bane me qira gilan  14335 Njoftime

 Online 186 lexues | 8 njoftime ne pritje

*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
400 Euro

Jepet me qera super apartament 2 + 1 + 2 wc i pabanuar me pare (117 m2) tek liqeni (rr. peti) ne pallat te ri me ashensor me cip | mobilim shume ciles... (Premium 31.12.2019)

500 Euro

Jepet Me Qira Super Apartament 2+1+2!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.17 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
115.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

jepet me qira super apartament tek shallvaret 2+1+2! apartamenti ka nje siperfaqe prej 115 m2 dhe ka nje strukture mjaft te mire pasi cdo dhome ka nj... (Premium 23.04.2020)

300 Euro

Me qera apartament 1 + 1 (86 m2) perball min. se drejtesis (blv. zogu i) zone e qete dhe e preferuar | hapesire e madhe me ndiricim perfekt | mobilim ... (Premium 31.12.2019)

260 Euro

Apt 2 + 1 (91 M2) Tek Fusha E Aviacionit (parku) Pallat I Ri Me Ashensor | I Mobiluar

Tjeter zone | Tirane (2.25 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
91.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Jepet me qera apt 2 + 1 (91 m2) tek fusha e aviacionit (parku) pallat i ri me ashensor | i mobiluar | hapesire e bolleshme me planimetri te rregullt d... (Premium 09.02.2020)

270 Euro Fusha Aviacionit jepet me qira apartament 1+1 Jepet me qira super apartament 1+1 te fusha e Aciacionit . Apartament i pa banua

Fusha Aviacionit Jepet Me Qira Apartament 1+1

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

21.05.2019 (22:43): Jepet me qira super apartament 1+1 te fusha e aciacionit . apartament i pa banuar me pare ne nje kompleks te ri dhe me punime ekstra cilesore. . i arreduar me arkitekt , me shume eleganc . te gjitha mobiljet dhe elektro-shtepiaket e reja. i pershtats...

300 Euro Myslym Shyri jepet me qira apartament 2+1 Jepet me qira apartament 2+1 ne rrugen Myslym Shyri, i mobiluar ne menyre bashko

Myslym Shyri Jepet Me Qira Apartament 2+1

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.47 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

21.05.2019 (22:43): Jepet me qira apartament 2+1 ne rrugen myslym shyri, i mobiluar ne menyre bashkohore me te gjitha mobiljet dhe elektro-shtepiaket e reja. apartamenti ka ndricim natyral ne cdo moment te dites. ...

30,000 Leke Prane Globit jepet me qira apartament 2+1 Jepet me qira apartament 2+1 i mobiluar ne menyre bashkohore me te gjitha mobilj

Prane Globit Jepet Me Qira Apartament 2+1

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
102.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

21.05.2019 (22:43): Jepet me qira apartament 2+1 i mobiluar ne menyre bashkohore me te gjitha mobiljet dhe paisjet elektro-shtepiake ne gjendje shume te mire. apartamenti ndodhet ne pallat te ri, me ashensor dhe ndricim natyral ne cdo moment te dites. ...

300 Euro Komuna Parisit jepet me qira apartament 2+1 Jepet me qira apartament 2+1 te Komuna Parisit , eshte e mobiluar ne menyre bash

Komuna Parisit Jepet Me Qira Apartament 2+1

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
95.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

21.05.2019 (22:43): Jepet me qira apartament 2+1 te komuna parisit , eshte e mobiluar ne menyre bashkohore me te gjitha mobiljet dhe paisjet elektro-shtepiake funksionale. apartamenti ndodhet ne pallat te ri, me ashensor dhe punime shume cilesore si dhe ka ndricim natyr...

35,000 Leke Komuna Parisit jepet me qira apartament 2+1 Jepet me qira apartament 2+1 te Komuna Parisit , apartamenti eshte i mobiluar ne

Komuna Parisit Jepet Me Qira Apartament 2+1

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

21.05.2019 (22:43): Jepet me qira apartament 2+1 te komuna parisit , apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkohore me te gjitha paisjet dhe mobiljet elektro-shtepiake te nevojshme, ndodhet ne pallat te ri, m ashensor dhe ndricim natyral ne cdo moment te dites. ...

40,000 Leke Prane 21 jepet me qira apartament 2+1 Jepet me qira apartament 2+1 prane 21 dhjetorit, e mobiluar ne menyre bashkohore

Prane 21 Jepet Me Qira Apartament 2+1

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.09 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

21.05.2019 (22:43): Jepet me qira apartament 2+1 prane 21 dhjetorit, e mobiluar ne menyre bashkohore me te gjitha mobilijet dhe paisjet elektro-shtepiake te nevojshme, apartamenti ndodhet ne pallat te ri, me ashensor , dhe punime ekstra-cilesore si dhe ndricim natyral n...

400 Euro Prane liqenit artificial jepet me qira apartament 2+1 Jepet me qira super apartament 2+1 prane liqenit artificial, eshte i mobiluar ne

Prane Liqenit Artificial Jepet Me Qira Apartament 2+1

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (2.47 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

21.05.2019 (22:42): Jepet me qira super apartament 2+1 prane liqenit artificial, eshte i mobiluar ne menyre bashkohore me te gjitha mobiljet dhe paisjet elektro-shtepiake ne gjendje shume te mire. apartamenti eshte i investuar me parket dhe me hidrosanitare teper cileso...

550 Euro Selvia jepet me qira apartament 2+1 Jepet me qira super apartament 2+1 te Selvia , i mobiluar ne menyre bashkohore m

Selvia Jepet Me Qira Apartament 2+1

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.03 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
125.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

21.05.2019 (22:42): Jepet me qira super apartament 2+1 te selvia , i mobiluar ne menyre bashkohore me te gjitha paisjet dhe mobiljet elektro-shtepiake funksionale . apartamenti ndodhet ne pallat te ri, me ashensor me sip te pergjithshme 125m2 dhe me dhoma te medha me ha...

400 Euro Kompleksi Panorama jepet me qira apartament 2+1 Jepet me qira super apartament 2+1 te Kompleksi Panorama . I Mobiluar ne menyre

Kompleksi Panorama Jepet Me Qira Apartament 2+1

Don Bosko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
115.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

21.05.2019 (22:42): Jepet me qira super apartament 2+1 te kompleksi panorama . i mobiluar ne menyre bashkohore me te gjitha mobiljet dhe paisjet elektro-shtepiake funksionale. me tualet te investuar me hidrosanitare teper cilesore, dhe ballkon me pamje te mrekullueshme....

280 Euro id:28548 - 1+1 Modern (77 m2) pas UET-se | Pallat i Ri me Ashensor | Mobilim Cilesor | Kondicioner

Jepet me qera 1 + 1 modern (77 m3) pas uet-se (rr. sali butka) pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor | hapesire e bollshme me ndricim perfekt | ko... (Premium 31.12.2019)

30,000 Leke id:115139 - Okazion jepet me qera apartment 1+1 tek Ish Ekspozita(Gjykata e Tiranes)

Okazion Jepet Me Qera Apartment 1+1 Tek Ish Ekspozita(gjykata E Tiranes)

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (1.28 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
73.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Ne nje nga zonat me te mira te tiranes,tek ish ekspozita ,ngjitur me gjykaten e tiranes jepet me qera apartament 1+1,i mobiluar me te gjitha elekktro... (Premium 04.09.2019)

650 Euro id:120287 - Ne Qender, jepet me Qira Apartament 3+1+2Tualete.

Ne Qender, Jepet Me Qira Apartament 3+1+2tualete.

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.63 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
148.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Ne qender, prane qendres galeria, ne katin e 8 te nje pallati te ri dhe shume cilesor jepet me qira apartament 3+1+2tualete. apartamenti eshte i organ... (Premium 06.05.2022)

500 Euro Kompleksi Delijorgji jepet me qira apartament 2+1 Kompleksi Delijorgji eshte nje nga Komplekset me elitare ne Tirane. Me punime ek

Kompleksi Delijorgji Jepet Me Qira Apartament 2+1

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
94.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

21.05.2019 (22:42): Kompleksi delijorgji eshte nje nga komplekset me elitare ne tirane. me punime ekstra-cilesore dhe me administrim te shkelqyer e bejn jetesen tuaj ne kete kompleks me te rehatshme se kurre. jepet me qira nje apartament 2+1 me organizim perfekt te ambi...

350 Euro Qender jepet me qira apartament 1+1 Apartamenti eshte i arreduar me arkitekt, me ngjyra te ngrohta qe te lene nje im

Qender Jepet Me Qira Apartament 1+1

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.40 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

21.05.2019 (22:42): Apartamenti eshte i arreduar me arkitekt, me ngjyra te ngrohta qe te lene nje imazh mbreslenes dhe te japin efektin clodhes. totalisht i pajisur me elektroshtepiake te reja dhe moderne per komoditetin tuaj maksimal. apartamenti ndodhet shume prane qe...

320 Euro Prane Petro Ninit jepet me qira apartament 1+1 Jepet me qira super apartament 1+1 prane Petro Ninit . I mobiluar ne menyre bash

Prane Petro Ninit Jepet Me Qira Apartament 1+1

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.15 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

21.05.2019 (22:41): Jepet me qira super apartament 1+1 prane petro ninit . i mobiluar ne menyre bashkohore me te gjitha mobiljet dhe paisjet elektro-shtepiake funksionale. apartamenti ndodhet ne afersi te bllokut, ose zones me te preferuar te qyteti si pasoje e jetes ak...

300 Euro Liqeni thate jepet me qira apartament 1+1 Jepet me qira super apartament 1+1 ne nje nga zonat me te qeta te Tiranes, Liqen

Liqeni Thate Jepet Me Qira Apartament 1+1

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.26 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
74.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

21.05.2019 (22:41): Jepet me qira super apartament 1+1 ne nje nga zonat me te qeta te tiranes, liqeni i thate. i mobiluar ne menyre bashkohore me te gjitha mobiljet e reja. apartamenti ka organizim shume te mire te ambienteve ne dhoma te medha dhe me drite natyrale. ...

400 Euro Kopshti Botanik jepet me qira apartament 2+1 Jepet me qira super apartament 2+1 te Kopshti zologjik , i mobiluar ne menyre ba

Kopshti Botanik Jepet Me Qira Apartament 2+1

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.06 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
115.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

21.05.2019 (22:41): Jepet me qira super apartament 2+1 te kopshti zologjik , i mobiluar ne menyre bashkohore me te gjitha mobiljet dhe paisjet elektro-shtepiake funksionale. apartamenti ndodhet ne pallat te ri, ne nje nga zonat me te perferuara dhe te qeta ne tirane. ...

330 Euro Kinema Agimi jepet me qira apartament 1+1 Jepet me qira apartament 1+1 te Pallatet Agimi, i mobiluar ne menyre bashkohore

Kinema Agimi Jepet Me Qira Apartament 1+1

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.60 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
74.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

21.05.2019 (22:41): Jepet me qira apartament 1+1 te pallatet agimi, i mobiluar ne menyre bashkohore me te gjitha mobiljet dhe paisjet elektro-shtepiake te reja. ka organizim shume te mire te ambienteve ne dhoma te medha dhe me shume drite. ...

300 Euro Ish Ekspozita jepet apartament 1+1 me qira Jepet me qira apartament 1+1 te Ish Ekspozita, eshte i mobiluar ne menyre bashko

Ish Ekspozita Jepet Apartament 1+1 Me Qira

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (0.82 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

21.05.2019 (22:41): Jepet me qira apartament 1+1 te ish ekspozita, eshte i mobiluar ne menyre bashkohore me te gjitha paisjet dhe mobiljet elektro-shtepiake funksionale . apartamenti ndodhet ne pallat te ri, me ashensor dhe punime shume cilesore . ...

320 Euro Don Bosko jepet me qira super apartament 1+1 Jepet me qira super apartament 1+1 ne Don Bosko. Eshte i mobiluar ne menyre bash

Don Bosko Jepet Me Qira Super Apartament 1+1

Don Bosko | Tirane (1.72 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
78.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

21.05.2019 (22:41): Jepet me qira super apartament 1+1 ne don bosko. eshte i mobiluar ne menyre bashkohore dhe i investuar me parket. te gjitha mobiljet dhe elektro-shtepiaket e reja. dyert dhe dritaret jane teper te sigurta dhe te izoluara hermetikisht . ...

40,000 Leke Prane Delijorgjit jepet me qira apartament 2+1 Jepet me qira super apartament 2+1 prane Ish Keshit. Apartamenti eshte i mobilua

Prane Delijorgjit Jepet Me Qira Apartament 2+1

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
112.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

21.05.2019 (22:41): Jepet me qira super apartament 2+1 prane ish keshit. apartamenti eshte i mobiluar menyre bashkohore me te gjitha mobiljet dhe paisjet elektro-shtepiake funksionale, apartamenti eshte i investuar me parket dhe ndodhet ne pallat te ri, dhe ka ndricim n...

240 Euro id:54956 - Apt 1+1 (71 m2) ne Myslym Shyr (Super Vendodhje) Mobilim Cilesor | Kondicioner Inverter

Jepet me qera aparatament 1 + 1 (71 m2) ne myslym shyr (bkt-ja) zone shume e preferuar dhe e qete | hapesire e bolleshme me planimetri te rregullt | m... (Premium 31.12.2019)

240 Euro id:55511 - 2 + 1 (77 m2) tek Kristal Center - Mobilim Cilesor | Apt i Kompletuar | Ndricim Perfekt

Jepet me qera kati i dyte i nje vile 2 + 1 (77 m2) tek kristal center - mobilim cilesor | shtruar me pllake cilesore | hapesire e madhe me planimetri ... (Premium 31.12.2019)

500 Euro Mu ne Mes te Bllokut , Jepet Apartament 1+1 Me Qira 90 m2 ! Ne Bllok Jepet apartament 1+1 me qira ne nje pallat te ri te mireadministruar.

Mu Ne Mes Te Bllokut , Jepet Apartament 1+1 Me Qira 90 M2 !

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.86 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

21.05.2019 (21:31): Ne bllok jepet apartament 1+1 me qira ne nje pallat te ri te mireadministruar. apartamenti organizohet ne 1 soxhorno me shume drite natyrale dhe pjesen e gatimit,1 dhome gjumi dhe tualet me hidrosanitare cilesore. apartamenti eshte i bukur dhe esh...

400 Euro Ne Myslum Shyr Jepet 2+1 me qira 400 Euro Ne myslym shyr ne katin e 2 te nje pallati ekzistues jepet me qera apartament 2+

Ne Myslum Shyr Jepet 2+1 Me Qira 400 Euro

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

21.05.2019 (21:31): Ne myslym shyr ne katin e 2 te nje pallati ekzistues jepet me qera apartament 2+1 i mobiluar me cmim 400 euro .eshte i organizuar ne sallon kuzhine me vete, 2 dhoma gjumi , 1 tualet . te gjitha dhomat jane te mobiluara dhe te pajisura me te gjitha el...

1,500 Euro Ne Bllok jepet super apartament 3+1 me qira modern. Ne zonen me te mire te Tiranes jepet apartament 3+1 200 m2 me qira. Apartamenti

Ne Bllok Jepet Super Apartament 3+1 Me Qira Modern.

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.39 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
200.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

21.05.2019 (21:31): Ne zonen me te mire te tiranes jepet apartament 3+1 200 m2 me qira. apartamenti eshte i shtruar me parket cilesor dhe ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri 11 katesh dhe i mire administruar,apartamenti organizohet ne 1 sallon ndenje me mobilje l...

450 Euro 🏑 Apartament 2+1 me qera perfshire post parkimi Myslym Shyr 450 euro 🏑 Apartament 2+1 me qera Eksluziv!
πŸ“ Vendondodhja- Myslym Shyri.
πŸ“Sip

🏑 Apartament 2+1 Me Qera Perfshire Post Parkimi Myslym Shyr 450 Euro

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.61 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
88.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

21.05.2019 (21:30): 🏑 apartament 2+1 me qera eksluziv! πŸ“ vendondodhja- myslym shyri. πŸ“siperfqja 80 m2 πŸ’΅ cmimi 450 euro i padiskutueshem ne myslym shyr, jepet apartament 2+1 me qera ne nje pallat te ri me ashensor, shkalle me drit, administrim 24h perfshi...

700 Euro id:119558 - Apartament 2+1 me qera ne Bllok.

Apartament 2+1 Me Qera Ne Bllok.

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.79 Km nga qendra) Rent24 Imobiliare
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Organizohet ne dy dhoma gjumi , sallon + kuzhine , dy tualete , tre ballkone . totalisht e mobiluar , pallati i ri me ashensor . cmimi i qerase eshte... (Premium 14.08.2019)

300 Euro id:119125 - Komuna Parisit ,Super apartament 1+1 me qera

Komuna Parisit ,super Apartament 1+1 Me Qera

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.91 Km nga qendra) Living In Tirana
1+1 Dhoma | Kuzhine
57.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Ne komune e parisit , prane kompleksit kika 1 , jepet me qera apartament 1+1 ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor . apartamenti eshte i organ... (Premium 22.05.2019)

330 Euro id:38236 - Apt 1+1 (70 m2) tek Pazari i Ri**| Pallat i Ri me 2 Ashensor | Mobilim Cilesor dhe i Ri

Jepet me qera apartament 1 + 1 (70 m2) tek pazari i ri (beqir luga) - zone shume e preferuar | pallat i ri me 2 ashensor, survejim kamerash + sistem a... (Premium 31.12.2019)

370 Euro Tek Pazari ri Jepet Super Apartament 1+1 me qira i mobiluar Tek Pazari i ri jepet super me qira apartament 1+1 i mobiluar ne menyre moderne,

Tek Pazari Ri Jepet Super Apartament 1+1 Me Qira I Mobiluar

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (0.56 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

21.05.2019 (21:30): Tek pazari i ri jepet super me qira apartament 1+1 i mobiluar ne menyre moderne,vjen i organizuar si me poshte ne sallon , dhome matrimoniale,guzhine me vete,tualet me dritare.ndodhet ne katin e 3 te nje pallati egsistues tek pazari.mundesi parkimi p...

450 Euro Tek Kodra diellit jepet Apartament 2+1 me qira i super mobiluar 400 Euro Ulet Cmimi . Nese ju pelqejne hapesira te arreduara me shume shije dhe kujdes kemi apartament

Tek Kodra Diellit Jepet Apartament 2+1 Me Qira I Super Mobiluar 400 Euro Ulet Cmimi .

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (2.22 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
106.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

21.05.2019 (21:30): Nese ju pelqejne hapesira te arreduara me shume shije dhe kujdes kemi apartamentin perfekt per ju. nje shtepi e rregullt, e super mobiluar, me pajisjet e nevojshme elektoshtepiake dhe e mirembajtur mjaft mire. apartamenti 2+1 ndodhet ne zonen e kod...

500 Euro Prane Ambasades USA dhe Stadiumit jepet 2+1 me qira Jepet apartamenti me qira te Rruga Elbasanit!    
Apartamenti ndodhet ne nj

Prane Ambasades Usa Dhe Stadiumit Jepet 2+1 Me Qira

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (2.25 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

21.05.2019 (21:30): Jepet apartamenti me qira te rruga elbasanit! apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri te mireadministruar ne katin e peste ne rruge kryesore . zona ne te cilen ndodhet eshte mjaft e preferueshme dhe komode. apartamenti eshte i organizuar ne ...

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim