apartament me qera ne don bosko 

 Online 358 lexues | 1 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
 • Opsione
 • Online 358 lexues | 1 njoftime ne pritje
370 Euro

2+1+2wc+2ballkone (180 m2) pas ekomomikut (rr. sotir kolea) zone e preferuar (parkim per 2 makina ne cmim) | mobilim cilesor | kondicioner ne cdo dho... (Premium 31.12.2019)

700 Euro

ne rrugen e kavajes, jepet me qira super apartament 2+1+2 i pershtatshem per zyra! apratamenti ndodhet ne katin e 2 te banimit te nje pallati te ri m... (Premium 23.04.2020)

245 Euro

1+1 (70 M2) Tek Min. E Jashtme (zone E Preferuar) | Mobilim Cilesor

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (0.69 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apt 1+1 70 m2) i ri (min. e jashtme) zone me mundesi parkimi | mobilim cilesor dhe modern | kondicioner | shtruar me pllake te shtrenjte | ndricim per... (Premium 31.12.2019)

450 Euro

2+1 Duplex ( Mozaiku Tiranes - Ambasadat) Panel Diellor- Chiller - Parket I Shtrenjte

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.18 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
108.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Jepet me qera 2 + 1 (108 m2) + 2 tualete - te mozaiku tirane - paralel me rrugen e ambasadave ne pallat te ri | mobilim cilesore dhe i ri | parket i s... (Premium 09.02.2020)

250 Euro
1+1+Verande, i Madh (76 m2) tek Spit. Amerikan 2 - Pallat i Ri | Ashensor me Cip | Kondicioner Apartament 1+1+Verande, i Madh (76 m2) tek Spitali Amerikan 2 (Rr. e Dibres) Mun

1+1+verande, I Madh (76 M2) Tek Spit. Amerikan 2 - Pallat I Ri | Ashensor Me Cip | Kondici

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.15 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
76.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Apartament 1+1+verande, i madh (76 m2) tek spitali amerikan 2 (rr. e dibres) mundesi parkimi ne zone | pallat i ri, ashensor me cip dhe survejim kamerash | mobilim cilesor | kondicioner | shtruar me pllake cilesore | ndricim perfekt | dritare dopio ... 21/08/2019 15:20

500 Euro
Apartamente 1+1 me qera ne zonen e Stadiumit Qemal Stafa Property ID :4211353

Stadiumi Qemal Stafa, prane Pasticeri Venezia, jepet me

Apartamente 1+1 Me Qera Ne Zonen E Stadiumit Qemal Stafa

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
85.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Property id :4211353 stadiumi qemal stafa, prane pasticeri venezia, jepet me qera apartament 1+1 ne pallat te ri, i mobiluar ne menyre bashkekohore, siperfaqe 85 m², kati i 5 me ashensore, parket, kuzhina me vehte, kondicioner, tualet, ballkon, o... 21/08/2019 15:19

30,000 Leke
Apartament 1+1 per qira tek rruga "Siri Kodra"! Apartament 1+1 me qira tek rruga "Siri Kodra", prane ish punishtes se

Apartament 1+1 Per Qira Tek Rruga "siri Kodra"!

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
46.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartament 1+1 me qira tek rruga "siri kodra", prane ish punishtes se pastave! apartamenti ka nje siperfaqe 46m2, ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues. apartamenti organizohet ne nje dhome ndenjie me ambjent gatimi, nje dhome gjumi , nj... 21/08/2019 15:19

450 Euro Dupleks me qira tek Kodra e Diellit! Jepet me qira Apartament Duplex 160 m2 tek “Rezidenca Kodra e Diellit”. Kati

Dupleks Me Qira Tek Kodra E Diellit!

Kodra e Diellit | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
160.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qira apartament duplex 160 m2 tek “rezidenca kodra e diellit”. kati i pare organizohet me 1 dhome ndenje e bollshme, nje ambient gatimi dhe ngrenieje, nje tualet, gjithashtu dhe nje verande.. kati i dyte organizohet ne dy dhoma gjumi nje... 21/08/2019 15:19

300 Euro Jepet me Qira super Apartament 2 +1 . Adresa : Taiwanit . 300 euro . Jepet me Qira super Apartament 2 +1 i mobiluar .
Kati : 5 pa ashensor .
Adres

Jepet Me Qira Super Apartament 2 +1 . Adresa : Taiwanit . 300 Euro .

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
98.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet me qira super apartament 2 +1 i mobiluar . kati : 5 pa ashensor . adresa : ruga rreshit collaku . perballe taiwanit . cmimi : 300 euro .... 21/08/2019 15:06

35,000 Leke JEPET ME QIRA APARTAMENT 1 + 1 TEK BRRYLI! JEPET ME QIRA APARTAMENT 1 + 1 TEK BRRYLI!
Apartamenti ndodhet ne katin e dyte

Jepet Me Qira Apartament 1 + 1 Tek Brryli!

Tjeter zone | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qira apartament 1 + 1 tek brryli! apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues ne zonen e brrylit ,tek rruga bardhyl. eshte i strukturuar ne nje dhome gjumi, nje dhome ndenje-gatimi-ngrenie ,nje tualet dhe nje ballkon me pa... 21/08/2019 15:02

450 Euro APARTAMENT ME QIRA 2+1 TE KOMUNA E PARISIT! Apartamenti eshte 2+1, me vendodhje tek Komuna e Parisit, Tirane.
Apartamenti e

Apartament Me Qira 2+1 Te Komuna E Parisit!

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
84.00 m2 Siperfaqa
10 Kati

Apartamenti eshte 2+1, me vendodhje tek komuna e parisit, tirane. apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, nje sallon te bollshem, me kuzhine gatimi dhe kend ngrenie,1 ballkon dhe 1 tualet. ndodhet ne katin e 10-te te nje pallati te ri te ... 21/08/2019 15:02

300 Euro JEPET ME QIRA APARTAMENTI 2+1+2 NE ASTIR! Jepet apartament me qira ne Astir i mire mobiluar . Apartamenti organizohet nga

Jepet Me Qira Apartamenti 2+1+2 Ne Astir!

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
85.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet apartament me qira ne astir i mire mobiluar . apartamenti organizohet nga nje dhome ndenjeje 2 dhoma gjumi dhe 2 tualete. ka nje siperfaqe prej 85m2 me nje mobilim bashkekohere. apartamenti ndodhet ne katin e 2 banim. per nje vizite ne prone ko... 21/08/2019 15:02

400 Euro Qera, ID 4221116, Apartament 2+1, Rruga Don Bosko, Tirane Property ID : 4221116

Rruga Don Bosko, prane Vizion +, jepet me qera apartame

Qera, Id 4221116, Apartament 2+1, Rruga Don Bosko, Tirane

Don Bosko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
115.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Property id : 4221116 rruga don bosko, prane vizion +, jepet me qera apartament 2+1, siperfaqe 110 m2, kati i 5 me ashensor, i mobiluar ne menyre moderne, 2 dhoma gjumi, sallon ndenje, ambjenti i gatimit, 2 tualete, 2 ballkone, 2 kondicionere, pa... 21/08/2019 15:01

350 Euro

Jepet me qera super apt 1 + 1 + ballkon (60 m2) tek kopshti zoologjik - gambero | i investuar | zone perfekte | dizenjuar me arkitekt | pallat i ri me... (Premium 31.12.2019)

30,000 Leke

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Prane Gjimnazit Cajupi(tek Pediatria)

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.03 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qera apartament 2+1 ,totalisht i mobiluar me te gjitha elektroshtepiaket.apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati ekzistues prane gjim... (Premium 04.09.2019)

900 Euro

Apartament 2+1 Me Qira Prane Ring Center.

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (1.40 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
86.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Prane ring center jepet me qira super apartamnt 2+1! apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati shume cilesor te 2 viteve te fundit, te mireadmin... (Premium 06.05.2022)

300 Euro APARTAMENT 1+1 TEK RRUGA E KAVAJES PERBALL ME KOMPLEKSIN DELIJORGJ JEPET ME QERA SUPER APARTAMENT TEK RRUGA E KAVAJES NE NJE NDERTIM TE RI ME ASHEN

Apartament 1+1 Tek Rruga E Kavajes Perball Me Kompleksin Delijorgj

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet me qera super apartament tek rruga e kavajes ne nje ndertim te ri me ashensor per nje vizite ne prone ose per me shume informacion na telefononii ... 21/08/2019 15:01

100 Euro Jap shpi me qera Shtepia disponon 2 dhoma gjumi nje per cuftin dhe nje per femije dhe guzhinen/sa

Jap Shpi Me Qera

Dhermi | Himare
2+1 Dhoma | Kuzhine
50.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shtepia disponon 2 dhoma gjumi nje per cuftin dhe nje per femije dhe guzhinen/sallonin. ajo ndodhet ne dhermi 90 m larg bregut . afer restorant 2 lipsit. jepet per plazh jo me pak se 3 dite... 21/08/2019 15:01

500 Euro Apartament 2+1 me qera Rruga Brigada e VIII ne Tirane Bllok, Rruga Brigada e Vlll, jepet me qera Apartament 2+1, siperfaqe 90 m2, kat

Apartament 2+1 Me Qera Rruga Brigada E Viii Ne Tirane

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Bllok, rruga brigada e vlll, jepet me qera apartament 2+1, siperfaqe 90 m2, kati 7 me ashensor ne pallat te ri, i mobiluar ne menyre bashkohore, apartamenti eshte i organizuar ne soxhorno, 2 dhoma gjumi, ballkon, tualet, 3 kondicioner, orientim me d... 21/08/2019 14:55

450 Euro Jepet me qera apartamenti 2+1 ne qender te Piazza Jepet me qira apartamenti 2+1 i mobiluar. Apartamenti ndodhet ne qender te pizza

Jepet Me Qera Apartamenti 2+1 Ne Qender Te Piazza

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
87.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qira apartamenti 2+1 i mobiluar. apartamenti ndodhet ne qender te pizza. per nje vizite ne prone mos hezitoni te kontaktoni.... 21/08/2019 14:55

250 Euro Apartamente 1+1 me qera ne rrugen Hoxha Tahsim prane Optika Roma ne Tirane (ID 4211352) Property ID :4211352

Rruga Hoxha Tahsim, prane Optika Roma, jepet me qera Apa

Apartamente 1+1 Me Qera Ne Rrugen Hoxha Tahsim Prane Optika Roma Ne Tirane (id 4211352)

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (1.11 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
73.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Property id :4211352 rruga hoxha tahsim, prane optika roma, jepet me qera apartament 1+1,siperfaqe 70 m², ne pallat te ri,kati i 2, me ashensor,i mobiluar me te gjitha menyre bashkohore, me kuzhin me vete, tualet, 2 ballkone, orientim me diell, ... 21/08/2019 14:55

280 Euro APARTAMENT 1+1 ME QIRA NE DON BOSKO Jepet apartament 1+1 me qira ne Don Bosko. Organizohet nga nje dhome ndenje dhe

Apartament 1+1 Me Qira Ne Don Bosko

Don Bosko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
55.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet apartament 1+1 me qira ne don bosko. organizohet nga nje dhome ndenje dhe gatimi te perbashket, nje dhome gjumi dhe nje tualet . apartamenti ndodhet ne katin e katert banim te nje pallati te ri me ashensor. jepet totalisht i mobiluar dhe ne cmi... 21/08/2019 14:54

320 Euro 2+1+2WC+Ballkon, i Madh (100 m2) ne Bllok (Petro Nini) Super Zone - Mobilim Cilesor | Kondicioner 2+1+2WC+Ballkon (100 m2) ne Bllok (Petro Nini) Zone nga me te Preferuarat ne Tir

2+1+2wc+ballkon, I Madh (100 M2) Ne Bllok (petro Nini) Super Zone - Mobilim Cilesor | Kond

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.03 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

2+1+2wc+ballkon (100 m2) ne bllok (petro nini) zone nga me te preferuarat ne tirane me mundesi parkimi | apartamenti eshte i mobiluar | kondicioner | shtruar me pllake cilesore | ndricim perfekt | dritare dopio xham | muret e sapo lyer | kundrabufe e... 21/08/2019 14:30

400 Euro Jepet me qera apartamenti 2+1 ndodhet ne 21 dhjetori ,rruga Federik Shiroka!! 
Jepet me qera apartamenti 2+1 ndodhet ne 21 dhjetori ,rruga Federik Shiroka!!

Jepet Me Qera Apartamenti 2+1 Ndodhet Ne 21 Dhjetori ,rruga Federik Shiroka!!

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

jepet me qera apartamenti 2+1 ndodhet ne 21 dhjetori ,rruga federik shiroka!! apartamenti ka nje siperfaqe prej 105m2 ka 2 dhoma gjumi ,1 soxhorno,2 tualete dhe nje ballkon te madhe ndodhet ne katin e 5 ,pallat me 2 ashensora. orientimi lind... 21/08/2019 14:29

400 Euro Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 6, 100 m² 400 Euro (Selvia) Jepet me qera apartament tek Selvia (Kompleksi Halili).Apartamenti ndodhet në k

Tirane, Jap Me Qera Apartament 2+1+blk Kati 6, 100 M² 400 Euro (selvia)

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Jepet me qera apartament tek selvia (kompleksi halili).apartamenti ndodhet në katin e 6 banim të një pallati të ri dhe të mjaft mirë administruar. apartamenti ka një sipërfaqe prej 100m2 dhe është i organizuar si në vijim: ambjent ndenjie,... 21/08/2019 14:21

350 Euro

1+1+kuzh+bllk (80 M2) Ne Qender* - Mobilim Cilesor | Kondicioner | Parket

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.34 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera apt 1+1+kuzhine+ballkon (80 m2) ne qender (zone perfekte) mobilim cilesore | kondicioner | shtruar me parket dhe pllake | hapesire e bol... (Premium 31.12.2019)

320 Euro

2+1 (79 m2) tek stacioni i trenit (mundesi parkimi) pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor | kondicioner inverter | shtruar me pllake cilesore | nd... (Premium 31.12.2019)

300 Euro Qera, Apartament 2+1, Fresku Jepet me qera apartament në zonën e Freskut në rrugën e Teleferikut. Apartam

Qera, Apartament 2+1, Fresku

Fresku/Linze | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
108.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera apartament në zonën e freskut në rrugën e teleferikut. apartamenti ndodhet në katin e 2 banim të një pallati të ri dhe të mjaft mirë administruar. apartamenti ka një sipërfaqe prej 108m2 dhe është i organizuar si në vijim... 21/08/2019 14:19

500 Euro Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 Kompleksi Kontakt Jepet me qira apartament 2+1 ne nje nga komplekset me te kerkuara prane inxhiner

Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 Kompleksi Kontakt

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Jepet me qira apartament 2+1 ne nje nga komplekset me te kerkuara prane inxhinerise se ndertimit. apartamenti ndahet ne nje sallon pritje + aambjent gatimi, 2 dhoma gjumi dhe 2 tualete. apartamenti eshte i arreduar me arkitekt. zona ne te cilen ndodh... 21/08/2019 14:12

225 Euro Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 1, 93 m² 225 Euro (Fresku) 
Jepet me qera apartament në zonën e Freskut në rrugën e Teleferikut. Apart

Tirane, Jap Me Qera Apartament 2+1+blk Kati 1, 93 M² 225 Euro (fresku)

Fresku/Linze | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
93.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

jepet me qera apartament në zonën e freskut në rrugën e teleferikut. apartamenti ndodhet në katin e 1 banim të një pallati të ri dhe të mjaft mirë administruar. apartamenti ka një sipërfaqe prej 93m2 dhe është i organizuar si në viji... 21/08/2019 14:10

40,000 Leke jepet apartament me qera jepet Apartament 2+1 me qera te 21 dhjetori totalisht i mobiluar me te gjitha pa

Jepet Apartament Me Qera

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet apartament 2+1 me qera te 21 dhjetori totalisht i mobiluar me te gjitha paisjet,ne katin e 3 per me shum ionformacion kontaktoni.... 21/08/2019 14:10

450 Euro

Apartament 2+1+2 Me Qira Te Uet

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
87.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartament me qira prane uet, i ndodhur ne kati e 5 te nje pallati te ri te mireadministruar. organizohet ne 1 dhome ndenjie dhe kuzhine, 2 dhoma gjum... (Premium 24.08.2019)

320 Euro

Apartamenti eshte i pozicionuar ne nje zone mjaft te qete dhe te preferuar per banim. ndodhet ne zonen e vilave gjermane,prane rruges se elbasanit, po... (Premium 24.08.2019)

800 Euro

Rruga reshit collaku, afer tajvanit dhe bllokut, japim me qera apartament 3+1, kati 5 me ashensor, siperfaqja 160 m2, perbehet nga sallon n... (Premium 20.09.2019)

250 Euro

Apartament 1+1+verande, i madh (76 m2) tek spitali amerikan 2 (rr. e dibres) mundesi parkimi ne zone | pallat i ri, ashensor me cip dhe survejim kamer... (Premium 31.12.2019)

39,000 Leke jepet apartament 2+1 me qera jepet apartament 2+1 me qera te 21 dhjetori ne katin e 3 te nje pallati te ri,to

Jepet Apartament 2+1 Me Qera

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet apartament 2+1 me qera te 21 dhjetori ne katin e 3 te nje pallati te ri,totalishti mobiluar ne menyre bashkohore me te gjitha paisjet e nevojshme,zona shum e mire shum prane qendres,per me shume informacion kontaktoni.;... 21/08/2019 14:10

35,000 Leke Jepet me qera apartament 2+1 tek Parku Rinia (Bosh) Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te mira te Tiranes.

I organizuar ne 2

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek Parku Rinia (bosh)

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te mira te tiranes. i organizuar ne 2+1, me siperfaqje 70m2. ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te rikonstruktuar. i pamobiluar, perbehet nga 3 ambjente + k/ bufe. te interesuarit te kontaktojne..... 21/08/2019 14:10

Mobilimi:Bosh

35,000 Leke

35,000 Leke Qera, Apartament 1+1, Myslym Shyri Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Myslym Shyrit tek Him Kolli. Info

Qera, Apartament 1+1, Myslym Shyri

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
40.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e myslym shyrit tek him kolli. informacion mbi apartamentin: kati i 8 banim • sipërfaqe: 40 m2. apartamenti jepet me qera i mobiluar dhe disponon: • salloni ndenjes • ambjenti i gatimit • dhoma ... 21/08/2019 14:10

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim