fier shtepi me qera 1 1  18161 njoftime

 Online 135 lexues | 1 njoftime ne pritje

*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite imobiliare ne lidhje me interesimin tuaj!
330 Euro id:26565 - Ultra 1+1(60 m2)  tek Kopshti Zoologjik, i Dizenjuar me Arkitekt | Mobilim dhe Cdo Gje e Re

Ultra 1+1(60 M2) Tek Kopshti Zoologjik, I Dizenjuar Me Arkitekt | Mobilim Dhe Cdo Gje E Re

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.13 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qera super apt 1 + 1 + ballkon (60 m2) tek kopshti zoologjik - gambero | i investuar | zone perfekte | dizenjuar me arkitekt | pallat i ri me survejim kamerash | mobilim cilesor dhe cdo gje e re | kond... Lexo detajet..

350 Euro id:95954 - Te Zogu I Zi Jepet Me Qera Apartament 1+1 I Mobiluar!

Te Zogu I Zi Jepet Me Qera Apartament 1+1 I Mobiluar!

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (1.40 Km nga qendra) Real Deal Properties
1+1 Dhoma | Kuzhine
68.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Te zogu i zi jepet me qera apartament 1+1 i mobiluar! apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri te pajisur me ashensor dhe organizohet ne sallon te bollshem me kend kuzhine, dhome gjumi, tualet me d... Lexo detajet..

240 Euro id:97016 - 3+1 Gjigand afer Kompleksit Deliorgji | i Mobiluar | Zone qe Ofron Parkim | Ndricim Perfekt

3+1 Gjigand Afer Kompleksit Deliorgji | I Mobiluar | Zone Qe Ofron Parkim | Ndricim Perfekt

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.22 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
135.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Me qera kati i pare i nje vile 3 + 1 (135 m2) afer kompleksit deliorgji - rr. stavri themeli | mobiluar | super hapesire | zone qe ofron parkim | pamje e paster | ndricimi natyral perfekt/gjate gjithe kohes | s... Lexo detajet..

280 Euro id:29722 - 2+1 (70 m2) tek Stacioni i Trenit ( te BKT) Afer Qendres - Pallat i Ri | 2 Ashensora | Mobilim Cilesor

2+1 (70 M2) Tek Stacioni I Trenit ( Te Bkt) Afer Qendres - Pallat I Ri | 2 Ashensora | Mobilim Ciles

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.15 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
12 Kati

Jepet me qera apt 2+1 (70 m2) tek stacioni i trenit (rr. asim vokshi) pallat i ri | 2 ashensora | mobilim cilesor | kondicioner | pamje paronamike e paster | ndricim natyral shume i mire | izolim akustik dhe t... Lexo detajet..

400 Euro Tirane, jap me qera apartament 1+1+A+BLK Kati 7, 72 m² 400 Euro (Rruga e Kavajes, Ish PARKU)  Buze rruges se Kavajes tek Parku i Autobuzave, jepet me qera apartament 1 dhome

Tirane, Jap Me Qera Apartament 1+1+a+blk Kati 7, 72 M² 400 Euro (rruga E Kavajes, Ish Par

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
72.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

15.02.2019 (19:17): Buze rruges se kavajes tek parku i autobuzave, jepet me qera apartament 1 dhome + soxhorno. siperfaqe 72 m2, kati 7 i banimit. pallat i ri, i kompletuar me cdo gje te re me punime shume cilesore. cm... Lexo detajet..

17,000 Leke Jepet hyrje me qera Jepet hyrje me qera 2+1 e mobiluar me te gjitha kushtet pallat kati 3 vetem tele

Jepet Hyrje Me Qera

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.35 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

15.02.2019 (19:15): Jepet hyrje me qera 2+1 e mobiluar me te gjitha kushtet pallat kati 3 vetem telefonata serioze... Lexo detajet..

15,000 Leke Jepet me qera 1+1 Jepet me qera dhom guzhin banj tek zogu i zi mbrapa pallatit Asllan Rusi nr i te

Jepet Me Qera 1+1

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (1.40 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
30.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

15.02.2019 (19:14): Jepet me qera dhom guzhin banj tek zogu i zi mbrapa pallatit asllan rusi nr i tel 0697832133... Lexo detajet..

30,000 Leke Shtepi me Qera Hyrje e re , kati i dyte , e mobiluar me te gjitha kushtet . Ka 3 dhoma , 1 banj

Shtepi Me Qera

Tjeter zone | Tirane (1.83 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

15.02.2019 (19:07): Hyrje e re , kati i dyte , e mobiluar me te gjitha kushtet . ka 3 dhoma , 1 banjo dhe 2 ballkone . cmimi i diskutueshem... Lexo detajet..

25,000 Leke Apartament 2+1 me qera Astir Jepet me qera apartament 2+1 i pamobiluar tek pallati Vila L ne Astir.

Apartament 2+1 Me Qera Astir

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.93 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

15.02.2019 (19:07): Jepet me qera apartament 2+1 i pamobiluar tek pallati vila l ne astir. ... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

25,000 Leke

21,000 Leke Kerkojme 1 vajze per ndarje qeraje. Kerkojme nje vajze per ndarje qeraje(7000 leke te reja secila). Shtepia ndodhet

Kerkojme 1 Vajze Per Ndarje Qeraje.

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.57 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
50.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

15.02.2019 (19:07): Kerkojme nje vajze per ndarje qeraje(7000 leke te reja secila). shtepia ndodhet perballe kompleksit "grand" rruga mihal grameno. ka kushte te mira.... Lexo detajet..

600 Euro Vila po ndertohet  Jepet me qera vila esht ne punime e siper gjithashtu zotron dhe 500 metra oborr

Vila Po Ndertohet

Sauk | Tirane (2.02 Km nga qendra)
5+1 Dhoma | Kuzhine
230.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

15.02.2019 (19:07): Jepet me qera vila esht ne punime e siper gjithashtu zotron dhe 500 metra oborr... Lexo detajet..

280 Euro 1+1 me qira ne Don Bosko Jepet me qira apartament 1+1 ne rrugen Don Bosko me siperfaqe 66m2. Ndodhet ne k

1+1 Me Qira Ne Don Bosko

Don Bosko | Tirane (1.72 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
66.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

15.02.2019 (19:07): Jepet me qira apartament 1+1 ne rrugen don bosko me siperfaqe 66m2. ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri me ashensor dhe orientohet nga jug-perendimi. organizohet nga nje ambient ndenjeje dhe gatimi,... Lexo detajet..

200 Euro jepet me qira 1+1 tek Myslym Shyri Jepet me qira apartament 1+1 ne rrugen ''Mujo Ulqinaku'', mb

Jepet Me Qira 1+1 Tek Myslym Shyri

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
50.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

15.02.2019 (19:07): Jepet me qira apartament 1+1 ne rrugen ''mujo ulqinaku'', mbas karburant alpet ne zonen e myslym shyrit, me siperfaqe te brendshme 52m2. apartamenti organizohet nga nje sallon + kuzhine, nje dhome gjumi dhe nje... Lexo detajet..

320 Euro Jepet apartament 1+1 me qera tek Zogu i Zi

Jepet Apartament 1+1 Me Qera Tek Zogu I Zi

Don Bosko | Tirane (1.15 Km nga qendra) Royal Property Albania
1+1 Dhoma | Kuzhine
73.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet super apartament 1+1 me qera tek zogu i zi apartament teresisht i mobiluar tek zogu i zi apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te mira te tiranes ku ofron 1 ser facilitesh. me mobilim mjaft te mi... Lexo detajet..

600 Euro Ultra Modern 2+1 (90 m2) me Pamje nga Liqeni - Dizenjuar me Arkitekt

Ultra Modern 2+1 (90 M2) Me Pamje Nga Liqeni - Dizenjuar Me

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.70 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Super apartament me qera 2 + 1 (90 m2) tek liqeni i thate - rr. hamdi sina, ne pallat te ri | ashensor me cip | apartament i dizenjuar me arkitekt | super mobilim i investuar 15,000 euro | dyshemeja me parket t... Lexo detajet..

400 Euro Jepet me Qira Apartament 2+1 i Mobiluar Ne zonen e Myslym Shyrit, jepet me qira apartament 2+1 i mobiluar. Apartamenti n

Jepet Me Qira Apartament 2+1 I Mobiluar

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.94 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

15.02.2019 (17:58): Ne zonen e myslym shyrit, jepet me qira apartament 2+1 i mobiluar. apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati 5 katesh ekzistues. organizimi i apartamentit eshte si me poshte: sallon ndenje sebashku me amb... Lexo detajet..

1,000 Euro Rruga Elbasani,Super Apartament me Qira Prane Ambasades Amerikane ,jepet me qira kati i 2 i nje vile te mirembajtur ,me

Rruga Elbasani,super Apartament Me Qira

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (1.25 Km nga qendra)
4+1 Dhoma | Kuzhine
214.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

15.02.2019 (17:56): Prane ambasades amerikane ,jepet me qira kati i 2 i nje vile te mirembajtur ,me kushte sigurie dhe e banuar gjithmone nga diplomate te huaj .apartamenti ka nje siperfaqje prej 213 m2 dhe eshte i organizuar ne 2... Lexo detajet..

330 Euro Jepet Apartament 2+1 me Qira te Zogu i Zi! Tek Zogu i Zi jepet Apartament 2+1 me Qira. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te

Jepet Apartament 2+1 Me Qira Te Zogu I Zi!

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (1.40 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

15.02.2019 (17:56): Tek zogu i zi jepet apartament 2+1 me qira. apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati ekzistues dhe ka nje siperfaqe rreth 100 m2. eshte i organizuar ne 1 ambjent te bollshem ndenje, me dalje ne ballkon i... Lexo detajet..

350 Euro Ne 21 Dhjetor Jepet Me Qira Super Apatament 2+1 Me Planimetri Perfekte !! Ne 21 Dhjetor jepet me qira super apartament 2+1 ne katin e 3 te nje pallati te

Ne 21 Dhjetor Jepet Me Qira Super Apatament 2+1 Me Planimetri Perfekte !!

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.09 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
82.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

15.02.2019 (17:55): Ne 21 dhjetor jepet me qira super apartament 2+1 ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor. apartamenti eshte i organizuar ne 1 dhome ndenje te kompletuar e me ballkon, 1 dhome gjumi matrimoniale, 1 dhome g... Lexo detajet..

500 Euro Tek Petro Nini Jepet me Qira Apartament 3+1 Tek Petro Nini, ne Rrugen Ymer Kurti , jepet me qira apartament 3+1, ne katin e

Tek Petro Nini Jepet Me Qira Apartament 3+1

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.13 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

15.02.2019 (17:55): Tek petro nini, ne rrugen ymer kurti , jepet me qira apartament 3+1, ne katin e 5-te nje pallati te ri. apartamenti eshte i organizuar si me poshte : salloni i ndenjes se bashku me ambjentin e gatimit me dalje ... Lexo detajet..

500 Euro Bllok, Jepet me Qira Super Apartament 1+1 me Arredim Lluksoz ! Rruga Andon Zako Cajupi pranë shkollës Edith Durham në Bllok, Jepet me Qira A

Bllok, Jepet Me Qira Super Apartament 1+1 Me Arredim Lluksoz !

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.86 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

15.02.2019 (17:54): ... Lexo detajet..

250 Euro Kompleksi Kontakt, Apartament me Qira 1+1. Apartament per qira te inxhinieria . Apartamenti eshte pjese e kompleksit Kontak

Kompleksi Kontakt, Apartament Me Qira 1+1.

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.78 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

15.02.2019 (17:54): Apartament per qira te inxhinieria . apartamenti eshte pjese e kompleksit kontakt ne nje nga zonat me te mira e me te kerkuara te momentit . ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati 11-te katesh dhe eshte i pajis... Lexo detajet..

400 Euro Bulevardi Zogu i Pare, Jepet Super Apartament 2+1 me Qira! Vetem 2 minuta nga Qendra e Tiranes, ne Bulevardin Zogu i Pare, jepet me Qira Su

Bulevardi Zogu I Pare, Jepet Super Apartament 2+1 Me Qira!

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (0.70 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
77.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

15.02.2019 (17:53): Vetem 2 minuta nga qendra e tiranes, ne bulevardin zogu i pare, jepet me qira super apartament 2+1. apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati ekzistues, dhe ka nje siperfaqe prej 77 m2. eshte i organizuar... Lexo detajet..

30,000 Leke Jepet apartament 2+1 me qera tek shkolla FENIX JEPET ME QERA 2+1  APARTAMENT TEK KOMUNA E PARISIT PRAN SHKOLLES FENIKS, E CILA

Jepet Apartament 2+1 Me Qera Tek Shkolla Fenix

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

15.02.2019 (17:44): Jepet me qera 2+1 apartament tek komuna e parisit pran shkolles feniks, e cila mund te perdoret per banim ose mund te perdoret dhe per bisnes pasi eshte ne katin e pare te pallatit buze rruge me nje siperfaqe ... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

30,000 Leke

290 Euro 1 + 1 (86 m2) Komuna e Parisit | Mobiluar | Pallat i Ri me Ashensor | Super Ndricim Natyral

1 + 1 (86 M2) Komuna E Parisit | Mobiluar | Pallat I Ri Me Ashensor | Super Ndricim Natyra

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.58 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
86.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Me qera apt 1 + 1 (86 m2) tek komuna e parisit - rr. ibrahim kodra | mobiluar | pallat i ri me ashensor | super apt i ndricuar | kondicioner | pamje p[aronamike e paster | shtruar me pllake cilesore | izolim ak... Lexo detajet..

350 Euro 2+1 Modern (125 m2) tek Liqeni i Thate - me Super Pamje | Mobilim Ultra dhe i Investuar

2+1 Modern (125 M2) Tek Liqeni I Thate - Me Super Pamje | Mobilim Ultra Dhe I Investuar

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
125.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Me qera apt 2 + 1 (125 m2) tek liqeni i thate | dizenjuar me arkitekt | super pamje dhe ndricim | pallat i ri | ashensor | mobilim modern dhe cilesor | zona ofron parkim | kondicioneri dhe te gjitha pajisjet e ... Lexo detajet..

400 Euro 2+1 me PARKET (Vasil Shanto) * PARKIM * 2 WC* 2 Ballkone Sapo i Mobiluar  Jepet me Qera 2 + 1 (120 m2)  Afer Vasil Shanto - KESH- te Vilat  - Zone shume e

2+1 Me Parket (vasil Shanto) * Parkim * 2 Wc* 2 Ballkone Sapo I Mobiluar

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (1.92 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

15.02.2019 (17:43): Jepet me qera 2 + 1 (120 m2) afer vasil shanto - kesh- te vilat - zone shume e preferuar | i sapo mobiluar | shtruar me parket cilesor | 1 vend parkimi garant | veshje kapot | kondicioner ne cdo dhome | ndric... Lexo detajet..

30,000 Leke OKAZION! JEPET SUPER APARTAMENT ME QERA 2+1+2 TEK ASTIRI Sapo doli me qera apartament 2+1+2 me nje siperfaqje totale 100m2 ne zonen e Ast

Okazion! Jepet Super Apartament Me Qera 2+1+2 Tek Astiri

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.04 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

15.02.2019 (17:42): Sapo doli me qera apartament 2+1+2 me nje siperfaqje totale 100m2 ne zonen e astirit afer bar artistit. organizohet nga salloni, ambieni i gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkoni. apartamenti eshte ne nj... Lexo detajet..

500 Euro Prane Juridikut, Jepet me Qira Apartament 3+1! Ne Bllok, Jepet me Qira super Apartament i mobiluar me siperfaqe 140 m2. Apartam

Prane Juridikut, Jepet Me Qira Apartament 3+1!

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.86 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
140.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

15.02.2019 (17:42): Ne bllok, jepet me qira super apartament i mobiluar me siperfaqe 140 m2. apartamenti eshte i organizuar ne sallon te madh + kuzhine , tre dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone. avantazh perben vendodhja e tij... Lexo detajet..

400 Euro Jepet Apartament 3+1 me Qira prane Vasil Shantos, per zyra ose banim! Tek Bulevardi Bajram Curri, jepet Apartament 3+1 me Qira. Apartamenti ka nje sip

Jepet Apartament 3+1 Me Qira Prane Vasil Shantos, Per Zyra Ose Banim!

Vasil Shanto | Tirane (1.28 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
123.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

15.02.2019 (17:42): Tek bulevardi bajram curri, jepet apartament 3+1 me qira. apartamenti ka nje siperfaqe prej 123 m2, dhe ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor. eshte i organizuar ne nje ambjent shume te bollshem... Lexo detajet..

300 Euro 1+1 Cilesor (70 m2) ne Myslym Shyr | Parket HD TV  | Kondicioner

1+1 Cilesor (70 M2) Ne Myslym Shyr | Parket Hd Tv | Kondicioner

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Me qera apt 1 + 1 (70 m2) ne myslym shyr - bar sanremo | mobilim me porosi nga greqia | zone qe ofron parkim | 2 kondicioner | shtruar me pllake cilesore | pajisjet elektroshtepiake te kompletuara | ndricim nat... Lexo detajet..

370 Euro Apartament 2+1 tek Liqeni i Thate Apartamenti ndodhet ne nje zone shume te preferuar per ajrin e paster dhe qetesi

Apartament 2+1 Tek Liqeni I Thate

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.45 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
136.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

15.02.2019 (17:42): Apartamenti ndodhet ne nje zone shume te preferuar per ajrin e paster dhe qetesine aq shume te munguar ne qytetin e tiranes. pallati ne te cilin ndodhet apartamenti eshte ndertim me rifinitura teper cilesore. a... Lexo detajet..

350 Euro 2+1 ne Ali Dem Jepet apartament me qira ne Rr.Ali Demi. Apartamenti organizohet ne 1 sallon ndj

2+1 Ne Ali Dem

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.34 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

15.02.2019 (17:42): Jepet apartament me qira ne rr.ali demi. apartamenti organizohet ne 1 sallon ndjenje dhe gatimi te perbashket,2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon. ndodhet ne nje pallat te ri te mire administruar me sisitem ... Lexo detajet..

400 Euro Apartament 2+1 për qera Stadiumi Dinamo Apartamenti ndodhet në zonën e Stadiumit Dinamo . Informacion mbi apartamentin

Apartament 2+1 Për Qera Stadiumi Dinamo

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.17 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
144.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

15.02.2019 (17:23): Apartamenti ndodhet në zonën e stadiumit dinamo . informacion mbi apartamentin: • ndërtim i ri • kati i 5 banim • sipërfaqa e apartamentit : 144 m2 • organizimi: • salloni ndenjes • 2 dhoma gjum... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim