astiri 2 1 apartamend me qira 200 mij lek 

 Online 27 lexues | 3 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
  • Opsione
  • Online 27 lexues | 3 njoftime ne pritje
1,250 Euro

Ne Bllok, Jepet Me Qira Dupleks Fantastik !

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.86 Km nga qendra) Real Deal Properties
3+1 Dhoma | Kuzhine
270.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Jepet dupleks fantastik me qira ne zonen e bllokut, nje nga zonat me elitare ne kryeqytet per te jetuar. e ndodhur ne zemer te jetes urbane me intensi... (Premium 23.04.2020)

330 Euro

Jepet me qera apartament 2 + 1 (83 m2) mbi kristal center (rr. bill klinton) zone me mundesi parkimi | parket | pallat i ri | mobilim cilesor | ndrici... (Premium 31.12.2020)

330 Euro

Apartament i ri 2+1, i pabanuar me pare (farmacia nr.10 - rr. bardhyl) pallat i 2010-tes me ashensor | ambienti i shtruar me parket dhe i pajisur me k... (Premium 31.12.2020)

400 Euro

1+1sh Totalisht I Ri * Me Garazhd* - Vasil Shanto - Uet- Bere Me Arkitekt I Pabanuar Me Pare( Ne Qes

Vasil Shanto | Tirane (1.70 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
67.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qera apt i pabanuar me pare 1+1 tek uet-ja | me garazhd perfshire ne cmim** |cdo gje e re dhe me super cilesi (pallat i 2019 me ashensor)| b... (Premium 31.12.2020)

13,000 Leke
Ambient i Mobiluar me Qira Jepet dhome e mobiluar me qira per dy persona ( Student), pozicionuar ne nje vil

Ambient I Mobiluar Me Qira

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (1.46 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
20.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet dhome e mobiluar me qira per dy persona ( student), pozicionuar ne nje vile private te qyteti studenti. pagesa 130 mije.... 21/01/2020 02:37... Lexo detajet..

9,000 Leke
Ndarje qeraj Kerkohet nje djal per ndarje qeraje. 
Mosha 18 deri ne 25 vjec

Ndarje Qeraj

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (2.12 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
20.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Kerkohet nje djal per ndarje qeraje. mosha 18 deri ne 25 vjec... 21/01/2020 01:00... Lexo detajet..

600 Euro
APARTAMENT 2+1 PER QIRA NE ZONEN E ISH BLLOKUT Apartamen 2+1 per qira ne Rrugen Perlat Rexhepi (zona e Ish Bllokut)
Apartament

Apartament 2+1 Per Qira Ne Zonen E Ish Bllokut

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.01 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
95.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartamen 2+1 per qira ne rrugen perlat rexhepi (zona e ish bllokut) apartamenti ka nje siperfaqe 95 m² dhe perbehet nga dhome ndenje , kendi gatimit, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 3 ballkone. orientimi, jug-perendim. per nje vizite ne prone mos hezi... 21/01/2020 01:00... Lexo detajet..

400 Euro 3+1+2 afer myslym shyrit Jepet me qera ap 3+1+2 afer myslym shyrit
Kati i 6 me ashensor

3+1+2 Afer Myslym Shyrit

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.89 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
140.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Jepet me qera ap 3+1+2 afer myslym shyrit kati i 6 me ashensor... 21/01/2020 01:00... Lexo detajet..

330 Euro JAP ME QERA APARTAMENT 2+1 TEK KOMUNA E PARISIT, TEK LULISHTJA. Jap me qera apartament te mobiluar ne menyre komode tek Komuna e Parisit, prane

Jap Me Qera Apartament 2+1 Tek Komuna E Parisit, Tek Lulishtja.

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.54 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jap me qera apartament te mobiluar ne menyre komode tek komuna e parisit, prane lulishtes. apartamenti organizohet nga salloni, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, tualeti, korridori dhe ballkoni. ndodhet ne pallat te ri me ashensor, nder me te ... 21/01/2020 01:00... Lexo detajet..

300 Euro Lulishte 1 Maj jepet me qira apartament 2+1  Jepet me qira super apartament 2+1 te lulishte 1 maj , eshte i mobiluar ne menyr

Lulishte 1 Maj Jepet Me Qira Apartament 2+1

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (0.55 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
79.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qira super apartament 2+1 te lulishte 1 maj , eshte i mobiluar ne menyre bashkohore me te gjitha mobiljet dhe paisjet elektro-shtepiake funksionale, ka organizim shume te rregullt te ambientit ne dhoma te medha dhe me drite, ndodhet ne nje z... 21/01/2020 00:41... Lexo detajet..

250 Euro 3+1+2 Jepet shpi me qera 3+1+2 me ballkon te mobiluar
Kati i 2 me ashensor

3+1+2

Fresku/Linze | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
126.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet shpi me qera 3+1+2 me ballkon te mobiluar kati i 2 me ashensor ... 20/01/2020 21:50... Lexo detajet..

370 Euro Super apartament Jepet shpi me qera 2+1+2 me verande
Super apartament 
Super cmim 370€ ne mua

Super Apartament

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet shpi me qera 2+1+2 me verande super apartament super cmim 370€ ne muaj... 20/01/2020 21:49... Lexo detajet..

300 Euro Ofroj apartament 1+1 me qera tek Komuna e Parisit, 50 m siper lulishtes Jap me qera apartament 1+1 tek Komuna e Parisit, ne nje nder pallatet me te mire

Ofroj Apartament 1+1 Me Qera Tek Komuna E Parisit, 50 M Siper Lulishtes

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jap me qera apartament 1+1 tek komuna e parisit, ne nje nder pallatet me te mire te zones, me ashensor. apartamenti organizohet nga salloni, kuzhina, dhoma e gjumit, korridor, tualet dhe ballkon. siperfaqja 75 m2 dhe totalisht i mobiluar. me te... 20/01/2020 21:37... Lexo detajet..

400 Euro

Jepet me qera apartament 3+1+2wc +2ballkone te liqeni i thate( me super pamje), pallat i ri me ashensor , apartamenti i pabanuar me pare*, cdo gje esh... (Premium 31.12.2020)

1,800 Euro

Ambjent mjaft mire i organizuar ne nje nga zonat me te mira te tiranes ndodhet ne katin e 2 te nje pallati 10 katesh. ambjenti eshte open space me nje... (Premium 15.02.2020)

Mobilimi:Bosh

1,800 Euro

30,000 Leke

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek Ali Demi

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.34 Km nga qendra) Royal Property Albania
2+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Tek ali demi jepet me qera apartament 2+1,totalisht i mobiluar dhe me i organizuar ne menyre mjaft komode,sallon ndenje ,ambient gatimi,banjo,2 dhoma ... (Premium 04.03.2020)

320 Euro

ndodhet ne nje nga zonat me terheqese te tiranes; pazari i ri. nje nder lagjet rezidenciale me te vjetra dhe historike ne qytetin e tiranes, pazari i... (Premium 06.05.2022)

30,000 Leke Apartament me qera ne Astir Hyrje e kompletuar me cdo gje te re dhe cilesore, plot hapsire te regullt dhe di

Apartament Me Qera Ne Astir

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Hyrje e kompletuar me cdo gje te re dhe cilesore, plot hapsire te regullt dhe diell. tek bar artisti.... 20/01/2020 21:25... Lexo detajet..

350 Euro Jepet me Qera 1+1 perballe Gjimnazit  Jepet me qera 1+1, i mobiluar, 70 M2, kati 6, ashensor, gjendja shume e mire, pa

Jepet Me Qera 1+1 Perballe Gjimnazit

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.32 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Jepet me qera 1+1, i mobiluar, 70 m2, kati 6, ashensor, gjendja shume e mire, pa as me te voglin problem te shkaktuar nga termeti. kerkohen vetem cift , jo studente. nuk lejohet mbajtja e kafsheve shtepiake. (ju lutem agjensite mos telefonojne!!) ... 20/01/2020 21:23... Lexo detajet..

30,000 Leke Kerkoj 2 vajza per ndarje qeraje Kerkoj 2 vajza per ndarje qeraje,

Kerkoj 2 Vajza Per Ndarje Qeraje

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Kerkoj 2 vajza per ndarje qeraje,... 20/01/2020 21:17... Lexo detajet..

30,000 Leke apartament me qera te stacioni i trenit 300 mije leke mbrapa shkolles beder

Apartament Me Qera Te Stacioni I Trenit 300 Mije Leke

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.02 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Mbrapa shkolles beder... 20/01/2020 21:17... Lexo detajet..

22,000 Leke 1+1  me qera tek shkolla sarina ne pallat te ri jepet apartament me qera

1+1 Me Qera

Zone Periferike | Tirane (5.11 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
66.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Tek shkolla sarina ne pallat te ri jepet apartament me qera ... 20/01/2020 21:17... Lexo detajet..

450 Euro Apartament i Ri Beje tendin per here te pare.

Apartament I Ri

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (2.23 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
93.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Beje tendin per here te pare.... 20/01/2020 21:17... Lexo detajet..

350 Euro Apartament me qera ne liqeni i thate Apartamenti eshte i kompletuar me cdo gje te re dhe cilesore, mobilim bashkohor

Apartament Me Qera Ne Liqeni I Thate

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.45 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
85.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti eshte i kompletuar me cdo gje te re dhe cilesore, mobilim bashkohor dhe orjentim shume te mire.... 20/01/2020 21:17... Lexo detajet..

350 Euro Jepet shtepi me qera 2+1  te brrylit kati4 siper parfumeri Dimo, 350 euro, cmimi i diskutueshem Jepet shtepi me qera zona e brrylit kati 4, mbi parfumeri Dimo, 90 m2 2+1 me bal

Jepet Shtepi Me Qera 2+1 Te Brrylit Kati4 Siper Parfumeri Dimo, 350 Euro, Cmimi I Diskutu

Brryli | Tirane (0.99 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet shtepi me qera zona e brrylit kati 4, mbi parfumeri dimo, 90 m2 2+1 me ballkon, e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e mobiluar. cmimi 350 euro i diskutueshem... 20/01/2020 21:17... Lexo detajet..

220 Euro 1+1 tek Stokholmi (Klani- Rest. Fresku) (Qetesi & Mundesi Parkimi) - Mobilim i Ri (Kend Cilesor) | Kondicioner | Ndricim me LED 1+1 super tek Stokholmi midis (Klanit, dhe Rest. Freskut / Rr. Dalip Topi )Qetes

1+1 Tek Stokholmi (klani- Rest. Fresku) (qetesi & Mundesi Parkimi) - Mobilim I Ri (kend Ci

Fresku/Linze | Tirane (3.56 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

1+1 super tek stokholmi midis (klanit, dhe rest. freskut / rr. dalip topi )qetesi dhe mundesi parkimi) - mobilim i ri (kend cilesor) | kondicioner | ndricim me led | dritare dopio me grila | kuzhine e re | planimetri e rregullt | instalimet e reja ... 20/01/2020 21:14... Lexo detajet..

450 Euro

Jepet Me Qera Apartament Luksoz 2+1+2 Ne Bllok Me Ashensor, I Pabanuar Me Pare

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.15 Km nga qendra) ZIVARO.AL
2+1 Dhoma | Kuzhine
130.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qera apartament 2+1+2 me siperfaqe 130 m2 ne bllok tek petro nini ne katin 4 me ashensor te nje pallati te ri. apartamenti organizohet nga... (Premium 02.02.2020)

450 Euro

Tek petro nini (bllok) jepet me qera apt 2+1+2wc (113 m2) - ashensor | mobilim cilesor | kondicioner | hapesire e bolleshme me ndricim dhe planimetri ... (Premium 31.12.2020)

400 Euro

Jepet Ap 2+1 Me Garazhd Pran Shkolles Baletit

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.07 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet apartament 2+1 i mobiluar shume mire ne pallat te ri me ashensor pas shkolles baletit ose pa shkuar tek tregu elektrik me pozicion shume te mire... (Premium 24.01.2020)

220 Euro

1+1 Tek Stokholmi (klani- Rest. Fresku) (qetesi & Mundesi Parkimi) - Mobilim I Ri (kend Cilesor) | K

Fresku/Linze | Tirane (3.56 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

1+1 super tek stokholmi midis (klanit, dhe rest. freskut / rr. dalip topi )qetesi dhe mundesi parkimi) - mobilim i ri (kend cilesor) | kondicioner | n... (Premium 31.12.2020)

220 Euro 1+1 tek Stokholmi (Klani- Rest. Fresku) (Qetesi & Mundesi Parkimi) - Mobilim i Ri (Kend Cilesor) | Kondicioner | Ndricim me LED 1+1 super tek Stokholmi midis (Klanit, dhe Rest. Freskut / Rr. Dalip Topi )Qetes

1+1 Tek Stokholmi (klani- Rest. Fresku) (qetesi & Mundesi Parkimi) - Mobilim I Ri (kend Ci

Fresku/Linze | Tirane (3.56 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

1+1 super tek stokholmi midis (klanit, dhe rest. freskut / rr. dalip topi )qetesi dhe mundesi parkimi) - mobilim i ri (kend cilesor) | kondicioner | ndricim me led | dritare dopio me grila | kuzhine e re | planimetri e rregullt | instalimet e reja ... 20/01/2020 21:13... Lexo detajet..

30,000 Leke Apartament ne qender i mobiluar Jepet me qera apartament 2+1 prane zones Gjykates.
Ndertim i pa demtuar nga ter

Apartament Ne Qender I Mobiluar

Qender | Durres (1.29 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera apartament 2+1 prane zones gjykates. ndertim i pa demtuar nga termeti. mobilimi eshte i ri. jane 2 dhoma gjumi, wc, aneks gatimit dhe salla ndjenjes. apartamenti eshte ne katin e 2 te banimit ose te 4 nga toka... 20/01/2020 20:56... Lexo detajet..

30,000 Leke Apartament 1+1 super i kompletuar Jepet me qera ne qender apartament 1+1 shume mire i kompletuar.
Apartamenti esh

Apartament 1+1 Super I Kompletuar

Qender | Durres (1.29 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet me qera ne qender apartament 1+1 shume mire i kompletuar. apartamenti eshte i ri dhe teper komod. te gjitha paisjet jane te reja dhe te kohes. pallati eshte i pa demtuar nga termeti dhe ka nje mire administrim, eshte ne katin e 5 me ashensor.... 20/01/2020 20:56... Lexo detajet..

20,000 Leke Apartament 1+1 i mobiluar Plazh prane rrotes kuqe  Jepet me qera apartament i kompletuar ne plazh prane rrotes kuqe,
Apartament es

Apartament 1+1 I Mobiluar Plazh Prane Rrotes Kuqe

Plepa | Durres (4.01 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
78.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qera apartament i kompletuar ne plazh prane rrotes kuqe, apartament eshte 1+1 me siperfaqje rreth 80m. ndodhet ne katin e 3 me ashensor i pa demtuar nga termeti, ... 20/01/2020 20:56... Lexo detajet..

400 Euro

Jepet Me Qira Super Apartament 2+1 Nê Rrugën E Kavajës.

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra) Elite Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Jepet me qira super apartament 2+1 nê rrugën e kavajës, prane qendres “globe”. ndodhet në katin e 8 te nje pallati te ri, me një sipërfaqe ... (Premium 23.01.2020)

450 Euro

Super Apartament Me Qera , 2+1 Tek Selvia

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.68 Km nga qendra) Living In Tirana
2+1 Dhoma | Kuzhine
95.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Tek selvia , jepet me qera super apartament 2+1 i mobiluar ne menyre bashkekohore . apartamenti eshte ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashensor . ... (Premium 15.02.2020)

600 Euro

Jepet Me Qera 2+1 Ne Bllok!

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.86 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
95.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qera super apartament ne zonen e bllokut, apartamentin ndodhet ne katin e 4 te banimit dhe ka gjate gjithe kohes drite. apartamenti oranizohe... (Premium 15.02.2020)

300 Euro

Jepet Me Qira Super Apartament 2+1+2 Astir

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane ZIVARO.AL
2+1 Dhoma | Kuzhine
140.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartament modern dhe i sapo mobiluar 2+1+2 per qira ne zonen e astirit. apartamenti organizohet ne sallon te bollshem ndenje, kuzhine, dy dhoma gjumi... (Premium 17.02.2020)

360 Euro

Duplex (selvia-qender) 2+1+2wc Mobilim Cilesor | Kondicioner

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.09 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Me qra duplex 2+1+2wc (100 m2) tek selvia-qender | mobilim cilesor | kondicioner | shtruar me pllake cilesore | cdo gje e re | tualet me hidrosanitare... (Premium 31.12.2020)

500 Euro

Jepet Me Qera Apartament Luksoz 3+1+2 Tek Komuna E Parisit

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.74 Km nga qendra) ZIVARO.AL
3+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Jepet me qera ky apartament 3+1 tek komuna e parisit i mobiluar teresisht ne menyre shume moderne. apartamenti organizohet nga salloni, ambienti i gat... (Premium 26.01.2020)

500 Euro

Tirane, Afer Bllokut - Apartament 2+1 Me Qera, 500 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.85 Km nga qendra) Albprona
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
12 Kati

Rruga zef jubani - afer sheshit wilson dhe bllokut, ne lagje te qete, japim me qera apartament - penthouse, 2+1, kati 12, pallat me ashensor, i mobil... (Premium 07.08.2020)

450 Euro

Bllok ,apartament 2+1 Me Qera I Mobiluar

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.78 Km nga qendra) Living In Tirana
2+1 Dhoma | Kuzhine
96.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Ne bllok ,tek kafe roma ,jepet me qera apartament 2+1 i mobiluar . apartamenti organizohet ne koridor ,sallon +kuzhine ,2 dhoma gjumi me krevat dopio ... (Premium 08.02.2020)

20,000 Leke Apartament 3+1 i pa mobiluar Ne zonen e Shkozetit stacioni 1, jepet me qera apartament 3+1 i pa mobiluar me q

Apartament 3+1 I Pa Mobiluar

Zone Periferike | Durres (25.93 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Ne zonen e shkozetit stacioni 1, jepet me qera apartament 3+1 i pa mobiluar me qera. kati 3... 20/01/2020 20:56... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

20,000 Leke

550 Euro 2+1 Duplex ( Mozaiku Tiranes - Ambasadat) Panel Diellor- Chiller - PARKET i shtrenjte Jepet me Qera 2 + 1 (108 m2) + 2 Tualete - Te Mozaiku Tirane - Paralel me Rrugen

2+1 Duplex ( Mozaiku Tiranes - Ambasadat) Panel Diellor- Chiller - Parket I Shtrenjte

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.15 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
108.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Jepet me qera 2 + 1 (108 m2) + 2 tualete - te mozaiku tirane - paralel me rrugen e ambasadave ne pallat te ri | mobilim cilesore dhe i ri | parket i shtrenjte | mundesi parkimi opsional | duplex - papagingo | me panele diellore | banjo me xhakuzi | s... 20/01/2020 20:56... Lexo detajet..

400 Euro Apartament me qera ne bllok Pallat i ri dhe i kompletuar me cdo gje, mobilje shume te mira dhe jepet per her

Apartament Me Qera Ne Bllok

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.86 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
85.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Pallat i ri dhe i kompletuar me cdo gje, mobilje shume te mira dhe jepet per here te pare me qera.... 20/01/2020 20:56... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim