apartamente me qira vjetore  

 Online 221 lexues | 7 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
  • Opsione
  • Online 221 lexues | 7 njoftime ne pritje
280 Euro

2+1+ballkon (94 M2) Ne Don Bosko (rr. Kryesore) Pallati I Ri (sis. Kapot) Ashensor | Mobilim Cilesor

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
94.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qera apartament 2+1+ballkon (94 m2) ne don bosko (buze rruges kryesore) ne pallat te ri me ashensor dhe sistem kapot | mobilim cilesor | shtr... (Premium 31.12.2019)

400 Euro

Jepet Me Qira Apartament Fantastik 1+1 Ne Qender!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.70 Km nga qendra) Real Deal Properties
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

jepet me qira apartament fantastik 1+1 ne qender, ne katin e 4 te nje pallati te pajisur me ashensor, te mobiluar teper mire, me siperfaqe 65 m2 dhe ... (Premium 23.04.2020)

270 Euro

2+1+ballkon (76 m2) tek liqeni (diga) ne pallat te ri me ashensor dhe sistem kapot | mobilim cilesor | shtruar me pllake cilesore | ndricim perfekt |... (Premium 31.12.2019)

300 Euro

2+1+kuzhine me vete+2 ballkone (90 m2) afer amb. kineze (rr. e durresit) zone e preferuar qe ofron parkim | mobilim cilesor | kondicioner | hapesire ... (Premium 09.02.2020)

250 Euro Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 4, 80 m² 250 Euro (Tregu Elektrik) Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Tregut Elektrik, te rruga "Z

Tirane, Jap Me Qera Apartament 2+1+blk Kati 4, 80 M² 250 Euro (tregu Elektrik)

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (0.99 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

24.06.2019 (17:38): Apartamenti është i pozicionuar në zonën e tregut elektrik, te rruga "zonja curraj". informacion mbi apartamentin: • kati 4 • sipërfaqja e apartamentit : 80 m2 • orientimi lindje-perëndim. apartamenti është i mobiluar dhe disponon: • ...

30,000 Leke Jepet apartament 2+1 me qera ne Ali Dem, prane fushes se sportit Jepet apartament me qera tek "Ali Demi" tek fusha e sportit.
Apartame

Jepet Apartament 2+1 Me Qera Ne Ali Dem, Prane Fushes Se Sportit

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.34 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

24.06.2019 (17:30): Jepet apartament me qera tek "ali demi" tek fusha e sportit. apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi,salle ngrenie,sallon ndenje,2 tualete 2 ballkone. apartamenti eshte totalisht i mobiluar. sip: 90 m2 kati 4 (pa ashensor) cmimi:30.000...

400 Euro Apartamente 2+1 me qera tek  Pazari i ri ne Tirane (ID 4221551) Property ID : 4221551

Pazari i ri, jepet me qera Apartament 2+1 ne pallat te

Apartamente 2+1 Me Qera Tek Pazari I Ri Ne Tirane (id 4221551)

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (0.56 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

24.06.2019 (17:30): Property id : 4221551 pazari i ri, jepet me qera apartament 2+1 ne pallat te ri, e mobiluar me te gjitha menyre bashkohore, siperfaqe 120 m², kati 9 me ashensor, kondicioner, 2 tualete, 2 ballkone, orientim me diell, internet, vaske. jepet me ...

300 Euro Apartament 1+1 me qera te Kodra e Diellit ne Rrugen Bill Klinton, (ID 4211330) Property ID : 4211330

Kodra e Diellit ne rrugen Bill Klinton, jepet me qera A

Apartament 1+1 Me Qera Te Kodra E Diellit Ne Rrugen Bill Klinton, (id 4211330)

Kodra e Diellit | Tirane (2.99 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

24.06.2019 (17:30): Property id : 4211330 kodra e diellit ne rrugen bill klinton, jepet me qera apartament 1+1 ne pallat te ri, i mobiluar me te gjitha menyre moderne, e gjithe shtepia me parket, siperfaqe 70 m², kati 5 me ashensor, kondicioner, tualete, ballkon, or...

250 Euro Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 5, 110 m² 250 Euro (Ali Demi) Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Ali Demit, te fusha e Ali Demit.

Tirane, Jap Me Qera Apartament 2+1+blk Kati 5, 110 M² 250 Euro (ali Demi)

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.34 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

24.06.2019 (17:30): Apartamenti është i pozicionuar në zonën e ali demit, te fusha e ali demit. informacion mbi apartamentin: • kati 5, pallat 6-katësh • sipërfaqja e apartamentit : 110 m2. apartamenti është i mobiluar dhe disponon: • salloni ndenjes • a...

650 Euro SUPER SHTEPI 2+1 PER QIRA  ESHTE E ARREDUAR NGA VETE PRONARI 
APARTAMENT NE KOMPLEKSIN ME TE KERKUAR PER M

Super Shtepi 2+1 Per Qira

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (2.12 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
113.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

24.06.2019 (17:29): Eshte e arreduar nga vete pronari apartament ne kompleksin me te kerkuar per momentin ...

350 Euro APARTAMENT1+1 ME QIRA NE RRUGEN E  ELBASANIT Jepet me qira apartament 1+1 me siperfaqe 68m² ne katin e 4 te nje pallati te r

Apartament1+1 Me Qira Ne Rrugen E Elbasanit

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (2.25 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
68.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

24.06.2019 (17:29): Jepet me qira apartament 1+1 me siperfaqe 68m² ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor prane shkolles se baletit ne kryqezim me rrugen e elbasanit. ambienti organizohet nga 1 dhome gjumi,1 sallon me kuzhin te perbashket,1 tualet,ballkon.apart...

650 Euro Qera, Apartament 2+1, Kopshti Botanik, Tiranë, Cmimi 650 Euro. Apartamenti ndodhet në zonën e Kopshtit Botanik • Informacion mbi apartament

Qera, Apartament 2+1, Kopshti Botanik, Tiranë, Cmimi 650 Euro.

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.06 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

24.06.2019 (17:28): ...

280 Euro Qera, Apartament 2+1, Kopshtit Zoologjik, Tiranë. Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Kopshtit Zoologjik. • Informaci

Qera, Apartament 2+1, Kopshtit Zoologjik, Tiranë.

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.13 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
92.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

24.06.2019 (17:26): Apartamenti është i pozicionuar në zonën e kopshtit zoologjik. • informacion mbi apartamentin: • kati 2 • sipërfaqja e apartamentit : 92 m2 • apartamenti disponon: • salloni i ndenjes • ambienti i gatimit •2 dhoma gjumi • 2 tuale...

240 Euro

1+1+ballkon (65 M2) Tek Rr. E Durresit - Mobilim Cilesor | Parket | Me Diell

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.36 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qera apartament 1+1+ballkon (65 m2) tek rr. e durresit (zone perfekte) mobilim cilesor | shtruar me parket dhe pllake | ndricim perfekt | dri... (Premium 31.12.2019)

30,000 Leke

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek Komuna E Paraisit (perballe Oslos)

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
95.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Tek komuna e parisit (perball bar oslos) jepet me qera aprtament 2+1 ,apartamenti eshte totalisht i mobiluar dhe me te gjitha elektroshtepiaket,me ori... (Premium 04.09.2019)

450 Euro

Prane hotel xheko imperial ne zonen e gardes, ne katin e 5 te nje pallati te ri i pajisur me ashesor, jepet me qira apartament 1+1 me siperfaqe 80 m2 ... (Premium 06.05.2022)

350 Euro Qera, Apartament 1+1, Vasil Shanto, Tiranë. Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Vasil Shantos. • Informacion mb

Qera, Apartament 1+1, Vasil Shanto, Tiranë.

Vasil Shanto | Tirane (3.77 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

24.06.2019 (17:26): Apartamenti është i pozicionuar në zonën e vasil shantos. • informacion mbi apartamentin: • kati 4 • sipërfaqja e apartamentit : 65 m2 • apartamenti disponon: • salloni i ndenjes dhe ambjenti i gatimit • dhoma gjumit • 1 tualet •...

240 Euro 1+1+Ballkon (70 m2) tek Rr. Bardhyl (Mundesi Parkimi) Pallat i Ri /Ashensor | PARKET| Mobilim Modern Apartament 1+1+Ballkon (70 m2) tek Rr. Bardhyl (Zone me Mundesi Parkimi) Pallat

1+1+ballkon (70 M2) Tek Rr. Bardhyl (mundesi Parkimi) Pallat I Ri /ashensor | Parket| Mobi

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.50 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

24.06.2019 (17:25): Apartament 1+1+ballkon (70 m2) tek rr. bardhyl (zone me mundesi parkimi) pallat i ri me ashensor | parket | mobilim cilesor dhe modern | kondicioner | pajisje elektroshtepiake te gjitha te reja | ndricim perfekt (led) | muret e sapo lyer | dritare do...

300 Euro 2+1 Modern (70 m2) Kodra e Diellit | Pallat i Ri | Ashensor | Parket | Mobilim Cilesor | Kondicioner Apartament 2+1+Ballkon (70 m2) Modern, tek Kodra e Diellit (Rr. Rrapo Hekali) Zo

2+1 Modern (70 M2) Kodra E Diellit | Pallat I Ri | Ashensor | Parket | Mobilim Cilesor | K

Kodra e Diellit | Tirane (2.31 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

24.06.2019 (17:22): Apartament 2+1+ballkon (70 m2) modern, tek kodra e diellit (rr. rrapo hekali) zone e preferuar | pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor | parket | kondicioner | ndricim perfekt led | muret e sapo lyer + piktura | pamje panoramike e paster | dritar...

240 Euro 1+1+Ballkon (65 m2) tek Rr. e Durresit - Mobilim Cilesor | PARKET | me Diell Jepet me Qera Apartament 1+1+Ballkon (65 m2) tek Rr. e Durresit (Zone Perfekte)

1+1+ballkon (65 M2) Tek Rr. E Durresit - Mobilim Cilesor | Parket | Me Diell

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.36 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

24.06.2019 (17:22): Jepet me qera apartament 1+1+ballkon (65 m2) tek rr. e durresit (zone perfekte) mobilim cilesor | shtruar me parket dhe pllake | ndricim perfekt | dritare dopio xham + grila | izolim akustik | muret e sapo lyer | divane te reja te rehatshme | kundrab...

550 Euro Apartament me Qera ne Tirane tek Kika 2, mobilim i ri modern, 90 m2, 550 Euro Japim me Qera Apartament 2+1 ne Tirane tek Komuna e Parisit. Ne Rrugen Tish Dahi

Apartament Me Qera Ne Tirane Tek Kika 2, Mobilim I Ri Modern, 90 M2, 550 Euro

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.74 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

24.06.2019 (17:06): Japim me qera apartament 2+1 ne tirane tek komuna e parisit. ne rrugen tish dahia, kompleksi kika 2, ne pallat te ri me ashensor. kati 4, 2+1, soxhorno, 2 dhoma gjumi, tualet, ballkon. 90 m2. ambjent i qete. mobilim i ri dhe cilesor. me kondic...

350 Euro Prane Pazarit te Ri Jepet Apartament 2+1 me Qira Ne zonen e Pazarit te Ri, ne rrugen Fadil Rada, jepet me qira apartament 2+1 ne

Prane Pazarit Te Ri Jepet Apartament 2+1 Me Qira

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (0.56 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

24.06.2019 (17:00): Ne zonen e pazarit te ri, ne rrugen fadil rada, jepet me qira apartament 2+1 ne katin e trete te nje pallat te ri me ashensor me siperfaqe totale 100 m². apartamenti organizohet ne nje koridor ku kalohet ne nje sallon te madh ndenje me ambjent gatim...

700 Euro duplex 2+1 ne pallat te ri, i mobiluar ne menyre moderne dhe i pa banuar me pare, siperfaqe 100 m2(ID 4221415) ID E Prones : 4221415
Kodra e Diellit 2, jepet me qera apartament duplex 2+1 ne

Duplex 2+1 Ne Pallat Te Ri, I Mobiluar Ne Menyre Moderne Dhe I Pa Banuar Me Pare, Siperfaq

Kodra e Diellit | Tirane (2.99 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

24.06.2019 (16:57): Id e prones : 4221415 kodra e diellit 2, jepet me qera apartament duplex 2+1 ne pallat te ri, i mobiluar ne menyre moderne dhe i pa banuar me pare, siperfaqe 100 m2,kati 2 me ashensor, 2 tualete, kondicioner, mundesi parkimi, orientim me diell. ...

420 Euro Komuna e Parisit jepet me qira apartament 2+1+garazh Ne nje kompleks te ri e shume cilesor Jepet me qera Apartament 2+1  Kati i 3 me

Komuna E Parisit Jepet Me Qira Apartament 2+1+garazh

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.74 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

24.06.2019 (16:56): Ne nje kompleks te ri e shume cilesor jepet me qera apartament 2+1 kati i 3 me ashensor. jepet me qera bashk me garazh...

350 Euro Apartament 1+1 me qira prane St Trenit .Apartamenti eshte i mireinvestuar dhe i arreduar ne menyre bashkekohore .Ofrohe

Apartament 1+1 Me Qira Prane St Trenit

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.70 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
62.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

24.06.2019 (16:56): .apartamenti eshte i mireinvestuar dhe i arreduar ne menyre bashkekohore .ofrohet totalisht i mobiluar . ...

240 Euro

Apartament 1+1+ballkon (70 m2) tek rr. bardhyl (zone me mundesi parkimi) pallat i ri me ashensor | parket | mobilim cilesor dhe modern | kondicioner |... (Premium 31.12.2019)

240 Euro

1+1+ballkon, I Madh (70 M2) Tek Kodra E Diellit - Pallat I Ri | Ashensor | Mobilim Cilesor

Kodra e Diellit | Tirane (2.22 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qera apartament 1+1+ballkon, i madh (70 m2) tek kodra e diellit - zone e preferuar | pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor | ndricim perf... (Premium 31.12.2019)

380 Euro

Te Hipoteka ,super Apartament 2+1 Me Qera

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.15 Km nga qendra) Living In Tirana
2+1 Dhoma | Kuzhine
68.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Perball me hipoteken ,jepet me qera apartament 2+1 i investuar me cilisine me te mire .apartamenti eshte i organizuar ne koridor ,sallon+kuzhine , 2 d... (Premium 12.08.2019)

350 Euro

Jepet Me Qera Shtepi Perball Petro Nini

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.03 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

Shtepia gjendet ne kat te 9, pallat i ri, rruge kryesore qe shkon tek liqeni prane shkolles petro nini. mobilim i ri, i ka te gjitha pajisjet elektros... (Premium 27.06.2019)

300 Euro Apartament per qira tek rruga Mine Peza  buze rruges kryesore. Apartamenti eshte i saporikonstruktuar dhe mobilimi total

Apartament Per Qira Tek Rruga Mine Peza

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.91 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

24.06.2019 (16:56): buze rruges kryesore. apartamenti eshte i saporikonstruktuar dhe mobilimi totalisht i ri. organizohet me korridor, dhome ndenje, dhome gjumi dhe tualet. cmimi i qirase eshte 300 euro ne muaj. ...

30,000 Leke Apartament 1+1 me qera Don Bosko afer supermarket Viva Don Bosko, afer supermarket Viva, jepet me qera apartament 1+1 me siperfaqe 75 m

Apartament 1+1 Me Qera Don Bosko Afer Supermarket Viva

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

24.06.2019 (16:55): Don bosko, afer supermarket viva, jepet me qera apartament 1+1 me siperfaqe 75 m2, kati 4 me ashensor, apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno, dhome gjumi, tualet, dhe ballkon, apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore me te gjitha te...

350 Euro 2+1+2WC+2Ballkone (115 m2) (Kompleksi Vizion +/Don Bosko) Pallat i Ri | Ashensor | Kondicioner Apartament 2+1+2WC+2Ballkone (115 m2) ne Don Bosko (Kompleksi Vizion +) Zone e P

2+1+2wc+2ballkone (115 M2) (kompleksi Vizion +/don Bosko) Pallat I Ri | Ashensor | Kondici

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
115.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

24.06.2019 (16:55): Apartament 2+1+2wc+2ballkone (115 m2) ne don bosko (kompleksi vizion +) zone e preferuar | pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor | kondicioner | shtruar me pllake cilesore | ndricim perfekt | dritare dopio xham | izolim akustik | termoizolim | hi...

300 Euro Apartament 1+1 me qira tek Komuna e Parisit! Jepet me qira apartament1+1tek komuna e parisit. Apartamrnti ndodhet ne nje pall

Apartament 1+1 Me Qira Tek Komuna E Parisit!

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

24.06.2019 (16:55): Jepet me qira apartament1+1tek komuna e parisit. apartamrnti ndodhet ne nje pallat te ri me ashensore dhe te mireadministruar shume prane kompleksit dinamo. eshte i organizuar ne nje sallon dhe kuzhine , nje dhome gjumi, nje tualet, nje ballkon. ambi...

700 Euro

Apartament 2+1 Me Qera Ne Bllok.

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.79 Km nga qendra) Rent24 Imobiliare
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Organizohet ne dy dhoma gjumi , sallon + kuzhine , dy tualete , tre ballkone . totalisht e mobiluar , pallati i ri me ashensor . cmimi i qerase eshte... (Premium 14.08.2019)

550 Euro

Apartament 2+1 Me Qera Afer Bllokut, Mobilim Cilesor, 550 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.25 Km nga qendra) Albprona
2+1 Dhoma | Kuzhine
97.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Rruga zef jubani, afer sheshit wilson, ne pallat me ashensor, japim me qera apartament 2+1, kati 3, me sip. 97 m2. apartamenti perbehet nga: sa... (Premium 20.07.2019)

300 Euro

Apartament 2+1+ballkon (70 m2) modern, tek kodra e diellit (rr. rrapo hekali) zone e preferuar | pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor | parket | ... (Premium 31.12.2019)

20,000 Leke

Garsoniere Dhe 1+1

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (2.22 Km nga qendra) Bled
1+1 Dhoma | Kuzhine
35.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepen me qera garsoniere te mobiluara ne rruges stavri themeli, mbrapa globe. kati i dyte. e mobiluar me cdo gje te nevojshme. ... (Premium 28.06.2019)

300 Euro

Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e 21 dhjetorit pas mondial hotel. informacion mbi apartamentin: • kati i 5 banim • siperfaqa :75 m2. ... (Premium 29.06.2019)

45,000 Leke

Jepet Me Qera Apartament 3+1+2

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.03 Km nga qendra) NjoftimeFalas.com
3+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Jepet me qera apartament 3+1+2 ne rrugen sami frasheri, p. 26/1. apartamenti eshte i mobiluara dhe ndodhet ne katin e gjashte. ju lutem jo agjensi imo... (Premium 17.07.2019)

2,000 Euro Apartament me qira te Liqeni Apartament me qira 2+1, me vendodhje te Liqeni i Tiranes.
Apartamenti organizoh

Apartament Me Qira Te Liqeni

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (2.45 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
203.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

24.06.2019 (16:53): Apartament me qira 2+1, me vendodhje te liqeni i tiranes. apartamenti organizohet ne 2+1, nje dhome garderobe,2 tualete, me siperfaqe totale 203 m2. eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore dhe i investuar deri ne detaje...

650 Euro Qera, ID 4221284, Apartament 2+1 Dublex, Kodra e Diellit Property ID : 4221284

Kodra e Diellit, brenda rezidences, jepet me qera apart

Qera, Id 4221284, Apartament 2+1 Dublex, Kodra E Diellit

Kodra e Diellit | Tirane (2.99 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
113.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

24.06.2019 (16:53): Property id : 4221284 kodra e diellit, brenda rezidences, jepet me qera apartament dublex 2+1 me siperfaqe 113 m2, dupleksi eshte i organizuar ne dy kate me nje arredim bashkekohor, me parket , kondicioner ne katin e pare ka nje sallon dhe kuzhine...

550 Euro APARTAMENT 2+1 PER QIRA PERBALL JUVENILIAS ,BLLOK Jepet me qera ap. 2+1, 122 M2, 2 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon nd

Apartament 2+1 Per Qira Perball Juvenilias ,bllok

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.86 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
122.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

24.06.2019 (16:53): Jepet me qera ap. 2+1, 122 m2, 2 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, i mobiluar, gjendja: shume e mire ,ne nje pallat me dy ashensore...

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim