apartament me qera lungo mare vlore

 Online 42 lexues | 22 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
E Mobiluar
2+1
Dhoma|Sallon
80 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Apartament 2+1 me vend parkimi ne qender- shume komod dhe i kendshem ( ministra drejtesise- rr. fortuzi- perballe patrissia) me vend parkimi privat- tv ne cdo dhome| pajisur me kondicioner | mobilimi i ri ne gjendje te mire | dyer dhe dritare dopio ... 20/10/2020 19:46... Lexo detajet..

E Mobiluar
1+1
Dhoma|Sallon
65 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Jepet me qera apartament 1+1+ballkon **totalisht i investuar | vendndodhje perfekte midis pazarit te ri dhe selvise| mobilim bashkekohor | pallat ultra cilesor - shkalledhe ashensor super investim | pajisje te reja* | dysheme me parket q2376 te... 21/10/2020 03:01... Lexo detajet..

E Mobiluar

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (2.10 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
110 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Me qera super apartament 2+1 tek ekonomiku - pallat i ri me ashensor me cip | mobilim i ri dhe me shume shije | kondicioner | parket cilesor | dhomat e gjumit te kompletuara | te gjitha instalimet funksionale q2340 te dhenat e ndarjes - 2 ... 20/10/2020 22:43... Lexo detajet..

E Mobiluar

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.72 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
65 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Jepet me qera apartament 1+1 tek xhamlliku.apartamenti eshte i perbere nga 1 dhome gjumi,salle ngrenie ,salle gatimi,banjo ,post parking.ndodhet ne nje zone shumente mire dhe me plot facilitete.per nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni n... 20/10/2020 08:18... Lexo detajet..

320 Euro
JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 TEK KOMUNA E PARISIT. Apartamenti eshte i investuar totalisht dhe teper komod.
Ndodhet ne palllat te

320 Euro

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.96 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
69 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Apartamenti eshte i investuar totalisht dhe teper komod. ndodhet ne palllat te ri, apartamenti eshte i orgaznizuar ne sonxhorno + ambjent gatimi, 1 dhome gjumi, 1 tualet, 2 ballkone.... 21/10/2020 03:02... Lexo detajet..

350 Euro
(Tek Selvia - Afer Qendres) 1+1+Ballkon **Totalisht I Investuar- Shtepi si Kuti **- me PARKET- Kondicioner  Jepet Me Qera Apartament 1+1+Ballkon **Totalisht I Investuar | Vendndodhje Perfe

350 Euro

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.90 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
65 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Jepet me qera apartament 1+1+ballkon **totalisht i investuar | vendndodhje perfekte midis pazarit te ri dhe selvise| mobilim bashkekohor | pallat ultra cilesor - shkalledhe ashensor super investim | pajisje te reja* | dysheme me parket q2376 te... 21/10/2020 03:01... Lexo detajet..

300 Euro
Super okazion te myslym shyri !!! Super apartament modern ne Myslym Shyr, ne pallat te ri...
Mobilim modern...
Z

300 Euro

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (2.83 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
75 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Super apartament modern ne myslym shyr, ne pallat te ri... mobilim modern... zone teper favorite... cmimi:300 euro super mundesi apartament 300€ ... 21/10/2020 03:00... Lexo detajet..

20,000 Leke Jepet me qera dhome dhe tualet  Jepet me qera garsoniere dhome dhe banjo per 2 persona . Per info kontaktoni Imo

20,000 Leke

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.15 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
18 m2
Siperfaqa
Pjeserisht
Mobilimi
2
Kati

Jepet me qera garsoniere dhome dhe banjo per 2 persona . per info kontaktoni imobilaredhearkitekt... 21/10/2020 02:55... Lexo detajet..

260 Euro JEPET APARTAMENT 1+1 NE QENDER PRANE KAFE FLORA. Jepet apartament 1+1 me qera ne qender prane kafe Flora. Apartamenti ndodhet ne

260 Euro

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.39 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
70 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Jepet apartament 1+1 me qera ne qender prane kafe flora. apartamenti ndodhet ne katin e 2te tek nje pallat ekzistues. ambjenti eshte rreth 60m ka tualet me dritare dhe ballkon. ambjenti jepet i mobiluar. per me teper informacion ju lutem kontaktoni.... 21/10/2020 02:45... Lexo detajet..

400 Euro Super apartament me qera 3+1+2+2 Në Sauk Jepet me qera apartament 3+1+2+2, 127m2 neto në Sauk. Apartamenti organizohet n

400 Euro

Sauk | Tirane (3.25 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
150 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Jepet me qera apartament 3+1+2+2, 127m2 neto në sauk. apartamenti organizohet nga një sallon i bollshëm me kuzhinë dhe dalje në ballkon, 3 dhoma gjumi njëra nga të cilat me dalje në ballkon si edhe 2 tualete. apartamenti ofron një arredim ba... 21/10/2020 02:36... Lexo detajet..

600 Euro Apartament I Ri Me Qera! Jepet me qira apartament luksoz 3+1+2 , 235m2 neto, tek komuna e Parisit. Aparta

600 Euro

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (1.62 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
250 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
7
Kati

Jepet me qira apartament luksoz 3+1+2 , 235m2 neto, tek komuna e parisit. apartamenti organizohet nga një sallon i bollshëm, një kuzhinë, 3 dhoma të bollshme gjumi, ballkon, verandë dhe 2 tualete.apartamenti ofron një arredim bashkohorë, me p... 21/10/2020 02:36... Lexo detajet..

350 Euro Apartament 3+1+2+ Garazhd Me Qera Tek Ministria e Jashme  Jepet me qera apartament 3+1+2 , 130 m2 prane ministrise se jashtme .Apartamenti

350 Euro

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (1.20 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
130 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Jepet me qera apartament 3+1+2 , 130 m2 prane ministrise se jashtme .apartamenti pozicionohet ne katin e i te nje ndertimi te ri me ashensor. apartamenti organizohet nga nje sallon me kuzhine, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe nje ballkon . banesa ofron a... 21/10/2020 02:31... Lexo detajet..

500 Euro Super Apartament Me qera në Qëndër Të Kryeqytetit Jepet me qera apartament 2+1, 110m2 , në qëndër të Kryeqytetit. Apartamenti

500 Euro

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.08 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
110 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

... 21/10/2020 02:30... Lexo detajet..

315 Euro

Jepet me qera apartament 2+1+ballkon tek kompleksi ana - qytet student | nga komplekset me te mire ne qytet, me hapesira te gjelberta dhe kend lojeras... (Premium 31.12.2020)

400 Euro

Jepet Me Qera Apartament 3+1+2 Tek Ish Ekspozita (prane Gjykates) Okazion

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.28 Km nga qendra)
3+1 Dhoma|Sallon
155.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qera 3+1+2 tek ish ekspozita prane gjykates. apartament shum mire i organizuar me hapsira te bollshme dhe mjaft mire i organizuar. ka 3 dho... (Premium 17.11.2020)

350 Euro

Jepet Super Ap 1+1 Ne Bllok

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.85 Km nga qendra)
1+1 Dhoma|Sallon
75.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

☑️jepet apartament 1+1 i mobiluar shume mire ne nje nga zonat me te mira te tiranes ne zonen e bllokut me pozicion shume te mire ☑️apartam... (Premium 08.01.2021)

400 Euro

Super Apartament Modern 2+1 ,rr Bedri Karapici!

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.34 Km nga qendra) Property Invest Albania
2+1 Dhoma|Sallon
120.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Jepet me qera apartament i mobiluar teresisht me çdo gje te re dhe bashkohore (i pa perdorur) .me nje siperfaqe prej 120 m², ne nje kompleks te sapo... (Premium 28.10.2020)

380 Euro

Jepet Apartament Me Qera 1+1 Te Komuna E Parisit

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
1+1 Dhoma|Sallon
70.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Jepet apartament me qera 1+1 te komuna e parisit ,kompleksi kika 2 🔹pallat i ri . 🔹me ashensor . 🔹kati 7. 👉pamje brenda komple... (Premium 21.10.2020)

15,000 Leke Jap gazonjere me qera Japim gazonjere me qera , 150 mijeleke te perfshire uje e drita . Adresa : Rruga

15,000 Leke

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (1.69 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
20 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Japim gazonjere me qera , 150 mijeleke te perfshire uje e drita . adresa : rruga fuat toptani , 200 m lart vilave gjermane , ... 21/10/2020 02:26... Lexo detajet..

16,000 Leke Jepet me qera garsoniere tek 21 dhjetori Jepet me qera garsoniere e mobiluar 
Garsonieria ndodhet tek 21 dhjetori
160 M

16,000 Leke

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.15 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
20 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Jepet me qera garsoniere e mobiluar garsonieria ndodhet tek 21 dhjetori 160 mije leke... 21/10/2020 02:19... Lexo detajet..

25,000 Leke Garsoniere me qera Jepet me qera Garsoniere,
Adresa Rruga e Bogdaneve, mbrapa minibashkise.
Sip 2

25,000 Leke

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.82 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
27 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Jepet me qera garsoniere, adresa rruga e bogdaneve, mbrapa minibashkise. sip 27m2. hyrja ndodhet ne katin e pare te nje vile. e mobiluar, banjo, kuzhine, krevat dopio dhe tek. qera mujore 25,000lek plus 1,000lek pagese per energji elektrike dhe ... 21/10/2020 02:19... Lexo detajet..

20,000 Leke Jepet shtepi me qera pas kishes se don boskos,afer vizion plus. Japim shtepi me qera,te mobiluar pas Kishes se Don Boskos ,prane vizion plus,
1

20,000 Leke

Don Bosko | Tirane (1.71 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
65 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Japim shtepi me qera,te mobiluar pas kishes se don boskos ,prane vizion plus, 1+1 ,shtepi private ,kati 3. cmimi: 200.000 leke... 21/10/2020 02:06... Lexo detajet..

30,000 Leke Don Bosko jepet me qera apartament 2+1  Jepet me qera apartament 2+1 ne Don Bosko, ka organizim shume te mire te ambient

30,000 Leke

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
104 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Jepet me qera apartament 2+1 ne don bosko, ka organizim shume te mire te ambienteve, apartamenti ndodhet ne pallat te ri, me ashensor , mobilimi eshte bashkohore , per me shume informacion ose foto ju lutem me kontaktoni ... 21/10/2020 02:05... Lexo detajet..

22,000 Leke APARTAMENT 2+1 ME QIRA, SENATORIUM. Jepet me qira apartamenti 2+1, 90m2 , ne Senatorium.

Apartamenti eshte kati i

22,000 Leke

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (2.65 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
95 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Jepet me qira apartamenti 2+1, 90m2 , ne senatorium. apartamenti eshte kati i pare i nje vile 2kateshe, i ngritur me shkalle dhe jo kati 0. eshte ndertim i ri dhe shume i mire. apartamenti organizohet ne kuzhine dhe dhome ndenje, dy dhoma gj... 21/10/2020 02:04... Lexo detajet..

13,000 Leke Jepet shtepi me qera Shtepi me qera

13,000 Leke

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.63 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
30 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Shtepi me qera... 21/10/2020 01:12... Lexo detajet..

15,000 Leke Jepet shtepi me qera  Shtepi me qera

15,000 Leke

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.63 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
32 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Shtepi me qera ... 21/10/2020 01:11... Lexo detajet..

17,000 Leke jepet shtepi me garsoniere perball pallatit me shigjeta cmimi i diskutushem

17,000 Leke

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
30 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Perball pallatit me shigjeta cmimi i diskutushem... 21/10/2020 01:10... Lexo detajet..

360 Euro

Super Apt Gjigande, 3+1+2wc+ballkon (120 M2) Ne Don Bosko- Qetesi | I Kompletuar, Pallat Me Ashensor

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)
3+1 Dhoma|Sallon
120.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Super apartament gjigande 3+1+2wc+ballkon (120 m2) ne don bosko- zone e qete | i mobiluar totalisht | kondicioner | hapesire gjigande me strukture te ... (Premium 31.12.2020)

400 Euro

1+1+ballkon, tek sheshi willson - i kompletuar, pjese e nje pallati te ri me ashensor | parket laminat | kondicioner ne cdo dhome q2417 te dhe... (Premium 31.12.2020)

450 Euro

🔈 Super Apartament Me Qera 2+1+2 Tek Liqeni I Thate

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.45 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
125.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Super apartament me qera 2+1+2 tualete tek liqeni i thate . 👉 pallat i ri. 👉me ashensor. 👉 kati 3. 🔹mobilim bashkekohor,e re ... (Premium 21.10.2020)

18,000 Leke Jepet me qera Jepet shtepi me qera e mobiluar dhe e mirembajtur

18,000 Leke

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (1.25 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
38 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Jepet shtepi me qera e mobiluar dhe e mirembajtur ... 21/10/2020 01:08... Lexo detajet..

130 Euro JEPET ME QERA GARZONIERE Jepet me qera gazionere, 20 m2 e kompletuar, kati i pare, e ngritur 1 meter nga

130 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.25 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
20 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Jepet me qera gazionere, 20 m2 e kompletuar, kati i pare, e ngritur 1 meter nga toka. ndodhet mbrapa postes nr.8, prane sheshit wilson. ... 21/10/2020 01:08... Lexo detajet..

18,000 Leke 📣Jepet shtepi me qera 1+1 e kompletuar📣 📣Jepet shtepi me qera

✅Shtepia eshte e organizuar ne 1+1
•Eshte e kom

18,000 Leke

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.07 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
60 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

📣jepet shtepi me qera ✅shtepia eshte e organizuar ne 1+1 •eshte e kompletuar me cdo paisje te nevojshme. •eshte e pershtatshme per familjare dhe studente. •shtepia ndodhet te rruga siri kodra, prane hotel meridian 💥cmimi 18000 l... 21/10/2020 01:07... Lexo detajet..

25,000 Leke Kerkoj nje goce per ndarje qeraje  Kerkoj nje goce per ndarje qeraje :
- kati dyte, shtepia eshte 2+1, aktualisht

25,000 Leke

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.77 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
80 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Kerkoj nje goce per ndarje qeraje : - kati dyte, shtepia eshte 2+1, aktualisht jemi 2 goca... 21/10/2020 01:05... Lexo detajet..

330 Euro

Jepet me qera apartament 2+1 mbas uet (rr.shefqet musaraj) pallat me ashensor , mobilimi i mire , shtruar me pllaka cilesore , kondicioner ne dy ambie... (Premium 31.12.2020)

350 Euro

Qera,apartament 1+1 , Pazari I Ri

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.56 Km nga qendra) Future Home - Opportunity
1+1 Dhoma|Sallon
60.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Opp17804 apartamenti ndodhet tek pazari i ri. informacione mbi apartamentin : • sipërfaqja 60m2. • kati 3. organizimi : • ambient ndenje. ... (Premium 07.03.2021)

20,000 Leke

Vlore Apartament Me Qera

Lungomare | Vlore
1+1 Dhoma|Sallon
62.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartament_vlore 1+1 qera_mujore 20000leke akomodimi 👤👤👤 adresa:vlore, kryqezimi i aleksandrise,7 min ne kembe larg lungomares ,rruga gjer... (Premium 24.10.2020)

20,000 Leke Jap pjese vile me qera. 200 m prane Spitalit Gjerman. E pershtateshme per studente

20,000 Leke

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.08 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
54 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

200 m prane spitalit gjerman. e pershtateshme per studente... 21/10/2020 00:59... Lexo detajet..

23,000 Leke Garsoniere per 2 persona prane stadiumit Dinamo .23000 leke Garsoniere per 2 persona prane stadiumit Dinamo,rruga Grigor Heba.
Kati i 1 ,e

23,000 Leke

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.38 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
45 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Garsoniere per 2 persona prane stadiumit dinamo,rruga grigor heba. kati i 1 ,e mobiluar,cmimi 23000 leke kontakt agjensia global. berti... 21/10/2020 00:45... Lexo detajet..

13,000 Leke Ambient i Mobiluar me Qira Jepet dhome e mobiluar me qira per dy persona ( Student), pozicionuar ne nje vil

13,000 Leke

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (1.46 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
20 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Jepet dhome e mobiluar me qira per dy persona ( student), pozicionuar ne nje vile private te qyteti studenti. pagesa 130 mije. dhome e mobiluar me qira per nje person ( student), pozicionuar ne nje vile private te qyteti studenti. pagesa 80 mije.... 21/10/2020 00:18... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim