alketa vejziu  14240 Njoftime

 Online 151 lexues | 2 njoftime ne pritje

*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
360 Euro

Jepet me qera apartament 2 + 1 (97 m2) ne myslym shyr (bkt-ja) super lokacion | mobilim cilesor | kondicioner | hapesire e madhe dhe e shfrytezueshme ... (Premium 31.12.2019)

600 Euro

jepet me qira apartament fantastik 2+1 prane stadiumit dinamo, i cili ndodhet ne nje pallat te ri teper cilesor. apartamenti ndodhet ne katin e pare ... (Premium 23.04.2020)

300 Euro

Apt 2+1 (70 M2) Ne Myslym Shyr (zone Perfekte) Mobilim Cilesor/i Ri | Parket

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet me qera apartament 2 + 1 (70 m2) ne myslym shyr - zone shume e preferuar | mobilim cilesor / i ri | parket tek dy dhomat e gjumit | soxhorno e ... (Premium 31.12.2019)

260 Euro

Apt 2 + 1 (91 M2) Tek Fusha E Aviacionit (parku) Pallat I Ri Me Ashensor | I Mobiluar

Tjeter zone | Tirane (2.25 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
91.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Jepet me qera apt 2 + 1 (91 m2) tek fusha e aviacionit (parku) pallat i ri me ashensor | i mobiluar | hapesire e bolleshme me planimetri te rregullt d... (Premium 09.02.2020)

650 Euro Jepet me qera 2+1 ne bllok+ garazhd Jepet me qera apartament 2+1 kati i peste bashk me garazhd, apartamenti jepet pe

Jepet Me Qera 2+1 Ne Bllok+ Garazhd

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.62 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

19.05.2019 (21:35): Jepet me qera apartament 2+1 kati i peste bashk me garazhd, apartamenti jepet per biznes. ap ndodhet ne rrugen brigata e viii mbi bar capricon....

250 Euro Apartament me Qera Jepet Apartament me qera ne qender te Fierit prane parkut qendror Fier!150 m2! A

Apartament Me Qera

Qender | Fier
3+1 Dhoma | Kuzhine
150.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

19.05.2019 (21:23): Jepet apartament me qera ne qender te fierit prane parkut qendror fier!150 m2! apartamenti eshte 2 dhoma sallon dhome gatimi depo koridor banjo dhe tre ballkone! ndodhet ne katin e dyte banim! apartamenti eshte i mobiluar plotesisht ne menyre bashkoh...

500 Euro Mu ne Mes te Bllokut , Jepet Apartament 1+1 Me Qira 90 m2 ! Ne Bllok Jepet apartament 1+1 me qira ne nje pallat te ri te mireadministruar.

Mu Ne Mes Te Bllokut , Jepet Apartament 1+1 Me Qira 90 M2 !

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.86 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

19.05.2019 (21:20): Ne bllok jepet apartament 1+1 me qira ne nje pallat te ri te mireadministruar. apartamenti organizohet ne 1 soxhorno me shume drite natyrale dhe pjesen e gatimit,1 dhome gjumi dhe tualet me hidrosanitare cilesore. apartamenti eshte i bukur dhe esh...

450 Euro 🏡 Apartament 2+1 me qera perfshire post parkimi Myslym Shyr 450 euro 🏡 Apartament 2+1 me qera Eksluziv!
📍 Vendondodhja- Myslym Shyri.
📐Sip

🏡 Apartament 2+1 Me Qera Perfshire Post Parkimi Myslym Shyr 450 Euro

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.61 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
88.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

19.05.2019 (21:20): 🏡 apartament 2+1 me qera eksluziv! 📍 vendondodhja- myslym shyri. 📐siperfqja 80 m2 💵 cmimi 450 euro i padiskutueshem ne myslym shyr, jepet apartament 2+1 me qera ne nje pallat te ri me ashensor, shkalle me drit, administrim 24h perfshi...

600 Euro Jepet Super Apartament 3+1 me qira tek Kodra Diellit 1! Jepet Super Apartament me qira! Apartamenti ndodhet ne nje nga rezidencat me shu

Jepet Super Apartament 3+1 Me Qira Tek Kodra Diellit 1!

Kodra e Diellit | Tirane (2.22 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
135.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

19.05.2019 (21:20): Jepet super apartament me qira! apartamenti ndodhet ne nje nga rezidencat me shume te kerkuara te kodra e diellit 1. nje nga zonat me te qeta dhe komode per nje jetese te mire. apartamenti eshte i organizuar ne 3+1+2, me nje siperfaqe te bollshme 130...

500 Euro Prane Ambasades USA dhe Stadiumit jepet 2+1 me qira Jepet apartamenti me qira te Rruga Elbasanit!    
Apartamenti ndodhet ne nj

Prane Ambasades Usa Dhe Stadiumit Jepet 2+1 Me Qira

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (2.25 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

19.05.2019 (21:19): Jepet apartamenti me qira te rruga elbasanit! apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri te mireadministruar ne katin e peste ne rruge kryesore . zona ne te cilen ndodhet eshte mjaft e preferueshme dhe komode. apartamenti eshte i organizuar ne ...

600 Euro 🏠 Apartament 2+1+2 i mobiluar ne bllok 600 euro 🏠 Apartament 2+1+2 i mobiluar.
📍Rr.Brigada VIII, Bllok.
📐Siperfaqja:9

🏠 Apartament 2+1+2 I Mobiluar Ne Bllok 600 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.62 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
89.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

19.05.2019 (21:19): 🏠 apartament 2+1+2 i mobiluar. 📍rr.brigada viii, bllok. 📐siperfaqja:90 m2. 🚪kati 9. 💴 Çmimi 600 euro. apartament 🏡2+1+2 ballkon ne zemer te bllokut, i mobiluar, 600 euro💴. apartamenti ndodhet ne katin e 9🚪 te nje pallati ...

450 Euro Tek Kodra diellit jepet Apartament 2+1 me qira i super mobiluar 400 Euro Ulet Cmimi . Nese ju pelqejne hapesira te arreduara me shume shije dhe kujdes kemi apartament

Tek Kodra Diellit Jepet Apartament 2+1 Me Qira I Super Mobiluar 400 Euro Ulet Cmimi .

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (2.22 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
106.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

19.05.2019 (21:19): Nese ju pelqejne hapesira te arreduara me shume shije dhe kujdes kemi apartamentin perfekt per ju. nje shtepi e rregullt, e super mobiluar, me pajisjet e nevojshme elektoshtepiake dhe e mirembajtur mjaft mire. apartamenti 2+1 ndodhet ne zonen e kod...

400 Euro Ne Myslum Shyr Jepet 2+1 me qira 400 Euro Ne myslym shyr ne katin e 2 te nje pallati ekzistues jepet me qera apartament 2+

Ne Myslum Shyr Jepet 2+1 Me Qira 400 Euro

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

19.05.2019 (21:18): Ne myslym shyr ne katin e 2 te nje pallati ekzistues jepet me qera apartament 2+1 i mobiluar me cmim 400 euro .eshte i organizuar ne sallon kuzhine me vete, 2 dhoma gjumi , 1 tualet . te gjitha dhomat jane te mobiluara dhe te pajisura me te gjitha el...

280 Euro id:28548 - 1+1 Modern (77 m2) pas UET-se | Pallat i Ri me Ashensor | Mobilim Cilesor | Kondicioner

Jepet me qera 1 + 1 modern (77 m3) pas uet-se (rr. sali butka) pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor | hapesire e bollshme me ndricim perfekt | ko... (Premium 31.12.2019)

30,000 Leke id:115139 - Okazion jepet me qera apartment 1+1 tek Ish Ekspozita(Gjykata e Tiranes)

Okazion Jepet Me Qera Apartment 1+1 Tek Ish Ekspozita(gjykata E Tiranes)

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (1.28 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
73.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Ne nje nga zonat me te mira te tiranes,tek ish ekspozita ,ngjitur me gjykaten e tiranes jepet me qera apartament 1+1,i mobiluar me te gjitha elekktro... (Premium 04.09.2019)

650 Euro id:120287 - Ne Qender, jepet me Qira Apartament 3+1+2Tualete.

Ne Qender, Jepet Me Qira Apartament 3+1+2tualete.

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.63 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
148.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Ne qender, prane qendres galeria, ne katin e 8 te nje pallati te ri dhe shume cilesor jepet me qira apartament 3+1+2tualete. apartamenti eshte i organ... (Premium 06.05.2022)

500 Euro Ne Myslym Shyri apartament l mobiluar ne menyre moderne jepet me qira 2+1 80 m2 500 euro Ne Myslym shyr, jepet apartament 2+1 me qera ne nje pallat te ri me ashensor, sh

Ne Myslym Shyri Apartament L Mobiluar Ne Menyre Moderne Jepet Me Qira 2+1 80 M2 500 Euro

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.61 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

19.05.2019 (21:18): Ne myslym shyr, jepet apartament 2+1 me qera ne nje pallat te ri me ashensor, shkalle me drit, administrim 24h perfshire post parkimi ne katin -2 . apartamenti organizohet ne sallon dhe kuzhine me hapsire te bollshme, 2 dhoma gjumi dhe tualete. apar...

370 Euro Tek Pazari ri Jepet Super Apartament 1+1 me qira i mobiluar Tek Pazari i ri jepet super me qira apartament 1+1 i mobiluar ne menyre moderne,

Tek Pazari Ri Jepet Super Apartament 1+1 Me Qira I Mobiluar

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (0.56 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

19.05.2019 (21:18): Tek pazari i ri jepet super me qira apartament 1+1 i mobiluar ne menyre moderne,vjen i organizuar si me poshte ne sallon , dhome matrimoniale,guzhine me vete,tualet me dritare.ndodhet ne katin e 3 te nje pallati egsistues tek pazari.mundesi parkimi p...

43,000 Euro Shitet 1+1 te kopshti zoologjik Apartamenti ndodhet ne katin 1 te nje pallati te ri. Perbehet nga dhoma ndenjes

Shitet 1+1 Te Kopshti Zoologjik

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.13 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

19.05.2019 (20:51): Apartamenti ndodhet ne katin 1 te nje pallati te ri. perbehet nga dhoma ndenjes me 1 kend kuzhine te vecuar, dhoma e gjumit dhe tualeti me dritare. ...

Mobilimi:Bosh

43,000 Euro

600 Euro Apartament 3+1 (kodra e diellit) Apartamenti ndodhet ne rezidencen kodra e diellit 2, ne kati 3 me pamje dhe diel

Apartament 3+1 (kodra E Diellit)

Kodra e Diellit | Tirane (2.50 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
156.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

19.05.2019 (20:42): Apartamenti ndodhet ne rezidencen kodra e diellit 2, ne kati 3 me pamje dhe diell. perbehet nga 1 ambient i ndenje, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe veranda. totalisht i mobiluar me mobilie te reja. me parket....

450 Euro jepet me qera apartament 2+1 me pamje nga liqeni apartamenti ndodhet te kopshti zoologjik, ka pamje shume te bukur nga kosphti zo

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Me Pamje Nga Liqeni

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.25 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
93.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

19.05.2019 (20:41): Apartamenti ndodhet te kopshti zoologjik, ka pamje shume te bukur nga kosphti zoologjik dhe liqeni i tiranes. zona shume e preferuar. apartament i ngrohte dhe komod. 2+1 me 1 tualet. me kondicionere dhe i mobiluar shume mire. kati 3 banim me ashensor...

500 Euro jepet me qera 2+1+2wc+garazh te liqeni apartamenti ndodhet prane liqenit, tek kopshti zoologjik. ka organizim 2+1 me 2

Jepet Me Qera 2+1+2wc+garazh Te Liqeni

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.06 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
127.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

19.05.2019 (20:41): Apartamenti ndodhet prane liqenit, tek kopshti zoologjik. ka organizim 2+1 me 2 tualete dhe 2 ballkone. ka mobilim komod, orientim shume te mire dhe pamje fantastike. kati 5 me ashensor. me kondicionere. disponon edhe 1 garazh...

400 Euro 2+1+2 te liqeni i thate apartamenti ndodhet te liqeni i thate ne nje pallat ndertuar se fundi. eshte i m

2+1+2 Te Liqeni I Thate

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.98 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
150.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

19.05.2019 (20:41): Apartamenti ndodhet te liqeni i thate ne nje pallat ndertuar se fundi. eshte i mobiluar mire dhe i pajisur me kondicionere. ka orientim shume te mire. organizimi 2 +1 me 2 tualete. ambienti i gatimit i vecuar. apartamenti ka siperfaqe te bollshme dhe...

500 Euro jepet me qera 2+1 apartamenti ndodhet ne nje pallat pas dy kullave binjake ne bulevardin deshmoret

Jepet Me Qera 2+1

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (0.33 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

19.05.2019 (20:41): Apartamenti ndodhet ne nje pallat pas dy kullave binjake ne bulevardin deshmoret e kombit. eshte 2+1 i mobiluar me 2 tualete dhe 1 ballkon....

300 Euro 2+1 te kopshti botanik apartameninti ndodhet te kopshti botanik, kati 6 me ashensor. totalisht i mobilu

2+1 Te Kopshti Botanik

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.26 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

19.05.2019 (20:40): Apartameninti ndodhet te kopshti botanik, kati 6 me ashensor. totalisht i mobiluar. 2+1 me 1 tualet. zone e qete. apartament komod. preferohen familiare...

240 Euro id:54956 - Apt 1+1 (71 m2) ne Myslym Shyr (Super Vendodhje) Mobilim Cilesor | Kondicioner Inverter

Jepet me qera aparatament 1 + 1 (71 m2) ne myslym shyr (bkt-ja) zone shume e preferuar dhe e qete | hapesire e bolleshme me planimetri te rregullt | m... (Premium 31.12.2019)

240 Euro id:55511 - 2 + 1 (77 m2) tek Kristal Center - Mobilim Cilesor | Apt i Kompletuar | Ndricim Perfekt

Jepet me qera kati i dyte i nje vile 2 + 1 (77 m2) tek kristal center - mobilim cilesor | shtruar me pllake cilesore | hapesire e madhe me planimetri ... (Premium 31.12.2019)

240 Euro 2 + 1 (77 m2) tek Kristal Center - Mobilim Cilesor | Apt i Kompletuar | Ndricim Perfekt Jepet me Qera Kati i Dyte i Nje Vile 2 + 1 (77 m2) tek Kristal Center - Mobilim

2 + 1 (77 M2) Tek Kristal Center - Mobilim Cilesor | Apt I Kompletuar | Ndricim Perfekt

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.85 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
77.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

19.05.2019 (19:43): Jepet me qera kati i dyte i nje vile 2 + 1 (77 m2) tek kristal center - mobilim cilesor | shtruar me pllake cilesore | hapesire e madhe me planimetri te rregullt dhe ndricim perfekt | muret te sapo lyera | kolltuqe cilesore | kundrabufe druri | dhome...

280 Euro Liqeni,Kop.Zoologjik Jepet Apartament modern ne rezidence.
Sistem ngrohje/ftohje qendror.
Dhoma me

Liqeni,kop.zoologjik

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.47 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

19.05.2019 (18:18): Jepet apartament modern ne rezidence. sistem ngrohje/ftohje qendror. dhoma me parket. zone e qete dhe e sigurt. garazh personal i perfshire ne cmim....

32,000 Leke Ndarje qeraje per vajza 21 Dhjetori Jemi 3 vajza kerkojme 1 ose 2 vajza( Nje dhome gjumi vecante e mobiluar ne dispo

Ndarje Qeraje Per Vajza 21 Dhjetori

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.64 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
84.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

19.05.2019 (18:16): Jemi 3 vajza kerkojme 1 ose 2 vajza( nje dhome gjumi vecante e mobiluar ne dispozicion), per ndarje qeraje te nje hyrje pallati 3+1 qe ndodhet tek rruga frosina plaku (21 dhjetori). te interesuarat te kontaktojne ne numrin e meposhtem! ...

650 Euro Ne Qender, jepet me Qira Apartament 3+1+2Tualete. Ne Qender, prane qendres Galeria, ne katin e 8 te nje pallati te ri dhe shume ci

Ne Qender, Jepet Me Qira Apartament 3+1+2tualete.

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.63 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
148.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

19.05.2019 (17:48): Ne qender, prane qendres galeria, ne katin e 8 te nje pallati te ri dhe shume cilesor jepet me qira apartament 3+1+2tualete. apartamenti eshte i organizuar ne nje sallon te madh dhe teper komod sebashku me ambjentin e gatimit me dalje ne ballkon, kuz...

700 Euro id:119558 - Apartament 2+1 me qera ne Bllok.

Apartament 2+1 Me Qera Ne Bllok.

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.79 Km nga qendra) Rent24 Imobiliare
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Organizohet ne dy dhoma gjumi , sallon + kuzhine , dy tualete , tre ballkone . totalisht e mobiluar , pallati i ri me ashensor . cmimi i qerase eshte... (Premium 14.08.2019)

300 Euro id:119125 - Komuna Parisit ,Super apartament 1+1 me qera

Komuna Parisit ,super Apartament 1+1 Me Qera

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.91 Km nga qendra) Living In Tirana
1+1 Dhoma | Kuzhine
57.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Ne komune e parisit , prane kompleksit kika 1 , jepet me qera apartament 1+1 ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor . apartamenti eshte i organ... (Premium 22.05.2019)

280 Euro id:38236 - 1+1 (90 m2) ne Myslym Shyr** Mobilim Cilesor, Ndricim Perfekt dhe Pamje nga Rruga Kryesore

Jepet me qera apt 1 + 1 (90 m2) ne myslym shyr (super vendodhje - mobilim cilesor | apartament me pamje nga rruga kryseore | ndricim shume i mire | sh... (Premium 31.12.2019)

600 Euro Jepet me qira apartament fantastik 2+1 prane Stadiumit Dinamo. Jepet me qira apartament fantastik 2+1 prane Stadiumit Dinamo, i cili ndodhet n

Jepet Me Qira Apartament Fantastik 2+1 Prane Stadiumit Dinamo.

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.17 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
78.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

19.05.2019 (17:48): jepet me qira apartament fantastik 2+1 prane stadiumit dinamo, i cili ndodhet ne nje pallat te ri teper cilesor. apartamenti ndodhet ne katin e pare banimi ose ne katin e katert nga toka i paisur me 2 ashensor me aspirim me nje siperfaqe prej 78 m2 ...

700 Euro Zona e Bllokut Tirane Apartament 128 m2 me Qera Zona e Bllokut, Rruga Pjeter Bogdani, Apartament 2+1 me Qera
Kati 3 me Ashensor

Zona E Bllokut Tirane Apartament 128 M2 Me Qera

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.79 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
128.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

19.05.2019 (17:06): Zona e bllokut, rruga pjeter bogdani, apartament 2+1 me qera kati 3 me ashensor, soxhorno (living), ambjent gatimi dhe ngrenie, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 3 ballkone, 128 m2 apartament i mobiluar, ne gjendje te mire, ambjent i qete. qeraja: 700 ...

32,000 Leke Komune Parisit,Ola fast Jepet 1+1, Arredim bashkohor.
Zone e qete dhe shume e preferuar.
Mundesi parki

Komune Parisit,ola Fast

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.10 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

19.05.2019 (17:03): Jepet 1+1, arredim bashkohor. zone e qete dhe shume e preferuar. mundesi parkimi....

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim