gargarsoniere me qera e pa mobiluar 

 Online 29 lexues | 13 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
 • Opsione
 • Online 29 lexues | 13 njoftime ne pritje
350 Euro

Apartament 2+1 tek rruga siri kodra - selvia | pallat i ri me ashensor | mobilim dhe cdo gje e re | kondicioner q1504 te dhenat e ndarjes: -... (Premium 09.02.2020)

395 Euro

Super Apartament 2+1+verande (185 M2) Tek Eleonora/kodra E Diellit, Me Pamje Fantastike

Kodra e Diellit | Tirane (0.93 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
185.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

•super apartament 2+1+ballkon+verande (185 m2) tek eleonora/kodra e diellit (rruga rrapo hekali) me pamje fantastike (kati 6 me ashensor) pallat i r... (Premium 31.12.2019)

300 Euro

2+1+2ballkone ne katin e dyte te nje vile (sofra e ariut - ekonomiku) parkim garant | cdo gje e re | mobilim super cilesor | kondicioner | qetesi abso... (Premium 31.12.2019)

600 Euro

- apartament 2+1 me 2 tualete ne rrugen "dervish hima" tek stadiumi qemal stafa. zona ne te cilen ndodhet ka facilitete te shumta dhe e aksesueshme ne... (Premium 23.04.2020)

20,000 Leke
1+1 me qera fresku Tek fresku prane stacionit te fundit te porcelanit jepet me qera apartament 1 pl

1+1 Me Qera Fresku

Fresku/Linze | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Tek fresku prane stacionit te fundit te porcelanit jepet me qera apartament 1 plus 1 totalisht i mobiluar modern kati 2 uji dhe drita 24 ore mundesi parkimi falas para pallatit... 20/11/2019 05:46... Lexo detajet..

20,000 Leke
Jepet me qera kati I 2 e mobiluar Jepet me qear kati I 2 
1+1 banjo dhe verant e madhe 
E mobiluar per me shum

Jepet Me Qera Kati I 2 E Mobiluar

Don Bosko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
50.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qear kati i 2 1+1 banjo dhe verant e madhe e mobiluar per me shum informacion kontaktoni ne numrin e celularit ... 20/11/2019 05:45... Lexo detajet..

25,000 Leke
Apartament 1+1 me qera tek Brryli Jepet me qera Apartament 1+1 ne nje pallat te ri me ashensor, ne rruge kryesore.

Apartament 1+1 Me Qera Tek Brryli

Brryli | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Jepet me qera apartament 1+1 ne nje pallat te ri me ashensor, ne rruge kryesore. jepet bosh, vetem me guzhine.... 20/11/2019 05:42... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

25,000 Leke

500 Euro 2+1+2 me qera prane St. Dinamo Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje ndertimi te ri, me punime cilesore dhe t

2+1+2 Me Qera Prane St. Dinamo

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
97.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje ndertimi te ri, me punime cilesore dhe te mireadministruar. organizohet ne nje korridor i cili ben ndarjen ne sallonin e ndenjes me kuzhinen e gatimit dhe kendin e ngrenies me dalje ne ballkon, ne dhomen matrim... 20/11/2019 03:24... Lexo detajet..

550 Euro Apartament 1+1+ post parkimi , 550 euro, Rruga e Kavajes Jepet me qera apartament 1+1 tek Rruga e Kavajes prane Qendres. Apartamenti ndo

Apartament 1+1+ Post Parkimi , 550 Euro, Rruga E Kavajes

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
67.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Jepet me qera apartament 1+1 tek rruga e kavajes prane qendres. apartamenti ndodhet ne katin e 7 banim te nje pallati i ri dhe te mireadministruar. apartamenti ka siperfaqe totale prej 67 m2 dhe eshte i organizuar ne: • sallon ndenje • ambjent... 20/11/2019 03:18... Lexo detajet..

350 Euro Tek Kopshti Zoologjik, 2+1 i Ri me Mobilim Modern | Kondicioner dhe Cdo Pajisje Cilesore (Qetesi Absolute) Jepet me Qera Apartament 2+1+Ballkon (75 m2) tek Kopshti Zoologjik * Pallat i Ri

Tek Kopshti Zoologjik, 2+1 I Ri Me Mobilim Modern | Kondicioner Dhe Cdo Pajisje Cilesore (

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.17 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qera apartament 2+1+ballkon (75 m2) tek kopshti zoologjik * pallat i ri | mobilim modern | kondicioner | cdo pajisje elektroshtepiake e re | termoizolim | hidroizolim | muret e sapo lyera | ndricim perfekt | instalimet te gjitha funksionale ... 20/11/2019 03:15... Lexo detajet..

250 Euro Tek Myslym Shyri Apartament me Qera 2+1 🔥Ulet Cmimi🔥
Apartament 2+1 me qera tek Myslym Shyri ,
Me super OKAZION

Tek Myslym Shyri Apartament Me Qera 2+1

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
124.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

🔥ulet cmimi🔥 apartament 2+1 me qera tek myslym shyri , me super okazion per pagese vjetore cmimi 250 euro apartamenti organizohet ne 2 dhoma gjumi,sallon te madh,1 ballkon dhe 1 tualet.jepet i mobiluar me te gjitha kushtet ne menyre moderne.... 20/11/2019 03:12... Lexo detajet..

395 Euro Super Apartament 2+1+Verande (185 m2) tek Eleonora/Kodra e Diellit, me Pamje Fantastike •SUPER APARTAMENT 2+1+BALLKON+VERANDE (185 M2) TEK ELEONORA/KODRA E DIELLIT (R

Super Apartament 2+1+verande (185 M2) Tek Eleonora/kodra E Diellit, Me Pamje Fantastike

Kodra e Diellit | Tirane (0.93 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
185.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

•super apartament 2+1+ballkon+verande (185 m2) tek eleonora/kodra e diellit (rruga rrapo hekali) me pamje fantastike (kati 6 me ashensor) pallat i ri | mobilim cilesor | parket tek dhomat e gjumit | kondicioner | pajisjet elektroshtepiake te markav... 20/11/2019 03:12... Lexo detajet..

400 Euro Apartament me qira 2+1 perball Eleonores. Jepet Apartament me qira 2+1 perball Eleonores, Kodra e Diellit.
Apartamenti ka

Apartament Me Qira 2+1 Perball Eleonores.

Kodra e Diellit | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
175.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet apartament me qira 2+1 perball eleonores, kodra e diellit. apartamenti ka nje siperfaqe 175 m2, eshte i organizuar me 1 kuzhine,2 dhoma gjumi dhe 1 banjo, eshte i mobiluar me oredi bashkekohore. ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri dhe ... 20/11/2019 00:57... Lexo detajet..

400 Euro

Jepet Me Qera Super Apartament 2+1+2 Ne Don Bosko(perballe Vizion Plus)

Don Bosko | Tirane (1.03 Km nga qendra) Royal Property Albania
2+1 Dhoma | Kuzhine
136.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Ne nje nga zonat me te mira te atiranes,ne nje kompleks pallates,prane te gjitha llojeve te sherbimeve dhe faciliteteve jepet me qera apartament 2+1... (Premium 04.03.2020)

350 Euro

Jepet me qera apartament 2+1+ballkon (75 m2) tek kopshti zoologjik * pallat i ri | mobilim modern | kondicioner | cdo pajisje elektroshtepiake e re | ... (Premium 31.12.2019)

330 Euro

Qender Jepet Me Qira Apartament 2+1, Okazion

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.40 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
86.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

ne qender te tiranes jepet me qira apartament 2+1, apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri 8-katesh me ashensor dhe te mireadministr... (Premium 06.05.2022)

370 Euro Jepet 2+1 me qera te Globe!! Jepet apartamenti me qera te Parku !!! Apartamenti eshte 2+1 dhe me 2 tualete. N

Jepet 2+1 Me Qera Te Globe!!

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
95.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet apartamenti me qera te parku !!! apartamenti eshte 2+1 dhe me 2 tualete. ndodhet ne katin e katert te nje pallati te mireadministruar dhe me ashensor. eshte totalisht i mobiluar, te gjitha te reja. ndodhet ne nje zone mjaft te mire dhe mjaft te... 20/11/2019 00:28... Lexo detajet..

450 Euro Jepet 3+1 me Qira tek Rruga Kavajes perfshire post parkimi 450 Euro 🏡 Apartament 3+1 Per qira perfshire post parkimi 📍 Vendondodhja-Rruga Kava

Jepet 3+1 Me Qira Tek Rruga Kavajes Perfshire Post Parkimi 450 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
130.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

🏡 apartament 3+1 per qira perfshire post parkimi 📍 vendondodhja-rruga kavajes 📐siperfqja 120 m2 💵 cmimi 450 euro, jepet apartament 2+1 me ne nje pallat te ri me ashensor, shkalle me drit, administrim 24h . apartamenti organizohet ne sal... 20/11/2019 00:28... Lexo detajet..

530 Euro Jepet me qira tek tregu cam! 🏡 Apartament 2+1+2 me qera.
📍 Tregu Cam
📐 100m2
💵 530 euro
Tek T

Jepet Me Qira Tek Tregu Cam!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

🏡 apartament 2+1+2 me qera. 📍 tregu cam 📐 100m2 💵 530 euro tek tregu cam tek pallati i 2018 ne katin e 4 jepet apartament me qera 2+1+2 me siperfaqje 100 m2 530 euro. apartamenti organizohet ne sallon, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe bal... 20/11/2019 00:27... Lexo detajet..

270 Euro Jepet Garsoniere me qira ne qendër 250 euro Jepet Garsoniere me qira ne Qender , 40 M2, 3 ambjente, kati 2, totali i kateve

Jepet Garsoniere Me Qira Ne Qendër 250 Euro

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
40.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet garsoniere me qira ne qender , 40 m2, 3 ambjente, kati 2, totali i kateve 7, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon, 1 dhome gjumi, , i mobiluar, gjendja: shume e mire... 20/11/2019 00:27... Lexo detajet..

450 Euro Apartament 3+1+2 me Qira + Free Parking Jepet me qira apartament 3+1+2 120m2 në rrugën "Islam Alla". Apartam

Apartament 3+1+2 Me Qira + Free Parking

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qira apartament 3+1+2 120m2 në rrugën "islam alla". apartamenti pozicionohet në katin e parë teknik të një vile të re 4 katëshe dhe organizohet nga 3 dhoma gjumi, 1kuzhinë me sallon të veçuar, 2 tualete dhe 2 ballkone. rezidenca b... 20/11/2019 00:15... Lexo detajet..

350 Euro 2+1+Ballkon, Modern (Selvia - QENDER) Pallat i Ri me Ashensor | Mobilim dhe Cdo Pajisje e Re | Kondicioner | Pamje Panoramike Apartament 2+1 tek Rruga Siri Kodra - Selvia | Pallat i Ri me Ashensor | Mobilim

2+1+ballkon, Modern (selvia - Qender) Pallat I Ri Me Ashensor | Mobilim Dhe Cdo Pajisje E

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.18 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
89.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Apartament 2+1 tek rruga siri kodra - selvia | pallat i ri me ashensor | mobilim dhe cdo gje e re | kondicioner q1504 te dhenat e ndarjes: -1 soxhorno -1 kuzhine -2 dhome gjumi -1 tualet -1 korridor - 2 ballkon - sip totale: 89 ... 19/11/2019 23:59... Lexo detajet..

30,000 Leke Ne Unaze,te Brryli Prane Bar Oslo.
Jepet apartment bashkohor 3+1.
Vetem me k bufe.
Zone shume e

Ne Unaze,te Brryli

Brryli | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
115.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Prane bar oslo. jepet apartment bashkohor 3+1. vetem me k bufe. zone shume e preferuar. shume prane st te autobusit... 19/11/2019 22:55... Lexo detajet..

330 Euro Qender Jepet Me Qira Apartament 2+1, Okazion  Ne Qender Te Tiranes Jepet Me Qira Apartament 2+1, Apartamenti ndodhet ne katin

Qender Jepet Me Qira Apartament 2+1, Okazion

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.40 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
86.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

ne qender te tiranes jepet me qira apartament 2+1, apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri 8-katesh me ashensor dhe te mireadministruar. apartamenti eshte i organizuar nga salloni i ndenjes me dalje ne ballkon, 2 dhoma gjumi njera p... 19/11/2019 21:42... Lexo detajet..

400 Euro Qender ,apartament 2+1+2 me qera Ne Qender te Tiranes , jepet me qera super apartament 2+1+2 ne katin e 2 te nje

Qender ,apartament 2+1+2 Me Qera

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
95.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Ne qender te tiranes , jepet me qera super apartament 2+1+2 ne katin e 2 te nje pallati te ri . apartamenti eshte totalisht i mobiluar , me nje siperfaqje prej 95 m2 , me dhoma te bollshme . ndodhet ne nje nga zonat me te mira me akses direkt me shes... 19/11/2019 21:21... Lexo detajet..

400 Euro

Super 2+1 (qender - plazza) ne pallat te ri me ashensor | mobilim cilesor | parket | kondicioner | hapesire e madhe me ndricim | kuzhine e re | tualet... (Premium 31.12.2019)

300 Euro

Me qera super apt 1 + 1 (83 m2) ne 21 dhjetor (prane kompleksit kontakt) pjese e nje pallati te ri me ashensor dhe sistem kapot | mobilim i ri dhe cil... (Premium 31.12.2019)

300 Euro

Jepet me qira apartament 1+1 prane rrethrrotullimit te komunes se parisit. apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ashensor. organ... (Premium 27.12.2019)

400 Euro Jepet me qera super apartament 2+1+2 ne Don Bosko(perballe Vizion Plus) Ne nje nga zonat me te mira te aTiranes,ne nje kompleks pallates,prane te gjitha

Jepet Me Qera Super Apartament 2+1+2 Ne Don Bosko(perballe Vizion Plus)

Don Bosko | Tirane (1.03 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
136.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Ne nje nga zonat me te mira te atiranes,ne nje kompleks pallates,prane te gjitha llojeve te sherbimeve dhe faciliteteve jepet me qera apartament 2+1+2,i mobiluar me mjaft shije dhe ne menyre cilesore ,eshte i orgaizuar ne menyre mjaft komode ,sallo... 19/11/2019 21:20... Lexo detajet..

350 Euro Kopeshti Zoologjik, super apartament 2+1 me qera Tek Kopeshti Zoologjik , jepet me qera super apartament 2+1 i kompletuar . Apart

Kopeshti Zoologjik, Super Apartament 2+1 Me Qera

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
84.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Tek kopeshti zoologjik , jepet me qera super apartament 2+1 i kompletuar . apartamenti ka mobilim bashkekohore , i organizuar ne sallon+kuzhine , 2 dhoma gjumi , tualet , ballkon dhe koridor . ndodhet ne nje pallat te ri , ne nje zone teper te qete d... 19/11/2019 21:20... Lexo detajet..

80,000 Leke Ndajm qera Kerkojme nje vajze per ndarje qeraje. Shtepia ndodhet tek kryqezimi Vasil Shanto

Ndajm Qera

Vasil Shanto | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Kerkojme nje vajze per ndarje qeraje. shtepia ndodhet tek kryqezimi vasil shantos, ne rruge kryesore. ... 19/11/2019 21:16... Lexo detajet..

30,000 Leke Shtepi me qera Jepet Shtepi me qera 1+1 e kompletuar me kushte bashkohore shtepia ndodhet afer

Shtepi Me Qera

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
50.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet shtepi me qera 1+1 e kompletuar me kushte bashkohore shtepia ndodhet afer drejtoris se higjenes rr. elbasanit... 19/11/2019 21:16... Lexo detajet..

400 Euro

Ne qender te tiranes , jepet me qera super apartament 2+1+2 ne katin e 2 te nje pallati te ri . apartamenti eshte totalisht i mobiluar , me nje siperf... (Premium 29.11.2019)

400 Euro

Perball Vizion + , Jepet Me Qera Apartament 2+1+2

Don Bosko | Tirane Living In Tirana
2+1 Dhoma | Kuzhine
136.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Ne don bosko , perball vizion + , jepet me qera super apartament 2+1+2 me nje siperfaqje te bollshme . apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati... (Premium 11.12.2019)

500 Euro

Tirane, Afer Bllokut - Apartament 2+1 Me Qera, 500 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.85 Km nga qendra) Albprona
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
12 Kati

Rruga zef jubani - afer sheshit wilson dhe bllokut, ne lagje te qete, japim me qera apartament - penthouse, 2+1, kati 12, pallat me ashensor, i mobil... (Premium 07.08.2020)

450 Euro

Jepet me qira apartament 3+1+2 tek komuna e parisit. apartamenti ka siperfaqe prej 136m2 dhe organizohet ne sallon ndenje, kuzhine, 3 dhoma gjumi, 2 t... (Premium 16.12.2019)

300 Euro

3+1+2ballkon, gjigand (140 m2) rruga elbasanit ( perballe ekonomikut - parkim i sigurte | mobilim cilesor | shtruar me parket | kondicioner | ndricim... (Premium 31.12.2019)

1,000 Euro JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TE NOBIS! Apartamenti eshte 2+1+1 tualet, eshte bosh i pa mobiluar, mund te perdoret per b

Jepet Me Qira Apartament 2+1 Te Nobis!

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Apartamenti eshte 2+1+1 tualet, eshte bosh i pa mobiluar, mund te perdoret per banim ose per zyra. ne cmim jane te perfshira dhe taksat(15%)... 19/11/2019 21:16... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

1,000 Euro

550 Euro Jepet me qera super apartament i mobiluar 1+1 + parking :550€ Jepet me qera Apartament luksoz 1+1
Tek 21 dhjetori 
Zona ne te cilen ndodhet

Jepet Me Qera Super Apartament I Mobiluar 1+1 + Parking :550€

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
77.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet me qera apartament luksoz 1+1 tek 21 dhjetori zona ne te cilen ndodhet ka facalitete te shumta.pallat i ri i pa banuar me par mobilim i ri,ambient i shtruar me parket,kondicioner,elektroshtepiake te markave me te mira,me termoizolim dhe do v... 19/11/2019 21:16... Lexo detajet..

350 Euro APARTAMENT 3+1 ME QIRA TE LIQENI I THATE Apartament 3+1+2 me sip 116 m2 te Liqeni i Thate, pallatet e Dulakut.
Kati 3, m

Apartament 3+1 Me Qira Te Liqeni I Thate

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
132.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartament 3+1+2 me sip 116 m2 te liqeni i thate, pallatet e dulakut. kati 3, me pamje nga liqeni, orientim jug-perendim, me ashensor. pjeserisht i mobiluar, mund te mobilohet teresisht sipas kerkeses se qiramarresit.... 19/11/2019 21:16... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim