banesa me qera 

 Online 149 lexues | 1 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
 • Opsione
 • Online 149 lexues | 1 njoftime ne pritje
199 Euro

Apartament 1+1 perballe rezidences amerikane - afer rruges se elbasanit - ne pallat te ri | ndertime cilesore | hapesire e madhe, perfshire dhe nje ve... (Premium 31.12.2020)

255 Euro

Jepet me qera apartament 2+1 tek xhamia e tabakeve (rr. ali demi mbas shkolles se baletit ) zone e preferuar | i mobiluar | parket tek dhoma e gjumit ... (Premium 31.12.2020)

550 Euro

Ne Qender Te Tiranes, Jepet Me Qira Apartament 1+1!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.33 Km nga qendra) Real Deal Properties
1+1 Dhoma | Kuzhine
78.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

- ne zemer te tiranes, tek shallvaret, jepet me qira apartament shume i vecante. apartamenti eshte i organizuar ne koridor i cili ben shperndarjen e a... (Premium 23.04.2020)

195 Euro

Super cmim: apt 1+1 tek eleonora (kodra e diellit) pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor | kondicioner | muret e sapo lyera | dritare dopio xham... (Premium 31.12.2020)

11,000 Leke
Ndarje qeraje Kerkohet nje vajze per ndarje qeraje. Ka dhomen e saj personale, te mobiluar. Cm

Ndarje Qeraje

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Kerkohet nje vajze per ndarje qeraje. ka dhomen e saj personale, te mobiluar. cmimi 110 mij leke. ... 08/04/2020 09:51... Lexo detajet..

20,000 Leke
JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1,LAGJJA "KONFERENCA E PEZËS" FIER Jepet me qira apartament 2+1 në lagjjen "Konferenca e Pezes" Fier. Ka

Jepet Me Qira Apartament 2+1,lagjja "konferenca E PezËs" Fier

Patos | Fier
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Jepet me qira apartament 2+1 në lagjjen "konferenca e pezes" fier. ka një sipërfaqe prej 100 m² dhe ndodhet në katin e 7-të të një pallati të ri me ashensor. organizohet në: 2 dhoma, kuzhinë + soxhorno, 2 banjo ,2 ballkon. jepet me qira to... 08/04/2020 09:51... Lexo detajet..

300 Euro
Super 2+1 ne don bosko ( afer shkolles ) Apartament 2+1 ne don bosko (afer shkolles )e mobiluar ne menyre moderne me te g

Super 2+1 Ne Don Bosko ( Afer Shkolles )

Don Bosko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
85.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartament 2+1 ne don bosko (afer shkolles )e mobiluar ne menyre moderne me te gjitha kushtet,per me teper na kontaktoni 355682567777 cmimi 300 euro... 08/04/2020 09:47... Lexo detajet..

350 Euro Apartament 1+1 tek Myslym Shyri Jepet per qira apartament 1+1 ne Myslym Shyr. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 t

Apartament 1+1 Tek Myslym Shyri

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet per qira apartament 1+1 ne myslym shyr. apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati me punime cilesore dhe me administrim shume te mire. ka organizim te rregullt me nje dhome ndenje, nje dhome gjumi, nje tualet dhe dy ballkone. apartamenti ... 08/04/2020 09:47... Lexo detajet..

350 Euro 1+1 per qira ne Zog te Zi Jepet apartament 1+1 ne zog te zi.
Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pall

1+1 Per Qira Ne Zog Te Zi

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet apartament 1+1 ne zog te zi. apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri te mireadministruar, eshte i mobiluar me te gjitha kushtet dhe ofron nje jetese komode. ... 08/04/2020 09:47... Lexo detajet..

500 Euro 1+1 ne Bllok Apartamenti ka nje siperfaqe prej 80m2 me kushte komode i shtruar me parket , i

1+1 Ne Bllok

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 80m2 me kushte komode i shtruar me parket , i pajisur me sistem ngrohje ftohje chiller, dritate dopio xham termik etj. per nje vizite ne prone na kontaktoni... 08/04/2020 09:47... Lexo detajet..

25,000 Leke Kodra e Priftit Ambient Shume i kendeshem.
Tre dhoma gjumi. 
Verand perreth.
Mundesi parkimi.

Kodra E Priftit

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
117.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Ambient shume i kendeshem. tre dhoma gjumi. verand perreth. mundesi parkimi.... 08/04/2020 09:42... Lexo detajet..

22,000 Leke Jepet apartament me qera 1+1 i kompletuar totalisht Jepet me qera apartament 1+1 i kopmletuar te zona e Astirit buze rruge kryesor n

Jepet Apartament Me Qera 1+1 I Kompletuar Totalisht

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qera apartament 1+1 i kopmletuar te zona e astirit buze rruge kryesor ne katin e 3 banimi me dy ashensore pallati,apartamenti eshte i kompletuar totalisht.... 08/04/2020 09:34... Lexo detajet..

400 Euro Tiranë Apartament 2+1 Për Qira Ish Ekspozita Shqipëria sot Tiranë jepet me Qira 2+1+Ballkon+Tualet Myslym Shyri. Pranë Ekspozita Shqipër

Tiranë Apartament 2+1 Për Qira Ish Ekspozita Shqipëria Sot

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
108.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Tiranë jepet me qira 2+1+ballkon+tualet myslym shyri. pranë ekspozita shqipëria sot apartament sipërfaqe 108m2, i mobiluar në mënyrë bashkohore, kati 4. pallat i mirëadministruar me ashensor. cmimi 400€muaji. kontakt origjinal albania real ... 08/04/2020 09:15... Lexo detajet..

500 Euro

Apartament 2+1 me qira pranë ‘’21 dhjetorit’’ jepet me qira apartament 2+1 në një nga zonat më të preferuara të tiranës, tek 21 dhjet... (Premium 08.04.2020)

335 Euro

1+1 (82 M2) Me 5 Yje ⭐(kompl. Panorama - Harry Fultz) I Pabanuar Me Pare * ( Ulet Cmimi Nga 400 Eu

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
82.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Super apartament 1+1 (82 m2) tek konplekso panorama - harry fultz - zone perfekte |rr. panorama - pallat i ri me 2 ashensora | mobilim cilesor | parke... (Premium 31.12.2020)

800 Euro

Ne Rrugen Sami Frasheri, Jepet Apartament 3+1 Me Qira!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.62 Km nga qendra) Real Deal Properties
3+1 Dhoma | Kuzhine
130.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Ne zonen me strategjike ne tirane, prane drejtorise se policise, jepet me qira apartament 3+1 i mobiluar! apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pall... (Premium 06.05.2022)

25,000 Leke Tiranë Apartament 1+1Për Qira Spitali Nën Tereza Tiranë jepet me Qira 1+1+Ballkon+Tualet Fakulteti Mjekësisë. Pranë Spitalit

Tiranë Apartament 1+1për Qira Spitali Nën Tereza

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Tiranë jepet me qira 1+1+ballkon+tualet fakulteti mjekësisë. pranë spitalit nën tereza apartament sipërfaqe 70m2, i mobiluar në mënyrë bashkohore, kati 2. vilë private me hyrje më vete. cmimi 25.000lek/muaji. kontakt kodi 139... 08/04/2020 09:15... Lexo detajet..

330 Euro Super 2+1 tek selvia ( afer kompleksit halili ) Apartament 2+1 tek selvia(afer kompleksit Halili)e mobiluar me te gjitha kushtet

Super 2+1 Tek Selvia ( Afer Kompleksit Halili )

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

Apartament 2+1 tek selvia(afer kompleksit halili)e mobiluar me te gjitha kushtet,per me teper na kontaktoni 355682567777 cmimi 330 euro... 08/04/2020 09:12... Lexo detajet..

270 Euro 1+1 Super Cilesor - Ali Dem Apartament 1+1 Super Cilesor - Ali Dem " me Parket, Mobilim te Ri dhe Ndric

1+1 Super Cilesor - Ali Dem

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
52.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartament 1+1 super cilesor - ali dem " me parket, mobilim te ri dhe ndricim me spote led | kondicioner dhe cdo pajisje elektroshtepiake funksionale | hapesire me strukture shume te mire | dritare dopio xham me grila persiane | mundesi investimi per... 08/04/2020 09:11... Lexo detajet..

370 Euro Super 3+1 ne don bosko ( perballe shkolles don bosko ) Apartament 3+1 ne don bosko(perballe shkolles Don Bosko)kati i 4-te me ashensor,

Super 3+1 Ne Don Bosko ( Perballe Shkolles Don Bosko )

Don Bosko | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
124.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartament 3+1 ne don bosko(perballe shkolles don bosko)kati i 4-te me ashensor,per me teper na kontaktoni 355682567777 cmimi 370 euro... 08/04/2020 09:11... Lexo detajet..

270 Euro Super 1+1 afer qendres globe Apartament 1+1 afer qendres globe,e mobiluar ne menyre moderne me te gjitha kush

Super 1+1 Afer Qendres Globe

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
71.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartament 1+1 afer qendres globe,e mobiluar ne menyre moderne me te gjitha kushtet,per me teper na kontaktoni 355682567777 cmimi 270 euro... 08/04/2020 09:11... Lexo detajet..

255 Euro 2+1 (Kompleksi Anna - QYT. Student) Pallat i Ri | Parket | Mobilim Cilesor Jepet me Qera Apartament te Kompleksi Ana 2+1 (Qytet Student) i Investuar | Pall

2+1 (kompleksi Anna - Qyt. Student) Pallat I Ri | Parket | Mobilim Cilesor

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (2.17 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera apartament te kompleksi ana 2+1 (qytet student) i investuar | pallat i ri, ndertim me standart | parket | mobilim cilesor | hapesire e madhe me ndricim | tualet me hidrosanitare cilesore | instalimet te gjitha funksionale q1792 te... 08/04/2020 09:11... Lexo detajet..

350 Euro Apt i Ri 2+1+Bllk (92 m2) tek Kom.e Parisit | Pallat i Ri | Ashensor | Mobilim Cilesor | Kondicioner Jepet me Qera Apartament 2+1+Ballkon, i Madh (92 m2) tek Kompleksi Dinamo (Kom.

Apt I Ri 2+1+bllk (92 M2) Tek Kom.e Parisit | Pallat I Ri | Ashensor | Mobilim Cilesor | K

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.96 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
92.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet me qera apartament 2+1+ballkon, i madh (92 m2) tek kompleksi dinamo (kom. e parisit) zone e preferuar | pallat i ri me ndertime cilesore dhe ashensor | mobilim cilesor me cdo gje te re | kondicioner | shtruar me pllake cilesore | hapesire e bol... 08/04/2020 09:10... Lexo detajet..

80 Euro Kerkohen 2 vajza per ndarje qeraje Kerkohen 2 vajza per ndarje qeraje te 1 apartamenti 2+1.qeraja ne total eshte 24

Kerkohen 2 Vajza Per Ndarje Qeraje

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Kerkohen 2 vajza per ndarje qeraje te 1 apartamenti 2+1.qeraja ne total eshte 240 euro(80 euro personi)adr sheshi wilson ngjit me club shqiponjen.cel 0698990229... 08/04/2020 08:50... Lexo detajet..

400 Euro Apartament 1+1 per qira me pamje nga liqeni Apartament 1+1 per qira te me pamje nga kokpshti zooologjik dhe liqeni.
I sapo

Apartament 1+1 Per Qira Me Pamje Nga Liqeni

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartament 1+1 per qira te me pamje nga kokpshti zooologjik dhe liqeni. i sapomobiluar, ndohet ne katin e 5 te nje pallati te ndertuar se fundmi dhe me nje administrim shume te mire. per nje vizite n eprone me kontaktoni!... 08/04/2020 08:31... Lexo detajet..

320 Euro

Jepet me qera vile e ndertuar me shume perkujdesje 3+1+3 tualete (vilat amerikane - rr. e elbasanit) e dizenjuar me arkitekt | oborr | mobilim me poro... (Premium 31.12.2020)

370 Euro

Apartament Luksoz Me Qera!

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (1.15 Km nga qendra) ZIVARO.AL
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qera nje apartament i madh me siperfaqe 110 m2, i organizuar nga nje sallon, ambienti i gatimit dhe ambienti i ngrenies, 2 dhoma gjumi, 2 tua... (Premium 14.04.2020)

300 Euro

Gjigand 3+1+2wc (laprake - Bar Alessio) Pallat I Ri, Ashensor | Mobilim Cilesor | Kondicioner

Laprake | Tirane (3.56 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Apartament gjigand 3+1+2wc (laprake - bar alessio) pallat i ri, ashensor | mobilim cilesor | kondicioner q1795 te dhenat e ndarjes: - 3 dhom... (Premium 31.12.2020)

30,000 Leke Apartament me qera, 300 mije leke, te stadiumi dinamo jepet apartament me qera 1+1, kati i 4,pallat ekzistues,300 mije leke me drita u

Apartament Me Qera, 300 Mije Leke, Te Stadiumi Dinamo

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet apartament me qera 1+1, kati i 4,pallat ekzistues,300 mije leke me drita uje, rruga gji kuqali... 08/04/2020 08:22... Lexo detajet..

170 Euro Abmjent i kompletuar me te gjitha prane qendres tregrare concord.wifi te shpejte Pallat ambjet i kompletuar me te gjitha

Abmjent I Kompletuar Me Te Gjitha Prane Qendres Tregrare Concord.wifi Te Shpejte

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
33.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Pallat ambjet i kompletuar me te gjitha... 08/04/2020 08:19... Lexo detajet..

117,000 Euro Apartament 2+1 Shkolla e Baletit Apartamenti është i pozicionuar te Shkolla e Baletit,prane Petro Nini Luarasi

Apartament 2+1 Shkolla E Baletit

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (2.25 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartamenti është i pozicionuar te shkolla e baletit,prane petro nini luarasi ne kryqezim me rrugen e elbasanit përballë minibashkisë 1 dhe 2. apartamenti ndodhet në katin 5 banim, në një pallat të ri me ashensor, me dokumentacion të rregu... 08/04/2020 08:14... Lexo detajet..

800 Euro Super Apartament 1+1 me qera ! Myslym shyri Apartament 1+1 me qera ne Myslym Shyri.
Ka nje siperfaqe totale prej 140 m2 te

Super Apartament 1+1 Me Qera ! Myslym Shyri

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.87 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
140.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartament 1+1 me qera ne myslym shyri. ka nje siperfaqe totale prej 140 m2 te organizuar ne 60 m2 hapesira e banimit dhe 80 m2 verande. me nje projekt francez ambjenti eshte i organizuar ne: soxhornon, ambjentin e gatimit, ambjenti i ngrenies. dho... 08/04/2020 08:09... Lexo detajet..

320 Euro

Jepet me qera apartament 1+1 (75 m2) tek stadiumi qemal stafa (rr. elbasanit) zone perfekte | pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor | kondicioner ... (Premium 31.12.2020)

500 Euro OKAZION !!! Apartament 2+1 ne Qender Jepet me qera apartament 2+1 ne Qender te Tiranes mbas Piaces Rruga "Sulej

Okazion !!! Apartament 2+1 Ne Qender

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.78 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Jepet me qera apartament 2+1 ne qender te tiranes mbas piaces rruga "sulejman pasha" ndodhet ne katin e 5 te nje pallati 10 katesh me ashensor dhe disponon nje siperfaqe prej 105 m2 . apartamenti perbehet nga salloni ambjenti i gatimit 2 dhoma... 08/04/2020 08:08... Lexo detajet..

1,300 Euro Super Apartament 3 + 1 Rruga Peti 3+1 me 1 tualet 3 ballkone me barbi kju me panel diellor me oxhak me dru qe fun

Super Apartament 3 + 1 Rruga Peti

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.47 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
150.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

3+1 me 1 tualet 3 ballkone me barbi kju me panel diellor me oxhak me dru qe funksionon me kalorifer ne gjithe shtepine me 4 kondicioner mitsubish inverter me parket druri e gjitha. mobiluar e gjithe shtepia ne menyre bashkohore....kati 6 ne papafing... 08/04/2020 08:08... Lexo detajet..

350 Euro Super Apartament me Qera Liqeni i Thate 3+1 Super Pamje Fantastike Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Liqenit të Thatëme pamje fantaa

Super Apartament Me Qera Liqeni I Thate 3+1 Super Pamje Fantastike

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.26 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
135.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e liqenit të thatëme pamje fantaastike nga liqeni. informacion mbi apartamentin: kati 1 banim, sipërfaqja e apartamentit 135 m2. apartamenti disponon: salloni i ndenjes ambjenti i gatimit, 3 dhoma gju... 08/04/2020 08:08... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim