apartamente me qera astir 

 Online 48 lexues | 8 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
 • Opsione
 • Online 48 lexues | 8 njoftime ne pritje
320 Euro

2+1+2wc+ballkon (100 m2) ne bllok (petro nini) zone nga me te preferuarat ne tirane me mundesi parkimi | apartamenti eshte i mobiluar | kondicioner | ... (Premium 31.12.2019)

700 Euro

ne rrugen e kavajes, jepet me qira super apartament 2+1+2 i pershtatshem per zyra! apratamenti ndodhet ne katin e 2 te banimit te nje pallati te ri m... (Premium 23.04.2020)

245 Euro

1+1 (70 M2) Tek Min. E Jashtme (zone E Preferuar) | Mobilim Cilesor

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (0.69 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apt 1+1 70 m2) i ri (min. e jashtme) zone me mundesi parkimi | mobilim cilesor dhe modern | kondicioner | shtruar me pllake te shtrenjte | ndricim per... (Premium 31.12.2019)

400 Euro

Super 2+1 I Dizenjuar Me Arkitekitek (hilton Garden) | Garazh Personal Parket**

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (1.18 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
94.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Super apt. i ri 2+1 tek blv. gjergj fishta | garazhd personal | 2 ashensore | dizenjuar me arkitekt | strukture e rregullt | 2 tualete | 2 dhoma gjumi... (Premium 09.02.2020)

500 Euro
duplex 2+1 ne pallat te ri, i mobiluar ne menyre moderne dhe i pa banuar me pare, siperfaqe 100 m2(ID 4221415) ID E Prones : 4221415
Kodra e Diellit 2, jepet me qera apartament duplex 2+1 ne

Duplex 2+1 Ne Pallat Te Ri, I Mobiluar Ne Menyre Moderne Dhe I Pa Banuar Me Pare, Siperfaq

Kodra e Diellit | Tirane (2.99 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Id e prones : 4221415 kodra e diellit 2, jepet me qera apartament duplex 2+1 ne pallat te ri, i mobiluar ne menyre moderne dhe i pa banuar me pare, siperfaqe 100 m2,kati 2 me ashensor, 2 tualete, kondicioner, mundesi parkimi, orientim me diell. ... 18/08/2019 22:27

4,000 Leke
OFFOJME APARTAMENTE ME QERA 1+1 2+1 3+1 ne tirtirane me OFROJME APARTAMENTE NE TIRANE ME CMIMET ME TE MIRA 
MOS NGURONI TE NA KONTAKTON

Offojme Apartamente Me Qera 1+1 2+1 3+1 Ne Tirtirane Me

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
86.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Ofrojme apartamente ne tirane me cmimet me te mira mos nguroni te na kontaktoni 0695284009 ... 18/08/2019 22:27

300 Euro
Apartament 1+1 me qera tek garda JEPET APARTAMENT ME QERA
➡️1+1
➡️ Vendodhja: tek garda , afer tirana b

Apartament 1+1 Me Qera Tek Garda

Tjeter zone | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet apartament me qera ➡️1+1 ➡️ vendodhja: tek garda , afer tirana bank ➡️siperfaqja: 70 m² ➡️kati : 2 ekzistues ➡️ e mobiluar ➡️cmimi: 300 € i diskutueshem ➡️per cdo informacion na kontaktoni ne 0696166422... 18/08/2019 22:27

24,000 Leke Qera 1+1 pazari ri shkolla kuqe Jepet me qera nje Garsoniere pershtatur 1+1 kati i pare nje vile me te gjitha ku

Qera 1+1 Pazari Ri Shkolla Kuqe

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
54.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qera nje garsoniere pershtatur 1+1 kati i pare nje vile me te gjitha kushte e jeteses,dollap, rafte kepucesh, krevat, tavoline ngrenie, ambjent gatimi, frigorifer, televizor, banjo e kompletar, lavatrice, dush, uje 24 ore. adresa: tirane ne ... 18/08/2019 22:27

700 Euro Apartamente 2+1 me qera ne bulevardin Zogu I prane cirkut ne Tirane (ID 4221558 ) Property ID : 4221558
Bulevardi Zogu I, prane cirkut te Tiranes, jepet me qera

Apartamente 2+1 Me Qera Ne Bulevardin Zogu I Prane Cirkut Ne Tirane (id 4221558 )

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
115.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Property id : 4221558 bulevardi zogu i, prane cirkut te tiranes, jepet me qera apartament 2+1, siperfaqe 115 m², ne pallat te ri, kati 4 me ashensor,i mobiluar ne menyre bashkekohore, 2 tualete, 2 ballkone, kondicioner, orientim i mire me diell, nd... 18/08/2019 22:27

450 Euro OFROHET APARTAMENT ME QERA TEK PAZARI RI OFROHET APARTAMENT ME QERA 
ADRESA, PAZARI RI 
NR DHOMAVE, 3T 
NR BANJO 1

Ofrohet Apartament Me Qera Tek Pazari Ri

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
500.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Ofrohet apartament me qera adresa, pazari ri nr dhomave, 3t nr banjo 1 apartamenti esht i mobiluar ne menyre bashkohore me te gjitha kushtet.. ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te tiranes ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor ... 18/08/2019 22:27

500 Euro Apartamente 3+1 me qera ne zonen e Don Bosko (ID 4231101 Property ID : 4231101
Don Bosko, prane Kompleksit Vizion +, jepet me qera apart

Apartamente 3+1 Me Qera Ne Zonen E Don Bosko (id 4231101

Don Bosko | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
160.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Property id : 4231101 don bosko, prane kompleksit vizion +, jepet me qera apartament 3+1 ne pallat te ri, i mobiluar shume mire, siperfaqe banimi 120 m², verande me siperfaqe 40 m², kati i 4 me ashensore, guzhina me vehte, 2 tualete, orientim me d... 18/08/2019 22:26

380 Euro Apartamente 1+1 me qera ne qender prane piazzes(ID 4219117 ) Property ID : 4219117

Qender, prane piazza, jepet me qera apartament 1+1, sip

Apartamente 1+1 Me Qera Ne Qender Prane Piazzes(id 4219117 )

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
73.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Property id : 4219117 qender, prane piazza, jepet me qera apartament 1+1, siperfaqe 70 m², kati 2, pallat ekzistues, i mobiluar me te gjitha, kondicioner, tualet, ballkon, pamje nga bulevardi, ndodhet ne nje zone teper te rregulluar. jepet me ... 18/08/2019 22:26

280 Euro Apartamente 1+1 me qera ne rrugen Fortuzi (ID4211350 ) Property ID : 4211350

Rruga Fortuzi, mbrapa shkolles Jeronin de Rada, jepet m

Apartamente 1+1 Me Qera Ne Rrugen Fortuzi (id4211350 )

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
61.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Property id : 4211350 rruga fortuzi, mbrapa shkolles jeronin de rada, jepet me qera apartament 1+1, siperfaqe 60 m², kati 1, ne pallat ekzistues,i mobiluar ne menyre bashkohore, kondicioner, tualet, apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te pref... 18/08/2019 22:26

350 Euro

Jepet me qera super apt 1 + 1 + ballkon (60 m2) tek kopshti zoologjik - gambero | i investuar | zone perfekte | dizenjuar me arkitekt | pallat i ri me... (Premium 31.12.2019)

30,000 Leke

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Prane Gjimnazit Cajupi(tek Pediatria)

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.03 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qera apartament 2+1 ,totalisht i mobiluar me te gjitha elektroshtepiaket.apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati ekzistues prane gjim... (Premium 04.09.2019)

900 Euro

Apartament 2+1 Me Qira Prane Ring Center.

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (1.40 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
86.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Prane ring center jepet me qira super apartamnt 2+1! apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati shume cilesor te 2 viteve te fundit, te mireadmin... (Premium 06.05.2022)

22,000 Leke shtepi private me qera jepet me qerashtepi private 300m larg spitalit ushtarak 3+1 +obor

Shtepi Private Me Qera

Laprake | Tirane (3.00 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qerashtepi private 300m larg spitalit ushtarak 3+1 +obor ... 18/08/2019 22:26

20,000 Leke Garsoniere me qera ne zonen e 21 dhjetori ne Tirane (ID 4209002 ) Property ID : 4209002

21 dhjetori, jepet me qera garsoniere, siperfaqe 20 m²

Garsoniere Me Qera Ne Zonen E 21 Dhjetori Ne Tirane (id 4209002 )

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
20.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Property id : 4209002 21 dhjetori, jepet me qera garsoniere, siperfaqe 20 m², kati 1, i mobiluar me te gjitha, tualet, ndodhet ne nje zone shume te rregulluar, e pershtateshme per 2 studente. jepet me qera 20.000 leke... 18/08/2019 22:26

15,000 Leke Kerkoj Shtepi me qera Kerkoj nje shtepi me qera mundesisht 2+1,te zona ali dem ose tregu elektrik.Shte

Kerkoj Shtepi Me Qera

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Kerkoj nje shtepi me qera mundesisht 2+1,te zona ali dem ose tregu elektrik.shtepia te jete pjeserisht e mobiluar vetem me elektroshtepiaket sepse dhomen e gjumit dhe kendin e sallonit i kam vete.nr tel 0672056202... 18/08/2019 22:26

10,000 Leke ndarje qeraje kerkohet vajze per ndarje qeraje te jey serioze

Ndarje Qeraje

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
10.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Kerkohet vajze per ndarje qeraje te jey serioze... 18/08/2019 22:26

7,500 Leke Ndarje Qeraje Jemi dy goca te interesuara per ndarje qeraje m 1 ose 2 goca te tjera. Te intere

Ndarje Qeraje

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jemi dy goca te interesuara per ndarje qeraje m 1 ose 2 goca te tjera. te interesuarat te na kontaktojne me kte numer.... 18/08/2019 22:26

650 Euro Kopshti Zoologjik, Rruga Shyqyri Brari, jepet me qera apartament 3+1(ID 4231077 ) Property ID : 4231077

Kopshti Zoologjik, Rruga Shyqyri Brari, jepet me qera a

Kopshti Zoologjik, Rruga Shyqyri Brari, Jepet Me Qera Apartament 3+1(id 4231077 )

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.13 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
140.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Property id : 4231077 kopshti zoologjik, rruga shyqyri brari, jepet me qera apartament 3+1 ne pallat te ri,i mobiluar ne menyre moderne, siperfaqe 140 m², kati i 4 me ashensor, 2 dhoma gjumi, koridor, 2 tualete, 2 ballkone, sistem chiller, cdo d... 18/08/2019 22:26

450 Euro APARTAMENT 3+1+2 ME QERA , TEK LIQENI I THATE JEPET APARTAMENT ME QERA
➡️3+1+2tualete+2ballkone
➡️ Vendodhja: tek li

Apartament 3+1+2 Me Qera , Tek Liqeni I Thate

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
170.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet apartament me qera ➡️3+1+2tualete+2ballkone ➡️ vendodhja: tek liqeni i thate ➡️siperfaqja: 170 m² ➡️kati : 2banim ➡️ e mobiluar ➡️cmimi: 450 € i diskutueshem ➡️per cdo informacion na kontaktoni ne 06961664... 18/08/2019 22:26

400 Euro Shtepi me qera ne qender te qytetit/House for rent in city center Jap shtepi me qera ne qender te Tiranes. Pallati i ri dhe shtepia eshte e sapo m

Shtepi Me Qera Ne Qender Te Qytetit/house For Rent In City Center

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
86.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

Jap shtepi me qera ne qender te tiranes. pallati i ri dhe shtepia eshte e sapo mobiluar. apartament ne kat te fundit me pamje fantastike nga qendra, 1+1 , totalisht i mobiluar , me kondicioner , smart tv , kuzhine , sobe , lavatrice, dhome gjumi, bal... 18/08/2019 22:26

400 Euro Apartamente 1+1 me qera ne rrugen Sulejman Delvina prane stadiumit Dinamo (ID 4211349 ) Property ID : 4211349

Rruga Sulejman Delvina, prane stadiumit Dinamo, jepet m

Apartamente 1+1 Me Qera Ne Rrugen Sulejman Delvina Prane Stadiumit Dinamo (id 4211349 )

Vasil Shanto | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
74.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Property id : 4211349 rruga sulejman delvina, prane stadiumit dinamo, jepet me qera apartament 1+1, siperfaqe 74 m², kati 4 me ashensor, i mobiluar ne menyre bashkekohore, kondicioner, tualet, ballkon, ndodhet ne nje zone shume te rregulluar dhe ... 18/08/2019 22:26

280 Euro

Me qera 2+1+2wc+2ballkone (128 m2) tek mozaiku (rr. naim frasheri - paralel me rr. e ambasadave) super zone me mundesi parkimi, orientim perfekt dhe e... (Premium 31.12.2019)

320 Euro

2+1 (79 m2) tek stacioni i trenit (mundesi parkimi) pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor | kondicioner inverter | shtruar me pllake cilesore | nd... (Premium 31.12.2019)

325 Euro Apartamente 2+1 me qera ne Rrugen e Durresit ne Tirane (ID 4229124) Property ID : 4229124

Rruga e Durresit, prane kafe Flores, jepet me qera apar

Apartamente 2+1 Me Qera Ne Rrugen E Durresit Ne Tirane (id 4229124)

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
81.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Property id : 4229124 rruga e durresit, prane kafe flores, jepet me qera apartament 2+1, siperfaqe 80 m², kati i 3, i mobiluar me te gjitha, 2 dhoma gjumi me nga 2 krevat teke, 2 ballkone, tualet, kondicioner, ndodhet ne nje nga zonat me te prefe... 18/08/2019 22:26

300 Euro Apartamente 1+1 me qera Rruga e Kavajes prane Xhamise ne Tirane (ID 4219123 ) Property ID : 4219123
Rruga e Kavajes, prane Xhamise, jepet me qera apartament

Apartamente 1+1 Me Qera Rruga E Kavajes Prane Xhamise Ne Tirane (id 4219123 )

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
71.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Property id : 4219123 rruga e kavajes, prane xhamise, jepet me qera apartament 1+1, i mobiluar shume mire, siperfaqe 70 m², kati i 2 i banimit, ne pallat egzistues, koridor, tualet me dritare, kondicioner, ballkon, orientim me diell. jepet me qe... 18/08/2019 22:26

260 Euro Me qera kati dyte viles 2+1 mobiluar parkim hyrje me vete Jepet me qera kati i dyte i viles . eshte oganizuar ne sallonin e ndenjes, kuzh

Me Qera Kati Dyte Viles 2+1 Mobiluar Parkim Hyrje Me Vete

Sauk | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera kati i dyte i viles . eshte oganizuar ne sallonin e ndenjes, kuzhina, dy dhoma gjumi. hyrja eshte totalisht e mobiluar. dy ballkone, hyrje me vete , vend parkimi brenda rrethimit te viles, ambjent i gjelberuar. adresa: sauk ... 18/08/2019 22:26

1,300 Euro Tek Sunrise Residence,Apartament Fantastik 3+1 me Qira Brenda Kompleksit Residencial Sunrise ne Lunder jepet me qera super apartament 3

Tek Sunrise Residence,apartament Fantastik 3+1 Me Qira

Sauk | Tirane (3.25 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
163.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Brenda kompleksit residencial sunrise ne lunder jepet me qera super apartament 3+1+2 .kur flasim per te vecantat e nje apartamenti fillojm te cilesia e ndertimit, te hapesira ,te organizimi brendshem, te siguria , qetesia dhe detaje te tjera qe apart... 18/08/2019 22:26

450 Euro

Apartament 2+1+2 Me Qira Te Uet

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
87.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartament me qira prane uet, i ndodhur ne kati e 5 te nje pallati te ri te mireadministruar. organizohet ne 1 dhome ndenjie dhe kuzhine, 2 dhoma gjum... (Premium 24.08.2019)

300 Euro

Apartamenti eshte i pozicionuar te rruga e dibres, afer kompleksit halili. informacion mbi apartamentin: • kati 2 banim • siperfaqja e apartamenti... (Premium 24.08.2019)

250 Euro

Apartament 1+1+verande, i madh (76 m2) tek spitali amerikan 2 (rr. e dibres) mundesi parkimi ne zone | pallat i ri, ashensor me cip dhe survejim kamer... (Premium 31.12.2019)

400 Euro Ne Vasil Shanto Jepet Me Qira Super Apartament 2+1+2 Me Pozicionim Shume Te Mire !! Ne Vasil Shanto jepet me qira super apartament 2+1 me siperfaqe neto prej 85 m2.

Ne Vasil Shanto Jepet Me Qira Super Apartament 2+1+2 Me Pozicionim Shume Te Mire !!

Vasil Shanto | Tirane (1.28 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
95.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Ne vasil shanto jepet me qira super apartament 2+1 me siperfaqe neto prej 85 m2. ambienti eshte i organizuar ne 1 dhome ndenje me kuzhine me vehte, 1 dhome gjumi matrimoniale, 1 dhome gjumi per femije me tualet, 1 tualet i madh, 1 ballkon dhe 1 korid... 18/08/2019 22:26

500 Euro Apartamente 2+1 me qera tek 21 Dhjetori(ID 4221587 ) Property ID :4221587

21 Dhjetori, Rruga “Frederik Shiroka”, jepet me qera

Apartamente 2+1 Me Qera Tek 21 Dhjetori(id 4221587 )

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
84.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Property id :4221587 21 dhjetori, rruga “frederik shiroka”, jepet me qera apartament 2+1 ne pallat te ri, e mobiluar me te gjitha ne menyre bashkohore, mobilim i ri i pa perdorur, siperfaqe 84 m², kati 6, 2 ashensor, kondicioner, tualet, ball... 18/08/2019 22:22

350 Euro Qera, ID 4221352, Apartament 2+1, 21 Dhjetori, Rruga Artan Lenja, Tirane Property ID : 4221352

Rruga Artan Lenja, Kompleksi Magnet, 21 Dhjetori, jepet

Qera, Id 4221352, Apartament 2+1, 21 Dhjetori, Rruga Artan Lenja, Tirane

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Property id : 4221352 rruga artan lenja, kompleksi magnet, 21 dhjetori, jepet me qera 2+1, me siperfaqe 100 m², i mobiluar ne menyre bashkekohore, 2 tualete, ballkon, ashensor, orientim me diell jepet me qera 350 euro ne muaj... 18/08/2019 22:22

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim