apartamente me qira ne kombinat sot 

 Online 287 lexues | 13 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
 • Opsione
 • Online 287 lexues | 13 njoftime ne pritje
325 Euro

Don Bosko -2+1 Me Oborr& Verande( Gjelberim) Rrethuar Me Mure, Totalisht E Re (parkim Garant Per 4 M

Don Bosko | Tirane (0.69 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qera 2+1+verande+oborr me gjelberim - don bosko (rr. egnatia-10 min qendra) parkim garant per 4 makina | mobilim cilesor dhe i ri | kondicion... (Premium 31.12.2019)

285 Euro

Jepet me qera apartament 1+1 tek stacioni i trenit (mundesi parkimi ne zone- pa pagese**) mobilim cilesor dhe i ri | kondicioner | pajisje te reja tot... (Premium 09.02.2020)

400 Euro

Jepet me qera apartament 2+1+2wc+ballkon (92 m2) tek mozaiku (rr. sander prosi) zone perfekte | pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor | parket dhe... (Premium 31.12.2019)

1,200 Euro

Jepet Super Penthouse 3+1+2 Me Qira

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.85 Km nga qendra) Real Deal Properties
3+1 Dhoma | Kuzhine
295.00 m2 Siperfaqa
11 Kati

Jepet me qira penthouse prane gjimnazit "petro nini". ambjneti ka nje siperfaqe prej 295 m2 e ndare ne dy zona kryesore: ambjenti i brendeshem dhe ver... (Premium 23.04.2020)

300 Euro
me pamje nga botaniku jepet apartament 2+1 i mobiluar apartamenti ndodhet prane kopshtit botanik dhe ka pamje nga tirana dhe kopshti b

Me Pamje Nga Botaniku Jepet Apartament 2+1 I Mobiluar

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartamenti ndodhet prane kopshtit botanik dhe ka pamje nga tirana dhe kopshti botanik. perbehet nga 1 ambient ndenje, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon. gjitha partamenti shikon ne drejtim te kopshtit botanik. zona eshte e qete dhe me ajer te p... 23/10/2019 19:44... Lexo detajet..

500 Euro
Te Rruga e Durresit, Prane Gjimnazit Qemal Stafa Jepet Me Qira 3+1 i Mobiluar. Rruga e Durresit, Prane Gjimnazit Qemal Stafa Jepet Me Qira Apartament 3+1. Apar

Te Rruga E Durresit, Prane Gjimnazit Qemal Stafa Jepet Me Qira 3+1 I Mobiluar.

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Rruga e durresit, prane gjimnazit qemal stafa jepet me qira apartament 3+1. apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ashensor. zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha facilitetet e nevojshme. apartamenti ka orientim ju... 23/10/2019 18:51... Lexo detajet..

900 Euro
Prane Liqenit Jepet Me Qira Super Apartament 3+1+2 Prane Liqenit në një zonë shumë të preferuar dhe të sigurt për banim, je

Prane Liqenit Jepet Me Qira Super Apartament 3+1+2

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
168.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

prane liqenit në një zonë shumë të preferuar dhe të sigurt për banim, jepet me qira super apartament 3+1+2 ne katin e 4 te nje pallati 10-katesh te pajisur me ashensor dhe te mireadministruar, me siperfaqe 168 m2 dhe orientim totalisht nga li... 23/10/2019 18:51... Lexo detajet..

400 Euro Prane Qendres, Jepet me Qira Super Apartament 2+1! Rruga e Kavajes, Perballe Poliklinikes Zoja i Keshillit, Jepet Apartament me Qir

Prane Qendres, Jepet Me Qira Super Apartament 2+1!

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
85.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Rruga e kavajes, perballe poliklinikes zoja i keshillit, jepet apartament me qira. apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati 14-katesh. apartamenti ka nje siperfaqe totale 85 m2 dhe organizohet ne: sallon ndenje bashke me ambjent gatimi dhe dal... 23/10/2019 18:49... Lexo detajet..

400 Euro Jepet Me Qira Apartament 2 + 1 Tek Pallatet Agimi! Jepet me qira apartament 2+1 tek pallatet Agimi ne katin e 4 te nje pallati 4 ka

Jepet Me Qira Apartament 2 + 1 Tek Pallatet Agimi!

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qira apartament 2+1 tek pallatet agimi ne katin e 4 te nje pallati 4 katesh, me siperfaqe 80 m2 dhe orientim nga jugu. apartamenti organizohet ne: sallon ndenie bashke me kuzhine dhe me akses ne ballkon i cili eshte i mbyllur me vetrata, 2 d... 23/10/2019 18:46... Lexo detajet..

150 Euro durres, plepa jepet me qera gazoniere eshte e arreduar, moderne, komode. me parket dhe kondicionere. e pabanuar me par

Durres, Plepa Jepet Me Qera Gazoniere

Plepa | Durres
1+1 Dhoma | Kuzhine
56.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Eshte e arreduar, moderne, komode. me parket dhe kondicionere. e pabanuar me pare. ndodhet ne plepa... 23/10/2019 18:40... Lexo detajet..

700 Euro Ne Bllok Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 Me Hapesire Te Madhe! - Ne Bllok, prane Shkolles 11 Janari, jepet me qira apartament me hapesire te ma

Ne Bllok Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 Me Hapesire Te Madhe!

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
172.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

- ne bllok, prane shkolles 11 janari, jepet me qira apartament me hapesire te madhe. ndodhet ne katin 8 te nje pallati te ri, i pajisur me ashensor dhe i mireadministruar. apartamenti organizohet ne sallon ndenje me ambient gatimi me hapesire te madh... 23/10/2019 18:37... Lexo detajet..

700 Euro Te Zogu i Zi, Jepet me Qira Apartament 3+1 Super Komod. Te Zogu i Zi perballe karburantit Kastratit Jepet me Qira Apartament 4+1 +2 kat

Te Zogu I Zi, Jepet Me Qira Apartament 3+1 Super Komod.

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
140.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

te zogu i zi perballe karburantit kastratit jepet me qira apartament 4+1 +2 kati i 4 ne pallat ekzistues me siperfaqe 140m2. apartamenti eshte i organizuar nga 1 ambjent denje + guzhine, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon. apartamenti eshte inve... 23/10/2019 18:37... Lexo detajet..

250 Euro FOR RENT-IN AFFITO, NE PLEPA DURRES, JEPET APARTAMENT I ARREDUAR 1+1 APARTAMENTI NDODHET TE PLEPAT NE DURRES, ESHTE I ARREDUAR DHE I PABANUAR ME PARE

For Rent-in Affito, Ne Plepa Durres, Jepet Apartament I Arreduar 1+1

Plepa | Durres
1+1 Dhoma | Kuzhine
101.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti ndodhet te plepat ne durres, eshte i arreduar dhe i pabanuar me pare, me parket dhe kondicionere... 23/10/2019 18:36... Lexo detajet..

270 Euro

Jepet me qera apartament 1+1+verande (85 m2) tek liq. i thate (rr. peti) mundesi parkimi | pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor | kondicioner | n... (Premium 31.12.2019)

500 Euro

Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 Kompleksi Kontakt.

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.40 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Jepet me qira apartament 2+1 ne nje nga komplekset me te kerkuara prane inxhinerise se ndertimit. apartamenti organizohet ne nje sallon pritje + ambie... (Premium 06.05.2022)

350 Euro

2+1 91.5m2 brut, 82m2 net, kati 8 , rezidenca magnet-kontakt, tek 21dhjetori, mbrapa inxhinj.ndertimit dhe mondial hotel, ish klubi partizani, nder... (Premium 04.03.2020)

900 Euro Qera, Apartament 3+1, Kodra e Diellit, Tirane, 270 M2, 900 EURO. Apartamenti ndodhet ne zonen Kodra e Diellit.• Informacion mbi apartamentin:

Qera, Apartament 3+1, Kodra E Diellit, Tirane, 270 M2, 900 Euro.

Kodra e Diellit | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
270.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

... 23/10/2019 18:17... Lexo detajet..

400 Euro Qera, Apartament 2+1 Rezidenca Kodra e Diellit 2, Tiranë. Apartamenti është i pozicionuar tek Rezidenca Kodra e Diellit 2 • Informacio

Qera, Apartament 2+1 Rezidenca Kodra E Diellit 2, Tiranë.

Kodra e Diellit | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti është i pozicionuar tek rezidenca kodra e diellit 2 • informacion mbi apartamentin: • kati 2 banim • sipërfaqja e apartamentit : 80 m2 • apartamenti disponon: • salloni i ndenjes • ambjenti i gatimit • 2 dhoma gjumi • 1... 23/10/2019 18:16... Lexo detajet..

350 Euro Qera, Apartament 2+1, Liqeni i Thatë, Tiranë, 112 M2, 350 Euro. Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Liqenit të Thatë . • Informac

Qera, Apartament 2+1, Liqeni I Thatë, Tiranë, 112 M2, 350 Euro.

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
112.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e liqenit të thatë . • informacion mbi apartamentin: • kati 3 banim • sipërfaqja e apartamentit : 112 m2 • orientim: lindje. • organizimi: apartamenti disponon: • salloni i ndenjes • ambje... 23/10/2019 18:16... Lexo detajet..

440 Euro SUPER Apartament me Qira Tek 21 Dhjetori ! Ne nje nder zonat me te mira te Tiranes, jepet super apartament me Qira .Apartam

Super Apartament Me Qira Tek 21 Dhjetori !

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.00 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Ne nje nder zonat me te mira te tiranes, jepet super apartament me qira .apartamenti eshte ne katin e 6 te nje ndertese te re 9 kateshe me 2 ashensor . eshte i gjithi i mobiluar ne menyre bashkekohore .apartamenti organizohet ne sallon +kuzhine ,2 dh... 23/10/2019 18:10... Lexo detajet..

400 Euro Qera, Apartament 2+1, Kodra e Diellit, Tiranë. Apartamenti ndodhet në zonën Kodra e Diellitm tek Rruga Rrapo Hekali • Infor

Qera, Apartament 2+1, Kodra E Diellit, Tiranë.

Kodra e Diellit | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Apartamenti ndodhet në zonën kodra e diellitm tek rruga rrapo hekali • informacion mbi apartamentin: • kati 6 • sipërfaqja e apartamentit : 90 m2 • verandë : 85 m2. apartamenti disponon: • salloni i ndenjes • ambjenti i gatimit • 2 ... 23/10/2019 18:07... Lexo detajet..

300 Euro Jepet me qera Apartament 1+1 ! Apartamenti ndodhet te Kopshti Zologjik. Ështe 1+1, 86 m2, ndodhet ne katin e 5

Jepet Me Qera Apartament 1+1 !

Tjeter zone | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
86.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartamenti ndodhet te kopshti zologjik. Ështe 1+1, 86 m2, ndodhet ne katin e 5-te,ndertesa eshte e pajisur me ashensor. pjesen e mbetur te mobilimit te apartamentit e ben pronari. per me shume informacion apo vizite ne prone na kontaktoni! id: az23... 23/10/2019 18:07... Lexo detajet..

700 Euro Jepet Apartamenti 2+1 me qira ne Bllok! Jepet apartmenti 2+1 me qera ne Bllok. Apartmenti eshte ne zone mjaft te preferu

Jepet Apartamenti 2+1 Me Qira Ne Bllok!

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
117.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet apartmenti 2+1 me qera ne bllok. apartmenti eshte ne zone mjaft te preferuar te tiranes. ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri, me ashensor dhe administrim. apartmenti eshte i pajisur me sistem ngrohje dhe me te gjitha elektroshtepiaket mod... 23/10/2019 18:02... Lexo detajet..

400 Euro Jepet me qira kati I II-të I një Vile. Jepet me qira kati i II-të I një Vile. Vila ndodhet mbrapa Maternitetit të Ri

Jepet Me Qira Kati I Ii-të I Një Vile.

Brryli | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qira kati i ii-të i një vile. vila ndodhet mbrapa maternitetit të ri, në një zonë shumë të mirë dhe tqetë. Është i organizuar në tre dhoma gjumi, një dhomë ndenje bashkë më kuzhinë të përbashkët, një tualet, ballkon. mo... 23/10/2019 18:02... Lexo detajet..

350 Euro Qera, Apartament 2+1 Liqeni i Thatë, Tiranë. 
Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Liqenit të Thatë • Informac

Qera, Apartament 2+1 Liqeni I Thatë, Tiranë.

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
112.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

... 23/10/2019 18:02... Lexo detajet..

350 Euro

Apt 2 + 1 ( liqeni i thate - 50 m lart conadit ) | i mobiluar ne menyre bashkekohore | garazhd nentore personal| ashensor | 3 kondicionere ekonomik | ... (Premium 31.12.2019)

35,000 Leke

Jepet me qira apartament modern i sapo mobiluar ne astir, perball karburant kastratit. apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri dhe s... (Premium 27.10.2019)

330 Euro

2+1+ballkon+2wc, i madh (119 m2) tek liq. i thate (mnd. parkimi) pallat i ri | ashensor | mobilim cilesor | kondicioner | ndricim perfekt | pllake | i... (Premium 31.12.2019)

250 Euro JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 TEK 21 DHJETORI 250€ Apartament 1+1 me qera tek 21 Dhjetori , i pozicionuar ne katin e 4-te te nje p

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Tek 21 Dhjetori 250€

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
72.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartament 1+1 me qera tek 21 dhjetori , i pozicionuar ne katin e 4-te te nje pallati ekzistues . apartamenti organizohet ne 1 dhome ndenje , 1 aneks , 1 dhome gjumi dhe 1 tualet . i mobiluar me te gjitha kushtet e nevojshme . i pershtatshem per cif... 23/10/2019 18:02... Lexo detajet..

1,500 Euro Qera,Vilë,Yzberisht Disponojme vile ne zonen e Yzberishtit . Vila ka strukturë 3 katëshe me sipër

Qera,vilë,yzberisht

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
5+1 Dhoma | Kuzhine
450.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Disponojme vile ne zonen e yzberishtit . vila ka strukturë 3 katëshe me sipërfaqe totale 450 m2.vila disponon: • sallon ndenjie • ambient gatimi më vete •7 dhoma gjumi •3 tualete • 3 ballkone •detaje të tjera: •totalisht e mobiluar... 23/10/2019 17:44... Lexo detajet..

1,000 Euro Apartament 3+1 super luksoz tek kompleksi Delijorgji Jepet me Qira nje nga Apartamentet me te bukura 3+1 ne Tirane! Me nje siperfaqe

Apartament 3+1 Super Luksoz Tek Kompleksi Delijorgji

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
135.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qira nje nga apartamentet me te bukura 3+1 ne tirane! me nje siperfaqe prej 135 m2, dhe mobilim luksoz super cilesor, apartamenti ofron kushtet e nje jete super komode ne nje nga zonat me te preferuara per momentin, komplesi delijorgji ne rr... 23/10/2019 17:23... Lexo detajet..

400 Euro Don Bosko, Jepet me qira Apartament 2+1+2 me arredim komod. Ne rrugen Eshref Frasheri, prane Vizion Plus ne zonen e Don Boskos, Jepet me QI

Don Bosko, Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 Me Arredim Komod.

Don Bosko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
115.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

ne rrugen eshref frasheri, prane vizion plus ne zonen e don boskos, jepet me qira apartament 2+1+2 ne katin e 3 te nje pallati te ri me 2 ashensore e te mireadministruar, dhe ka siperfaqe 115 m2. apartamenti eshte i organizuar ne nje sallon te bolls... 23/10/2019 17:22... Lexo detajet..

500 Euro

Tirane, Afer Bllokut - Apartament 2+1 Me Qera, 500 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.85 Km nga qendra) Albprona
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
12 Kati

Rruga zef jubani - afer sheshit wilson dhe bllokut, ne lagje te qete, japim me qera apartament - penthouse, 2+1, kati 12, pallat me ashensor, i mobil... (Premium 07.08.2020)

350 Euro

Don Bosko , Super Apartament 2+1 Me Qera

Don Bosko | Tirane Living In Tirana
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Ne don bosko , tek kompleksi vizion + , jepet me qera apartament 2+1 . apartamenti eshte i gjithi i mobiluar , me mobilim bashkekohore dhe te mirembaj... (Premium 29.10.2019)

330 Euro

Me qera apartament 2+1+2wc+ballkon (102 m2) tek rr. e durresit (ish. amb. jugosllave) zone me mundesi parkimi | pallat me punime cilesore | mobilim i ... (Premium 31.12.2019)

300 Euro Laprake, Jepet Apartament 2+1 Me Qira(Post Parkimi) Ne Laprake, jepet apartament 2+1 me qira ne katin e dyte te nje vile buze rruge

Laprake, Jepet Apartament 2+1 Me Qira(post Parkimi)

Laprake | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
87.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

ne laprake, jepet apartament 2+1 me qira ne katin e dyte te nje vile buze rruges kryesore. apartamenti organizohet ne pjesen e sallonit te areduar kohet e fundit dhe zonen e gatimit te vecuar, 1 dhome gjumi matrimoniale, dhome gjumi femijesh, tualet... 23/10/2019 17:22... Lexo detajet..

350 Euro Komuna e Parisit, Super Apartament 1+1 me Arredim Modern - Pranë Lulishtes në Zonën e Komunës së Parisit, Jepet me Qira Super Aparta

Komuna E Parisit, Super Apartament 1+1 Me Arredim Modern

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
68.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

- pranë lulishtes në zonën e komunës së parisit, jepet me qira super apartament 1+1 me arredim shumë komod, në katin e 1 të një vile 3 katëshe. apartamenti është totalisht i investuar dhe i organizuar në një sallon të madh sëbashku me... 23/10/2019 17:18... Lexo detajet..

400 Euro Ne Qender, Jepet Me Qira Super Apartament 2+1+2 . Perballe Universitetit UFO, Ne Qender Te Tiranes, Jepet me Qira Apartament 2+1+

Ne Qender, Jepet Me Qira Super Apartament 2+1+2 .

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
112.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

perballe universitetit ufo, ne qender te tiranes, jepet me qira apartament 2+1+2. apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri 12-katesh me ashensor dhe ka orientim jug-perendim c'ka mundeson ndricim natyral gjate gjith dites. apartanenti e... 23/10/2019 17:18... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim