apartament me qera 2+1 te fresku

 Online 380 lexues | 19 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
250 Euro
 Jepet me qera apartment 2+1/Te Fresku, Rruga Shefqet Kuka , Kati i 3-te, Pallat
2+1
Dhoma|Sallon
98 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Jepet me qera apartment 2+1/te fresku, rruga shefqet kuka , kati i 3-te, pallat i ri me ashensor, Çmimi 250 euro. per nje vizite ne apartment ju lutem kontaktoni ne nr 00355686000009... 27/10/2020 09:24... Lexo detajet..

250 Euro
 Apartament me qera 2+1 i pozicionuar në pallat të ri, pranë shërbimeve që t
2+1
Dhoma|Sallon
112 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Apartament me qera 2+1 i pozicionuar në pallat të ri, pranë shërbimeve që të ofron zona. apartamenti ka hapësira të bollshme të organizuara në mënyrë të rregullt. ambient gatimi dhe sallon ndenje, dy dhoma gjumi, dy tualete njëri me ... 30/08/2020 21:54... Lexo detajet..

30,000 Leke
 Jepet apartament me qera 2+1 kati i dyte mbi farmacine
Adresa:Tek Fresku
Apart
2+1
Dhoma|Sallon
80 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Jepet apartament me qera 2+1 kati i dyte mbi farmacine adresa:tek fresku apartamenti permban nje dhome ndjenje bashke me kuzhinen,2 dhoma gjumi,nje koridor te pajisur me portmonto,nje tualet siperfaqja:80m2 cmimi:30.000 leke te reja per nj... 03/07/2020 12:12... Lexo detajet..

22,000 Leke
 jepet me qera apartament 70m2 me qera te fresku 2+1 totalisht e mobiluar, .
2+1
Dhoma|Sallon
70 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Jepet me qera apartament 70m2 me qera te fresku 2+1 totalisht e mobiluar, . cmimi 220 mij lek e padiskutueshme.... 24/02/2020 08:49... Lexo detajet..

E Mobiluar

400 Euro

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (2.10 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
130 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

2+1+2wc* totalisht 100% i ri i investuar ( ne qese) afer ekonomikut/ liqenit dhe universiteteve - per disa dite do te mobiliohet e tera mobilimi me shume shije nga bestseller | ka 2 vende parkimi | orientimi ideal: plot drite | ka panel diellor dhe p... 28/10/2020 12:21... Lexo detajet..

E Mobiluar
1+1
Dhoma|Sallon
85 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
8
Kati

1+1+ballkon 94m2 super i madh, tek sheshi willson ( ka vendndodhjen me premium- fiks fiks te sheshi wilson me super pamje) | ka mundesi qe te shfrytezohet tarraca****- perfshire interneti ne cmim +++ dhe shume lehtesira te tjera - i kompletuar, pje... 28/10/2020 12:05... Lexo detajet..

E Mobiluar

350 Euro

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (2.17 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
65 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Apartament 1+1 me ballkon dhe verande ++++ oborr , qe leshohet per here te pare me qera (kristali - komuna e parisit) pallat i ri | banesa e shtruar me parket | kondicioner dhe cdo pajisje elektroshtepiake | mobiluar me shume shije dhe cilesi | dhome... 27/10/2020 10:01... Lexo detajet..

E Mobiluar

35,000 Leke

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.72 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
65 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Jepet me qera apartament 1+1 tek xhamlliku.apartamenti eshte i perbere nga 1 dhome gjumi,salle ngrenie ,salle gatimi,banjo ,post parking.ndodhet ne nje zone shumente mire dhe me plot facilitete.per nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni n... 28/10/2020 07:07... Lexo detajet..

400 Euro
Apartament 3+1 me qera Astir prane karburant Kastratit ne Tirane (ID 4231178) Property ID : 4231178

Astir, prane Kastratit, jepet me qera Apartament 3+1 ne
3+1
Dhoma|Sallon
110 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
6
Kati

Property id : 4231178 astir, prane kastratit, jepet me qera apartament 3+1 ne pallat te ri, siperfaqe 110 m², i mobiluar me te gjitha menyre bashkohore, kati 6 me ashensor, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon, orientim me diell, preferohen familj... 28/10/2020 17:30... Lexo detajet..

400 Euro
Apartament 2+1 me qera ne Qender prane Toptanit ne Tirane (ID 4221926 ) Property ID : 4221926

Qender, prane Qendres Tregtare Toptani Center, jepet me

400 Euro

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.22 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
95 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Property id : 4221926 qender, prane qendres tregtare toptani center, jepet me qera apartament 2+1 ne pallat te ri, siperfaqe 95 m², i mobiluar me te gjitha menyre bashkohore, kati 5 me ashensor, kondicioner, 2 tualete, ballkon, orientim me diell,... 28/10/2020 17:29... Lexo detajet..

1,400 Euro
Apartamente 4+1 me qera prane Kompleksit Panroama ne Tirane (ID 4241001) Property ID : 4241001

Prane Kompleksit Panorama, jepet me qera Apartament 4+1

1,400 Euro

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
4+1
Dhoma|Sallon
217 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
13
Kati

Property id : 4241001 prane kompleksit panorama, jepet me qera apartament 4+1 ne pallat te ri, i mobiluar me te gjitha menyre luksoze me mobilim te ri te pa perdorur, siperfaqe 217 m², kati 13 me ashensor, cdo dhome me kondicioner, 4 tualete (2 m... 28/10/2020 17:29... Lexo detajet..

500 Euro Qera apartament 3+1,Shkolla e Baletit, kati i 5 , e mobiluar Qera apartament 3+1,Shkolla e Baletit.
 Apartamenti ndodhet në katin e 5 të n

500 Euro

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.15 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
115 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Qera apartament 3+1,shkolla e baletit. apartamenti ndodhet në katin e 5 të një pallat i ri me sipërfaqe 115 m2. apartamenti disponon: • sallon ndenjie • ambient gatimi •2 dhoma •2 tualete • 1 ballkon •detaje të tjera:... 28/10/2020 17:16... Lexo detajet..

450 Euro Apartament 1+1 me qera Liqeni i Thate Apartamenti ndodhet  tek Liqeni i Thate.

Informacion i pergjithshem:

•

450 Euro

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.46 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
85 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Apartamenti ndodhet  tek liqeni i thate. informacion i pergjithshem: • siperfaqe 85 m2 • kati 3  banim organizohet nga: • sallon ndenje • ambjent gatimi • 2 dhoma gjumi • tualet • ballkon apartametni esht... 28/10/2020 17:11... Lexo detajet..

700 Euro Apartament 2+1 me qera, Zogu i Zi 4698
Apartamenti ndodhet tek Zogu i Zi pallati Ring Center.

• Siperfaqe 

700 Euro

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (1.40 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
120 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
6
Kati

4698 apartamenti ndodhet tek zogu i zi pallati ring center. • siperfaqe  120 m2 • kati 6 banim  organizimi: • sallon ndenje • ambjent gatimi • 2 dhoma gjumi • 2 tualete • 2 ballkone apartamenti jepet ... 28/10/2020 17:09... Lexo detajet..

450 Euro Apartament 2+1 me qera, Sheshi Avni Rustemi Apartamenti ndodhet tek Sheshi Avni Rustemi tek Pazari i Ri. 

• Siperfaqe

450 Euro

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (0.56 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
100 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
7
Kati

Apartamenti ndodhet tek sheshi avni rustemi tek pazari i ri.  • siperfaqe 100 m2 • kati 7 banim organizimi: • sallon ndenje • ambjent gatimi • 2 dhoma gjumi • 2 tualete • 2 ballkone apartamenti jepet me qera ... 28/10/2020 17:07... Lexo detajet..

450 Euro APARTAMENT 2+1+2 ME QIRA NE FILLIM TE DON BOSKO! Apartamenti organizohet ne 2+1+2 tualete dhe 1 ballkon, me siperfaqe totale 105

450 Euro

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
105 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Apartamenti organizohet ne 2+1+2 tualete dhe 1 ballkon, me siperfaqe totale 105 m2. apartamenti ndodhet ne katin e 3-te. mobilimi eshte modern. zona ofron te gjitha kushtet dhe fasilitetet per nje jetes komode.... 28/10/2020 17:00... Lexo detajet..

400 Euro Super ap 2+1 tek komuna parisit ( tek kafe de paris ) Apartament 2+1 tek komuna e parisit(tek kafe de paris)e mobiluar ne menyre moder

400 Euro

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
96 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
9
Kati

Apartament 2+1 tek komuna e parisit(tek kafe de paris)e mobiluar ne menyre moderne me te gjitha kushtet,kati i 9-te banim,per me teper na kontaktoni +355682567777 cmimi 400 euro... 28/10/2020 16:59... Lexo detajet..

450 Euro

Ultra apartament 3+1+2wc+2ballkone me shume shije ne mobilim bashkekohor tek liqeni - zologjiku | cdo gje e re dhe cilesore | pallat i ri me ashensor ... (Premium 31.12.2020)

400 Euro

Jepet Me Qera Apartament 3+1+2 Tek Ish Ekspozita (prane Gjykates) Okazion

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.28 Km nga qendra)
3+1 Dhoma|Sallon
155.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qera 3+1+2 tek ish ekspozita prane gjykates. apartament shum mire i organizuar me hapsira te bollshme dhe mjaft mire i organizuar. ka 3 dho... (Premium 17.11.2020)

400 Euro Super ap 2+1 tek liqeni ( rruga peti ) me parking  Apartmenti 2+1, rruga Peti (tek liqeni),kati i 1 re banim, i mobiluar me te gjit

400 Euro

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.48 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
95 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Apartmenti 2+1, rruga peti (tek liqeni),kati i 1 re banim, i mobiluar me te gjitha kushtet, per ta pare kontaktoni +355 68 256 7777 cmimi 400€( parking)... 28/10/2020 16:59... Lexo detajet..

700 Euro Super ap 2+1 tek liqeni thate  Apartament 2+1 tek liqrni i thate kati i 4-te me ashensor ,i mobiluar ne menyre

700 Euro

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.45 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
97 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Apartament 2+1 tek liqrni i thate kati i 4-te me ashensor ,i mobiluar ne menyre moderne me te gjitha kushtet,per me teper na kontaktoni +355682567777 cmimi 700 euro... 28/10/2020 16:59... Lexo detajet..

40,000 Leke Super ap 4+1 tek rruga lidhja prizrenit ( garda ) Apartmenti 4+1, tek rruga lidhja e Prizrenit( tek Garda, tirana bank),
Kati i 4

40,000 Leke

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.06 Km nga qendra)
4+1
Dhoma|Sallon
126 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
4
Kati

Apartmenti 4+1, tek rruga lidhja e prizrenit( tek garda, tirana bank), kati i 4-er pa ashensor, i pamobiluar ,per ta pare kontaktoni +355 68 256 7777 cmimi 40.000leke... 28/10/2020 16:59... Lexo detajet..

400 Euro Super ap 2+1 te 21-shi muhamed gjollesha Apartmenti 2+1, tek Muhamed Gjollesha ( afer diplomat), kati i 2-te pa ashensor,

400 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.35 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
95 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Apartmenti 2+1, tek muhamed gjollesha ( afer diplomat), kati i 2-te pa ashensor, i mobiluar me te gjitha kushtet, per ta pare kontaktoni +355 68 256 7777 cmimi 400€... 28/10/2020 16:59... Lexo detajet..

400 Euro Super ap 2+1 tek pallati me shigjeta Apartament 2+1 tek pallati i me shigjeta(Spitali Amerikan 3)e mobiluar ne menyr

400 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
95 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
7
Kati

Apartament 2+1 tek pallati i me shigjeta(spitali amerikan 3)e mobiluar ne menyre moderne me te gjitha kushtet,e pa banuar me pare,jepet per here te pare,per me teper na kontaktoni cmimi 400 euro kati i 7-te banim... 28/10/2020 16:59... Lexo detajet..

700 Euro Super ap 2+1 tek liqeni thate ( rruga peti ) Apartmenti 2+1, Tek Liqeni thate ( rruga Peti), kati i 3-te me ashensor, i mobil

700 Euro

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.48 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
110 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Apartmenti 2+1, tek liqeni thate ( rruga peti), kati i 3-te me ashensor, i mobiluar me te gjitha kushtet, per ta pare kontaktoni +355 68 256 7777 cmimi 699€... 28/10/2020 16:59... Lexo detajet..

300 Euro Super ap 2+1 tek rruga dritan hoxha ( zoja e keshillit mire ) Apartmenti 2+1, tek rruga Dritan Hoxha ( prane universitet zonja e Këshillit te

300 Euro

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane (2.23 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
97 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Apartmenti 2+1, tek rruga dritan hoxha ( prane universitet zonja e këshillit te mire), kati i 2-te , i mobiluar me te gjitha kushtet, per ta pare kontaktoni +355 68 256 7777 cmimi 300€... 28/10/2020 16:59... Lexo detajet..

800 Euro Super ap 2+1 tek myslym shyri ( islam alla ) Apartament 2+1 ne MYSLYM SHYRE(rruga islam alla)e mobiluar ne menyre moderne,E P

800 Euro

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
110 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Apartament 2+1 ne myslym shyre(rruga islam alla)e mobiluar ne menyre moderne,e pa banuar me pare,kati i 5-te me ashensor,per me teper na kontaktoni +355682567777 cmimi 800 euro... 28/10/2020 16:59... Lexo detajet..

500 Euro Super ap dubleks 2+2 tek mine peza ( shkolla Q.stafa) Apartmenti Dublex 2+2 , rruga Mine Peza( mbrapa shkolles Q.Stafa), e mobiluar me

500 Euro

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.89 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
97 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Apartmenti dublex 2+2 , rruga mine peza( mbrapa shkolles q.stafa), e mobiluar me te gjitha kushtet, kati 5-te , per ta pare kontaktoni +355682567777 cmimi 500€... 28/10/2020 16:59... Lexo detajet..

420 Euro

Jepet me qera kati iii i nje vile me hapsire 140m2 me strukture 3+1 me kuzhine me vete +1 studio + 1 tualet dhe me 2 ballkone te medha| nje mundesi e ... (Premium 31.12.2020)

350 Euro

Jepet me qera apartament 1+1+ballkon **totalisht i investuar | vendndodhje perfekte midis pazarit te ri dhe selvise| mobilim bashkekohor | pallat ultr... (Premium 31.12.2020)

700 Euro Super ap 3+1 tek kodra e diellit ( rezidenca 2 )€ Apartament 3+1 tekodra e diellit(REZIDENCA 2)e mobiluar ne menyre moderne me te

700 Euro

Kodra e Diellit | Tirane (2.22 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
130 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Apartament 3+1 tekodra e diellit(rezidenca 2)e mobiluar ne menyre moderne me te gjitha kushtet,kati i 4-te me ashensor,per me teper na kontaktoni +355682567777 cmimi 700 euro... 28/10/2020 16:59... Lexo detajet..

350 Euro Super ap me qera 2+1 tek liqeni thate () Apartament 2+1 tek liqeni i thate,e mobiluar ne menyre moderne ,kati i 4-te bani

350 Euro

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.45 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
120 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Apartament 2+1 tek liqeni i thate,e mobiluar ne menyre moderne ,kati i 4-te banim me siperfaqe 120 m,per me teper na kontaktoni +355682567777 cmimi 350 euro... 28/10/2020 16:59... Lexo detajet..

450 Euro Super ap 2+1 tek rruga kavajes ( zoja e keshillit mire ) Apartmenti 2+1, tek rruga Kavajes ( perball me polikliniken zoja e keshillit te

450 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
91 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Apartmenti 2+1, tek rruga kavajes ( perball me polikliniken zoja e keshillit te mire), kati i 4-er me ashensor, i mobiluar me te gjitha kushtet, per ta pare kontaktoni +355 68 256 7777 cmimi 450€... 28/10/2020 16:59... Lexo detajet..

500 Euro Super ap 2+1 ne myslym shyr ( post parkimi ) Apartament 2+1 tek Myslym Shyri ,e mobiluar ne menyre moderne me te gjitha kusht

500 Euro

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
96 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
9
Kati

Apartament 2+1 tek myslym shyri ,e mobiluar ne menyre moderne me te gjitha kushtet,kati i 9-te me ashensor,per me teper na kontaktoni +355682567777 cmimi 500 euro te perfshire ne cmim dhe nje post parkingu... 28/10/2020 16:59... Lexo detajet..

255 Euro

Jepet me qera apartament 2+1+ballkon ne astir (ozoni) pallat i ri me ashensor | mobilim i kompletuar | kondicioner inverter | hapesire e bolleshme me ... (Premium 31.12.2020)

350 Euro

Jepet Apartament 1+1 Midis Myslym Shyrit Dhe Rruges Kavajes

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)
1+1 Dhoma|Sallon
70.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet apartamenta 1+1 totalisht i mobiluar mbrapa karburant kastrati tek rr myskyn shyri. ambjenti eshte i ndare ne nje korridor qe te con tek dhoma e... (Premium 04.11.2020)

380 Euro Super ap 3+1 tek kmy ne laprak ( pandi dardha ) Apartmenti 3+1, tek Pandi Dardha ( pallati Kmy Laprake), kati i i 10 me ashensor

380 Euro

Laprake | Tirane (2.11 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
125 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
10
Kati

Apartmenti 3+1, tek pandi dardha ( pallati kmy laprake), kati i i 10 me ashensor, i mobiluar me te gjitha kushtet, per ta pare kontaktoni +355 68 256 7777 cmimi 380€... 28/10/2020 16:59... Lexo detajet..

900 Euro Super ap 2+1 te kodra e diellit rezidenca 2 Apartament 2+1 tek kodra e diellit rezidenca 2,e mobiluar ne menyre moderne me t

900 Euro

Kodra e Diellit | Tirane (2.22 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
118 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Apartament 2+1 tek kodra e diellit rezidenca 2,e mobiluar ne menyre moderne me te gjitha kushtet,kati i 2-te banim,e pa banuar me pare, ...cmimi...900 euro,te perfshire dhe taksen 15% dhe administrimin,per me teper na kontaktoni ... 28/10/2020 16:59... Lexo detajet..

1,500 Euro Super ap 2+1 me verande tek liqeni ( kopshti zologjik ) pavarotti Super ap 2+1 me 3 tualete +verande dhe depo qe ndodhet ne kat te fundit te nje p

1,500 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (2.06 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
197 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Super ap 2+1 me 3 tualete +verande dhe depo qe ndodhet ne kat te fundit te nje pallati 5 katesh tek kopshti zologjik ( rrethrrotullimi ) tek pavarotti me super hapsira te bollshme dhe me nje mobilim lluks me te gjitha kushtet ap eshte ne perfundim e ... 28/10/2020 16:59... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim