apartament 1+1 prane qsut

 Online 53 lexues | 22 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
320 Euro
 Jepet me qira apartamenti 1+1 me siperfaqe 90m2 ne Rrugen Kongresi Manastirit pr
1+1
Dhoma|Sallon
90 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
8
Kati

Jepet me qira apartamenti 1+1 me siperfaqe 90m2 ne rrugen kongresi manastirit prane qsut ne nje zone shum te mir te tiranes. ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri me ashensor. organizohet me sallon te perbashket me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 1 tual... 27/10/2020 10:07... Lexo detajet..

330 Euro
 Jepet me qera apartament 1+1 ne pallat te ri, i mobiluar shume mire, siperfaqe 8
1+1
Dhoma|Sallon
85 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
8
Kati

Jepet me qera apartament 1+1 ne pallat te ri, i mobiluar shume mire, siperfaqe 85 m2, kati i 8 me ashensor. apartamenti organizohet nga korridori hyres, salloni i ndenjes, kuzhina dhe ambjenti i ngrenies jane me vehte, i gjithe apartamenti eshte i sh... 27/10/2020 09:29... Lexo detajet..

320 Euro
 Jepet me qira apartamenti 1+1 me siperfaqe 90m2 ne Rrugen Kongresi Manastirit pr
1+1
Dhoma|Sallon
90 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
8
Kati

Jepet me qira apartamenti 1+1 me siperfaqe 90m2 ne rrugen kongresi manastirit prane qsut ne nje zone shum te mir te tiranes. ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri me ashensor. organizohet me sallon te perbashket me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 1 tual... 25/10/2020 11:22... Lexo detajet..

30,000 Leke
 Jepet me qera Apartament 1+1 me siperfaqe 88m², prane Qsut.
Organizohet ne sal
1+1
Dhoma|Sallon
88 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Jepet me qera apartament 1+1 me siperfaqe 88m², prane qsut. organizohet ne sallon me kuzhine te perbashket, 1 dhome gjumi, 1 tualet, ballkon. ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor. Çmimi 30,000lek... 11/08/2020 10:28... Lexo detajet..

25,000 Leke
 Apartament  per qira 1+1 tek qsut
Organizohet ne nje sallon i bashkangjitur me
1+1
Dhoma|Sallon
70 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Apartament per qira 1+1 tek qsut organizohet ne nje sallon i bashkangjitur me ambjentin e gatimit,1 dhome gjumi, dhe nje tualet ndodhet ne katin e pare me nje oborr ku ben daljen nga apartamenti... 12/06/2020 16:38... Lexo detajet..

30,000 Leke
 Apartament i pozicionuar ne katin e 4(pallat ekzistues),ne zone qe ofron sherbim
1+1
Dhoma|Sallon
70 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Apartament i pozicionuar ne katin e 4(pallat ekzistues),ne zone qe ofron sherbime publike dhe private.apartamenti karakterizohet nga organizim shume i mire i ambienteve,i mobiluar me kushte bashkekohore,investuar me parket,gjithcka e re.siperfaqe e k... 09/06/2020 12:56... Lexo detajet..

30,000 Leke
 Jepet me qera apartament 1+1 ne Allias rruga "Njazi Meka" prane "
1+1
Dhoma|Sallon
54 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Jepet me qera apartament 1+1 ne allias rruga "njazi meka" prane "big market"pallat ne katin e 4 orientimi lindje-perendim ,me diell dhe ajrosje gjate gjithe dites.apartamenti eshte 10 minuta ne kembe larg konvikteve te mjeksise ose spitalit "qsut". ... 08/06/2020 10:01... Lexo detajet..

27,000 Leke
 Jepet per qira apartament 1+1 prane QSUT ne rrugen Kongresi i Manastirit. Hyrje
1+1
Dhoma|Sallon
61 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Jepet per qira apartament 1+1 prane qsut ne rrugen kongresi i manastirit. hyrje e mobiluar ne gjendje shume te mire . e pershtatshme per 3 ose 4 persona.... 27/05/2020 14:49... Lexo detajet..

30,000 Leke
 Property ID : 4211212

Rr. Dibres, Prane QSUT jepet me qera Apartament 1+1, i
1+1
Dhoma|Sallon
74 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Property id : 4211212 rr. dibres, prane qsut jepet me qera apartament 1+1, i mobiluar ne menyre moderne, e pa perdorur me pare, me siperfaqe 74 m², me ashensor, tualete, ballkon, orientim me diell, jepet me qera 30000 leke... 24/04/2020 14:01... Lexo detajet..

35,000 Leke
 Jepet me qira super apartament 1+1 prane QSUT, ne pallat te ri  me ashensor, i p
1+1
Dhoma|Sallon
79 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Jepet me qira super apartament 1+1 prane qsut, ne pallat te ri me ashensor, i pabanuar me pare, ka mobilimi modern , disponon nje parkim te sigurt ... 07/02/2020 15:53... Lexo detajet..

E Mobiluar

400 Euro

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (2.10 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
130 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

2+1+2wc* totalisht 100% i ri i investuar ( ne qese) afer ekonomikut/ liqenit dhe universiteteve - per disa dite do te mobiliohet e tera mobilimi me shume shije nga bestseller | ka 2 vende parkimi | orientimi ideal: plot drite | ka panel diellor dhe p... 28/10/2020 12:21... Lexo detajet..

E Mobiluar
1+1
Dhoma|Sallon
85 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
8
Kati

1+1+ballkon 94m2 super i madh, tek sheshi willson ( ka vendndodhjen me premium- fiks fiks te sheshi wilson me super pamje) | ka mundesi qe te shfrytezohet tarraca****- perfshire interneti ne cmim +++ dhe shume lehtesira te tjera - i kompletuar, pje... 28/10/2020 12:05... Lexo detajet..

E Mobiluar

350 Euro

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (2.17 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
65 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Apartament 1+1 me ballkon dhe verande ++++ oborr , qe leshohet per here te pare me qera (kristali - komuna e parisit) pallat i ri | banesa e shtruar me parket | kondicioner dhe cdo pajisje elektroshtepiake | mobiluar me shume shije dhe cilesi | dhome... 27/10/2020 10:01... Lexo detajet..

E Mobiluar

35,000 Leke

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.72 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
65 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Jepet me qera apartament 1+1 tek xhamlliku.apartamenti eshte i perbere nga 1 dhome gjumi,salle ngrenie ,salle gatimi,banjo ,post parking.ndodhet ne nje zone shumente mire dhe me plot facilitete.per nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni n... 28/10/2020 07:07... Lexo detajet..

20,000 Leke
kerkoj nji vajze per ndarje qeraje kerkoje nje vajze per ndarje qeraje ne zonen e vilave gjermane..qeraja aktualish

20,000 Leke

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (1.70 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
65 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Kerkoje nje vajze per ndarje qeraje ne zonen e vilave gjermane..qeraja aktualisht eshte 20 mije leke te reja... 29/10/2020 00:57... Lexo detajet..

250 Euro
Apartament me qera 67m prane Sheshit Shqiponja  Mobilim i ri 250 Euro Apartament me qera 1+1, i mobiluar, me te gjitha elektroshtepiaket, kondicioner,

250 Euro

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane (2.23 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
67 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Apartament me qera 1+1, i mobiluar, me te gjitha elektroshtepiaket, kondicioner, kati 3, i pa banuar me pare,divan qe kthehet ne krevat dopio, preferohen vajza ose familjare adresa: ne hyrje te tiranes, prane sheshit shqiponja.... 29/10/2020 00:55... Lexo detajet..

40,000 Leke
APARTAMENT 2+1 PER QIRA RRUGA E DURRESIT  Jepet me qira apartamenti 2+1 me siperfaqe  81m² , te Rruga e Durresit prane Gj

40,000 Leke

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.77 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
81 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Jepet me qira apartamenti 2+1 me siperfaqe 81m² , te rruga e durresit prane gjimnazit qemal stefa. ndodhet ne katin e 3 te nje pallati egzistues organizohet nga salloni i perbashket me kuzhinen ,dy dhoma gjumi,nje tualet . cmimi : 40.000 al... 29/10/2020 00:55... Lexo detajet..

600 Euro Qera, ID 4231027 ,Apartament 3+1, Rruga Don bosko, Perballe Vizion Plus Property ID : 4231027

Rruga Don Bosko, perballe vizion plus, jepet me qera ap

600 Euro

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
199 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Property id : 4231027 rruga don bosko, perballe vizion plus, jepet me qera apartament 200 m2, 140 m2 banim, 60 m2 verande, pallat i ri, kati 3, me ashensor, mobilim totalisht modern, 3 dhoma gjumi, sallon, kuzhine me vete, kondicioner ne cdo dhome... 29/10/2020 00:54... Lexo detajet..

300 Euro Gazoniere me qera 52 m2,Tek Rruge e Durresit 300 euro -Tek Rruge e Durresit
-Gazoniere me Qera
-Mobilim i ri,bashkekohor
💶300 eu

300 Euro

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.77 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
52 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

-tek rruge e durresit -gazoniere me qera -mobilim i ri,bashkekohor 💶300 euro i diskutueshem 📲0693252524... 29/10/2020 00:53... Lexo detajet..

400 Euro Apartament me qira 1+1,Tek Rruge e Durresit 400 euro Tek Rruge e Durresit,-jepet  apartament 1+1 me qira,-i ri i pabanuar me pare.

400 Euro

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.77 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
62 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Tek rruge e durresit,-jepet apartament 1+1 me qira,-i ri i pabanuar me pare. 💶400 euro i diskutueshem... 29/10/2020 00:53... Lexo detajet..

8,750 Leke Ndarje qeraje tek sheshi willson  Kerkoj nje vajze per ndarje qeraje.Shtepia ka kushte komode per nje jetes normal

8,750 Leke

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.02 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
80 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
9
Kati

Kerkoj nje vajze per ndarje qeraje.shtepia ka kushte komode per nje jetes normale ka guzhins per gatim neqoftese deshironi,ka kondicioner.hyrja eshte ne katin e 9 (me ashensor).per me shume me kontaktoni ne numrin tim.(e perseris vetem vajze)... 29/10/2020 00:53... Lexo detajet..

200 Euro Kerkoj apartament me qera ose ndarje qeraje. Maksimumi 200 euro. Kerkoj apartament me qera ose ndarje qeraje ne zonen prane stacionit te trenit/Z

200 Euro

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1+1
Dhoma|Sallon
50 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Kerkoj apartament me qera ose ndarje qeraje ne zonen prane stacionit te trenit/zogu i/ mine peza/ ose ne zonat perqark por jo shume larg stacionit. apartamenti duhet te jete i mobiluar dhe ne gjendje te mire. cmimi maksimal qe mund te jap eshte 200 ... 29/10/2020 00:53... Lexo detajet..

300 Euro Jepet me qera gazonjere Rruga e Durrësit e pa banuar me par  Jepet me qera gazonjere e mobiluar e pa banuar me par kat i 3
Rruga e Durrësit

300 Euro

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.77 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
43 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
3
Kati

Jepet me qera gazonjere e mobiluar e pa banuar me par kat i 3 rruga e durrësit cmimi 300/€ diskutueshm ... 29/10/2020 00:53... Lexo detajet..

450 Euro

Ultra apartament 3+1+2wc+2ballkone me shume shije ne mobilim bashkekohor tek liqeni - zologjiku | cdo gje e re dhe cilesore | pallat i ri me ashensor ... (Premium 31.12.2020)

400 Euro

Jepet Me Qera Apartament 3+1+2 Tek Ish Ekspozita (prane Gjykates) Okazion

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.28 Km nga qendra)
3+1 Dhoma|Sallon
155.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qera 3+1+2 tek ish ekspozita prane gjykates. apartament shum mire i organizuar me hapsira te bollshme dhe mjaft mire i organizuar. ka 3 dho... (Premium 17.11.2020)

400 Euro Jepet me qera apartamentin 1+1 Rruga e Durresit i pa banuar me par  Jepet me qera apartament 1+1 i mobiluar dhe i pa banuar me par tek rruga e durre

400 Euro

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.77 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
70 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Jepet me qera apartament 1+1 i mobiluar dhe i pa banuar me par tek rruga e durresit cmimi 400/€... 29/10/2020 00:53... Lexo detajet..

300 Euro Jepet apartament me qira 1+1, Rr. Bill Klinton Kodra e Diellit Jepet apartament me qira 1+1, Rr. Bill Klinton Kodra e Diellit

Me siperfaqe 5

300 Euro

Kodra e Diellit | Tirane (2.22 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
56 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Jepet apartament me qira 1+1, rr. bill klinton kodra e diellit me siperfaqe 58m2. kati 0 i ngritur nga toka organizohet: •salloni dhe guzhina jane organizuar se bashku. • 1 dhome gjumi •1 tualet • verand ofrohet: • i mob... 29/10/2020 00:53... Lexo detajet..

320 Euro Jepet me qera apartament 2+1 tek liqeni i thate 320/€ Jepet me qera apartament 2+1 + 2 banjo tek Liqeni i Thate 
Rruga e Ullishtes

320 Euro

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.84 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
100 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Jepet me qera apartament 2+1 + 2 banjo tek liqeni i thate rruga e ullishtes cmimi 320/€ ne muaj ... 29/10/2020 00:53... Lexo detajet..

1,200 Euro Jepet me qera apartament luksoz, plotesisht i kompletuar, ne rezidencen The Touch of Sun Jepet me qera apartament luksoz, plotesisht i kompletuar, ne rezidencen The Touc
3+1
Dhoma|Sallon
180 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Jepet me qera apartament luksoz, plotesisht i kompletuar, ne rezidencen the touch of sun. apartament i bollshem prej 180 m2, 3+1, 2 tualete, ballkon, depo, plotesisht i mobiluar ne menyre bashkekohore. apartamenti ndodhet ne periferi te tiranes, ku d... 29/10/2020 00:53... Lexo detajet..

35,000 Leke Rruga e Durresit 2+1+1Blk+Terrac Jepet Apartament me qera 2+1+1Blk+Terrac.Apartamenti eshte komplet i mobiluar.Uj

35,000 Leke

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (1.11 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
86 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Jepet apartament me qera 2+1+1blk+terrac.apartamenti eshte komplet i mobiluar.ujedhedrita + internet 24 ore.preferohen familjare.shtepia ndodhet mbrapa ambasades kineze,eshte nje lagje shume e qete prej faktit qe nuk kalojne makina.nese e gjeni numri... 29/10/2020 00:53... Lexo detajet..

162 Euro Qera, Apartament 2+1, Fresku, Tiranë 162 € /Muaj Jepet me qera, Apartament 2+1, tek Fresku, Rruga e Teleferikut.
• Sipërfaqja
2+1
Dhoma|Sallon
85 m2
Siperfaqa
Pjeserisht
Mobilimi
3
Kati

Jepet me qera, apartament 2+1, tek fresku, rruga e teleferikut. • sipërfaqja totale: 85m2. • kati i 2 banim. • orientim veri-lindje. organizimi: ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon. • pjesërisht i mobilua... 29/10/2020 00:53... Lexo detajet..

40,000 Leke APARTAMENT 2+1 PER QIRA MINE PEZA Jepet me qera apartament 2+1 me sipërfaqe 90 m2, kati i 2, pallat ekzistues pa

40,000 Leke

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.89 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
90 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Jepet me qera apartament 2+1 me sipërfaqe 90 m2, kati i 2, pallat ekzistues pa ashensor. ofrohet e mobiluar edhe në gjëndje shumë të mirë dhe të rregullt. Është apartament i rikonstruktuar. organizohet nga sallon ndenje kuzhinë ,2 dhoma... 29/10/2020 00:53... Lexo detajet..

250 Euro Jepet apartament me qera 1+1 i mobiluar te Bulevardi i ri rruga Gjon Milli. Jepet apartament me qera 1+1 i mobiliar.

250 Euro

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (2.09 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
50 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Jepet apartament me qera 1+1 i mobiliar.... 28/10/2020 22:44... Lexo detajet..

500 Euro Jepet apartament me qera 2+1 ne Qender. Jepet apartament 2+1 i mobiluar ne qender te Tiranes. Me nje organizim te mire d

500 Euro

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.38 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
90 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Jepet apartament 2+1 i mobiluar ne qender te tiranes. me nje organizim te mire dhe mobilim te kompletuar apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te mira te tiranes. cmimi 500€... 28/10/2020 22:44... Lexo detajet..

420 Euro

Jepet me qera kati iii i nje vile me hapsire 140m2 me strukture 3+1 me kuzhine me vete +1 studio + 1 tualet dhe me 2 ballkone te medha| nje mundesi e ... (Premium 31.12.2020)

350 Euro

Jepet me qera apartament 1+1+ballkon **totalisht i investuar | vendndodhje perfekte midis pazarit te ri dhe selvise| mobilim bashkekohor | pallat ultr... (Premium 31.12.2020)

500 Euro Jepet me qera 3+1+2 i mobiluar te rruga e Kavajes. Jepet apartament i mobiluar 3+1+2. Apartamenti eshte i mire organizuar dhe me mo

500 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
110 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
8
Kati

Jepet apartament i mobiluar 3+1+2. apartamenti eshte i mire organizuar dhe me mobilim te kompletuar. i ndodhur ne katin e 8 ne nje zone qe ti mundeson te gjitha facilitetet. cmimi 500€... 28/10/2020 22:43... Lexo detajet..

600 Euro Qera, Apartament 2+1, Liqeni I Thatë, Tiranë. 600 € /Muaj Apartamenti është i pozicionuar në Zonen e Liqenit Thatë.

• Informacion

600 Euro

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.45 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
114 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Apartamenti është i pozicionuar në zonen e liqenit thatë. • informacion mbi apartamentin • ndertim i ri • kati i 4 • sipërfaqja e apartamentit: 114 m2 • organizimi • sallonin e ndenjes • ambjentin e gatimit • 2 dhoma... 28/10/2020 22:31... Lexo detajet..

600 Euro Qera, Apartament 2+1, Liqeni I Thatë, Tiranë. 600 € /Muaj ID: PRI+18114 • Informacion mbi apartamentin
• Ndertim i Ri
• Kati I 4
• Sipërfaqj

600 Euro

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.45 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
114 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

• informacion mbi apartamentin • ndertim i ri • kati i 4 • sipërfaqja e apartamentit: 114 m2 • organizimi • sallonin e ndenjes • ambjentin e gatimit • 2 dhoma gjumi • 2 tualete cilesime të tjera • plotësisht i mo... 28/10/2020 22:16... Lexo detajet..

500 Euro Qera, Apartament 2+1, Stacioni I Trenit, Tiranë. 500 € /Muaj ID: PRI+18117 Apartamenti është i pozicionuar pranë Stacionit të Trenit tek Ish Hipoteka.

500 Euro

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.68 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
90 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Apartamenti është i pozicionuar pranë stacionit të trenit tek ish hipoteka. • informacion mbi apartamentin • ndërtim i ri • kati i 4 • sipërfaqja e apartamentit: 90 m2 • organizimi • sallonin e ndenjes • ambjentin e ga... 28/10/2020 22:16... Lexo detajet..

255 Euro

Jepet me qera apartament 2+1+ballkon ne astir (ozoni) pallat i ri me ashensor | mobilim i kompletuar | kondicioner inverter | hapesire e bolleshme me ... (Premium 31.12.2020)

350 Euro

Jepet Apartament 1+1 Midis Myslym Shyrit Dhe Rruges Kavajes

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)
1+1 Dhoma|Sallon
70.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet apartamenta 1+1 totalisht i mobiluar mbrapa karburant kastrati tek rr myskyn shyri. ambjenti eshte i ndare ne nje korridor qe te con tek dhoma e... (Premium 04.11.2020)

310 Euro Apartament me qira 2+1 tek 21 Dhjetori per 310 euro ne muaj! Apartament per qira 2+1 totalisht i mobiluar prane hotel Mondial tek 21 Dhjetori

310 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.35 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
80 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Apartament per qira 2+1 totalisht i mobiluar prane hotel mondial tek 21 dhjetori. apartamenti ka nje siperfaqe prej 80 m2. organizohet ne nje sallon te madh sebashku me kuzhinen e gatimit, 2 dhoma gjumi, 1 tualete dhe 1 ballkon. 1 korridor i cili be... 28/10/2020 20:48... Lexo detajet..

400 Euro 2+1 ME QIRA TEK RRUGA E KOSOVAREVE! 2+1 ME QIRA TEK RRUGA E KOSOVAREVE!
ZONE ME AKSES DHE FACILITETE.JEPET TOTALISH

400 Euro

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.47 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
111 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

2+1 me qira tek rruga e kosovareve! zone me akses dhe facilitete.jepet totalisht i mobiluar!... 28/10/2020 20:03... Lexo detajet..

400 Euro Jepet me qera apartament 3+1+2 tek ish Ekspozita (prane gjykates) OKAZION Jepet me qera 3+1+2 tek ish ekspozita prane gjykates.
Apartament shum mire i or

400 Euro

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.28 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
155 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Jepet me qera 3+1+2 tek ish ekspozita prane gjykates. apartament shum mire i organizuar me hapsira te bollshme dhe mjaft mire i organizuar. ka 3 dhoma gjumi sallon te madh ndenje 2 banjo koridor dhe 2 ballkone. apartamenti ndodhet ne katin e 4 me ... 28/10/2020 19:59... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim