apartamente me qera 2+1 bosh ne tirane deri ne 20000 leke 

 Online 293 lexues | 7 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
 • Opsione
 • Online 293 lexues | 7 njoftime ne pritje
400 Euro

2+1+2wc (tregu Elektrik) Parkim Garant | Parket | Mobilim I Ri | Kondicioner | Sistem Kapot

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (0.69 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
210.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Me qera 2+1+2wc, i pabanuar me pare (rr. mihal grameno - tregu elektrik) parkim i garantuar | parket | mobilim i ri | kondicioner | sistem kapot | dh... (Premium 31.12.2019)

225 Euro

Jepet me qera 1+1 (80 m2) tek rruga 5 maji (concord center) parkim | mobilim cilesor | kondicioner | veshje kapot | shtruar me pllake cilesore | punim... (Premium 31.12.2019)

500 Euro

Apartament 2+1 Me 2 Tualete Ne Rrugen

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (1.85 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

- apartament 2+1 me 2 tualete ne rrugen "dervish hima" tek stadiumi qemal stafa. zona ne te cilen ndodhet ka facilitete te shumta dhe e aksesueshme ne... (Premium 23.04.2020)

350 Euro

1+1 super cilesor afer mondialit (21 dhjetori) zone perfekte | pallat i 2019-tes me ashensor | mobilim i ri | kondicioner | hapesire e bolleshme me nd... (Premium 09.02.2020)

450 Euro
Tirane, Qera, Apartament 2+1, 75 m2, kati 7, 450 euro, Kompleksi Panorama Qera apartament 2+1, tek Kopleksi "Panorama". Apartamenti ndodhet në

Tirane, Qera, Apartament 2+1, 75 M2, Kati 7, 450 Euro, Kompleksi Panorama

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Qera apartament 2+1, tek kopleksi "panorama". apartamenti ndodhet në katin e 7 të një pallati të ri me sipërfaqe 75 m2. apartamenti disponon: • sallon ndenjie • ambient gatimi •2 dhoma •1 tualet • 1 ballkon •detaje të tjera: •pall... 11/12/2019 09:57... Lexo detajet..

400 Euro
Te Pazari i Ri Jepet me Qira Apartament 2+1 Modern! Te Pazari i Ri te rruga Fadil Rada jepet me qira super apartament 2+1. Apartamen

Te Pazari I Ri Jepet Me Qira Apartament 2+1 Modern!

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Te pazari i ri te rruga fadil rada jepet me qira super apartament 2+1. apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati 7-katesh me ashensor te vitit 2013 me siperfaqe per 90 m2. organizohet ne nje korridor te bollshem qe ben shperndarjen neper dho... 11/12/2019 09:49... Lexo detajet..

400 Euro
Pazari I Ri, Jepet me Qira Apartament 1+1 Me Mobilim Bashkohor! Jepet me qira super apartament 1+1 shume prane qendres, ne nje nga zonat me te

Pazari I Ri, Jepet Me Qira Apartament 1+1 Me Mobilim Bashkohor!

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

jepet me qira super apartament 1+1 shume prane qendres, ne nje nga zonat me te kerkuara te tiranes tek pazari i ri. apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati 6-katesh dhe ka nje siperfaqe prej 64 m2. ky apartament eshte i organizuar nga nje... 11/12/2019 09:48... Lexo detajet..

500 Euro Rruga Fortuzi, Jepet me Qira Apartament 2+1! Jepet me qira apartament 2+1 me ne rrugen Fortuzi, nje nga zonat kryesore te Ti

Rruga Fortuzi, Jepet Me Qira Apartament 2+1!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

jepet me qira apartament 2+1 me ne rrugen fortuzi, nje nga zonat kryesore te tiranes per pozicionin strategjik ku ndodhet. afersia me qendren nga njera ane, dhe me unazen e qytetit nga ana tjeter, e ben zonen lehtesisht te aksesueshme. apartamenti n... 11/12/2019 09:48... Lexo detajet..

420 Euro Kopshti Botanik, Apartament 1+1 me Qira, me pamje fantastike! Jepet apartament 1+1, me qira, 67 m2, tek Kopshti Botanik. Apartamenti ndodhet n

Kopshti Botanik, Apartament 1+1 Me Qira, Me Pamje Fantastike!

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet apartament 1+1, me qira, 67 m2, tek kopshti botanik. apartamenti ndodhet ne zone te zhvilluar, me te gjitha sherbimet e nevojshme. ndodhet ne katin e katert te nje pallati me gjashte kate, i ndertuar ne vitin 2010, te pajisur me ashensor. eshte... 11/12/2019 09:48... Lexo detajet..

700 Euro Dublex 2+1 te rezidenca e kodres se diellit Duplex te KODRA E DIELLIT(REZIDENCA 1)e mobiluar ne menyre moderne,per me teper

Dublex 2+1 Te Rezidenca E Kodres Se Diellit

Kodra e Diellit | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
114.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Duplex te kodra e diellit(rezidenca 1)e mobiluar ne menyre moderne,per me teper na kontaktoni 355682567777 cmimi 700 euro te perfshire dhe nje post parkingu... 11/12/2019 09:46... Lexo detajet..

650 Euro Super dublex 2+1 rezidenca 2 kodra e diellit Duplex TE KODRA E DIELLIT(REZIDENCA 2)e mobiluar ne menyre moderne me te gjitha

Super Dublex 2+1 Rezidenca 2 Kodra E Diellit

Kodra e Diellit | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Duplex te kodra e diellit(rezidenca 2)e mobiluar ne menyre moderne me te gjitha kushtet,per me teper na kontaktoni 355682567777 cmimi 650 euro... 11/12/2019 09:46... Lexo detajet..

450 Euro Super 2+1 kompleksi turdiu ( dritan hoxha ) Apartament 2+1 ne rrugen dritan hoxha(konpleksi turdiu)e mobiluar ne menyre mode

Super 2+1 Kompleksi Turdiu ( Dritan Hoxha )

Laprake | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
97.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartament 2+1 ne rrugen dritan hoxha(konpleksi turdiu)e mobiluar ne menyre moderne,kati i 8-te banim,per me teper na kontaktoni 355682567777 cmimi 450 euro... 11/12/2019 09:46... Lexo detajet..

700 Euro Super ap 2+1 te liqeni i thate ( hamdi sina ) Apartament 2+1 TE LIQENI I THATE(rruga;hamdi sina)e mobiluar ne menyre moderne m

Super Ap 2+1 Te Liqeni I Thate ( Hamdi Sina )

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
114.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartament 2+1 te liqeni i thate(rruga;hamdi sina)e mobiluar ne menyre moderne me te gjitha kushtet,per me teper na kontaktonin 355682567777 cmimi 700 euro,kati i 3-te banim... 11/12/2019 09:46... Lexo detajet..

500 Euro

Super 2+1+2wc+2ballkone, tek rruga fortuzi | zone e preferuar | pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor | kondicioner | hapesire e madhe me planimet... (Premium 31.12.2019)

1,500 Euro

te ish kompleksi dinamo, rruga liman kaba jepet me qira apartamenti premium lux 3+1+2, me siperfaqe 170 m2 ,ne nje nder zonat dhe ndertimet me te mir... (Premium 06.05.2022)

250 Euro

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Prane Ring Centre (zogu I Zi)

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (1.03 Km nga qendra) Royal Property Albania
1+1 Dhoma | Kuzhine
50.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Jepet me qera apartament 1+1,totalisht i mobiluar dhe i organizuar ne menyre mjaft komode,sallon ndenje,1 dhome gjumi,banjo,ngrohje/ftohje apartament... (Premium 04.03.2020)

300 Euro Super ap1+1 te kopshti zologjik ( rruga peti ) Apartament 1+1 te kopshti zologjik(rruga; peti)e mobiluar me te gjitha kushtet,e

Super Ap1+1 Te Kopshti Zologjik ( Rruga Peti )

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
72.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartament 1+1 te kopshti zologjik(rruga; peti)e mobiluar me te gjitha kushtet,e pa banuar me pare,per me teper na kontaktoni 355682567777... 11/12/2019 09:46... Lexo detajet..

400 Euro Super 2+1 te rruga durrsit ( te shpresa al ) Apartament 2+1 te rruga e durresit(tek SHPRESA -AL)i mobiluar me te gjitha kusht

Super 2+1 Te Rruga Durrsit ( Te Shpresa Al )

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
91.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartament 2+1 te rruga e durresit(tek shpresa -al)i mobiluar me te gjitha kushtet per me teper na kontaktoni 355682567777 cmimi 400 euro... 11/12/2019 09:46... Lexo detajet..

600 Euro Apartamente 2+1 me qera ne zonen e Liqenit te Thate (ID 4221676 ) Property ID : 4221676

Liqeni i Thate, prane Kompleksit Kolombo, jepet me qera

Apartamente 2+1 Me Qera Ne Zonen E Liqenit Te Thate (id 4221676 )

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
130.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Property id : 4221676 liqeni i thate, prane kompleksit kolombo, jepet me qera apartament 2+1 ne pallat te ri, do mobiluar ne menyre moderne ( mobilimi do behet i ri dhe me arkitekt ), siperfaqe 130 m², kati i 4 me ashensor, 2 tualete, kondicioner... 11/12/2019 09:44... Lexo detajet..

350 Euro Jepet me qera 2+1 kopshti zologjik. Jepet me qera apartament 2+1 prane kopshtit zologjik.apartamenti organizohet nga

Jepet Me Qera 2+1 Kopshti Zologjik.

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
98.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qera apartament 2+1 prane kopshtit zologjik.apartamenti organizohet nga nje ambient ndenje dhe gatimi te perbashket,dy dhoma gjumi,dy tualete,dhe verande dhe ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri... 11/12/2019 09:44... Lexo detajet..

300 Euro Qera, Apartament 2+1, Kodra e Diellit,TiranëPRI13385 Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Kodrës së Diellit. Informacion

Qera, Apartament 2+1, Kodra E Diellit,tiranëpri13385

Kodra e Diellit | Tirane (2.22 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e kodrës së diellit. informacion mbi apartamentin: • ndërtim i ri • kati i 5 banim • sipërfaqa e apartamentit: 60 m2 •organizimi: apartamenti disponon: • salloni ndenjes • 1 dhoma gjumi •... 11/12/2019 09:44... Lexo detajet..

700 Euro Apartamente 2+1 me qera Tek Tegu, te Rezidenca Sunrise ne Tirane (ID 4221656) Property ID : 4221656

Tek Tegu, te Rezidenca Sunrise, jepet me qera Apartamen

Apartamente 2+1 Me Qera Tek Tegu, Te Rezidenca Sunrise Ne Tirane (id 4221656)

Zone Periferike | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Property id : 4221656 tek tegu, te rezidenca sunrise, jepet me qera apartament 2+1 ne pallat te ri, kati 2, e mobiluar me te gjitha menyre bashkohore, mobilim i ri i pa perdorur, siperfaqe 80 m², i gjithe shtepia me parket, kondicioner, tualet, o... 11/12/2019 09:43... Lexo detajet..

550 Euro Jepet me Qera Apartamenti 2+1 prane Bllokut JEPET ME QERA NJE SUPER APARTAMENT KOMOD NE ZONEN E BLLOKUT 

VENDNDODHJA
o	B

Jepet Me Qera Apartamenti 2+1 Prane Bllokut

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.86 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
130.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qera nje super apartament komod ne zonen e bllokut vendndodhja o bllok o kati i 3-te o ashensor ne ndertese facilitete o uje dhe drita 24 ore ne 7 dite te javes o ka akses te larte ne transport publik o zone me levizshmeri te ... 11/12/2019 09:41... Lexo detajet..

450 Euro Jepet apartament 2+1 me parking tek Pazari ri !! Jepet apartament 2+1 me parking tek Pazari ri !!! Apartamenti eshte 2+1 dhe 2 tu

Jepet Apartament 2+1 Me Parking Tek Pazari Ri !!

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (0.56 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Jepet apartament 2+1 me parking tek pazari ri !!! apartamenti eshte 2+1 dhe 2 tualete..ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te mireadministruar dhe me ashensor.ndodhet ne nje zone mjaft te mire dhe mjaft te aksesueshme. jepet me qera per cmimin 450 eu... 11/12/2019 09:41... Lexo detajet..

400 Euro Qera, Apartament 2+1, Kati i 1, Kopshti Zoologjik, 101 m2, 450 Euro, Tiranë. Jepet me qera apartament 2+1, tek "Kopshti Zoologjik" në rrugën &quo

Qera, Apartament 2+1, Kati I 1, Kopshti Zoologjik, 101 M2, 450 Euro, Tiranë.

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.13 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
101.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qera apartament 2+1, tek "kopshti zoologjik" në rrugën "eduart mane". apartamenti ndodhet në katin e 1 banim të një pallati të ri, me sipërfaqe totale 101 m2 . apartamenti disponon: •2 dhoma •2 tualete • 1 ballkon •detaje të ... 11/12/2019 09:41... Lexo detajet..

550 Euro

Jepet me qera per here te pare super 2+1+2wc tek kompleksi kika 1 (komuna e parisit) perfshire garazh ne cmim ** | pallat i ri me ashensor | cdo gje e... (Premium 31.12.2019)

500 Euro

Jepet me qera apartament 2+1+2wc+ballkon (100 m2) tek sheshi willson (bllok) lokacion perfekt | ashensor | mobilim i ri | kondicioner | hapesire e bol... (Premium 31.12.2019)

350 Euro

Super Apartament 2+1+2 Ne Komune Te Parisit (tek Lulishtja)

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra) ZIVARO.AL
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
10 Kati

Jepet me qera apartament tek komuna e parisit prane lulishtes, ne katin e dhjete te nje pallati te ri me ashensor. as pallati, as apartamenti nuk kane... (Premium 27.12.2019)

20,000 Leke Ndarje qeraje Kerkojme nje vajze per ndarje qeraje.
Shtepia ndodhet ne rrugen 5 Maji, afer Co

Ndarje Qeraje

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.88 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Kerkojme nje vajze per ndarje qeraje. shtepia ndodhet ne rrugen 5 maji, afer concord center, qeraja esht 200 mij te vjetra total, 1+1, e mobiluar me kushte mjaft komode. momentalisht jemi 2 goca.... 11/12/2019 09:36... Lexo detajet..

350 Euro Tek Kompleksi Alba,Jepet me Qera Apartamenti 1+1 Tek Kompleksi Alba,Jepet Apartament me Qera 1+1

*Vendndodhja
-Kompleksi Alba

Tek Kompleksi Alba,jepet Me Qera Apartamenti 1+1

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.09 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Tek kompleksi alba,jepet apartament me qera 1+1 *vendndodhja -kompleksi alba -kati i 5-te -pallat i ri,me ashensor *facilitete -ka akses te larte ne transport publik -zone mjaft e kerkuar,me levizshmeri te larte -apartamenti ka nje pozic... 11/12/2019 09:31... Lexo detajet..

350 Euro Jepet me qera 3+1 liqeni i thate Apartament ka nje siperfaqe totale120 meter katror dhe organizohet nga nje ambie

Jepet Me Qera 3+1 Liqeni I Thate

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.70 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartament ka nje siperfaqe totale120 meter katror dhe organizohet nga nje ambient ndenje dhe gatimi te perbashket ,tre dhoma gjumi,dy tualete dhe dy ballkone.apartamenti eshte pjeserisht i mobiluar.... 11/12/2019 09:31... Lexo detajet..

450 Euro 2+1 ne Myslym - Rr. Him Kolli (Zone Perfekte) Pallat i Ri | Ashensor | Mobilim Cilesor | Kondicioner Jepet me Qera Apartament 2+1 ne Super Vendodhje (Myslym Shyri - Rr. Him Kolli) P

2+1 Ne Myslym - Rr. Him Kolli (zone Perfekte) Pallat I Ri | Ashensor | Mobilim Cilesor | K

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.03 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
95.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qera apartament 2+1 ne super vendodhje (myslym shyri - rr. him kolli) pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor | konidiconer | planimetri shume e rregullt | ndricim perfekt | hapesire e bolleshme | termoizolim | hidroizolim | muret e sapo l... 11/12/2019 09:28... Lexo detajet..

500 Euro

Tirane, Afer Bllokut - Apartament 2+1 Me Qera, 500 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.85 Km nga qendra) Albprona
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
12 Kati

Rruga zef jubani - afer sheshit wilson dhe bllokut, ne lagje te qete, japim me qera apartament - penthouse, 2+1, kati 12, pallat me ashensor, i mobil... (Premium 07.08.2020)

350 Euro

2+1+2wc+ballkon (kodra E Diellit) Pallat I Ri Me Ashensor | Mobilim Cilesor | Kondicioner | Qetesi

Kodra e Diellit | Tirane (1.15 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera apartament 2+1+2wc+ballkon (kodra e diellit) zone e preferuar dhe e qete | pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor | kondicioner | hap... (Premium 31.12.2019)

500 Euro

Super Apartament 2+1+2 Te Sheshi Willson, Bllok

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane ZIVARO.AL
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qira apartament modern 2+1+2 tek sheshi willson ne zonen e bllokut. apartamenti ndodhet ne katin e 4-te, me ashensor. organizohet ne sallon n... (Premium 06.01.2020)

450 Euro

Prane Myslym Shyrit , Apartament 3+1+2/pallat I Ri

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.79 Km nga qendra) Living In Tirana
3+1 Dhoma | Kuzhine
124.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Prane myslym shyrit , jepet me qera apartament i bollshem 3+1+2 . apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri , me cilesi te te mire nderti... (Premium 09.01.2020)

550 Euro

Prane ish ekspozites ,jepet me qera super apartament 2+1 i arreduar ne menyre bashkekohore dhe pjesa me e madhe e mobilimit eshte totalisht i ri .apar... (Premium 25.12.2019)

24,000 Leke Ndaj qeran Kerkoj nje ose dy vajza per ndarje qeraje 
Shtepia ndodhet ne unazen e re ,asti

Ndaj Qeran

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Kerkoj nje ose dy vajza per ndarje qeraje shtepia ndodhet ne unazen e re ,astir cmimi 240 mij lek gjendja : e mobiluar pallati i ri ... 11/12/2019 09:27... Lexo detajet..

400 Euro Jepet me qera apartament i ri 1+1 ndodhet tek Zogu i Zi. Jepet me qera apartament i ri 1+1 ndodhet tek Zogu i Zi. 
Ka nje siperfaqe prej

Jepet Me Qera Apartament I Ri 1+1 Ndodhet Tek Zogu I Zi.

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
76.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

Jepet me qera apartament i ri 1+1 ndodhet tek zogu i zi. ka nje siperfaqe prej 76 m2, ndodhet ne kati 9 te nje pallati te ri ka pamje nga dajti, orientim nga lindja, mobiluar mjaft mire. ka dhe garazh. cmimi i shitjes + garazh 400 euro / mua... 11/12/2019 09:23... Lexo detajet..

330 Euro JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 I MOBILUAR. Apartamenti eshte 2+1/330€ i mobiluar, ndodhet ne rrg dritan hoxha ne nje nder

Jepet Me Qira Apartament 2+1 I Mobiluar.

Laprake | Tirane (3.10 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
95.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Apartamenti eshte 2+1/330€ i mobiluar, ndodhet ne rrg dritan hoxha ne nje ndertim cilesor.... 11/12/2019 09:20... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim