apartamente me qira  14526 njoftime

 Online 147 lexues | 14 njoftime ne pritje

*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite imobiliare ne lidhje me interesimin tuaj!
450 Euro

Te Rruga E Kosovareve Jepet Me Qira Apartament 2+1

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.47 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Te rruga e kosovareve jepet me qira apartament 2+1 ne katin e 5 te nje pallati te ri i paisur me ashensor.apartamenti eshte i oraganizuar si me poshte : 1 sallon , 1 kuzhine , 2 dhoma gjumi , 1 tualet , 1 ballk... Lexo detajet..

450 Euro

Pjeserisht


300 Euro

Apartament 1+1 Me Qera, 73m2, 300 Euro/muaj, Jordan Misja!

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.40 Km nga qendra) Droni Real Estate
1+1 Dhoma | Kuzhine
73.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartamenti ndodhet ne katin e katert , ne nje kompleks te qete e te sigurt, ne nje nga zonat me te kekuara ne tirane. apartamenti ka nje siperfaqe prej 73 m2 dhe disponon nje dhome gjumi, sallon ndenjie, am... Lexo detajet..

300 Euro

E Mobiluar


320 Euro

2 + 1 Ne Don Bosko (brenda Kompleksit Vizion) | Mobilim Modern | Pallat I Ri | Ashensor | Mundesi Pa

Don Bosko | Tirane (1.72 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

Jepet me qera apt 2 + 1 ne don bosko (brenda kompleksit vizion) | mobilim modern | pallat i ri | ashensor | mundesi parkimi | planimetri e rregullt | ndricim shume i mire natyral | dritare dopio xham | pajisj... Lexo detajet..

320 Euro

E Mobiluar


250 Euro

1+1+oborr 40m2 Me Arkitekt (afer Amb. Amerikane- Rr. Budi)- Mundesi Parkimi

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (2.62 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
50.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet 1+1 me verande ( 55 m2 brenda + 40 m2 verande)- ambasada amerikane( rr. pjeter budi ), tek shkolla osman myderizi - mundesi parkimi - mobilim bashkekohor- cdo gje e re- kati 1 i nje vile - hyrjen me vete... Lexo detajet..

250 Euro

E Mobiluar


220 Euro

Apartament 1+1 Me Qera

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (1.25 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera apartament 1+1 i mobiluar ne katin e dyte te nje pallati te ri tek kompleksi ana.akses i menjehershem ne rrugen krzesore.ndricimi led.apartamenti ka nje siperfaqe prej 60 m katrore dhe disponon te... Lexo detajet..

220 Euro

E Mobiluar
15/12/2018 20:41


300 Euro

Apartament 1+1 Per Qera Kodra E Diellit, 70 M2, 300 Euro

Kodra e Diellit | Tirane (2.22 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti ndodhet në zonën e kodrës së diellit. informacion mbi apartamentin: • ndërtim i ri • kati i 2 banim • sipërfaqa e apartamentit : 75 m2 • organizimi: • salloni ndenjes • dhoma e gju... Lexo detajet..

300 Euro

E Mobiluar
15/12/2018 20:41


320 Euro

Jepet Me Qira Apartament 2+1+ Post Parkimi Ne Rrugen Bardhyl Per 320 Euro!

Brryli | Tirane (1.35 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Zona ku ndodhet apartamenti eshte nje nga zonat me te preferuara per shkak te aksesit qe ka me qendren dhe me bizneset e tjera te pozicionuara aty ,spitalet ,universitetet apo shkollat perreth. kjo zone te mund... Lexo detajet..

320 Euro

E Mobiluar
15/12/2018 20:41


350 Euro

Apartament Me Qira Ne Qender 2 Plus 1

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.78 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
71.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Ne nje nga zonat me te kerkuara te tiranes, jepet apartament me qira 2+1, 71 m², me nje orientim lindje gje e cila mundeson ndricim natyral gjate gjithe dites. apartamenti ka nje organizim shume te mire spacio... Lexo detajet..

350 Euro

E Mobiluar
15/12/2018 20:41


18,000 Leke

ShtËpi Me QËra E Mobiluar 2 +1 - DurrËs

Qender | Durres
2+1 Dhoma | Kuzhine
130.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shtepi e re , me siperfaqe 130,00 m2, apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje vile 3 kateshe. mobilimi ka guzhin te re , 3 divane, 2 krevate teke dhe 1 dopio , 1 frigorifer, 2 garderoba . shtepia ka : - 2 dh... Lexo detajet..

18,000 Leke

E Mobiluar
15/12/2018 20:41


35,000 Leke

Me Qera 2+1+2wc+garazh(te Botaniku)

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.26 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartamenti ndodhet te kopshti botanik, ne nje zone teper te qete dhe shume te preferuar, me ajer te paster. ka pamje fantastike nga tirana. pallati eshte nga me te miret ne ate zone me rifinitura teper cilesor... Lexo detajet..

35,000 Leke

Pjeserisht
15/12/2018 20:19


1,000 Euro

Jepet Me Qira 3+1 Tek Petronini Me Super Mobilim

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.03 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
125.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet apartament me qira prane gjimnazit petro nini ne pallatin me serioz dhe te mire administruar te zones. apartamenti ndahet ne 3 dhoma gjumi 2 tualete dhe nje sallon ndenje plus kuzhine. zona eshte shume af... Lexo detajet..

1,000 Euro

E Mobiluar
15/12/2018 19:09


24,000 Leke

Appartament Me Qera 2+1

Tjeter zone | Tirane (1.57 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
84.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartament 2+1 me qera. apartamenti ka te mobiluar dhe te kompletuar vetem aneksin. vendodhja eshte tek rruga mihal grameno, prane kompleksit grand. cmimi eshte i negociushem.... Lexo detajet..

24,000 Leke

Bosh
15/12/2018 17:26


320 Euro

Apartament Me Qera

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.70 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartament me qera apartament 1+1+a+b+b,totalisht i mobiluar minimumi 1 vit kontrate per cdo info mos hezitoni te me kontaktoni ne cdo kohe ne nr.0682078012 ... Lexo detajet..

320 Euro

E Mobiluar
15/12/2018 17:10


570 Euro

Myslym Shyri, Jepet Apartament 3+1+2 Per Qira Me Pamje Fanta

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra) Real Deal Properties
3+1 Dhoma | Kuzhine
170.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

Prane vodafone ne myslym shyri jepet super apartament 3+1+2 me hapsire te bollshme dhe me verande qe ofron pamje fantastike. apartamenti ndodhet ne zonen me te preferuar ne myslym shyri per banim. apartamenti o... Lexo detajet..

570 Euro

Pjeserisht


300 Euro

2+1 I Ri Te 'kopshti Zoologjik', 2 Tualete| Ashens

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.27 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

2+1 apt. tek "kopshti zoologjik" ,zone e qete | pamje nga liqeni | hapsire e bollshme | ashensor | 2 tualete | ballkon i madh | kondicioner | shtruar me pllake | dritare dopio xham + gril | korridor i madh | sa... Lexo detajet..

300 Euro

E Mobiluar


350 Euro

Apartament Me Qera 2+1, Perball Kompleks Halilit

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.03 Km nga qendra) Royal Property Albania
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartament me qera 2+1 totalisht i mobiluar ne menyre bashkohore, perball kompleks halili. nje zone mjaft e mire per banim, ambjent i paster dhe i qete per banim. ndodhet ne katin e 3 me nje siperfaqe totale ... Lexo detajet..

350 Euro

E Mobiluar


6,700 Leke

Ndarje Qeraje.pallati Me Shigjeta

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.80 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Kerkohet 1 vajze per ndarje qeraje ne pallat kati 2 poshte pallatit me shigjeta afer hotel rolanit tek mbikalimi.te jete e rregullt. nr 0682567665.e mobiluar ne kushte te mira banimi... Lexo detajet..

6,700 Leke

E Mobiluar
15/12/2018 17:10


450 Euro

Super 2 + 1 Tek Kompleksi 'kontakti' (21 Dhjetori) - Ashensor | Ultra Mobilim | Parket

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.09 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
95.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qera super apt 2 + 1 tek kompleksi "kontakti" (21 dhjetori) - ashensor | ultra mobilim i bere ne 2017 | shtruar me parket cilesor | parkim me garazh | kondicioner | termoizolim | tavan gipsi | kundrabu... Lexo detajet..

450 Euro

E Mobiluar
15/12/2018 17:10


280 Euro

1+1 Me Qera Tek Rruga Kavajes

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
55.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Apartamenti gjendet ne bllokun e 21 dhjetorit, rrugen sulejman pitarka, prane tatimeve.ndodhet ne katin e pare te nje pallati ekzistus,ne nje siperfaqe totale pre 55m2.eshte i organizuar ne formen e nje duplexi... Lexo detajet..

280 Euro

E Mobiluar
15/12/2018 17:09


280 Euro

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Tek Rruga Kavajes

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
55.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Apartamenti gjendet ne bllokun e 21 dhjetorit, rrugen sulejman pitarka, prane tatimeve.ndodhet ne katin e pare te nje pallati ekzistus,ne nje siperfaqe totale pre 55m2.eshte i organizuar ne formen e nje duplexi... Lexo detajet..

280 Euro

E Mobiluar
15/12/2018 17:09


370 Euro

Jepet Ap 1+1 80m2 . Adrresa : Kopshti Botanik .

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.74 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera apartament 1+1 i mobiluar . 80 m2 . kati : 2 adrresa : kopshti botanik te pam. cmimi : 370/€ muaj me parking. tel : 069 35 87 581 .... Lexo detajet..

370 Euro

E Mobiluar
15/12/2018 17:09


260 Euro

1 + 1 Tek Blv. Zogu I Pare (mbrapa Fshn) - Mobilim Cilesor | Parkim | Kondicioner

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.93 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Me qera 1 + 1 tek blv zogu i pare (mbrapa fshn) - mobilim cilesor | parkim | kondicioner | planimetri e rregullt | pallat egzistues | lyer me boje te mire dhe shtruar me pllake cilesore | mure me piktura | drit... Lexo detajet..

260 Euro

E Mobiluar
15/12/2018 17:08


100 Leke

Shtepi Me Qera Falas Ne Kembim Te Punes Part Time

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.81 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
140.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Ofrohen falas dhome private brenda ne shtepi, me tualet me kondicioner me wifi, me parket e mobiluar me kushte bashkohore, uje e drita falas, ushqimi akomodimi interneti etj ne kembim te ndihmes me femijet e v... Lexo detajet..

100 Leke

E Mobiluar
15/12/2018 17:08


330 Euro

Tirane, Jap Me Qera (selvia)

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Apartamenti ndodhet tek selvia . apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e 6 banim, me siperfaqe totale 100m2. apartamenti ka orientim jug-lindje dhe eshte ne proces hipotekimi. apartamenti disponon • ambjen... Lexo detajet..

330 Euro

E Mobiluar
15/12/2018 17:04


500 Euro

Tirane, Jap Me Qera Apartament 1+1+blk Kati 5, 80 M² 500 Euro (stadiumi Qemal Stafa)

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (1.04 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartamenti ndodhet ne zonen e stadiumit qemal stafa tek rtsh prane “liceut artisik” . apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e 5 banim, me siperfaqe totale 80 m2. apartamenti ka orientim jug-lindje dhe d... Lexo detajet..

500 Euro

E Mobiluar
15/12/2018 17:03


890 Euro

Apartament Penthouse Te Pazari I Ri - Tirane

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (0.85 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
159.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Me nje pamje mahnitese nga kati viii-te banues (dhe me i larti i ketij pallati), ju ofrojme nje apartament teper luksoz per qira. i pabanuar deri me sot pas ndertimit dhe i sapo mobiluar me mobilje te ardhura n... Lexo detajet..

890 Euro

E Mobiluar


370 Euro

Apartamenti 2+1+2 Me Qira, (brryli) / Appart.2+1+2 In Affitto - Tirane

Brryli | Tirane (1.40 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartament me siperfaqe 100,00 m2, me vendodhje strategjike ne territor, afer qendres se tiranes (berryli), lidhet shume mire me arteriet e qytetit per sherbimin publik, apartamenti ndodhet ne katin e 3 te pall... Lexo detajet..

370 Euro

E Mobiluar


240 Euro

Super Vile Duplex (100 M2) Tek Deutch Color Rr. E Dibres - Parket

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.03 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Super vile duplex (100 m2) tek deutch color, rr. e dibres | 2 kateshe | me oborr | parket | mobilim cilesor (set divanesh klasik) | super oxhak i nderthurur me gure te vecant | tavan druri | dritare dopio xham ... Lexo detajet..

240 Euro

E Mobiluar


500 Euro

Tirane, Jap Me Qera Apartament 2+1+blk Kati 8, 120 M² 500 Euro (rruga E Kavajes)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Apartamenti 2+1 ndodhet tek rruga e kavajes te spitali gjerman,nje zone mjaft e zhvilluar dhe e qete. ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri me siperfaqe te bollshme prej 120m2. ka organizim te mire te ambje... Lexo detajet..

500 Euro

E Mobiluar
15/12/2018 17:03


320 Euro

Apartament 2 Plus 1 Me Qira Ne Myslym Shyri

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor. eshte i organizuar ne nje sallon dhe kuzhine me vete , dy dhoma gjumi,dhe nje tualet. ka nje mobilim komod . zona ne te cilen ndodhet apar... Lexo detajet..

320 Euro

E Mobiluar
15/12/2018 16:31


48,000 Leke

Super Apartament Me Qera 2+1, Rruga E Kavajes

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
95.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Super apartament me qera 2+1 totalisht i mobiluar ne menyre bashkohore, rr. e kavajes. nje zone mjaft e mire, afer me kopshtet, shkollat, institucionet, bankat, transportin publik etj. ambjent i paster dhe i ... Lexo detajet..

48,000 Leke

E Mobiluar
15/12/2018 16:27


40,000 Leke

Jepet Me Qira 2 Plus 1 Tek Bulevardi Gjergj Fishta

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (1.28 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
88.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qira apartament 2+1 afer hotel hilton ne nje pallat te ri te mirmbajtur. eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi ne nje sallon te bolshem tualet dhe ballkon.orientimi eshte lindje perendim te cilen e ben ... Lexo detajet..

40,000 Leke

E Mobiluar
15/12/2018 16:26


24,000 Leke

Appartament Me Qera 2+1

Tjeter zone | Tirane (1.57 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
84.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartament 2+1 me qera. apartamenti ka te mobiluar dhe te kompletuar vetem aneksin. vendodhja eshte tek rruga mihal grameno, prane kompleksit grand. cmimi eshte i negociushem.... Lexo detajet..

24,000 Leke

Bosh


280 Euro

1+1 Me Parket (liqeni / Rr. Peti) Pallat I Ri | Ultra Mobilim - Dizenjuar Me Arkitekt - Pa

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.46 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Super 1 + 1 (liqeni i thate/rr. peti) pallat i ri | dizenjuar me arkitekt | me parket| ultra mobilim | mundesi parkimi| kondicioner ekonomik | pajisje elektronike te reja dhe cilesore | izolim akustik | dritar... Lexo detajet..

280 Euro

E Mobiluar


270 Euro

2+1 Ne Don Bosko ( Vision +) | I Mobiluar | Parket Cilesor | Kondicioner

Don Bosko | Tirane (1.72 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qera kati i trete i nje vile 2+1 me don bosko| ndertese 3 kateshe qe jepen hyrje me qera | i mobiluar | parket cilesor | kondicioner | hapsire e bollshme/soxhorno e madhe | ballkon me tende | ndricim n... Lexo detajet..

270 Euro

E Mobiluar


330 Euro

Kopeshti Zoologjik,ngjitur

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.06 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet apartament ne qera 60 m2. pamje fantastike nga kopeshti dhe liqeni. arredim modern . e gjitha ne parket.... Lexo detajet..

330 Euro

E Mobiluar
15/12/2018 15:44


350 Euro

Te Karburanti ,myslym Shyri

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
86.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Ne myslym shyr,jepet apartament 2+1. arredim modern. zone e qete ,dhe shume e preferuar. mundesi parkimi .... Lexo detajet..

350 Euro

E Mobiluar
15/12/2018 15:44


6,000 Leke

Ndarje Qeraje

Brryli | Tirane (2.10 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Kerkoj nje goc per ndarje qeraje n shtepin time ose te veten,shtepia ndodhet te ura e shkozez,1+1 e mobiluar me te gjitha te reja, qeraja 60 milek, nmr knt 0697339297> viber.... Lexo detajet..

6,000 Leke

E Mobiluar
15/12/2018 15:19


A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim