banesa me qira 2019  PRINT

 Online 146 lexues | 1 njoftime ne pritje

*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
400 Euro

Jepet me qera super apartament 2 + 1 + 2 wc i pabanuar me pare (117 m2) tek liqeni (rr. peti) ne pallat te ri me ashensor me cip | mobilim shume ciles... (Premium 31.12.2019)

500 Euro

Jepet Me Qira Super Apartament 2+1+2!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.17 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
115.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

jepet me qira super apartament tek shallvaret 2+1+2! apartamenti ka nje siperfaqe prej 115 m2 dhe ka nje strukture mjaft te mire pasi cdo dhome ka nj... (Premium 23.04.2020)

320 Euro

Jepet me qera apartament 2 + 1 (85 m2) ne super zone (myslym shyri - rr. him kolli) pallat i ri | ashensor | mobilim cilesor | kondicioner | pajisje e... (Premium 31.12.2019)

300 Euro

Me qira apartament 2+1 i vecant -127 m2 ne zonen e e liqenit, ne fillim te rruges peti | me mobilim modern, cilesor | parket | super verande | 2 kondi... (Premium 09.02.2020)

300 Euro Kodra Diellit jepet me qira apartament 2+1 Jepet me qira super apartament 2+1 te Kodra e Diellit , eshte e mobiluar ne meny

Kodra Diellit Jepet Me Qira Apartament 2+1

Kodra e Diellit | Tirane (2.17 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
98.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

27.05.2019 (11:26): Jepet me qira super apartament 2+1 te kodra e diellit , eshte e mobiluar ne menyre bashkohore me te gjitha mobiljet dhe paisjet elektro-shtepike funksionale, apartamenti ndodhet ne pallat te ri , me ashensor , dhe ka ndricim natyral ne cdo moment te ...

35,000 Leke Jepet me qera apartament 2+1 siper Prokurorise se Tiranes Prane Prokurorise se Tiranes ,ne nje zone te qete dhe prane qendres se qytetit

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Siper Prokurorise Se Tiranes

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.93 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

27.05.2019 (11:25): Prane prokurorise se tiranes ,ne nje zone te qete dhe prane qendres se qytetit jepet me qera apartment 2+1 ,i mobiluar me te gjitha elektroshtepiaket,apartamenti ndodhet ne katin e 2 ,te nje pallati te ri me ashensor...

20,000 Leke Shtepi private 1+1 Shtepi private 1 katshe,1+1+ korridor , e vecuar , e kompletuar me te gjitha mob

Shtepi Private 1+1

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (1.25 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
55.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

27.05.2019 (11:25): Shtepi private 1 katshe,1+1+ korridor , e vecuar , e kompletuar me te gjitha mobiljet adresa: qyteti studenti, 150m lart godines 19...

650 Euro APARTAMENT 2+1 PER QERA ISH PARKU AUTOBUZAVE TELEFONO 0674050134  JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 , ESHTE NE PROCES MOBILIMI ,

Apartament 2+1 Per Qera Ish Parku Autobuzave

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.09 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

27.05.2019 (11:25): Telefono 0674050134 jepet me qera apartament 2+1 , eshte ne proces mobilimi , i pa banuar me pare , disponon dhe nje post parkimi , ndodhet ne kompleksin delijorgji . per me shume informacion na telefononi! ...

300 Euro Apt 2+1 (102 m2) ne Myslym Shyr * Pallat i Ri me Ashensor | Hapesire e Madhe me Ndricim Perfekt Jepet me Qera Apartament 2 + 1 (102 m2) ne Myslym (Rr. Him Kolli) Zone Perfekte

Apt 2+1 (102 M2) Ne Myslym Shyr * Pallat I Ri Me Ashensor | Hapesire E Madhe Me Ndricim Pe

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.69 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
102.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

27.05.2019 (11:25): Jepet me qera apartament 2 + 1 (102 m2) ne myslym (rr. him kolli) zone perfekte | pallat i ri me ashensor | pjeserisht i mobiluar | hapesire e bolleshme me ndricim perfekt | shtruar me pllake cilesore | dritare dopio xham | izolim akustik | termoizol...

400 Euro Apartament 1+1 ne Delijorgj telefono 0674050134 Jepet me qera apartamet 1+1 ne Kompleksin Delijorgj , ofro

Apartament 1+1 Ne Delijorgj

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

27.05.2019 (11:19): Telefono 0674050134 jepet me qera apartamet 1+1 ne kompleksin delijorgj , ofrohet totalisht i mobiluar mobilim i ri dhe i pa banuar me pare. kompleksi te ofron te gjitha facilitetet per nje jetes komode dhe te qete, per me shume informacion na te...

350 Euro APARTAMENT 1+1+VERANDE Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri, 11 katesh. Organizohet ng

Apartament 1+1+verande

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (0.54 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

27.05.2019 (11:19): Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri, 11 katesh. organizohet nga nje ambient i perbashket ndenjeje dhe ngrenie nje dhome gjumi e bollshme dy korridore dhe nje tualet, si edhe nje verande relakuese me siperfaqe rreth 40m e gjelberuar ...

300 Euro Ish Ekspozita ,Apartament 1+1 me qera i mobiluar Tek Ish Ekspozita ,2 minuta nga Myslym Shyri ,jepet me qera apartament 1+1 i kom

Ish Ekspozita ,apartament 1+1 Me Qera I Mobiluar

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (0.86 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
59.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

27.05.2019 (11:13): Tek ish ekspozita ,2 minuta nga myslym shyri ,jepet me qera apartament 1+1 i kompletuar .apartamenti organizohet ne sallon ,aneks ,koridor ,dhome gjumi dhe tualet me dritare dhe ballkon .dhomat kane mobilim bashkekohor ,dhoma gjumit do pajiset me dys...

350 Euro Qera, ID 221738, Ap 2+1, Tek Kopeshti Zologjik, 350 Euro Tek Kopeshti Zologjik, Rruga Eduart Mano, Ap 2+1 me qera, me sip 87 m2, kati 2 m

Qera, Id 221738, Ap 2+1, Tek Kopeshti Zologjik, 350 Euro

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.34 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
87.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

27.05.2019 (11:12): Tek kopeshti zologjik, rruga eduart mano, ap 2+1 me qera, me sip 87 m2, kati 2 me ashensor, i mobiluar ne menyre moderne, kondicioner, 3 ballkone, tualet. cmimi 350euro. id e prones 221738...

240 Euro id:28548 - Apt 3+1+2WC+2Ballkone(135 m2) tek Eleonora (Kodra e Diellit)Pallat i Ri |Ashensor | Pamje Panoramike

Apt 3+1+2wc+2ballkone(135 M2) Tek Eleonora (kodra E Diellit)pallat I Ri |ashensor | Pamje Panoramike

Kodra e Diellit | Tirane (2.99 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
135.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

[youtubeid]jepet me qira apartament 3 + 1 + 2 wc + 2 ballkone (135 m2) tek eleonora (kodra e diellit) zone e preferuar | pallat i ri me ashensor | kol... (Premium 31.12.2019)

300 Euro id:115139 - Jepet me qera apartament 1+1 prane 15-Kateshit

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Prane 15-kateshit

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.70 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet apartament me qera ne qender te tiranes ngjitur me 15 kateshin. apartamenti eshte mjaft mire i mobiluar, me te gjitha elektro shtepiaket dhe ... (Premium 04.09.2019)

650 Euro id:120287 - Ne Qender, jepet me Qira Apartament 3+1+2Tualete.

Ne Qender, Jepet Me Qira Apartament 3+1+2tualete.

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.63 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
148.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Ne qender, prane qendres galeria, ne katin e 8 te nje pallati te ri dhe shume cilesor jepet me qira apartament 3+1+2tualete. apartamenti eshte i organ... (Premium 06.05.2022)

300 Euro Komuna Parisit , Apartament 1+1 me qera i kompletuar Ne Komune e Parisit , prane kompleksit Kika 1 , jepet me qera apartament 1+1 ne

Komuna Parisit , Apartament 1+1 Me Qera I Kompletuar

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

27.05.2019 (11:11): Ne komune e parisit , prane kompleksit kika 1 , jepet me qera apartament 1+1 ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor . apartamenti eshte i organizuar ne koridor . sallon +kuzhine , 1 dhome gjumi , 1 tualet dhe 1 ballkon . te dyja dhomat kane mo...

400 Euro Komuna Parisit , apartament 2+1 +garazhd Komuna Parisit , super apartament me qera 2+1 me garazhd . Apartamenti ndodhet t

Komuna Parisit , Apartament 2+1 +garazhd

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
115.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

27.05.2019 (11:11): Komuna parisit , super apartament me qera 2+1 me garazhd . apartamenti ndodhet tek tirana bank . ka nje siperfaqe prej 110 m2 dhe eshte i organizuar ne koridor , sallon i bollshem , kuzhine me vete , 2 dhoma gjumi , 1 tualet . apartamenti ka mobilim ...

300 Euro Myslym Shyr , apartament 2+1 me qera Ne Myslym Shyr , prane Karburantit , jepet me qera apartament 2+1 ne katin e 2 t

Myslym Shyr , Apartament 2+1 Me Qera

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
67.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

27.05.2019 (11:11): Ne myslym shyr , prane karburantit , jepet me qera apartament 2+1 ne katin e 2 te nje pallati ekzistues . apartamenti eshte i mobiluar dhe i mirembajtur . hapesira eshte e organiziar ne koridor , sallon+kuzhine , 2 dhoma gjumi , 1 tualet dhe 1 ballko...

30,000 Leke Apartament 2+1+2+garazhd per qira mbas Hotel Diplomat! Apartament 2+1+2+garazhd per qira mbas Hotel Diplomat!
Ndodhet ne nje pallat te

Apartament 2+1+2+garazhd Per Qira Mbas Hotel Diplomat!

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (2.29 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
125.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

27.05.2019 (11:11): Apartament 2+1+2+garazhd per qira mbas hotel diplomat! ndodhet ne nje pallat te ri i ndodhur prane pallatit me shigjeta . apartamenti ka siperfaqe 125m2 dhe organizohet ne dy dhoma gjumi, dy tualete ,1 ballkon dhe 1 verande e bollshme . favorizoh...

370 Euro Komuna parisit , apartament 2+1 me qera Ne Komune te Parisit, konpleksi Kika 1 jepet me qira super apartanent per vetem

Komuna Parisit , Apartament 2+1 Me Qera

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

27.05.2019 (11:11): Ne komune te parisit, konpleksi kika 1 jepet me qira super apartanent per vetem 370 euro!! apartamenti eshte i organizuar ne sallon ndenje te madh me kuzhine te perfshire, 2 dhome gjumi qe shperndahen nepermjet nje koridori te vogel, 2 tualete dhe 1...

400 Euro Prane Stacionit te Trenit ,super apartament 2+1 me qera Perball me Hipoteken ,jepet me qera apartament 2+1 i investuar me cilisine me te

Prane Stacionit Te Trenit ,super Apartament 2+1 Me Qera

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.15 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
77.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

27.05.2019 (11:11): Perball me hipoteken ,jepet me qera apartament 2+1 i investuar me cilisine me te mire .apartamenti eshte i organizuar ne koridor ,sallon+kuzhine , 2 dhoma gjumi ,1 tualet me dritare dhe 1 ballkon .e gjithe shtepia eshte e shtruar me parket , mobilimi...

450 Euro 3+1+2 me qera tek Rruga Kavajes , prane Xhamise Ne Rrugen e Kavajes , fare prane qendres se Tiranes , jepet me qera super aparta

3+1+2 Me Qera Tek Rruga Kavajes , Prane Xhamise

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
125.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

27.05.2019 (11:11): Ne rrugen e kavajes , fare prane qendres se tiranes , jepet me qera super apartament 3+1 +2 me hapesira te bollshme . me nje siperfaqe prej 135 m2 ky apartament organizohet ne koridor , sallon i madh , kuzhine me vete , 3 dhoma gjumi , 2 tualete me d...

40,000 Leke Komuna Parisit, te lulishtja jepet me qira apartament 2+1 Jepet me qira apartament 2+1 te Lulishtja te Komuna Parisit, i mobiluar ne menyr

Komuna Parisit, Te Lulishtja Jepet Me Qira Apartament 2+1

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
85.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

27.05.2019 (11:09): Jepet me qira apartament 2+1 te lulishtja te komuna parisit, i mobiluar ne menyre bashkohore me te gjitha mobiliet dhe paisjet elektro-shtepiake dunksionale, apartamenti eshte i saporikonstruktuar dhe eshte ne gjendje shume te mire, ka ndricim natyra...

28,000 Leke ALI DEMI, mbrapa Ministrise Shendetesise 100 m nga Pasticeri Nefeli Apartament me qira 90 m2, 2 dhoma gjumi, ambient ndenje, guzhine gatimi, e mobil

Ali Demi, Mbrapa Ministrise Shendetesise 100 M Nga Pasticeri Nefeli

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.34 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

27.05.2019 (11:09): Apartament me qira 90 m2, 2 dhoma gjumi, ambient ndenje, guzhine gatimi, e mobiluar,jepet me qira me afat te gjate, per familjare. cmimi 28.000 leke i padiskutueshem...

240 Euro id:54956 - Apt 2+1 (78 m2) ne Vasil Shanto | i Mobiluar | Kondicioner | Ambient i Madh | Ndricim Perfekt

Apt 2+1 (78 M2) Ne Vasil Shanto | I Mobiluar | Kondicioner | Ambient I Madh | Ndricim Perfekt

Vasil Shanto | Tirane (2.11 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
78.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qira apartament 2 + 1 (78 m2) ne vasil shanto (rr. irfan tomini) zone e preferuar | apartamenti ka hapesire te bolleshme me planimetri te rre... (Premium 31.12.2019)

320 Euro id:55511 - Jepet me Qira Apartament 2 + 1 + 2 WC (90 m2) ne QENDER - Pallat i Ri | Ashensor | Parket

Jepet me qira apartament 2 + 1 + 2 wc (90 m2) ne qender - piazza (super zone) pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor | shtruar me parket dhe pllake... (Premium 31.12.2019)

370 Euro Jepet me qira super apartament 2+1 te Komuna Parisit Jepet me qira apartament 2+1 te Kumuna Parisit, i mobiluar ne menyre bashkohore

Jepet Me Qira Super Apartament 2+1 Te Komuna Parisit

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

27.05.2019 (11:09): Jepet me qira apartament 2+1 te kumuna parisit, i mobiluar ne menyre bashkohore dhe i sapo rikonstruktuar, me te gjithe mobiljet dhe paisjet elktro-shtepiake funksionale, me ambiente te medha dhe me hapsire totalisht te shfrytezueshme, ka ndricim nat...

370 Euro 2+1 ME QERA TE KIKA 1 jepet apartament me qera 2+1 te kika 1 me sip 106 m2

2+1 Me Qera Te Kika 1

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
106.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

27.05.2019 (11:09): Jepet apartament me qera 2+1 te kika 1 me sip 106 m2...

320 Euro jepet me qera 1+1 te komuna e parisit Jepet apartament me qera 1+1 afer lulishtes i mobiluar bashkekohore me te gjitha

Jepet Me Qera 1+1 Te Komuna E Parisit

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
77.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

27.05.2019 (11:03): Jepet apartament me qera 1+1 afer lulishtes i mobiluar bashkekohore me te gjitha kushtet e nevojshme dhe, 77 m2, 3 ambjente, kati 5, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar. per nje vizite ne prone na kontaktoni 0697873301...

330 Euro jepet me qera 2+1 te komuna e parisit ( lulishtja) Jepet me qera 2+1, te komuna e parisit te lulishtja 85 M2, kati 2, i mobiluar.Pe

Jepet Me Qera 2+1 Te Komuna E Parisit ( Lulishtja)

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
85.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

27.05.2019 (11:03): Jepet me qera 2+1, te komuna e parisit te lulishtja 85 m2, kati 2, i mobiluar.per nje vizite ne prone na kontaktoni 0697873301 ...

700 Euro id:119558 - Apartament 2+1 me qera ne Bllok.

Apartament 2+1 Me Qera Ne Bllok.

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.79 Km nga qendra) Rent24 Imobiliare
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Organizohet ne dy dhoma gjumi , sallon + kuzhine , dy tualete , tre ballkone . totalisht e mobiluar , pallati i ri me ashensor . cmimi i qerase eshte... (Premium 14.08.2019)

260 Euro id:38236 - 2+1 (100 m2) tek Shkolla e Baletit | Parkim | Mobilim Cilesor | PARKET | Kondicioner

2+1 (100 M2) Tek Shkolla E Baletit | Parkim | Mobilim Cilesor | Parket | Kondicioner

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.57 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qera apartament 2 + 1 (100 m2) tek shkolla e baletit (rr. miihal grameno) lokacion perfekt | mundesi parkimi | i mobiluar | shtruar me parket... (Premium 31.12.2019)

450 Euro id:118627 - 🏡 Apartament 2+1 me qera perfshire post parkimi Myslym Shyr 450 euro

🏡 Apartament 2+1 Me Qera Perfshire Post Parkimi Myslym Shyr 450 Euro

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.61 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
88.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

🏡 apartament 2+1 me qera eksluziv! 📍 vendondodhja- myslym shyri. 📐siperfqja 80 m2 💵 cmimi 450 euro i padiskutueshem ne myslym shyr, je... (Premium 06.06.2019)

550 Euro id:116943 - Apartament 2+1 cilesor, me Qera, afer Liceut dhe Radiotelevizionit, mobilim modern, 600 Euro

Rruga jan kukuzeli, afer qendres, ambasades amerikane dhe italiane, japim me qera apartament 2+1, ne ndertese te re, 80 m2, kati 2. i sapomobiluar ... (Premium 22.06.2019)

450 Euro id:124643 - Rruga Kavajes , apartament 3+1+2 me qera

Rruga Kavajes , Apartament 3+1+2 Me Qera

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra) Living In Tirana
3+1 Dhoma | Kuzhine
135.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Ne rrugen e kavajes , fare prane qendres se tiranes , jepet me qera super apartament 3+1 +2 me hapesira te bollshme . me nje siperfaqe prej 135 m2 ky ... (Premium 22.06.2019)

300 Euro jepet me qera 1+1 prane petro ninit jepet me qera apatament 1+1 te shkolla petro nini dhe prane liqenit apartament t

Jepet Me Qera 1+1 Prane Petro Ninit

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (1.02 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
71.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

27.05.2019 (11:02): Jepet me qera apatament 1+1 te shkolla petro nini dhe prane liqenit apartament totalisht i mobiluar ne kate te 9 me ashensor, per me shum info na kontaktoni 0697873301...

300 Euro me qera 1+1 ne myslym shyr jepet me qera apartament 1+1 ne myslym shyr rruga mujo ulqinaku.Ndodhet ne kate

Me Qera 1+1 Ne Myslym Shyr

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.79 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

27.05.2019 (11:02): Jepet me qera apartament 1+1 ne myslym shyr rruga mujo ulqinaku.ndodhet ne kate te 8 m ashensor totalisht i mobiluar. per nje vizite ne prone na kontaktoni 0697873301...

300 Euro jepet me qera 2+1 afer fakultetit te shkencave Jepet me qera apartment 2+1 prane fakultetit te shkencave, kati 11, e kompletuar

Jepet Me Qera 2+1 Afer Fakultetit Te Shkencave

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.02 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
11 Kati

27.05.2019 (11:02): Jepet me qera apartment 2+1 prane fakultetit te shkencave, kati 11, e kompletuar totalisht.per me shum info kontaktoni 0697873301 ...

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim