apartament me qera tirane  11280 njoftime

 Online 9 lexues | 3 njoftime ne pritje

*Mund te lini numrin e telefonit nese doni te merrni ofertat me te reja nga agjensi imobiliare.
400 Euro

Apartament 1+1 Me Qira, Tek Blloku!

Rruga Andon Zako Cajupi | Tirane Real Deal Properties
1+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet apartament 1+1 me qira ne zonen e bllokut me siperfaqe 100 m2! apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati 5 katesh, me ashensor, dhe eshte i organizuar ne 1 dhome ndenje me hapesire te madhe, me kuzh... Lexo detajet..

400 Euro

E Mobiluar


280 Euro

3+1 ( 107 M2) Prane Concord Center - Parkim I Perfshire

Rruga 5 Maji, Tirana, Albania | Tirane (2.26 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
107.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera apartament 3+1 | 107 m2 | rr. 5 maji, prane concord center | parkim i perfshire ne cmim te dhenat: -siperfaqja: 107 m2 -3 dhoma gjumi -sallon -kuzhine -tualet -ballkon -dhomat e gjum... Lexo detajet..

280 Euro

E Mobiluar


500 Euro

Apartament 3+1 Me Qera,500 E/muaj, Liqeni I Thate!

Hamdi Sina, Liqeni i Thate | Tirane (2.52 Km nga qendra) Droni Real Estate
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartamenti ndodhet ne katin e katert, te nje pallati te ri, ne nje nga zonat me te qeta dhe te rregullta te tiranes. apartamenti eshte i mobiluar dhe disponon 3 dhoma gjumi, 1 sallon ndenjie, 1 ballkon dhe ... Lexo detajet..

500 Euro

E Mobiluar


240 Euro

1+1 - 21 Dhjetori (mozaiku) - Kati 1 - I Mobiluar

Rruga Naim Frashëri, Tirana, Albania | Tirane (1.15 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
45.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qera apartament 1+1 | 45 m2 | rr. naim frasheri te mozaiku, 21 dhjetori | i mobiluar | kati 1 | ndertim cilesor | vendodhje perfekte te dhenat: -siperfaqja: 45 m2 -kati 1 - 1 dhome gjumi -... Lexo detajet..

240 Euro

E Mobiluar


400 Euro

Me Qera Apartament 2+1+2wc. Te Kristal Center-400euro

Komuna e Parisit, Tirana, Albania | Tirane (1.62 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
102.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qera apatament i mobiluar mire te kristal center. 2+1 me dy tualete 1ballkon. sip.102.5m2. me parket me ciller. 400 euro/muaji i pa diskutueshem. 3 muaj paradhenie. minimalish kontrate nje vjecare. tel... Lexo detajet..

400 Euro

E Mobiluar
19/10/2018 23:34


15,000 Leke

Shtepi Me Qira

Rruga Mihal Grameno, Tirana, Albania | Tirane (1.57 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
55.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shtepi me qira 1+1 , komplet e mobiluar me pajisjet e nevojshme . hyrja eshte ne katin e 1 . nuk ka probleme me lageshtir ose papasterti . uje ,drita , internet 24/7 . ne nje zone shum te qete dhe teper te ba... Lexo detajet..

15,000 Leke

E Mobiluar
19/10/2018 23:33


300 Euro

1+1 Treni Pas Fshn (qender)- I Pabanuar Me Pare - Mobilim I Ri

Rruga Haxhi Hysen Dalliu, Tirana, Albania | Tirane (0.93 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
74.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qera apartament 1+1| 74 m2| rr. haxhi hysen dalliu, mbrapa fakulteti te shkencave| i pabanuar me pare | mobilim i ri | pallat i ri, ndertim cilesor| ballkon | vendodhje shume mire te dhenat: -s... Lexo detajet..

300 Euro

E Mobiluar
19/10/2018 23:10


320 Euro

2+1 Te Kopshti Botanik ( I Teri I Ri) Ashensor ( Mobilim I Mire)

Kopeshti Botanik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

2+1| kopshti botanik| 110 m2 | gjithcka e re | dysheke te rinj | zone shume e mire | kati i 2-te| pallat me ashensor| mobilim i ri| te dhenat e ndarjes: - soxhorno + kuzhine - 1 dhoma gjumi matrimoniale -... Lexo detajet..

320 Euro

E Mobiluar
19/10/2018 23:10


240 Euro

1+1 - 21 Dhjetori (mozaiku) - Kati 1 - I Mobiluar

Rruga Naim Frashëri, Tirana, Albania | Tirane (1.15 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
45.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qera apartament 1+1 | 45 m2 | rr. naim frasheri te mozaiku, 21 dhjetori | i mobiluar | kati 1 | ndertim cilesor | vendodhje perfekte te dhenat: -siperfaqja: 45 m2 -kati 1 - 1 dhome gjumi -... Lexo detajet..

240 Euro

E Mobiluar
19/10/2018 23:09


320 Euro

2+1 Te Kopshti Botanik ( I Teri I Ri) Ashensor ( Mobilim I Mire)

Rruga Selita e Vjeter, Albania | Tirane (2.26 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

2+1| kopshti botanik| 110 m2 | gjithcka e re | dysheke te rinj | zone shume e mire | kati i 2-te| pallat me ashensor| mobilim i ri| te dhenat e ndarjes: - soxhorno + kuzhine - 1 dhoma gjumi matrimoniale -... Lexo detajet..

320 Euro

E Mobiluar
19/10/2018 23:09


600 Euro

Luxury Apartament 2+1 + Post Parkimi Kompleksi Delijorgji

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania | Tirane (1.41 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
115.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qira luxury apartment 2+1 +2 tek nje nder komplekset me te mire te zones ne rrugen e kavajes. ka nje organizmim shume te mire dhe mobilim teper moderrn te koherave te fundit. disponon edhe nje post ... Lexo detajet..

600 Euro

E Mobiluar
19/10/2018 23:07


18,000 Leke

1+1.ndertim I Ri.prane Fabrikes Se Miellit Ose Hotel Roland.unaza E Re.bosh.vetem Kontrabu

Unaza e Madhe, Tirana, Albania | Tirane (2.61 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Tek unaza e re.prane fabrikes se miellit ose hotel roland. jepet me qera 1+1.kati 5.vetem kontrabufe.bosh. cmimi 18000 leke te reja i diskutueshem. kontakt.0695180555... Lexo detajet..

18,000 Leke

Bosh
19/10/2018 23:07


1,000 Euro

Jap Shtepi Me Qera

Rezidenca Kodra e Diellit, Rruga e Ullinjve | Tirane (2.99 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
156.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qera apartament duplex e kompletuar me siperfaqe 156 m2. kati i pare ka: ambjent ndenje, guzhine, tualet dhe ballkon 30m2. kati dyte 2 ka: dhoma gjumi + tualet qera mujore 1000 euro... Lexo detajet..

1,000 Euro

E Mobiluar
19/10/2018 23:07


500 Euro

Tek Liqeni I That Jepet Me Qira Apartament Super Lluks 3+1

Rruga Hamdi Sina, Albania | Tirane (2.70 Km nga qendra) Real Deal Properties
3+1 Dhoma | Kuzhine
205.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Tek liqeni i that jepet me qira apartament super lluks 3+1ne katin e 7 te nje pallati te ri i paisur me ashensor. .apartamenti eshte i organizuar si me poshte : 1 sallon+kuzhin 1dhom cifti 1dhom femijesh 1 dhom... Lexo detajet..

500 Euro

E Mobiluar


650 Euro

Apartament 3+1 Kopshti Botanik

Rruga Liqeni i Thate, Tirana, Albania | Tirane (2.27 Km nga qendra) Royal Property Albania
3+1 Dhoma | Kuzhine
124.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartament 3+1 kopshti botanik me arredim modern ofron: -tv 4k (4 ne total 1 ne secilen dhome ) -sistem falcon i cili furnizon me ajer te ftohte dhe te ngrohte te gjithe ambjentet e shtepise ne dhomen e n... Lexo detajet..

650 Euro

E Mobiluar


250 Euro

1+1 ( 63 M2) 21sh (market Joena) - Kati 2, Pallat I Ri - Bal

Rruga Frederik Shiroka, Tirana, Albania | Tirane (1.32 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
63.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera apartament 1+1| 63 m2 | rr. frederik shiroka, 21 dhjetori | kati 2, pallat i ri + ashensor | ballkon | me pllake cilesore | vendodhje shume e mire te dhenat: -siperfaqja: 63 m2 -kati 2 -p... Lexo detajet..

250 Euro

E Mobiluar


550 Euro

Apartament Luksoz Me Qera 2+1te Liqeni!

Kopshti Zoologjik | Tirane (2.13 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti eshte 2+1+2 tualete, i sapo mobiluar ndodhet ne katin e 3te te nje pallati cilesor.ne cmim perfshihet dhe 1 vend parkimi.pagesa 3 muaj paradhenje.per me teper info me tel ne nr 0674050144!... Lexo detajet..

550 Euro

E Mobiluar
19/10/2018 23:07


35,000 Leke

Me Qera 2+1 Te Rruga Kavajes 35000leke

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania | Tirane (1.41 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
10 Kati

Kuzhina vendoset nga qiradhenesi ne momentin qe lidhet kontrata e qerase. apartamenti ndodhet te parku atobuzave. ka siperfaqe 120m2. kati 10 me ashensor. 2 tualete. 2 ballkone. 2 muaj paradhenie. kontrate min... Lexo detajet..

35,000 Leke

Bosh
19/10/2018 23:07


600 Euro

Jepet Me Qera 2+1 Per Te Huaj-600 Euro Te Kopshti Zoologjik

Rruga Liqeni i Thate, Tirana, Albania | Tirane (2.27 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
137.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti eshte i mobiluar luks. siperfaqja 137m2. ka nje dhome ndenje. dy dhoma gjumi. ka dy tualete dhe nje ballkon. ka nje garazhd te perfshir ne cmim. ndodhet ne nje pallat me kamera dhe roje 24 ore. ka ... Lexo detajet..

600 Euro

E Mobiluar
19/10/2018 23:07


300 Euro

1+1 Pas Fshn - I Pabanuar Me Pare - Mobilim I Ri

Rruga Haxhi Hysen Dalliu, Tirana, Albania | Tirane (0.93 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
74.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qera apartament 1+1| 74 m2| rr. haxhi hysen dalliu, mbrapa fakulteti te shkencave| i pabanuar me pare | mobilim i ri | pallat i ri, ndertim cilesor| ballkon | vendodhje shume mire te dhenat: -s... Lexo detajet..

300 Euro

E Mobiluar
19/10/2018 23:07


550 Euro

2+1 Me Qera Te Kopshti Zoologjik-550 Euro

kopshti zoologjik | Tirane (2.13 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qera apatament i mobiluar luks te kopshi zoologjik. 2+1 me dy tualete 1ballkon. kati 3- sip.105m2. 550 euro/muaji. 3 muaj paradhenie. minimalish kontrate nje vjecare. tel. 0685651609... Lexo detajet..

550 Euro

E Mobiluar
19/10/2018 23:07


20,000 Leke

Jepet Me Qira Apartament 1+1 Tek Fresku

Linzë, Albania | Tirane (6.13 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qira tek fresku apartament 1+1 prane restornat freskut. pallat i ri, mobilim i ri 20000 leke i pa diskutueshem. (jepet vetem per familjare)... Lexo detajet..

20,000 Leke

E Mobiluar
19/10/2018 20:38


400 Euro

Per Qira 3+1 Liqeni Thate

Liqeni Thatë, Tirana, Albania | Tirane (2.45 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qira apartament 3+1 i mobiluar tek liqeni i thate. 067 40 50 137... Lexo detajet..

400 Euro

E Mobiluar
19/10/2018 20:38


350 Euro

Affito Appartamento A Tirana.

Rruga e Barrikadave, Tirana, Albania | Tirane (0.63 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
101.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Affito apartamento a tirana. prezzi da 350 euro. 2+1 2 camera di leto,1 sogiorno,bagni 2,balcone 2. apartamento e arredato con tutte le furniture. chiama ora +355692070047 whatsupp,viber +355683693951... Lexo detajet..

350 Euro

E Mobiluar
19/10/2018 20:38


20,000 Leke

Shtepi Me Qera 1+1

Rruga Rrapo Hekali, Tirana, Albania | Tirane (2.31 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Mobilim bashkekohor, ambjent i bollshem. p.s : pranohen vetem vajza.... Lexo detajet..

20,000 Leke

E Mobiluar
19/10/2018 20:38


990 Euro

Apartament Penthouse Te Pazari I Ri - Tirane

Rruga Qemal Stafa, Tirana, Albania | Tirane (0.85 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
159.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Me nje pamje mahnitese nga kati viii-te banues (dhe me i larti i ketij pallati), ju ofrojme nje apartament teper luksoz per qira. i pabanuar deri me sot pas ndertimit dhe i sapo mobiluar me mobilje te ardhura n... Lexo detajet..

990 Euro

E Mobiluar


400 Euro

2+1 Per Qira Tek Komuna E Parisit

Rruga Medar Shtylla, Tirana, Albania | Tirane (1.62 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
116.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qira apartament 2+1 tek komuna e parisit! apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkohore dhe ploteson te gjitha kushtet per nje jetese te mire. pallati ne te cilin ndodhet eshte i mire administrua... Lexo detajet..

400 Euro

E Mobiluar


300 Euro

1+1 Treni Pas Fshn (qender)- I Pabanuar Me Pare - Mobilim I Ri

Rruga Haxhi Hysen Dalliu, Tirana, Albania | Tirane (0.93 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
74.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qera apartament 1+1| 74 m2| rr. haxhi hysen dalliu, mbrapa fakulteti te shkencave| i pabanuar me pare | mobilim i ri | pallat i ri, ndertim cilesor| ballkon | vendodhje shume mire te dhenat: -s... Lexo detajet..

300 Euro

E Mobiluar


500 Euro

Apartament Me Qera 2+1 Rr. Sami Frasheri

Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania | Tirane (1.03 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
117.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartament me qera 2+1 totalisht i mobiluar prane shkolles petro nini, rruga sami frasheri. nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te tiranes. ambjent i paster dhe i qete per banim. organizohet ne ... Lexo detajet..

500 Euro

E Mobiluar
19/10/2018 17:32


380 Euro

Apartament Me Qera 3+1 Liqeni I Thate

Liqeni Thatë, Tirana, Albania | Tirane (2.45 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Apartament me qera 3+1 totalisht i mobiluar ne menyre bashkohore( cdo gje e re ) prane liqenit te thate. nje nga zonat me te mira dhe te kerkuara te tiranes, shume prane liqenit. ambjent i paster dhe i qete ... Lexo detajet..

380 Euro

E Mobiluar
19/10/2018 17:31


500 Euro

Apartament Me Qera 2+1 (mobilim I Ri) Komuna Parisit

Komuna e Parisit, Tirana, Albania | Tirane (1.62 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartament me qera 2+1 totalisht i mobiluar ne menyre bashkohore( cdo gje e re) kompleksi kika 1 prane kristal center. nje nga komplekset me te mira te tiranes, ambjent i qete dhe i paster per banim, me vendpa... Lexo detajet..

500 Euro

E Mobiluar
19/10/2018 17:31


300 Euro

Apartament Me Qera 1+1 Perball Zerit Te Popullit

Rruga Maliq Muço, Tirana, Albania | Tirane (0.58 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartament me qera 1+1 totalisht i mobiluar perball zerit te popullit, bulevardi zogu pare. nje nga zonat me te mira dhe te kerkuara te tiranes,shume prane qendres, afer me kopshtet, shkollat, universitetet,... Lexo detajet..

300 Euro

E Mobiluar
19/10/2018 17:31


320 Euro

2+1 Te Kopshti Botanik ( I Teri I Ri) Ashensor ( Mobilim I Mire)

Kopeshti Botanik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

2+1| kopshti botanik| 110 m2 | gjithcka e re | dysheke te rinj | zone shume e mire | kati i 2-te| pallat me ashensor| mobilim i ri| te dhenat e ndarjes: - soxhorno + kuzhine - 1 dhoma gjumi matrimoniale -... Lexo detajet..

320 Euro

E Mobiluar


450 Euro

2+1 Ultra Modern | Perballe Taiwan-it |100% I Kompletuar - Parket -ballkon

Rruga Ibrahim Rugova, Tirana, Albania | Tirane (0.91 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qera super apartament 2+1 | 90 m2 | rr. ibrahim rugova perballe taiwan-it | i rikonstrukturuar | arredim modern | parket | me te gjitha elektroshtepiaket + mobiljet | punime cilesore | ballkon i madh |... Lexo detajet..

450 Euro

E Mobiluar


350 Euro

Jepet Ap 2+1 Qender Pran Cirkut

Rruga Sulejman Pasha, Tirana, Albania | Tirane (0.60 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
98.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet apartament 2+1 i mobiluar shume mire ne qender pran cirkut dhe me pozicion shume te mire kontakt : 0696685173... Lexo detajet..

350 Euro

E Mobiluar


700 Euro

Tek Liqeni I Thate Jepet Me Qera Super Apartament 3+1+2

Liqeni Thatë, Tirana, Albania | Tirane (2.45 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
152.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Tek liqeni i thate jepet me qera super apartament me siperfaqe 152 m, 3+1 i ri i pa banuar me pare me mobilim te ri dhe cilesor. apartamenti organizohet ne nje koridor nje dhome ndenje me ambjent gatimi dhe ngr... Lexo detajet..

700 Euro

E Mobiluar
19/10/2018 17:16


450 Euro

Prane Pazarit Te Ri Ne Rrugen "hoxhe Vokri" Jepen Zyra Me Qera

rruga Hoxhe Vokri | Tirane (0.91 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Ne rrugen "hoxhe vokri" prane pazarit te ri jepet me qera per zyra kati i pare i nje shtepie private. ambjenti eshte totalish i rinkostruktuar dhe ka siperfaqe te brendshme 70m2. ambjenti organizohet ne nje kor... Lexo detajet..

450 Euro

Bosh
19/10/2018 17:16


300 Euro

Apartament 2+1 Tek Mimibashkiav1-2 300 Euro

Mihal Grameno pall 5 | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
95.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Jepet me qira apartament 2+1, 2 ballkone, 2 banja njera prej te cilave me vaske, tek shkolla baletit, ne distance te afert me piramiden, bulevardin qendror. apartamenti ka organizim shume te mire te siperfaqes,... Lexo detajet..

300 Euro

E Mobiluar
19/10/2018 17:11


A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim