apartament me qera rruga e kavajes 

 Online 231 lexues | 50 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
 • Opsione
 • Online 231 lexues | 50 njoftime ne pritje
250 Euro

Ne Don Bosko - Apartament 1+1 Cilesor | Pallat I Ri Me Ashensor | I Mobiluar | Kondicioner

Don Bosko | Tirane (1.35 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
66.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepe me qera apartament 1+1 ne don bosko (zone e preferuar) pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor | kondicioner | hapesire me ndricim | tualet me ... (Premium 31.12.2020)

350 Euro

Tek uet, jepet me qira apartament dupleks 1+1 me orientim perfekt. apartamenti ndodhet ne katin 0 te nje pallati me 12 kate dhe organizohet nje sallon... (Premium 05.05.2021)

250 Euro

Jepet me qera apartament 1+1 tek ish amb. jugosllave (rruga e durresit) zone perfekte | pallat i ri me ashensor | mobilim i kompletuar | kondicioner |... (Premium 31.12.2020)

300 Euro

Apartament 1+1 Per Qira Ne Rrugen Jordan Misja

Don Bosko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
68.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

📣prane hipotekes jepet me qira apartemen 1+1.📣 👉ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ndertuar ne 2019, i cili ju ofron kushtet me ... (Premium 06.06.2020)

240 Euro

1+1+ Ballkon Ne Vasil Shanto (rr. Kryesore) Strukture Shume E Rregullt Dhe Mobilim I Kompletuar + Ko

Vasil Shanto | Tirane (2.17 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet me qera apartament 1+1 ne vasil shanto - zone shume e preferuar | strukture shume e rregullt dhe mobilim i kompletuar | kuzhine me te gjitha ore... (Premium 31.12.2020)

350 Euro
Apartamente 2+1 me qera ne zonen e Myslym Shyrit Property ID  4229159

Qender, Myslym Shyri, prane Shallvareve, jepet me qera

Apartamente 2+1 Me Qera Ne Zonen E Myslym Shyrit

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Property id 4229159 qender, myslym shyri, prane shallvareve, jepet me qera apartament 1+1 (2+1), i mobiluar ne menyre bashkekohore, siperfaqe 65 m², kati i 3 i banimit (jo i fundit), kuzhina me vehte, pallat egzistues, koridor, tualet, kondicio... 26/05/2020 21:47... Lexo detajet..

450 Euro
Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Elbasanit (ID 4229158 ) Property ID : 4229158

Rruga Elbasanit, prane Ambasades Amerikane, jepet me qe

Apartament 2+1 Me Qera Ne Rrugen E Elbasanit (id 4229158 )

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Property id : 4229158 rruga elbasanit, prane ambasades amerikane, jepet me qera apartament 2+1 i mobiluar me te gjitha ne menyre luksoze, siperfaqe 75 m², kati 3, kondicionere, tualet, ballkon, orientim me diell, apartamenti eshte i gjithi i riko... 26/05/2020 21:47... Lexo detajet..

330 Euro
Apartamente 1+1 me qera Komuna e Parisit(ID 4211347 ) Property ID :4211347

Komuna e Parisit, prane Big Market, jepet me qera aparta

Apartamente 1+1 Me Qera Komuna E Parisit(id 4211347 )

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
57.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Property id :4211347 komuna e parisit, prane big market, jepet me qera apartament 1+1, kati i pare i nje vile, siperfaqe 55 m², i mobiluar ne menyre moderne, i gjithe apartamenti eshte i shtruar me parket, tualet me dritare, kondicioner, oborr, o... 26/05/2020 21:47... Lexo detajet..

300 Euro Apartamente 1+1 me qera ne Komunen e Parisit, afer Big Market ne Tirane (ID 4211324 ) Property ID : 4211324

Komuna e Parisit, afer Big Market, jepet me qera Aparta

Apartamente 1+1 Me Qera Ne Komunen E Parisit, Afer Big Market Ne Tirane (id 4211324 )

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.49 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Property id : 4211324 komuna e parisit, afer big market, jepet me qera apartament 1+1 tip rezidencial, i mobiluar me te gjitha ne menyre bashkohore, siperfaqe 60 m², kati 3, me parket, kondicioner, tualet, ballkon, orientim me diell. jepet me ... 26/05/2020 21:46... Lexo detajet..

370 Euro 2+1 e mobiluar(don bosko) Apartamenti eshte komod dhe i mobiluar totalisht. ndodhet prane Credins Bank, pe

2+1 E Mobiluar(don Bosko)

Don Bosko | Tirane (1.72 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
109.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartamenti eshte komod dhe i mobiluar totalisht. ndodhet prane credins bank, perball shkolles don bosko. vendoset ne aktin 4 banim, pallat i ri pa ashensor. perbehet nga 1 ambient ndenje-ngrenie gatim, 2 dhoma gjumi, 1 tualet me dritare dhe 1 ballko... 26/05/2020 21:38... Lexo detajet..

300 Euro APARTAMENT 1+1 ME QIRA NE QENDER 📣Ofrohet apartament me qira ne Qender te Tiranes.📣
🏡Apartamenti eshte

Apartament 1+1 Me Qira Ne Qender

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

📣ofrohet apartament me qira ne qender te tiranes.📣 🏡apartamenti eshte i kompletuar me te gjitha gjerat e nevojshme. 👉organizohet me ✅nje korridor qe ben shperndarjen e ✅ dhomave , dhe ✅ambjenti i gatimit i cili eshte i vecua... 26/05/2020 21:36... Lexo detajet..

400 Euro prane qendres jepet 2+1 e mobiluar apartamenti vendoset ne katin e trete te nje pallati te ri. perbehet nga 1 dhome

Prane Qendres Jepet 2+1 E Mobiluar

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti vendoset ne katin e trete te nje pallati te ri. perbehet nga 1 dhome ndenje, 2 dhoma gjumi dhe 2 tualete. eshte i mobiluar dhe me kondicioner ... 26/05/2020 21:29... Lexo detajet..

22,000 Leke Kinostudio,Okazion Jepet apartment bashkohor 3+1.
Pjeserisht I mobiluar.
Kati 6. Pamje fantastike

Kinostudio,okazion

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
130.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Jepet apartment bashkohor 3+1. pjeserisht i mobiluar. kati 6. pamje fantastike. 20 m nga st autobusit. 150 m nga kopeshti. 500 m nga shkolla 9 vjecare dhe cerdhja 42. ... 26/05/2020 21:20... Lexo detajet..

25,000 Leke Te Fresku,Perballe Basic Jepet apartment shume i kendeshem.
Arredim modern.
Hapsire e madhe.
Dy tualet

Te Fresku,perballe Basic

Fresku/Linze | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
115.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet apartment shume i kendeshem. arredim modern. hapsire e madhe. dy tualete,dy ballkone. zone e qete dhe shume e preferuar.... 26/05/2020 21:16... Lexo detajet..

40,000 Leke

Okazion! Jepet Me Qera Apartament 2+1+2 Banjo,130m ,pas Ring Center

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (2.25 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
130.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Tek zogu i zi( pas ring center )jepet me qera apartament 2+1 totalisht i mobiluar dhe i organizuar ne sallon ndenje te madh ,ambjent gatimi,2 dhoma gj... (Premium 17.11.2020)

330 Euro

Tek Myslym Shyri, Jepet Me Qira Apartament 1+1 ! -

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.62 Km nga qendra) Real Deal Properties
1+1 Dhoma | Kuzhine
68.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

tek myslym shyri, perballe drejtorise se policise, jepet me qira apartament 1+1 me shume drite, ne katin e 5-te te nje pallati te ri te mireadministr... (Premium 06.05.2022)

250 Euro

Ne Vasil Shanto (besnik Sykja) Apt 1+1 Shume I Kendshem, Me Mobilim Cilesor Dhe Me Ngjyra Te Kombinu

Vasil Shanto | Tirane (1.92 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Ne vasil shanto (besnik sykja) apt 1+1 shume i kendshem, me mobilim cilesor dhe me ngjyra te kombinuara | kondicioner + cdo pajisje elektroshtepiake |... (Premium 31.12.2020)

400 Euro

Jepet Super Ap 2+1 Te Garda

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Jepet me qera apartament 2+1 ne bllok te garda - zone shume e preferuar | strukture shume e rregullt dhe mobilim i kompletuar | kuzhine me te gjitha ... (Premium 08.06.2020)

400 Euro Apartament luksoz me qira prane ish Stacionit te Trenit! Apartament luksoz me qira prane ish Stacionit te Trenit!
Per me shume info, kli

Apartament Luksoz Me Qira Prane Ish Stacionit Te Trenit!

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
11 Kati

Apartament luksoz me qira prane ish stacionit te trenit! per me shume info, klikoni ketu: [urlcode]https://homeland.al/property/qera-apartament-luks/[/urlcode]... 26/05/2020 21:00... Lexo detajet..

350 Euro ULET ÇMIMI!! Apartament 2+1 per qira tek Fusha e Aviacionit. Apartament 2+1per qira tek Fusha e Aviacionit. Hyrje e bollshme totalisht e inv

Ulet Çmimi!! Apartament 2+1 Per Qira Tek Fusha E Aviacionit.

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartament 2+1per qira tek fusha e aviacionit. hyrje e bollshme totalisht e investuar. apartamenti eshte i arreduar ne menyre bashkekohore me te gjithe aksesoret e nevojshem per nje jetese sa me komode dhe te qete. elektroshtepiake cilesore te gjith... 26/05/2020 20:59... Lexo detajet..

330 Euro Tek Myslym Shyri, Jepet me Qira Apartament 1+1 ! - Tek Myslym Shyri, perballe Drejtorise se Policise, jepet me qira apartament 1+1

Tek Myslym Shyri, Jepet Me Qira Apartament 1+1 ! -

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.62 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
68.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

tek myslym shyri, perballe drejtorise se policise, jepet me qira apartament 1+1 me shume drite, ne katin e 5-te te nje pallati te ri te mireadministruar. apartamenti organizohet ne: sallon ndenje, kuzhine me vete, nje dhome gjumi matrimoniale dhe nj... 26/05/2020 20:58... Lexo detajet..

300 Euro 2+1 VASIL SHANTO TEK UET 300€ JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 NE VASIL SHANTO TEK UET NE PALLAT TE RI TE MIREADMI

2+1 Vasil Shanto Tek Uet 300€

Vasil Shanto | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
104.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qera apartament 2+1 ne vasil shanto tek uet ne pallat te ri te mireadministruar ne katin e 4 me ashensor, mobilim bashkekohore i ri, restauruar para 1 viti, 2 dhoma gjumi, tualet i madh me dritare, ballkon, 104m2.... 26/05/2020 20:56... Lexo detajet..

300 Euro 1+1 VASIL SHANTO PALLAT I RI 300€ VASIL SHANTO JAP ME QERA APARTAMENT 1+1 NE KATIN E 3 PALLAT I MIREADMINISTRUAR,

1+1 Vasil Shanto Pallat I Ri 300€

Vasil Shanto | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
72.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Vasil shanto jap me qera apartament 1+1 ne katin e 3 pallat i mireadministruar, rreth 72m2 me sallon te madh ndenje me hapesire se bashku me kuzhinen e gatimit qe ka dalje ne ballkon. dhome gjumi, kondicioner, tualet i ri. ... 26/05/2020 20:55... Lexo detajet..

300 Euro MYSLYM SHYRI JEPET 1+1 CMIMI 300€ MYSLYM SHYRI JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 NE KATIN E 3 PALLAT I MIREADMINISTRUAR

Myslym Shyri Jepet 1+1 Cmimi 300€

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
68.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Myslym shyri jepet me qera apartament 1+1 ne katin e 3 pallat i mireadministruar, sallon i madh ndenje dhe ambient gatimi, dhome gjumi, kondicioner ne cdo dhome, ballkon. jepet per 300€... 26/05/2020 20:55... Lexo detajet..

300 Euro Jepet me qira apartament 2+1 ne Bllok. 300€ I diskutueshem Jepet me qira apartament 2+1 me Bllok, Tek Xheko Imperial.
Apartamenti ka nje s

Jepet Me Qira Apartament 2+1 Ne Bllok. 300€ I Diskutueshem

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qira apartament 2+1 me bllok, tek xheko imperial. apartamenti ka nje siperfaqe prej 70m2 . kati i pare i nje pallati ekzistues. cmimi: 300€ i diskutueshem ... 26/05/2020 20:55... Lexo detajet..

25,000 Leke APARTAMENT 1+1 ME QIRA ASTIR . Jepet me qira apartamenti 1+1 me siperfaqe 76m2 ne Astir pran Alfa Bank. Ndodhe

Apartament 1+1 Me Qira Astir .

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
76.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Jepet me qira apartamenti 1+1 me siperfaqe 76m2 ne astir pran alfa bank. ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashensor. organizohet me sallon te perbashket me kuzhinen, 1 dhom gjumi, 1 tualet, 1 ballkon. ofrohet teresisht i mobiluar edhe ne ... 26/05/2020 20:55... Lexo detajet..

350 Euro Apartament me qira 2+1,Stacioni i Trenit,Skender Kosturi. Super apartament ndodhet ne pallat te ri(me dy ashensore),zone lehtesisht e akse

Apartament Me Qira 2+1,stacioni I Trenit,skender Kosturi.

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Super apartament ndodhet ne pallat te ri(me dy ashensore),zone lehtesisht e aksesueshme kudo ne tirane. organizim perfekt te ambienteve ku perfshihet,kuzhina dhe salloni i ndenjes,korridor i bollshem qe ben shperndarjen ne dy dhomat e gjumit, dy tua... 26/05/2020 20:55... Lexo detajet..

400 Euro

Jepet apartament 2+1 me qira, me siperfaqe 80m2. ndodhe tek “ish stacioni i trenit”, ne katin e 11 te nje pallati me ashensor. organizohet ne sall... (Premium 25.06.2020)

600 Euro

Apartament 2+1 Per Qira Te 21 Dhjetori

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane BejdGroup1
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet me qera apartament 2+1 me siperfaqe 90m2 + 20 m2 ballkoni, kati i 5-te, pallat i ri, me dy ashensor . ofrohet i mobiluar, ne gjendje shume te m... (Premium 25.06.2020)

300 Euro

Kompleksi kontakt (nga me te miret ne qytet) - apartament 2+1 ne pallat te ri me ashensor | mobilim cilesor dhe i ri | dysheme me pllake dhe parket | ... (Premium 31.12.2020)

35,000 Leke

3+1+2 Tualete Astir Prane Oslo Bar

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
115.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

2+1+2 tualete ne astir. apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri buze rruge ne unaze. organizohet ne nje sallon ndenje se bashku me ... (Premium 03.06.2020)

250 Euro

Jepet me qera apartament 1+1+kuzhine me vete + ballkon ne myslym shyr (vendodhje perfekte, ne zemer te tiranes) planimetri e rregullt, hapesire totali... (Premium 31.12.2020)

32,000 Leke

2+1+2 Tualete Astir

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
114.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

2+1+2 tualete ne astir. pallati mesaplik-05 apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri buze rruge ne unaze. organizohet ne nje sallon ... (Premium 03.06.2020)

30,000 Leke APARTAMENT 1+1 ME QIRA 21 DHJETORI Jepet me qera apartament 1+1 me sipërfaqe 56 m2 21 Dhjtori. Ndodhet në katin e

Apartament 1+1 Me Qira 21 Dhjetori

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
56.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet me qera apartament 1+1 me sipërfaqe 56 m2 21 dhjtori. ndodhet në katin e 5-të, pallat ekzistues, pa ashensor . ofrohet i mobiluar në gjëndje të mirë dhe te rregullt . organizohet nga soxhorno, kuzhinë, 1 dhomë gjumi, 1 tualet. Çmi... 26/05/2020 20:55... Lexo detajet..

28,000 Leke APARTAENT 1+1 ME QIRA KODRA E DJELLIT Jepet me qera apartament 1+1 me sipërfaqe 58 m2 tek Kodra e Diellit, kati i 3-t

Apartaent 1+1 Me Qira Kodra E Djellit

Kodra e Diellit | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
58.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qera apartament 1+1 me sipërfaqe 58 m2 tek kodra e diellit, kati i 3-të , pallat i ri me ashensor. ofrohet e mobiluar me kushte shume të mira. organizohet nga sallon ndenje + kuzhinë, 1 dhomë gjumi, 1 tualet, 2 ballkone. Çmimi: 28.... 26/05/2020 20:55... Lexo detajet..

35,000 Leke `Apartament me qira 1+1,Shkolla e Baletit. Apartamenti perfshin kuzhinen dhe sallonin e ndenjes,dhome gjumi matrimoniale,tu

`apartament Me Qira 1+1,shkolla E Baletit.

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
62.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartamenti perfshin kuzhinen dhe sallonin e ndenjes,dhome gjumi matrimoniale,tualet me dritare,dy ballkone me pamje shume te mire.i pozicionuar ne nje zone ne afersi me qendren.i mobiluar me kushte bashkekohore, elektro-shtepiake funksionale,investu... 26/05/2020 20:55... Lexo detajet..

30,000 Leke Jepet me qera apartament 1+1 tek Prokuroria 🏡Jepet me qera apartament 1+1 i mobiluar 
Kati 5 pallat i ri me ashensor

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Tek Prokuroria

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

🏡jepet me qera apartament 1+1 i mobiluar kati 5 pallat i ri me ashensor 📍adresa tek prokuroria rruga 📌haxhi hysen dalliu 💶cmimi 30,000 leke ne muaj per me shum informacion ose vizit te apartmentit kontaktoni 📲... 26/05/2020 20:55... Lexo detajet..

330 Euro

Apartament I Ri 2+1 Komuna 330€

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane Real Estate
2+1 Dhoma | Kuzhine
115.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Jepet me qera apartament 2+1 tek komuna e parisit ne katin e 7 me ashensor, me 2 tualete dhe 1 ballkon. sallon i madh ndenje me hapesire se bashku me ... (Premium 28.05.2020)

300 Euro

Apartament 1+1 Me Qira Ne Qender

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

... (Premium 06.06.2020)

240 Euro

Q2043 te dhenat e ndarjes: - 2 dhome gjumi - 1 sallon - 1 tualet - 1 kuzhine - 2 ballkon - sip totale: 87 m2 - sip neto (e brendshme) ... (Premium 31.12.2020)

25,000 Leke Apartament me qira 1+1,Don Bosko. Zone qe ofron facilitete te ndryshme,pallat i ri me ashensor,hyrje totalisht e r

Apartament Me Qira 1+1,don Bosko.

Don Bosko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Zone qe ofron facilitete te ndryshme,pallat i ri me ashensor,hyrje totalisht e rikonstruktuar.apartamenti perfshin kuzhine,sallon ndenje,dhome gjumi,tualet dhe ballkon i bollshem.siperfaqe e konsiderueshme, mobilim bashkekohor dhe organizim komod qe ... 26/05/2020 20:55... Lexo detajet..

25,000 Leke Jepet me Qira Apartament 1+1,Allias Apartamenti eshte ne katin e 1 te nje pallati ekzistues,i mobiluar

Jepet Me Qira Apartament 1+1,allias

Zone Periferike | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Apartamenti eshte ne katin e 1 te nje pallati ekzistues,i mobiluar... 26/05/2020 20:55... Lexo detajet..

350 Euro Rruga Sami Frashëri jepet me qira apartament 1+1. Apartamenti përfshin ambient gatimi i pajisur me të gjitha,sallon ndenje,dhom

Rruga Sami Frashëri Jepet Me Qira Apartament 1+1.

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
51.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartamenti përfshin ambient gatimi i pajisur me të gjitha,sallon ndenje,dhomë gjumi, tualet(panele diellore). ndodhet në pallat ekzistues, në zonë pranë shërbimeve të ndryshme të domosdoshme për jetesën e përditshme, në afërsi me qend... 26/05/2020 20:55... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim