dobosko

 Online 131 lexues | 8 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
E Mobiluar
2+1
Dhoma|Sallon
80 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
8
Kati

Jepet me qera tek tregu elektrik - apt 2+1 i rikonstruktuar dhe i ri, ne pallat me ashensor | mobilim super cilesor | kondicioner dhe cdo pajisje elektroshtepiake funksionale | dhomat e gjumit te kompletuara | tualet me hidrosanitare cilesore | te gj... 26/11/2020 16:53... Lexo detajet..

E Mobiluar
1+1
Dhoma|Sallon
70 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
6
Kati

Jepet me qera apartament 1+1+ballkon tek rruga e kosovareve (intermedica) zone perfekte | pallat i ri me ashensor | banesa eshte e mobiluar | kondicioner | hapesire e bolleshme me ndricim shume te mire | orientim perfekt | dhome gjumi e bere me poros... 26/11/2020 20:17... Lexo detajet..

E Mobiluar
2+1
Dhoma|Sallon
109 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Me qera apt 2+1+2ballkone (109 m2) direkt me pamje nga parku i gjelberuar i eleonores ( kodra e diellit) | ka vetem 2 vite si shtepi ( investim i ri) | bere si per vete | kuzhina fantastike, pajisje marka "bosch" | dhomat e gjumit te bollshme te dyja... 26/11/2020 13:51... Lexo detajet..

450 Euro
Jepet me qira apartament 2+1 Tek 21 Dhjetori 450€  Jepet me qira apartament 2+1 tek 21 dhjetori 450€ 
kati 2 pallat i ri ashenso

450 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.25 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
88 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Jepet me qira apartament 2+1 tek 21 dhjetori 450€ kati 2 pallat i ri ashensor ... 27/11/2020 15:06... Lexo detajet..

400 Euro
Jepet me qira 3+1 21 Dhjetori 400€\muaj I mobiluar  🏡jepet me qira apartament 3+1
💶cmimi : 400€|muaji✅
📌zona mozaikut

400 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.25 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
107 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

🏡jepet me qira apartament 3+1 💶cmimi : 400€|muaji✅ 📌zona mozaikut te tiranes, 21 dhjetori ⭕️apartamenti ndodhet në katin e 5 -te një pallati ekzistues , (jo fundit) 📐 sipërfaqe: 107m2 🛌 3 dhoma 🛋 sallon 🍽 ... 27/11/2020 15:06... Lexo detajet..

350 Euro
APARTAMENT ME QIRA 2+1, TEK APARTAMENT ME QIRA 2+1, TEK ELEONORA.. Ofrojme apartament me qira 2+1, tek eleonora 350 euro. apartamenti ndodhet ne ka

350 Euro

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (2.31 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
100 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Ofrojme apartament me qira 2+1, tek eleonora 350 euro. apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri me ashensor. apartamenti eshte i organizuar ne nje korridor shperndares, nje sallon ndenje, ambjenti i gatimit, dy dhoma gjumi, nje tuale... 27/11/2020 15:02... Lexo detajet..

350 Euro Apartament 1+1 me qera, Kodra e Diellit, BH 3211052 Jepet me qera apartament 1+1, i mobiluar, siperfaqe 80 m2, kati i 3 ne pallati t

350 Euro

Kodra e Diellit | Tirane (2.22 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
80 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Jepet me qera apartament 1+1, i mobiluar, siperfaqe 80 m2, kati i 3 ne pallati te ri me ashensor. apartamenti organizohet nga sallon ndenje, ambjent ngrenie, korridor, kondicioner, dhome gjumi, 2 ballkone dhe tualet me dritare. posedon uje 24h dhe nd... 27/11/2020 15:02... Lexo detajet..

20,000 Leke Shtepi me qera e mobiluar 2+1 ne zonen e Freskut. Jepet shtepi me qera ne zonen e freskut, rruga e thesarit, afer shpar-it te dyte

20,000 Leke

Fresku/Linze | Tirane (0.63 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
60 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Jepet shtepi me qera ne zonen e freskut, rruga e thesarit, afer shpar-it te dyte. ndodhet ne kat te dyte, 2+1, e mobiluar. cmimi eshte 200 mije leke te vjetra.... 27/11/2020 15:02... Lexo detajet..

350 Euro Apartament per qira. Apartament 1+1 per qira astir. apartamenti eshte totalisht i arreduar ne menyre

350 Euro

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.90 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
60 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
8
Kati

Apartament 1+1 per qira astir. apartamenti eshte totalisht i arreduar ne menyre bashkekohore dhe teper komode. pamje te lire dhe plote drite... ne cmimin qe i eshte vendosur apartamentit perfshihet dhe pagesa e ujit dhe dritave..... 27/11/2020 15:02... Lexo detajet..

35,000 Leke 2+1 me qera  Jepet me qera super apartament 2+1 i mobiluar shum mir me te gjutha paisjet e re

35,000 Leke

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.76 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
100 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
7
Kati

Jepet me qera super apartament 2+1 i mobiluar shum mir me te gjutha paisjet e reja. kati 7 me ashemsor cmimi:35000 lek... 27/11/2020 14:57... Lexo detajet..

300 Euro Qera, Apartament 2+1 • sipërfaqe 119 m2
• verandë 20m2
• kati i 1 banim
• orientimi: jug

300 Euro

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane (2.25 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
119 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

• sipërfaqe 119 m2 • verandë 20m2 • kati i 1 banim • orientimi: jug • ambient ndenjie • ambient gatimi • korridor • 2 dhoma gjumi • 1 tualet • i mobiluar... 27/11/2020 14:43... Lexo detajet..

25,000 Leke ASTIR, JEPET APARTAMENT ME QERA  1+1! Jepet me qera apartament 1+1, astir. 
apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nj

25,000 Leke

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
1+1
Dhoma|Sallon
58 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Jepet me qera apartament 1+1, astir. apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ashensor. apartamenti eshte i mobiluar shume mire, disponon 1 dhome gjumi, tualet, dhe ballkon. per me shume informacion ose nje vizite ne prone mu... 27/11/2020 14:41... Lexo detajet..

420 Euro

Jepet me qera kati iii i nje vile me hapsire 140m2 me strukture 3+1 me kuzhine me vete +1 studio + 1 tualet dhe me 2 ballkone te medha| nje mundesi e ... (Premium 31.12.2020)

320 Euro

Jepet Ap 1+1 Ne Bllok Pran Librit Universitar

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.86 Km nga qendra)
1+1 Dhoma|Sallon
75.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

☑️jepet apartament 1+1 i mobiluar shume mire ne nje nga zonat me te mira te tiranes ne zonen e bllokut pran librit universitar me mundesi parkimi ... (Premium 20.12.2020)

2,000 Euro Qera, Vilë, Kodra E Diellit, Tiranë 2000 € /Muaj ID: PRI+17700 Vila ndodhet në zonën e kodrës së diellit.
.• informacion mbi vilën:

2,000 Euro

Kodra e Diellit | Tirane (117.14 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
250 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
3
Kati

Vila ndodhet në zonën e kodrës së diellit. .• informacion mbi vilën: • ndërtim 3 katësh • 440 m2 ndërtim • 700 m2 truall • kati i 1 disponon : • sallonin e ndenjes • ambjenti i gatimit • kati i 2 dispoon : • 4 dhoma ... 27/11/2020 14:34... Lexo detajet..

250 Euro Qera, Garsoniere, Vasil Shanto, Tiranë PRI18570 Qera, garsoniere, vasil shanto, tiranë.
informacion mbi apartamentin:
• sip

250 Euro

Vasil Shanto | Tirane (3.77 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
40 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Qera, garsoniere, vasil shanto, tiranë. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit: 40 m2. • kati i 2 banim. apartamenti disponon: • ambient ndenjie. • ambient gatimi. • 1 dhomë gjumi. • 1 tualet.. cilësime të... 27/11/2020 14:32... Lexo detajet..

250 Euro Jepet me Qera  OKAZION Apartament 2+1, i mobiluar pallat ekzistues, 76 m2, me te gjitha kushtet kashkoh

250 Euro

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.15 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
76 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Apartament 2+1, i mobiluar pallat ekzistues, 76 m2, me te gjitha kushtet kashkohore tek ali demi.okazion cmimi i diskutueshem ... 27/11/2020 14:30... Lexo detajet..

800 Euro Qera, Apartament 2+1, Komuna E Parisit, Tiranë PRI18035 Apartamenti ndodhet në zonën e komunës së parisit.
informacion mbi apartame

800 Euro

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
95 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
6
Kati

Apartamenti ndodhet në zonën e komunës së parisit. informacion mbi apartamentin • sipërfaqja 95.4 m2 • kati 6 banim • ndërtim i ri organizimi • sallon ndjenje • ambient gatimi • 2 dhoma gjumi • 1 tualet • 1 ballkon cilësime ... 27/11/2020 14:28... Lexo detajet..

250 Euro Qera, Apartament 2+1, Liqeni I Thatë, Tiranë PRI18527 Apartamenti është i pozicionuar në zonën e liqenit të thatë.
informacion

250 Euro

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.45 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
111 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
2
Kati

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e liqenit të thatë. informacion mbi apartamentin • sipërfaqja e apartamentit 111 m2 kati 2 • orientim lindje- perëndim organizimi • salloni i ndenjes • ambjenti i gatimit • 2 dhoma • 2 ... 27/11/2020 14:27... Lexo detajet..

380 Euro Qera, Apartament 2+1, Kopshti Botanik, Tiranë PRI18580 Apartamenti është i pozicionuar në zonën e kopshtit botanik.
informacion mb

380 Euro

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2+1
Dhoma|Sallon
90 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e kopshtit botanik. informacion mbi apartamentin • sipërfaqe 90 m2 • ndërtim i ri • kati 2 banim • orientim: jug - lindje • dokumentacioni: me certifiktë pronësie organizimi • salloni i ... 27/11/2020 14:27... Lexo detajet..

480 Euro JEPET ME QERA 2+1 Informacion mbi apartamentin:
• kati i 9
• sallonin e ndenjes• ambjent g

480 Euro

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
84 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
9
Kati

Informacion mbi apartamentin: • kati i 9 • sallonin e ndenjes• ambjent gatimi• 2 dhoma gjumi• 1 tualet cilësime të tjera:• i mobiluar shumë mirë • pallat i ri,i mirë administruar• me ashensor•me parket... 27/11/2020 14:27... Lexo detajet..

250 Euro JEPET ME QERA 1+1 Jepet me qera apartamenti 1+1, te kristal center
apartamenti eshte shume mire i

250 Euro

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
89 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Jepet me qera apartamenti 1+1, te kristal center apartamenti eshte shume mire i mobilouar dhe preferohen familjar... 27/11/2020 14:27... Lexo detajet..

380 Euro Shitet apartamenti 2+1 Jepet apartamenti 2+1 me qera
apartamenti ka super mobilim dhe eshte ne nje zon

380 Euro

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (3.18 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
90 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Jepet apartamenti 2+1 me qera apartamenti ka super mobilim dhe eshte ne nje zone shume te aksesueshme prane kodres se diellit preferohen familjar... 27/11/2020 14:26... Lexo detajet..

350 Euro

100% i ri i investuar ( ne qese) apartament 2+1+2wc+garderobe+lavanteri ideuar me arkitekt, me oborr, tek ekonomiku (rr, dajti) me 2 post parkime | do... (Premium 31.12.2020)

350 Euro

Cdo gje me perkujdesje dhe shume shije ne apartamentin 2+1+ballkon ne vasil shanto (keshi ri) zone perfekte | ** para 1 viti bere i gjithe mobilimi ... (Premium 31.12.2020)

400 Euro

Jepet Me Qera 1+1 Tek 21 Dhjetori

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.09 Km nga qendra) NjoftimeFalas.com
1+1 Dhoma|Sallon
85.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet shtepi me qera tek 21 dhjetori e mobiluar. ... (Premium 15.12.2020)

350 Euro

Apartament 1+1 Me Qera Tek Stadiumi Dinamo

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.10 Km nga qendra)
1+1 Dhoma|Sallon
55.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet apartament me qera 1+1 tek stadiumi dinamo me nje siperfaqe prej 55 m2 dhe ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues. apartamenti perbehe... (Premium 30.11.2020)

300 Euro Qera, Apartament 1+1, Kodra E Diellit, Tiranë PRI17949 Apartamenti është i pozicionuar në zonën e kodrës së diellit, rruga “xho

300 Euro

Kodra e Diellit | Tirane (2.22 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
70 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e kodrës së diellit, rruga “xhon kenedi”. informacion mbi apartamentin • sipërfaqja e apartamentit 70m2 •ndërtim i ri • kati 3 banim• orientim: jug-lindje • dokumentacioni: me certif... 27/11/2020 14:25... Lexo detajet..

390 Euro Qera, Apartament 1+1, Kika 2, Tiranë PRI18602 Apartamenti është i pozicionuar pranë zonës së komunës së parisit.
infor

390 Euro

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
65 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
1
Kati

Apartamenti është i pozicionuar pranë zonës së komunës së parisit. informacion mbi apartamentin • sipërfaqja e apartamentit 65 m2 • orientim: veri-lindje • kati 1 organizimi • salloni i ndenjes • ambjenti i gatimit •1 dhom... 27/11/2020 14:25... Lexo detajet..

350 Euro Qera, Apartament 2+1, Vasil Shanto PRI18543 Apartamenti ndodhet në zonën e vasil shantos, pranë kesh.
apartamenti ndodhe

350 Euro

Vasil Shanto | Tirane (3.77 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
94 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Apartamenti ndodhet në zonën e vasil shantos, pranë kesh. apartamenti ndodhet në katin e 4 në pallat egzistues. infomacion mbi ambientin • sipërfaqja 94 m2 • kati i 4 organizimi • salloni i ndenjes • ambjenti i gatimit • 2 dhoma g... 27/11/2020 14:25... Lexo detajet..

400 Euro Ofrojme apartament me qira 2+1, tek Eleonora 400 euro Ofrojme apartament me qira 2+1, tek eleonora 400 euro. apartamenti ndodhet ne ka

400 Euro

Kodra e Diellit | Tirane (1.62 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
100 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Ofrojme apartament me qira 2+1, tek eleonora 400 euro. apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri me ashensor. apartamenti eshte i organizuar ne nje korridor shperndares, nje sallon ndenje, ambjenti i gatimit, dy dhoma gjumi, nje tuale... 27/11/2020 14:23... Lexo detajet..

300 Euro

Jepet me qera apartament 2+1+ballkon me pamje komplet nga kopshti botanik (super lokacion) pallat i ri me ashensor | banese e mobiluar / kuzhine e re ... (Premium 31.12.2020)

350 Euro

Apartament 1+1 Me Qera Tek Myslym Shyri

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)
1+1 Dhoma|Sallon
65.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qera apartament 1+1 tek myslym shyri. apartamenti ka nje siperfaqe prej 65m2, ku eshte i perbere nga 1 sallon, kuzhina, 1 dhome gjumi dhe 1 t... (Premium 30.11.2020)

400 Euro

Apartamet 2+1 Me Qira Tek Myslym Shyri!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
63.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamet 2+1 me qira tek rr myslym shyri! siperfaqja e apartamentit eshte 62 m2 . apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati ekzistues, ne nje l... (Premium 30.11.2020)

350 Euro Vile me qera ne rrugen Siri Kodra prane Hotel Meridian ne Tirane (ID 4251138) Property id : 4251138
rr. siri kodra, afer hotel meridian, jepet me qera kati i

350 Euro

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.85 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
70 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Property id : 4251138 rr. siri kodra, afer hotel meridian, jepet me qera kati i 1 i nje vile 1+1 , i mobiluar me te gjitha ne menyre moderne , siperfaqe 70 m², kati 1, 2 kondicioner, e gjithe shtepia me parket, 1 tualete, orientim me diell. jep... 27/11/2020 14:22... Lexo detajet..

350 Euro Qera, Apartament 2+1 tek rruga Peti". Qera, apartament 2+1 tek rruga "peti".
apartamenti ndodhet pr

350 Euro

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.48 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
120 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Qera, apartament 2+1 tek rruga "peti". apartamenti ndodhet pranë kopshtit zoologjik. sip: 120 m2 🛏 2 dhoma gjumi 🛋ambjent ndenjie 🛎ambjent gatimi 🛁 2 tualete 🖼 ballkon 📌totalisht i investuar. 🔺i mobiluar. 🔺sistem ... 27/11/2020 14:22... Lexo detajet..

25,000 Leke Apartament 1+1 me qira ne Astir 25,000 ALL Jepet apartament me qira 1+1 ne astir prane bar artistit!
apartamenti organizoh

25,000 Leke

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.90 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
64 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Jepet apartament me qira 1+1 ne astir prane bar artistit! apartamenti organizohet nga 1 dhome ndenje, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri dhe te mireaadministruar, me ashensor. ... 27/11/2020 14:22... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim