, ne katin e 5-te. Organizohet ne dhome ndenje dhe kuzhine, dhome gjumi, tualet dhe ballkon. Apartamenti eshte i mobiluar. Per nje vizite ne prone kontaktoni ne numrin: