APARTAMENT 1+1 PER QIRA NE MINE PEZE Tirane

Shtepi me Qera Data: 21/04/2019 01:01

1 + 1 APARTMENT FOR RENT IN MINE PEZE

Rent a 1 + 1 apartment, with a surface of 55 m2, close to the Gazheli fuel. It is located on the 5th floor of an existing building without lift. The apartment is partially furnished, has living room and kitchenette, 2 balconies, 1 bedroom and 1 toilet. For more information or a property visit contact us at 0035568 214 4422!


Pagesa 25,000 Leke
Dhoma | Kuzhine 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi Pjeserisht
Siperfaqa 55.00
Kati 5
Qyteti - Zona Tirane - Don Bosko
Adresa Rruga Mine Peza, Tirana, Albania
Lexime 1421

Jepet per qira nje apartament 1+1, me siperfaqe 55 m2, afer te karburant Gazheli. Ndodhet ne katin e 5, te nje pallati ekzistues pa ashensor. Apartamenti eshte pjeserisht i mobiluar, ka sallon dhe kuzhine te perbashket , 2 ballkone , 1 dhome gjumi dhe 1 tualet. Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin !