apartament 11 i mobiluar

 Online 247 lexues | 36 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
600 Euro
 Apartamenti është i pozicionuar në Zonen e Liqenit Thatë.

• Informacion
2+1
Dhoma|Sallon
114 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Apartamenti është i pozicionuar në zonen e liqenit thatë. • informacion mbi apartamentin • ndertim i ri • kati i 4 • sipërfaqja e apartamentit: 114 m2 • organizimi • sallonin e ndenjes • ambjentin e gatimit • 2 dhoma... 28/10/2020 22:31... Lexo detajet..

600 Euro
 • Informacion mbi apartamentin
• Ndertim i Ri
• Kati I 4
• Sipërfaqj
2+1
Dhoma|Sallon
114 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

• informacion mbi apartamentin • ndertim i ri • kati i 4 • sipërfaqja e apartamentit: 114 m2 • organizimi • sallonin e ndenjes • ambjentin e gatimit • 2 dhoma gjumi • 2 tualete cilesime të tjera • plotësisht i mo... 28/10/2020 22:16... Lexo detajet..

700 Euro
 +355 69 427 1682
Apartamenti  ndodhet tek Rruga Ismail Qemali pranë RTSH

I
2+1
Dhoma|Sallon
112 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
6
Kati

+355 69 427 1682 apartamenti  ndodhet tek rruga ismail qemali pranë rtsh informacion i pergjithshem: • siperfaqe 112 m2 • kati 6 banim organizohet nga: • salloni ndenjes • ambjenti gatimit • 2 dhoma gjumi •  2 ... 28/10/2020 18:38... Lexo detajet..

500 Euro
 Apartament 2+1 me qera.
📍 Vendondodhja- Qëndër , 9 Katshet
📐Siperfqja
2+1
Dhoma|Sallon
115 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Apartament 2+1 me qera. 📍 vendondodhja- qëndër , 9 katshet 📐siperfqja 115m2 💵 cmimi 550 euro. jepet apartament 2+1 me qera ne nje pallat te ri me ashensor, shkalle me drit, administrim 24h.apartamenti organizohet ne sallon dhe kuzhine... 28/10/2020 17:37... Lexo detajet..

400 Euro
 Property ID : 4231178

Astir, prane Kastratit, jepet me qera Apartament 3+1 ne
3+1
Dhoma|Sallon
110 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
6
Kati

Property id : 4231178 astir, prane kastratit, jepet me qera apartament 3+1 ne pallat te ri, siperfaqe 110 m², i mobiluar me te gjitha menyre bashkohore, kati 6 me ashensor, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon, orientim me diell, preferohen familj... 28/10/2020 17:30... Lexo detajet..

500 Euro
 Qera apartament 3+1,Shkolla e Baletit.
 Apartamenti ndodhet në katin e 5 të n
2+1
Dhoma|Sallon
115 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Qera apartament 3+1,shkolla e baletit. apartamenti ndodhet në katin e 5 të një pallat i ri me sipërfaqe 115 m2. apartamenti disponon: • sallon ndenjie • ambient gatimi •2 dhoma •2 tualete • 1 ballkon •detaje të tjera:... 28/10/2020 17:16... Lexo detajet..

500 Euro
 Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e Bllokut.
Informacion mbi apartamenti
2+1
Dhoma|Sallon
112 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
7
Kati

... 28/10/2020 16:54... Lexo detajet..

500 Euro
 Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Bllokut.
Informacion mbi apartam
2+1
Dhoma|Sallon
119 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
9
Kati

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e bllokut. informacion mbi apartamentin: •ndërtim i ri • kati 9 banim • sipërfaqja e apartamentit 119 m2 • orientim: lindje • me dokumentacion te rregullt hipotekor organizimi • salloni i... 28/10/2020 16:53... Lexo detajet..

450 Euro
 Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Sheshit Willson .
Informacion mb
2+1
Dhoma|Sallon
110 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e sheshit willson . informacion mbi apartamentin • sipërfaqja e apartamentit 110 m2 •ndërtim i ri • kati 3 banim • orientim: jug-lindje • dokumentacioni: me certifikatë pronësie organizim... 28/10/2020 16:52... Lexo detajet..

450 Euro
 Jepet me qera apartament 2+1 mbrapa Globe.
Apartamenti ndodhet ne katin e tete(
2+1
Dhoma|Sallon
94 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
8
Kati

Jepet me qera apartament 2+1 mbrapa globe. apartamenti ndodhet ne katin e tete(nga 11 kat qe eshte pallati) pallat i ri me ashensor. totalisht i mobiluar. per nje vizite ne prone mund te na kontaktoni... 28/10/2020 15:51... Lexo detajet..

E Mobiluar

400 Euro

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (2.10 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
130 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

2+1+2wc* totalisht 100% i ri i investuar ( ne qese) afer ekonomikut/ liqenit dhe universiteteve - per disa dite do te mobiliohet e tera mobilimi me shume shije nga bestseller | ka 2 vende parkimi | orientimi ideal: plot drite | ka panel diellor dhe p... 28/10/2020 12:21... Lexo detajet..

E Mobiluar
1+1
Dhoma|Sallon
85 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
8
Kati

1+1+ballkon 94m2 super i madh, tek sheshi willson ( ka vendndodhjen me premium- fiks fiks te sheshi wilson me super pamje) | ka mundesi qe te shfrytezohet tarraca****- perfshire interneti ne cmim +++ dhe shume lehtesira te tjera - i kompletuar, pje... 28/10/2020 12:05... Lexo detajet..

E Mobiluar

350 Euro

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (2.17 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
65 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Apartament 1+1 me ballkon dhe verande ++++ oborr , qe leshohet per here te pare me qera (kristali - komuna e parisit) pallat i ri | banesa e shtruar me parket | kondicioner dhe cdo pajisje elektroshtepiake | mobiluar me shume shije dhe cilesi | dhome... 27/10/2020 10:01... Lexo detajet..

E Mobiluar

35,000 Leke

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.72 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
65 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Jepet me qera apartament 1+1 tek xhamlliku.apartamenti eshte i perbere nga 1 dhome gjumi,salle ngrenie ,salle gatimi,banjo ,post parking.ndodhet ne nje zone shumente mire dhe me plot facilitete.per nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni n... 28/10/2020 07:07... Lexo detajet..

250 Euro
Jepet apartament me qera 1+1 i mobiluar te Bulevardi i ri rruga Gjon Milli. Jepet apartament me qera 1+1 i mobiliar.

250 Euro

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (2.09 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
50 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Jepet apartament me qera 1+1 i mobiliar.... 28/10/2020 22:44... Lexo detajet..

500 Euro
Jepet apartament me qera 2+1 ne Qender. Jepet apartament 2+1 i mobiluar ne qender te Tiranes. Me nje organizim te mire d

500 Euro

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.38 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
90 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Jepet apartament 2+1 i mobiluar ne qender te tiranes. me nje organizim te mire dhe mobilim te kompletuar apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te mira te tiranes. cmimi 500€... 28/10/2020 22:44... Lexo detajet..

500 Euro
Jepet me qera 3+1+2 i mobiluar te rruga e Kavajes. Jepet apartament i mobiluar 3+1+2. Apartamenti eshte i mire organizuar dhe me mo

500 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
110 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
8
Kati

Jepet apartament i mobiluar 3+1+2. apartamenti eshte i mire organizuar dhe me mobilim te kompletuar. i ndodhur ne katin e 8 ne nje zone qe ti mundeson te gjitha facilitetet. cmimi 500€... 28/10/2020 22:43... Lexo detajet..

600 Euro Qera, Apartament 2+1, Liqeni I Thatë, Tiranë. 600 € /Muaj Apartamenti është i pozicionuar në Zonen e Liqenit Thatë.

• Informacion

600 Euro

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.45 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
114 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Apartamenti është i pozicionuar në zonen e liqenit thatë. • informacion mbi apartamentin • ndertim i ri • kati i 4 • sipërfaqja e apartamentit: 114 m2 • organizimi • sallonin e ndenjes • ambjentin e gatimit • 2 dhoma... 28/10/2020 22:31... Lexo detajet..

600 Euro Qera, Apartament 2+1, Liqeni I Thatë, Tiranë. 600 € /Muaj ID: PRI+18114 • Informacion mbi apartamentin
• Ndertim i Ri
• Kati I 4
• Sipërfaqj

600 Euro

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.45 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
114 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

• informacion mbi apartamentin • ndertim i ri • kati i 4 • sipërfaqja e apartamentit: 114 m2 • organizimi • sallonin e ndenjes • ambjentin e gatimit • 2 dhoma gjumi • 2 tualete cilesime të tjera • plotësisht i mo... 28/10/2020 22:16... Lexo detajet..

500 Euro Qera, Apartament 2+1, Stacioni I Trenit, Tiranë. 500 € /Muaj ID: PRI+18117 Apartamenti është i pozicionuar pranë Stacionit të Trenit tek Ish Hipoteka.

500 Euro

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.68 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
90 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Apartamenti është i pozicionuar pranë stacionit të trenit tek ish hipoteka. • informacion mbi apartamentin • ndërtim i ri • kati i 4 • sipërfaqja e apartamentit: 90 m2 • organizimi • sallonin e ndenjes • ambjentin e ga... 28/10/2020 22:16... Lexo detajet..

310 Euro Apartament me qira 2+1 tek 21 Dhjetori per 310 euro ne muaj! Apartament per qira 2+1 totalisht i mobiluar prane hotel Mondial tek 21 Dhjetori

310 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.35 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
80 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Apartament per qira 2+1 totalisht i mobiluar prane hotel mondial tek 21 dhjetori. apartamenti ka nje siperfaqe prej 80 m2. organizohet ne nje sallon te madh sebashku me kuzhinen e gatimit, 2 dhoma gjumi, 1 tualete dhe 1 ballkon. 1 korridor i cili be... 28/10/2020 20:48... Lexo detajet..

400 Euro 2+1 ME QIRA TEK RRUGA E KOSOVAREVE! 2+1 ME QIRA TEK RRUGA E KOSOVAREVE!
ZONE ME AKSES DHE FACILITETE.JEPET TOTALISH

400 Euro

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.47 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
111 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

2+1 me qira tek rruga e kosovareve! zone me akses dhe facilitete.jepet totalisht i mobiluar!... 28/10/2020 20:03... Lexo detajet..

400 Euro Jepet me qera apartament 3+1+2 tek ish Ekspozita (prane gjykates) OKAZION Jepet me qera 3+1+2 tek ish ekspozita prane gjykates.
Apartament shum mire i or

400 Euro

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.28 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
155 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Jepet me qera 3+1+2 tek ish ekspozita prane gjykates. apartament shum mire i organizuar me hapsira te bollshme dhe mjaft mire i organizuar. ka 3 dhoma gjumi sallon te madh ndenje 2 banjo koridor dhe 2 ballkone. apartamenti ndodhet ne katin e 4 me ... 28/10/2020 19:59... Lexo detajet..

450 Euro

Ultra apartament 3+1+2wc+2ballkone me shume shije ne mobilim bashkekohor tek liqeni - zologjiku | cdo gje e re dhe cilesore | pallat i ri me ashensor ... (Premium 31.12.2020)

400 Euro

Jepet Me Qera Apartament 3+1+2 Tek Ish Ekspozita (prane Gjykates) Okazion

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.28 Km nga qendra)
3+1 Dhoma|Sallon
155.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qera 3+1+2 tek ish ekspozita prane gjykates. apartament shum mire i organizuar me hapsira te bollshme dhe mjaft mire i organizuar. ka 3 dho... (Premium 17.11.2020)

400 Euro Jepet me qira apartament 2+1 Komuna e Parisit 400€  Apartament për qira 2+1+2 
Kati 5 pallat i ri ashensor 
Sipërfaqe:110m2 
Ad

400 Euro

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
92 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Apartament për qira 2+1+2 kati 5 pallat i ri ashensor sipërfaqe:110m2 adresa: komuna parisit apartamenti organizohet nga: salloni+kuzhina, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone dhe 2 tualete . Çmimi:400€ kontakto:0698838662👩🏼‍💻 a... 28/10/2020 19:39... Lexo detajet..

350 Euro APARTAMENT 2+1 ME QIRA RRUGA E DURRESIT  Jepet apartament me qira 2+1, me siperfaqe 100 m2, ndodhet te Rruga e Durresit.

350 Euro

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.77 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
100 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Jepet apartament me qira 2+1, me siperfaqe 100 m2, ndodhet te rruga e durresit. organizohet ne sallon ndenje + ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 tualet. ndodhet ne katin e 2 banim, pallat me ashensor. e mobiluar ne gjendje te mire. Çmimi: 350... 28/10/2020 19:16... Lexo detajet..

450 Euro Qera, Apartament 2+1 450 Euro Jepet me qera 2+1, prane rruges se eelbasanit perballe me ambasaden amerikane, e

450 Euro

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (2.25 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
96 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Jepet me qera 2+1, prane rruges se eelbasanit perballe me ambasaden amerikane, e mobiluar mire.... 28/10/2020 19:13... Lexo detajet..

1,200 Euro Apartament 2+1 me qira,prane  TEG! Jepet me qira Apartament 2+1, ne kompleksin e vilave, SECRET GRADEN RESIDENCE, p

1,200 Euro

Sauk | Tirane
2+1
Dhoma|Sallon
104 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Jepet me qira apartament 2+1, ne kompleksin e vilave, secret graden residence, prane teg.apartamenti eshte i mobiluar totalisht, me oxhak, sistem kondicionerash multisplit. apartamenti eshte posedon dhe nje post parkimi.... 28/10/2020 19:12... Lexo detajet..

450 Euro Liqeni - Kopshti Zoologjik - Ultra 3+1+2WC+2Bllk - Arreduar me Shije (Kolltuqe me Porosi) dhe Cilesi Ultra Apartament 3+1+2wc+2ballkone Me Shume Shije Ne Mobilim Bashkekohor Tek Liq

450 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (2.13 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
145 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Ultra apartament 3+1+2wc+2ballkone me shume shije ne mobilim bashkekohor tek liqeni - zologjiku | cdo gje e re dhe cilesore | pallat i ri me ashensor | kondicioner 18 | kuzhine me vete, me super pamje q2423 te dhenat e ndarjes: - 1 soxhorn... 28/10/2020 19:06... Lexo detajet..

21,000 Leke JEPET ME QIRA APARATAMENT 1+1 NË RR. “FUAT TOPTANI”, MBI VILAT GJERMANE, TIRANË Jepet me qira apartament 1+1 në rrugën “ Fuat Toptani”, Tiranë.
Organizo

21,000 Leke

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (1.74 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
60 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Jepet me qira apartament 1+1 në rrugën “ fuat toptani”, tiranë. organizohet në sallon+ kuzhinë, 1 dhomë gjumi e bollshme, 1 tualet, ballkon . apartamenti është i investuar dhe gjithashtu me punime shumë cilësore . jepet me qira i mob... 28/10/2020 19:02... Lexo detajet..

21,000 Leke Aparament per qira 1+1 tek rruga Mihal Grameno! Jepet aprtament per qira 1+1 tek rruga "Mihal Grameno", prane depove t

21,000 Leke

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (1.57 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
62 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Jepet aprtament per qira 1+1 tek rruga "mihal grameno", prane depove te ujit per 21,000 all. apartamenti ndodhet ne nje shtepi 1 kateshe me oborr, parkim dhe eshte hyrje me vete. apartamenti eshte 62 m2 dhe eshte organizuar nga nje korridor qe ben li... 28/10/2020 18:38... Lexo detajet..

23,000 Leke Ndarje qeraje  Kerkojme nje vajze korrekte per ndarje qeraje.Aktualisht jemi 2 vajza.Shtepia es

23,000 Leke

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (4.05 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
110 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Kerkojme nje vajze korrekte per ndarje qeraje.aktualisht jemi 2 vajza.shtepia eshte 2+1 e mobiluar ne gjendje shume te mire,kati i 3 i nje pallati. ka 2 dhoma gjumi,1 kuzhine, sallonin,1 banjo dhe 1 ballkon.te interesuarat te kontaktojne ne wp.... 28/10/2020 18:38... Lexo detajet..

16,000 Leke Jap shtepi me qera JAP SHTEPI ME QERA NE SAUK ,
 1+1 E RE 
.UJE ,DRITA 24 ORE

16,000 Leke

Sauk | Tirane (3.25 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
65 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
1
Kati

Jap shtepi me qera ne sauk , 1+1 e re .uje ,drita 24 ore... 28/10/2020 18:38... Lexo detajet..

420 Euro

Jepet me qera kati iii i nje vile me hapsire 140m2 me strukture 3+1 me kuzhine me vete +1 studio + 1 tualet dhe me 2 ballkone te medha| nje mundesi e ... (Premium 31.12.2020)

350 Euro

Jepet me qera apartament 1+1+ballkon **totalisht i investuar | vendndodhje perfekte midis pazarit te ri dhe selvise| mobilim bashkekohor | pallat ultr... (Premium 31.12.2020)

700 Euro Apartament 2+1 me qera, pranë RTsh +355 69 427 1682
Apartamenti  ndodhet tek Rruga Ismail Qemali pranë RTSH

I

700 Euro

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
2+1
Dhoma|Sallon
112 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
6
Kati

+355 69 427 1682 apartamenti  ndodhet tek rruga ismail qemali pranë rtsh informacion i pergjithshem: • siperfaqe 112 m2 • kati 6 banim organizohet nga: • salloni ndenjes • ambjenti gatimit • 2 dhoma gjumi •  2 ... 28/10/2020 18:38... Lexo detajet..

220 Euro Qera, Apartament 2+1, Ali Demi, Tiranë. 220 € /Muaj Apartamenti ndodhet në zonën e Ali Demit, Tiranë.
Informacion mbi apartament

220 Euro

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.38 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
170 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
7
Kati

Apartamenti ndodhet në zonën e ali demit, tiranë. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit: 168 m2. • kati i 8. apartamenti disponon: • ambient ndenjie. • ambient gatimi. • 2 dhoma gjumi. • 2 tualet. • vera... 28/10/2020 18:20... Lexo detajet..

500 Euro Jepet Apartament 3+1 me qira tek rruga kavajes i mobiluar!  Apartament 3+1 Per qira 📍 Vendondodhja-Rruga Kavajes
📐Siperfqja 120 m2

500 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
121 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
8
Kati

apartament 3+1 per qira 📍 vendondodhja-rruga kavajes 📐siperfqja 120 m2 💵 cmimi 500 euro, jepet apartament 3+1 ne nje pallat te ri me ashensor, shkalle me drit, administrim 24h . apartamenti organizohet ne sallon dhe kuzhine me hapsire te ... 28/10/2020 17:42... Lexo detajet..

350 Euro Jepet Apartament 2+1 i Mobiluar tek farmacia 10 per familjare!! Jepet Apartament  me qera 2+1 super i mobiluar te Universiteti i Mjekesise. Apar

350 Euro

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.03 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
100 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
7
Kati

Jepet apartament me qera 2+1 super i mobiluar te universiteti i mjekesise. apartamenti eshte nje pallat te 2019 te mire administruar. me nje mobilim shume cilesor apartamenti eshte i mire organizuar. cmimi 350€ per nje vizite ne prone kontakto 0... 28/10/2020 17:42... Lexo detajet..

255 Euro

Jepet me qera apartament 2+1+ballkon ne astir (ozoni) pallat i ri me ashensor | mobilim i kompletuar | kondicioner inverter | hapesire e bolleshme me ... (Premium 31.12.2020)

350 Euro

Jepet Apartament 1+1 Midis Myslym Shyrit Dhe Rruges Kavajes

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)
1+1 Dhoma|Sallon
70.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet apartamenta 1+1 totalisht i mobiluar mbrapa karburant kastrati tek rr myskyn shyri. ambjenti eshte i ndare ne nje korridor qe te con tek dhoma e... (Premium 04.11.2020)

350 Euro Super ap 1+1+post parkimi tek Green City Ofrohet apartament luksoz 1+1+post parkimi ne kompleksin Green City, prane Fushe

350 Euro

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
61 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Ofrohet apartament luksoz 1+1+post parkimi ne kompleksin green city, prane fushes se aviacioni! apartamenti eshte ne katin e dyte banim, i pa banuar me pare. i mobiluar ne menyre moderne, eshte i shtruar i gjithi me parket, hidrosanitare in caso, ndr... 28/10/2020 17:41... Lexo detajet..

380 Euro Jepet apartament me 2+1 me qira i Mobiluar me oxhak funksional!! Tek Ministria jashtme jepet Apartament 2+1 me qira i Mobiluar! Ësht i organizua

380 Euro

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (0.56 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
112 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Tek ministria jashtme jepet apartament 2+1 me qira i mobiluar! Ësht i organizuar ne sallon me kuzhinë dy dhoma gjumi , tualet ... 28/10/2020 17:38... Lexo detajet..

400 Euro Jepet Apartament 3+1 me qira tek Prokuroria Tiranes! 🏡 Apartament 3+1 me qera.
📍 Vendondodhja- Prokuroria Tiranes!
📐Siperf

400 Euro

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.93 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
116 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

🏡 apartament 3+1 me qera. 📍 vendondodhja- prokuroria tiranes! 📐siperfqja 116m2 💵 cmimi 400 euro, jepet apartament 3+1 me qera ne nje pallat te ri me ashensor ne katin e 5-te, administrim 24h.apartamenti organizohet ne sallon dhe kuzhi... 28/10/2020 17:38... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim