banesa me qira tetove 

 Online 240 lexues | 33 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
  • Opsione
  • Online 240 lexues | 33 njoftime ne pritje
240 Euro

1+1+ Ballkon Ne Vasil Shanto (rr. Kryesore) Strukture Shume E Rregullt Dhe Mobilim I Kompletuar + Ko

Vasil Shanto | Tirane (2.17 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet me qera apartament 1+1 ne vasil shanto - zone shume e preferuar | strukture shume e rregullt dhe mobilim i kompletuar | kuzhine me te gjitha ore... (Premium 31.12.2020)

250 Euro

Ne Don Bosko - Apartament 1+1 Cilesor | Pallat I Ri Me Ashensor | I Mobiluar | Kondicioner

Don Bosko | Tirane (1.35 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
66.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepe me qera apartament 1+1 ne don bosko (zone e preferuar) pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor | kondicioner | hapesire me ndricim | tualet me ... (Premium 31.12.2020)

300 Euro

Apartament 1+1 Per Qira Ne Rrugen Jordan Misja

Don Bosko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
68.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

📣prane hipotekes jepet me qira apartemen 1+1.📣 👉ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ndertuar ne 2019, i cili ju ofron kushtet me ... (Premium 06.06.2020)

350 Euro

Tek uet, jepet me qira apartament dupleks 1+1 me orientim perfekt. apartamenti ndodhet ne katin 0 te nje pallati me 12 kate dhe organizohet nje sallon... (Premium 05.05.2021)

250 Euro

Jepet me qera apartament 1+1 tek ish amb. jugosllave (rruga e durresit) zone perfekte | pallat i ri me ashensor | mobilim i kompletuar | kondicioner |... (Premium 31.12.2020)

7,000 Leke
Ndarje qeraje Kerkoj nje vajze per te ndare qerane , shtepia ndodhet mbi qyteti studenti tek s

Ndarje Qeraje

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
10.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Kerkoj nje vajze per te ndare qerane , shtepia ndodhet mbi qyteti studenti tek shkolla flabines .70 mij per person perfshire uje drita tv te gjitha kushtet i ka ..dhome koridor .... 26/05/2020 21:51... Lexo detajet..

390 Euro
Apartament me qira 1+1,Rruga e Elbasanit. Apartamenti ndodhet ne zemer te kryeqytetit ku ka lehtesisht akses ne zonat ne a

Apartament Me Qira 1+1,rruga E Elbasanit.

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
155.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartamenti ndodhet ne zemer te kryeqytetit ku ka lehtesisht akses ne zonat ne afersi si liqeni i tiranes,stadiumi qemal stafa,pazari i ri.i pozicionuar ne pallat te ri me ashensor,i mireadministruar. me siperfaqe 91m ku eshte e organizuar kuzhina dh... 26/05/2020 21:51... Lexo detajet..

500 Euro
Qera, Apartament 3+1, Vilat Gjermane, Tiranë. Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Vilave Gjermane.

Informacion m

Qera, Apartament 3+1, Vilat Gjermane, Tiranë.

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
150.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e vilave gjermane. informacion mbi apartamentin: •ndërtim i ri • kati 4 banim • sipërfaqja e apartamentit : 130 m2 • orientim: jug-perëndim -lindje • dokumentacioni: me certifiktë pronë... 26/05/2020 21:51... Lexo detajet..

200 Euro QENDER.QERA GASONIERE 200 EURO Jepet me qera gazoniere ne qender,pas 9 katesheve, e mobiluar totalisht me te gj

Qender.qera Gasoniere 200 Euro

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
35.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet me qera gazoniere ne qender,pas 9 katesheve, e mobiluar totalisht me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme, pallat i ri, ashensor, kati 5 banim. e pabanuar me pare, 35 m2 dhe disponon salloni kuzhina, dhoma, ballkoni, tualeti me dritare. per ... 26/05/2020 21:51... Lexo detajet..

250 Euro Apartament 1+1 / Rr Bill Klinton Apartament 1+1 te mbikalimi i Kristalit, Rruga Bill Klinton e mobiluar me te gji

Apartament 1+1 / Rr Bill Klinton

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Apartament 1+1 te mbikalimi i kristalit, rruga bill klinton e mobiluar me te gjitha kushtet,kati i 6 me ashensor ,ne nje kompleks te ri. per me shume info kontakt ne nr 00355682000287... 26/05/2020 21:51... Lexo detajet..

350 Euro Qera apartament 2+1+BLK Kati 3, 110 m² 350 Euro (Fusha e Aviacionit) Pro15887 Apartament ndodhet tek Garden Residence Turdiu. Informacion mbi apartamentin:

Qera Apartament 2+1+blk Kati 3, 110 M² 350 Euro (fusha E Aviacionit) Pro15887

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartament ndodhet tek garden residence turdiu. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit: 110 m2 • kati 3. • apartamenti disponon: • ambient ndenjie • ambient gatimi •2 dhoma gjumi • 2 tualete me aspirim • 2 ballkone... 26/05/2020 21:51... Lexo detajet..

30,000 Leke Apartament me qira 2+1,Yzberisht (Perballe KMY) Apartament me vendndodhje ne nje zone qe po zhvillohet dita-dites,letesisht e ar

Apartament Me Qira 2+1,yzberisht (perballe Kmy)

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
92.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Apartament me vendndodhje ne nje zone qe po zhvillohet dita-dites,letesisht e arritshme me transport publik. nje banese ku kombinohet me se mire komoditeti dhe modernja, me nje mobilim bashkekohor.i sturkturuar ne ambient gatimi dhe sallon ndenje m... 26/05/2020 21:51... Lexo detajet..

350 Euro Apartament me qira 1+1,Perballe Drejtorise se Policise. Apartamenti ndodhet  ne  zone te rrethuar nga dyqane,markete, farmaci dhe mjaft

Apartament Me Qira 1+1,perballe Drejtorise Se Policise.

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
52.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartamenti ndodhet ne zone te rrethuar nga dyqane,markete, farmaci dhe mjaft sherbime te tjera, ne pallat ekzistues.menyra interesante e organizimit te ambienteve dhe mobilimi me kushte bashkekohore e bejne kte banese vendin ideal per te jetuar.po... 26/05/2020 21:51... Lexo detajet..

280 Euro Apartament me qera te shkolla e Baletit Jepet super apartament me qera 1+1 te Shkolla e Baletit!

Apartamenti ndodhet

Apartament Me Qera Te Shkolla E Baletit

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet super apartament me qera 1+1 te shkolla e baletit! apartamenti ndodhet ne nje zone shume te mire. ndodhet ne katin e 2, me nje siperfaqe totale prej 70m2, i miremobiluar dhe me parket.... 26/05/2020 21:51... Lexo detajet..

250 Euro

Ne Vasil Shanto (besnik Sykja) Apt 1+1 Shume I Kendshem, Me Mobilim Cilesor Dhe Me Ngjyra Te Kombinu

Vasil Shanto | Tirane (1.92 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Ne vasil shanto (besnik sykja) apt 1+1 shume i kendshem, me mobilim cilesor dhe me ngjyra te kombinuara | kondicioner + cdo pajisje elektroshtepiake |... (Premium 31.12.2020)

400 Euro

Jepet Super Ap 2+1 Te Garda

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Jepet me qera apartament 2+1 ne bllok te garda - zone shume e preferuar | strukture shume e rregullt dhe mobilim i kompletuar | kuzhine me te gjitha ... (Premium 08.06.2020)

330 Euro

Tek Myslym Shyri, Jepet Me Qira Apartament 1+1 ! -

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.62 Km nga qendra) Real Deal Properties
1+1 Dhoma | Kuzhine
68.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

tek myslym shyri, perballe drejtorise se policise, jepet me qira apartament 1+1 me shume drite, ne katin e 5-te te nje pallati te ri te mireadministr... (Premium 06.05.2022)

40,000 Leke

Okazion! Jepet Me Qera Apartament 2+1+2 Banjo,130m ,pas Ring Center

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (2.25 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
130.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Tek zogu i zi( pas ring center )jepet me qera apartament 2+1 totalisht i mobiluar dhe i organizuar ne sallon ndenje te madh ,ambjent gatimi,2 dhoma gj... (Premium 17.11.2020)

290 Euro Apartament me qira 2+1,Medreseja(Prane Farmacise 10). Super apartament me mobilim shume te mire, pajisur me gjithcka te re, i pabanuar

Apartament Me Qira 2+1,medreseja(prane Farmacise 10).

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Super apartament me mobilim shume te mire, pajisur me gjithcka te re, i pabanuar me pare.pozicion me drite dhe diell.zone me shume mundesi facilitetesh,akses ne rugen kryesore.organizuar ne ambient gatimi dhe sallon ndenje,dy dhoma gjumi, tualet dhe ... 26/05/2020 21:51... Lexo detajet..

22,000 Leke Shtepi me qera ne zone e astirit Jepet me qera apartamen i mobiluar ne zonen e astirit prane viles L te kompleksi

Shtepi Me Qera Ne Zone E Astirit

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
78.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Jepet me qera apartamen i mobiluar ne zonen e astirit prane viles l te kompleksi fratari nr tel 0688831379numri ne portal ka nje nr gabime... 26/05/2020 21:51... Lexo detajet..

33,000 Leke Shtepi me qira 2+1 e mobiluar tek Ish stacioni fundit Tiranes se Re  Te Ish stacioni i fundit i Tiranes se re, shume afer me kryqezimin, jepet nje ap

Shtepi Me Qira 2+1 E Mobiluar Tek Ish Stacioni Fundit Tiranes Se Re

Vasil Shanto | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Te ish stacioni i fundit i tiranes se re, shume afer me kryqezimin, jepet nje apartament 2+1, i mobiluar, shume i rregullt, ne gjendje te mire. ka dy dhoma gjumi, nje banjo, nje sallon me kuzhine, nje korridor te bollshem. per detaje ju lutem... 26/05/2020 21:51... Lexo detajet..

300 Euro jepet 1+1 te zoologjiku(e mobiluar dhe me kondicioner) Jepet me qera 1+1 te zoologjiku, ne katin 5 pallat i ri me ashensor. perbehet ng

Jepet 1+1 Te Zoologjiku(e Mobiluar Dhe Me Kondicioner)

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
87.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet me qera 1+1 te zoologjiku, ne katin 5 pallat i ri me ashensor. perbehet nga dhoma ndenjes, dhoma gjumit, 1 tualet, 1 verande dhe 1 ballkon. orientohet nga jug-lindja, eshte i ngrohte dhe i ndricuar shume mire. kendi i divaneve dhe dysheku jane ... 26/05/2020 21:51... Lexo detajet..

300 Euro 2+1 te kopshti botanik Apartamenti ndodhet prane Kopshtit botanik, ne nje nga zonat me te kerkuara te T

2+1 Te Kopshti Botanik

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.45 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartamenti ndodhet prane kopshtit botanik, ne nje nga zonat me te kerkuara te tiranes, per qetesine dhe ajrin e paster. vendoset ne katin 5 te nje pallati me punime cilesore. eshte i organizuar nga nje ambient i perbashket ndenjeje dhe ngrenie, 2 d... 26/05/2020 21:51... Lexo detajet..

39,000 Leke APARTAMENT 2+1 PER QIRA MINE PEZA Jepet me qira apartamenti 2+1 me siperfaqe 80m2 ne Rrugen Mine Peza ne nje zone

Apartament 2+1 Per Qira Mine Peza

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qira apartamenti 2+1 me siperfaqe 80m2 ne rrugen mine peza ne nje zone shum te mir te tiranes. ndodhet ne katin e 3 te nje pallati egzistues. organizohet me sallon te ndar nga kuzhina, 2 dhoma gjumi, 1 tualet. ofrohet teresisht i mobiluar . ... 26/05/2020 21:49... Lexo detajet..

400 Euro Jepet me qera apartament 2+1 prane qendres Jepet me qera apartament 2+1 prane qendres

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Prane Qendres

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Jepet me qera apartament 2+1 prane qendres... 26/05/2020 21:49... Lexo detajet..

400 Euro Apartament 2+1 / Kompleksi Usluga Apartament 2+1 prane st.Trenit, Kompleksi Usluga.
Kati i 7 , Siperfaqe 87 m² .

Apartament 2+1 / Kompleksi Usluga

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
87.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Apartament 2+1 prane st.trenit, kompleksi usluga. kati i 7 , siperfaqe 87 m² . per me shume info kontakt nr 00355682000287... 26/05/2020 21:49... Lexo detajet..

35,000 Leke Jepet apartament me qera ne Vasil Shanto 2+1. Jepet apartament me qera ne Vasil Shanto 2+1.
Apartamenti eshte i organizuar ne

Jepet Apartament Me Qera Ne Vasil Shanto 2+1.

Vasil Shanto | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet apartament me qera ne vasil shanto 2+1. apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi,salle ngrenie,sallon ndenje,1 tualet 1 ballkon dhe kuzhina me vehte. apartamenti jepet per banim dhe per zyra. sip: 120 m2 kati i 2 cmimi: 35.000 le... 26/05/2020 21:49... Lexo detajet..

400 Euro

Jepet apartament 2+1 me qira, me siperfaqe 80m2. ndodhe tek “ish stacioni i trenit”, ne katin e 11 te nje pallati me ashensor. organizohet ne sall... (Premium 25.06.2020)

600 Euro

Apartament 2+1 Per Qira Te 21 Dhjetori

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane BejdGroup1
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet me qera apartament 2+1 me siperfaqe 90m2 + 20 m2 ballkoni, kati i 5-te, pallat i ri, me dy ashensor . ofrohet i mobiluar, ne gjendje shume te m... (Premium 25.06.2020)

250 Euro

Jepet me qera apartament 1+1+kuzhine me vete + ballkon ne myslym shyr (vendodhje perfekte, ne zemer te tiranes) planimetri e rregullt, hapesire totali... (Premium 31.12.2020)

32,000 Leke

2+1+2 Tualete Astir

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
114.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

2+1+2 tualete ne astir. pallati mesaplik-05 apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri buze rruge ne unaze. organizohet ne nje sallon ... (Premium 03.06.2020)

35,000 Leke

3+1+2 Tualete Astir Prane Oslo Bar

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
115.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

2+1+2 tualete ne astir. apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri buze rruge ne unaze. organizohet ne nje sallon ndenje se bashku me ... (Premium 03.06.2020)

300 Euro

Kompleksi kontakt (nga me te miret ne qytet) - apartament 2+1 ne pallat te ri me ashensor | mobilim cilesor dhe i ri | dysheme me pllake dhe parket | ... (Premium 31.12.2020)

30,000 Leke Jepet shtepi me qera 2+1 Jepet shtepi me qera 2+1 e kompletuar.rruga frosina plaku prane shkolles 9 vjeca

Jepet Shtepi Me Qera 2+1

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet shtepi me qera 2+1 e kompletuar.rruga frosina plaku prane shkolles 9 vjecare naim frasheri.pallat ekzistues pa ashensor.... 26/05/2020 21:49... Lexo detajet..

25,000 Leke Te Rezidenca e Bamirit Jepet ambient modern.
Hapsire e madhe.
Sallon I bollshem. Kondicioner ne Cdo d

Te Rezidenca E Bamirit

Fresku/Linze | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet ambient modern. hapsire e madhe. sallon i bollshem. kondicioner ne cdo dhome. pamje fantastike. gjithe diell. mundesi parkimi.... 26/05/2020 21:49... Lexo detajet..

40,000 Leke Apartamente 2+1 me qera rruga Dibres prane Vila Gold ne Tirane (ID4221778) Property ID : 4221778

Rr Dibres, afer Viles Gold, jepet me qera Apartament 2+

Apartamente 2+1 Me Qera Rruga Dibres Prane Vila Gold Ne Tirane (id4221778)

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
68.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Property id : 4221778 rr dibres, afer viles gold, jepet me qera apartament 2+1 ne pallat te ri, i mobiluar me te gjitha menyre bashkohore, siperfaqe 65 m², kati 2 , kondicioner, 2 tualete,ballkon verande, orientim me diell. jepet me qera 4000... 26/05/2020 21:48... Lexo detajet..

300 Euro Apartamente 2+1 me qera ne zonen e Yzberishtit Property ID : 4221779

Yzberisht, prane Big Market, Rruga 3 Deshmoret, jepet m

Apartamente 2+1 Me Qera Ne Zonen E Yzberishtit

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Property id : 4221779 yzberisht, prane big market, rruga 3 deshmoret, jepet me qera apartament 2+1 ne pallat te ri, i mobiluar shume mire, siperfaqe 120 m², 3 kondicioner, lavastovilje, 2 tualete, 2 ballkone, orientim me diell. jepet me qera 3... 26/05/2020 21:48... Lexo detajet..

300 Euro

Apartament 1+1 Me Qira Ne Qender

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

... (Premium 06.06.2020)

330 Euro

Apartament I Ri 2+1 Komuna 330€

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane Real Estate
2+1 Dhoma | Kuzhine
115.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Jepet me qera apartament 2+1 tek komuna e parisit ne katin e 7 me ashensor, me 2 tualete dhe 1 ballkon. sallon i madh ndenje me hapesire se bashku me ... (Premium 28.05.2020)

240 Euro

Q2043 te dhenat e ndarjes: - 2 dhome gjumi - 1 sallon - 1 tualet - 1 kuzhine - 2 ballkon - sip totale: 87 m2 - sip neto (e brendshme) ... (Premium 31.12.2020)

30,000 Leke Apartamente 1+1 me qera ne zonen e Astirit prane Bar Artistit ne Tirane (ID 4211458 ) Property ID : 4211458

Astir, prane Bar Artistit, jepet me qera apartament 1+1

Apartamente 1+1 Me Qera Ne Zonen E Astirit Prane Bar Artistit Ne Tirane (id 4211458 )

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Property id : 4211458 astir, prane bar artistit, jepet me qera apartament 1+1 ne pallat te ri, i mobiluar ne menyre bashkekohore, siperfaqe 70 m², kati i 2 me ashensore, koridor, tualet, ballkon, orientim me diell. jepet me qera 30000 lek ne m... 26/05/2020 21:48... Lexo detajet..

350 Euro Apartamente 2+1 me qera ne zonen e Myslym Shyrit  Property ID   4229159

Qender, Myslym Shyri, prane Shallvareve, jepet me qera

Apartamente 2+1 Me Qera Ne Zonen E Myslym Shyrit

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Property id 4229159 qender, myslym shyri, prane shallvareve, jepet me qera apartament 1+1 (2+1), i mobiluar ne menyre bashkekohore, siperfaqe 65 m², kati i 3 i banimit (jo i fundit), kuzhina me vehte, pallat egzistues, koridor, tualet, kondicio... 26/05/2020 21:47... Lexo detajet..

450 Euro Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Elbasanit (ID 4229158 ) Property ID : 4229158

Rruga Elbasanit, prane Ambasades Amerikane, jepet me qe

Apartament 2+1 Me Qera Ne Rrugen E Elbasanit (id 4229158 )

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Property id : 4229158 rruga elbasanit, prane ambasades amerikane, jepet me qera apartament 2+1 i mobiluar me te gjitha ne menyre luksoze, siperfaqe 75 m², kati 3, kondicionere, tualet, ballkon, orientim me diell, apartamenti eshte i gjithi i riko... 26/05/2020 21:47... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim