durres shtepi me qera bosh  

 Online 108 lexues | 24 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
  • Opsione
  • Online 108 lexues | 24 njoftime ne pritje
350 Euro

1+1 super cilesor afer mondialit (21 dhjetori) zone perfekte | pallat i 2019-tes me ashensor | mobilim i ri | kondicioner | hapesire e bolleshme me nd... (Premium 09.02.2020)

500 Euro

Apartament 2+1 Me 2 Tualete Ne Rrugen

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (1.85 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

- apartament 2+1 me 2 tualete ne rrugen "dervish hima" tek stadiumi qemal stafa. zona ne te cilen ndodhet ka facilitete te shumta dhe e aksesueshme ne... (Premium 23.04.2020)

400 Euro

2+1+2wc (tregu Elektrik) Parkim Garant | Parket | Mobilim I Ri | Kondicioner | Sistem Kapot

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (0.69 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
210.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Me qera 2+1+2wc, i pabanuar me pare (rr. mihal grameno - tregu elektrik) parkim i garantuar | parket | mobilim i ri | kondicioner | sistem kapot | dh... (Premium 31.12.2019)

225 Euro

Jepet me qera 1+1 (80 m2) tek rruga 5 maji (concord center) parkim | mobilim cilesor | kondicioner | veshje kapot | shtruar me pllake cilesore | punim... (Premium 31.12.2019)

25,000 Leke
Shtepi me qera 1+1 Japim shtepi me qera 1+1te shkolla partizani per goca ose cifte

Shtepi Me Qera 1+1

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Japim shtepi me qera 1+1te shkolla partizani per goca ose cifte ... 11/12/2019 00:46... Lexo detajet..

250 Euro
Qera, Hyrje 1+1, Myslym Shyr, Tiranë Shtepia ndodhet në rrugën Myslym Shyr.
 • Informacion mbi shtepinë: 
•

Qera, Hyrje 1+1, Myslym Shyr, Tiranë

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shtepia ndodhet në rrugën myslym shyr. • informacion mbi shtepinë: • kati i 1 i një vile • sipërfaqe 80 m2. - organizimi: • salloni i ndenjes, • ambjenti gatimit, • dhoma e gjumit, • tualeti. shtëpia jepet me qera... 11/12/2019 00:37... Lexo detajet..

18,000 Leke
Jepet gazioniere me qera e  mobiluar  Jepet me qera gazoniere e mobiluar

Jepet Gazioniere Me Qera E Mobiluar

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
40.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qera gazoniere e mobiluar ... 11/12/2019 00:29... Lexo detajet..

7,500 Leke Kerkojm nje vajze per ndarje qeraje Kerkojm nje vajze per ndarje qeraje 75 mij lek personi, e pershtatshme per 4 per

Kerkojm Nje Vajze Per Ndarje Qeraje

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Kerkojm nje vajze per ndarje qeraje 75 mij lek personi, e pershtatshme per 4 persona, ish fusha e aviacionit ... 11/12/2019 00:16... Lexo detajet..

9,500 Leke Ndarje Qeraje Kerkohet 1 vajze per ndarje qeraje te nje apartamenti modern ne Rrugen e Kavajes

Ndarje Qeraje

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Kerkohet 1 vajze per ndarje qeraje te nje apartamenti modern ne rrugen e kavajes ,bar xhaki. vajza te jete ne marredhenie pune. ... 11/12/2019 00:16... Lexo detajet..

350 Euro Apartament me Qera 2+1 80m2 Jepet Apartament me Qera 2+1 , 80m2 , kati 8 , pallat i ri ashensor , administri

Apartament Me Qera 2+1 80m2

Don Bosko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Jepet apartament me qera 2+1 , 80m2 , kati 8 , pallat i ri ashensor , administrim. e mobiluar . i organizuar : 1 dhome ndenje + guzhine+ 2 dhoma gjumi+ koridor + tualet + ballkon. vendodhja : don bosko. kerkohen : persona serioz dhe me afat te gj... 11/12/2019 00:14... Lexo detajet..

1,300 Euro Jepet Apartament me qira 3+1 ne Qender!! Jepet apartament me qira prane gjimnazit “Ismail Qemali” . Apartamenti organ

Jepet Apartament Me Qira 3+1 Ne Qender!!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
155.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet apartament me qira prane gjimnazit “ismail qemali” . apartamenti organizohet si me poshte: salon, kuzhine, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, si dhe 2 balkone. ambienti i arreduar ne menyre perfekte, me te gjitha elektroshtepiaket, ndodhet ne katin ... 11/12/2019 00:10... Lexo detajet..

225 Euro 1+1 (Concord Center - 5 Maji) - Parkim | Mobilim i Ri | Kondicioner | Veshje Kapot | Tavan me Gips Jepet me Qera 1+1 (80 m2) tek Rruga 5 Maji (Concord Center) Parkim | Mobilim Cil

1+1 (concord Center - 5 Maji) - Parkim | Mobilim I Ri | Kondicioner | Veshje Kapot | Tavan

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.93 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera 1+1 (80 m2) tek rruga 5 maji (concord center) parkim | mobilim cilesor | kondicioner | veshje kapot | shtruar me pllake cilesore | punime gipsi | kundrabufe e re | dhome gjumi e kompletuar | tualet me hidrosanitare cilesore | te gjitha ... 11/12/2019 00:05... Lexo detajet..

250 Euro Myslym Shyri  Kati i nje vile jepet me qera kati i nje vile i pershtatshem per studenta ose nje cift

Myslym Shyri Kati I Nje Vile

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qera kati i nje vile i pershtatshem per studenta ose nje cift ... 11/12/2019 00:02... Lexo detajet..

1,500 Euro

te ish kompleksi dinamo, rruga liman kaba jepet me qira apartamenti premium lux 3+1+2, me siperfaqe 170 m2 ,ne nje nder zonat dhe ndertimet me te mir... (Premium 06.05.2022)

250 Euro

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Prane Ring Centre (zogu I Zi)

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (1.03 Km nga qendra) Royal Property Albania
1+1 Dhoma | Kuzhine
50.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Jepet me qera apartament 1+1,totalisht i mobiluar dhe i organizuar ne menyre mjaft komode,sallon ndenje,1 dhome gjumi,banjo,ngrohje/ftohje apartament... (Premium 04.03.2020)

500 Euro

Super 2+1+2wc+2ballkone, tek rruga fortuzi | zone e preferuar | pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor | kondicioner | hapesire e madhe me planimet... (Premium 31.12.2019)

20,000 Leke Kerkoj shtepi me qera Kerkoj shtepi me qera ne don bosko ose ne nje zone prane . Ose dike (vajza)qe ke

Kerkoj Shtepi Me Qera

Don Bosko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
50.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Kerkoj shtepi me qera ne don bosko ose ne nje zone prane . ose dike (vajza)qe kerkon ndarje qeraje .... 11/12/2019 00:02... Lexo detajet..

9,000 Leke Kerkohet nje vajze per ndarje qeraje. Kerkohet nje vajze per ndarje qeraje te nje apartamenti 2+1 . 9000 mije leke per

Kerkohet Nje Vajze Per Ndarje Qeraje.

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
85.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Kerkohet nje vajze per ndarje qeraje te nje apartamenti 2+1 . 9000 mije leke perfshire dritat dhe ujin. ... 11/12/2019 00:02... Lexo detajet..

35,000 Leke Tiranë, jap me qira apartament 3+1 Kati 4, 90 m² 35.000 Lekë (Tek Ambasada Kineze) Jepet me qira apartament 3+1+Bllk
Çmimi: 35.000 Lekë (i pa diskutueshëm),dy

Tiranë, Jap Me Qira Apartament 3+1 Kati 4, 90 M² 35.000 Lekë (tek Ambasada Kineze)

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qira apartament 3+1+bllk Çmimi: 35.000 lekë (i pa diskutueshëm),dy muaj parapagim. tek ambasada kineze . apartamenti ndodhet në katin e 4-rt, pallat ekzistues . • apartamenti është i organizuar si më poshtë: sallon ndenje, kuzh... 11/12/2019 00:00... Lexo detajet..

500 Euro Apartament 2+1+2 te Turdiu te fusha e aviacionit Apartament 2+1+1 Tualete,Garden Residence Turdiu ,. Kompleski ka nje vendodhje s

Apartament 2+1+2 Te Turdiu Te Fusha E Aviacionit

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
104.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Apartament 2+1+1 tualete,garden residence turdiu ,. kompleski ka nje vendodhje shume te favorshme e cila ben lidhjen me disa nga rruget kryesore te tiranes. apartamenti ndodhet ne katin e 7 banim, ose kati i 8 teknik. apartamenti eshte i pa banuar me... 10/12/2019 23:36... Lexo detajet..

550 Euro Super apartament 2+1 per qira te Kodra e Diellit Apartament me qira 2+1+2, me vendodhje tek Rezidenca Kodra e Diellit, Tirane.
A

Super Apartament 2+1 Per Qira Te Kodra E Diellit

Kodra e Diellit | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
95.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartament me qira 2+1+2, me vendodhje tek rezidenca kodra e diellit, tirane. apartamenti organizohet ne 1 soxhorno sebashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi,2 tualete te dyja me dritare ku 1 tualet ndodhet ne dhomen matrimoniale me siperfaqe totale 95 m... 10/12/2019 23:36... Lexo detajet..

450 Euro Apartament 2+1 per qira te komuna e Parisit,kristal center Super apartament 2+1 per qira te komuna e Parisit,Kristal center .

Per nje vi

Apartament 2+1 Per Qira Te Komuna E Parisit,kristal Center

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Super apartament 2+1 per qira te komuna e parisit,kristal center . per nje vizite ne prone me kontaktoni!... 10/12/2019 23:35... Lexo detajet..

350 Euro Apartament 2+1 per qira te liqeni i thate  Super apartament 2+1 per qira te liqeni i thate .

Ndodhet ne katin e 3 te nje

Apartament 2+1 Per Qira Te Liqeni I Thate

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
144.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Super apartament 2+1 per qira te liqeni i thate . ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te mireadministruar. per nje vizite ne prone me kontaktoni!... 10/12/2019 23:35... Lexo detajet..

400 Euro Apartament 1+1 per qira te rruga e elbasanit Super apartament 1+1 per qira te rruga e elbasanit.
Per nje vizite ne prone me

Apartament 1+1 Per Qira Te Rruga E Elbasanit

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Super apartament 1+1 per qira te rruga e elbasanit. per nje vizite ne prone me kontaktoni!... 10/12/2019 23:35... Lexo detajet..

500 Euro Apartament 1+1 per qira te libri universitar Super apartament 1+1 per qira te libri universitar.
Ndodhet ne katin e 2 te nje

Apartament 1+1 Per Qira Te Libri Universitar

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Super apartament 1+1 per qira te libri universitar. ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri dhe te mireadministruar. per nje vizite ne prone me kontaktoni!... 10/12/2019 23:35... Lexo detajet..

550 Euro

Jepet me qera per here te pare super 2+1+2wc tek kompleksi kika 1 (komuna e parisit) perfshire garazh ne cmim ** | pallat i ri me ashensor | cdo gje e... (Premium 31.12.2019)

500 Euro

Jepet me qera apartament 2+1+2wc+ballkon (100 m2) tek sheshi willson (bllok) lokacion perfekt | ashensor | mobilim i ri | kondicioner | hapesire e bol... (Premium 31.12.2019)

350 Euro Apartament 2+1 per qira ne Don Bosko Apartament 2+1 per qira ne Don Bosko.
Per nje vizite ne prone me kontaktoni!

Apartament 2+1 Per Qira Ne Don Bosko

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
87.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartament 2+1 per qira ne don bosko. per nje vizite ne prone me kontaktoni!... 10/12/2019 23:34... Lexo detajet..

700 Euro Ne Qender Jepet Apartament 2+1 me Qira! Ne Zemer te Tiranes, jepet Apartament 2+1 me Qira! Apartamenti ndodhet ne katin

Ne Qender Jepet Apartament 2+1 Me Qira!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.70 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
86.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Ne zemer te tiranes, jepet apartament 2+1 me qira! apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati 6 katesh dhe ka nje siperfaqe prej 86 m2. apartamenti eshte i mobiluar shume mire dhe i organizuar ne nje ambjent ndenje, kuzhine me vete, 2 dhoma gjum... 10/12/2019 22:47... Lexo detajet..

400 Euro Jepet Apartament 2+1 me qera , tek blloku , kati 4 , i mobiluar 400€ JEPET APARTAMENT ME QERA
➡️ 2+1
➡️Siperfaqja: 100m²
➡️ Vendodhja

Jepet Apartament 2+1 Me Qera , Tek Blloku , Kati 4 , I Mobiluar 400€

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet apartament me qera ➡️ 2+1 ➡️siperfaqja: 100m² ➡️ vendodhja: rruga nikolla tupe , afer minibashkise nr 5 , bllok ➡️e mobiluar me te gjitha ➡️kati : 4 banim , pallat i ri me ashensor ➡️cmimi: 400 €... 10/12/2019 22:23... Lexo detajet..

400 Euro 3+1+2 me qera tek Hygea , e mobiluar kati 2  JEPET APARTAMENT ME QERA
➡️ 3+1+2tualete
➡️Siperfaqja: 100 m²
➡️

3+1+2 Me Qera Tek Hygea , E Mobiluar Kati 2

Tjeter zone | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet apartament me qera ➡️ 3+1+2tualete ➡️siperfaqja: 100 m² ➡️ vendodhja: tek hygea ➡️e mobiluar me te gjitha ➡️kati : 2 banim , pallat i ri me ashensor ➡️cmimi:400 €... 10/12/2019 22:18... Lexo detajet..

550 Euro

Prane ish ekspozites ,jepet me qera super apartament 2+1 i arreduar ne menyre bashkekohore dhe pjesa me e madhe e mobilimit eshte totalisht i ri .apar... (Premium 25.12.2019)

500 Euro

Super Apartament 2+1+2 Te Sheshi Willson, Bllok

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane ZIVARO.AL
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qira apartament modern 2+1+2 tek sheshi willson ne zonen e bllokut. apartamenti ndodhet ne katin e 4-te, me ashensor. organizohet ne sallon n... (Premium 06.01.2020)

350 Euro

2+1+2wc+ballkon (kodra E Diellit) Pallat I Ri Me Ashensor | Mobilim Cilesor | Kondicioner | Qetesi

Kodra e Diellit | Tirane (1.15 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera apartament 2+1+2wc+ballkon (kodra e diellit) zone e preferuar dhe e qete | pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor | kondicioner | hap... (Premium 31.12.2019)

450 Euro

Prane Myslym Shyrit , Apartament 3+1+2/pallat I Ri

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.79 Km nga qendra) Living In Tirana
3+1 Dhoma | Kuzhine
124.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Prane myslym shyrit , jepet me qera apartament i bollshem 3+1+2 . apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri , me cilesi te te mire nderti... (Premium 09.01.2020)

500 Euro

Tirane, Afer Bllokut - Apartament 2+1 Me Qera, 500 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.85 Km nga qendra) Albprona
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
12 Kati

Rruga zef jubani - afer sheshit wilson dhe bllokut, ne lagje te qete, japim me qera apartament - penthouse, 2+1, kati 12, pallat me ashensor, i mobil... (Premium 07.08.2020)

400 Euro Shtepi 2+1+2+ballkon me qera tek stacioni trenit , 400€ APARTAMENT ME QERA 
➡️ 2+1+2banjo+ballkon
➡️Siperfaqja: 120 m²
➡

Shtepi 2+1+2+ballkon Me Qera Tek Stacioni Trenit , 400€

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Apartament me qera ➡️ 2+1+2banjo+ballkon ➡️siperfaqja: 120 m² ➡️ vendodhja: tek stacioni i trenit , buze rruge , rruga reshit petrela ➡️totalisht e mobiluar ➡️kati : 8 banim me ashensor ➡️cmimi: 400€... 10/12/2019 22:17... Lexo detajet..

400 Euro Zyre 3+1+2 me qera tek mbikalimi kristalit , 400€ JEPET ZYRË ME QERA .
➡️ 142 m²
➡️3+1+2banjo
➡️ kati 4 me ashens

Zyre 3+1+2 Me Qera Tek Mbikalimi Kristalit , 400€

Tjeter zone | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
142.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet zyrË me qera . ➡️ 142 m² ➡️3+1+2banjo ➡️ kati 4 me ashensor ➡️ tek mbikalimi kristalit , teqe leonora , 50 m nga rruga ➡️ pallat i ri me ashensor , me vende parkimi ➡️ cmimi 400€... 10/12/2019 22:10... Lexo detajet..

1,500 Euro Vila me qera Jepet vile me qera te siri kodra, 2 kateshe, 200m2, oborri 300m2, e mobiluar ne

Vila Me Qera

Brryli | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
300.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet vile me qera te siri kodra, 2 kateshe, 200m2, oborri 300m2, e mobiluar ne menyre moderne, pishine private, sistem kondicionimi, per me shue info kontaktoni... 10/12/2019 22:06... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim