garsoniere me qera 100 mij lek

 Online 142 lexues | 14 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
370 Euro

370 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.64 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
60 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Apartament sinonim i nje vepre arti, i pabanuar me pare: tek mondiali ne 21 dhjetor - 1+1+ballkon shume i kendshem - i mobiluar dhe dizenjuar me nje shije delikate per estetiken dhe kombinimin e ngjyrave | kondicioner dhe cdo pajisje e re | dhome gju... 08/08/2020 16:14... Lexo detajet..

300 Euro
2+1
Dhoma|Sallon
75 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Tek pallati me shigjeta - perballe hilton hotel - apartament 2+1 ne pallat te ri | mobilim cilesor | kondicioner planimetri e rregullt | dritare dopio xham | izolim akustik | dhomat e gjumit te kompletuara | tualet me hidrosanitare cilesore q226... 07/08/2020 22:39... Lexo detajet..

400 Euro

400 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1
Dhoma|Sallon
125 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

tek ish-parku jepet me qira super apartament 2+1+2 tualete. apartamenti ndodhet ne katin e 3-te teknik dhe te 2-te te banimit te nje pallati 8-katesh. organizohet ne sallonin e ndenjes se bashku me kendin e kuzhines me dalje ne ballkon, 2 dhoma gjum... 07/08/2020 12:37... Lexo detajet..

300 Euro

300 Euro

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (1.29 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
80 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

2+1+ballkon i gjithi i rikonstruktuar (pazari i ri - optika roma) zone perfekte | mobilim shume cilesor - shtruar me parket laminat | kondicioner dhe cdo pajisje elektroshtepiake funksionale | dritare dopio xham | tavane me gips | dhomat e gjumit te ... 07/08/2020 13:28... Lexo detajet..

17,000 Leke
Fresku,të Bamiri Jepet garsoniere e përshtatshme për çifte
Ambient shumë i këndshme
Parkim

17,000 Leke

Fresku/Linze | Tirane (3.53 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
45 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Jepet garsoniere e përshtatshme për çifte ambient shumë i këndshme parkim i siguruar... 08/08/2020 23:22... Lexo detajet..

30,000 Leke
Fresku,të Loendi Ngjitur me Freskun
Jepet apartament modern
Arredim i ri
Pamje fantastike
Kom

30,000 Leke

Fresku/Linze | Tirane (3.53 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
100 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Ngjitur me freskun jepet apartament modern arredim i ri pamje fantastike kompleks shumë i bukur... 08/08/2020 23:22... Lexo detajet..

200 Euro
Jepet me qera Jepet me qera hyrje 60 m katror ne qender te Durrsit, afer Blu Stari.

200 Euro

Qender | Durres (0.47 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
60 m2
Siperfaqa
Pjeserisht
Mobilimi
2
Kati

Jepet me qera hyrje 60 m katror ne qender te durrsit, afer blu stari.... 08/08/2020 23:06... Lexo detajet..

25,000 Leke Jepet shtepia 95m me qera zona astir rruga mikel marruli Jepet shtepia 95m me qera zona astir rruga mikel marruli

25,000 Leke

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.19 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
95 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Jepet shtepia 95m me qera zona astir rruga mikel marruli ... 08/08/2020 23:05... Lexo detajet..

325 Euro Jepet me qira 2+1 rr. Myslym Shyri Jepet apartament me qira 2+1 ne rrugen M. Shyri, mbrapa karburant Kastrati, pran

325 Euro

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
60 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Jepet apartament me qira 2+1 ne rrugen m. shyri, mbrapa karburant kastrati, prane shkolles faik konica. pallat i vjeter. me siperfaqe 60 m2, kati i (5). organizohet: •guzhina e mobiluar dhe e ndare •2 dhoma gjumi •1 tualet ofroh... 08/08/2020 23:05... Lexo detajet..

360 Euro Jepet me qira apartament 2+1 rr. Fortuzi Jepet apartament me qira 2+1+1+2, perballe me shkollen Jeronim De Rada. Pallat i

360 Euro

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.69 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
100 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Jepet apartament me qira 2+1+1+2, perballe me shkollen jeronim de rada. pallat i vjeter. me siperfaqe 100 m2, kati i (5). organizohet: •sallon •guzhina e mobiluar •2 dhoma gjumi •2 tualete ofrohet: • i mobiluar • 2 ko... 08/08/2020 23:05... Lexo detajet..

35,000 Leke Jepet me qira apartament 2+1 prane prane Cirkut Jepet apartament me qira 2+1 ne Bulevardin Zogu 1, mbrapa Cirkut. Pallat i ri.

35,000 Leke

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.60 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
80 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Jepet apartament me qira 2+1 ne bulevardin zogu 1, mbrapa cirkut. pallat i ri. me siperfaqe 80 m2, kati i (2). organizohet: •guzhina e mobiluar dhe bashke me sallonin. •2 dhoma gjumi •1 tualet ofrohet: • i mobiluar • kond... 08/08/2020 23:05... Lexo detajet..

350 Euro Jepet me qera 2+1 te Globe Jepet me qera apartament 2+1 i mobiluar ne rrugen kryesore te qendra Globe ne rr

350 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
75 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Jepet me qera apartament 2+1 i mobiluar ne rrugen kryesore te qendra globe ne rrugen e kavajes . apartamenti eshte totalisht i mobiluar ne menyre bashkekohore dhe ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor . per me shume informacion , na kontakton... 08/08/2020 23:05... Lexo detajet..

350 Euro Jepet me qira 1+1+ vend parkimi Green City Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor dhe rifinitura

350 Euro

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
68 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor dhe rifinitura cilesore.organizohet nga ambienti i ndenjes dhe gatimit nje dhome gjumi nje tualet dhe nje ballkon.apartamenti eshte totalisht i mobiluar dhe i pa banuar me pare.ne cmim... 08/08/2020 23:05... Lexo detajet..

300 Euro

Jepet Super Ap 2+1 Tek Liqeni I Thate

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.48 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
100.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

☑️jepet super apartament 2+1 tek liqeni i thate me nje organizim perfekt dhe me pamje shume te mire ☑️apartamenti perbehet nga ... (Premium 08.01.2021)

500 Euro

***per here te pare me qera**** apartament i super investuar - 2+1+bllk tek kopshti botanik - kushtuar rendesi cdo detaji, mobiluar pervec se me ciles... (Premium 31.12.2020)

350 Euro

Jepet Me Qira Apartament 1+1 Ne Rrugen Sulejman Delvina !

Vasil Shanto | Tirane (1.26 Km nga qendra) Real Deal Properties
1+1 Dhoma|Sallon
68.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

jepet me qira apartament 1+1 tek blloku vasil shanto, 68 m2, ne katin e 6-te te nje pallati ndertim i vitit 2005 .apartamenti eshte i organizuar si m... (Premium 06.05.2022)

300 Euro

Jepet me qera apartament 2+1 tek rruga elbasanit (prane ambasades amerikane) apartament totalisht i mobiluar me elektro shtepiaket dhe mobiljet e nev... (Premium 17.11.2020)

25,000 Leke Jepet me qera 1+1 tek Astiri,mbrapa Bar Artistit. Jepet me qera 1+1 tek Astiri,mbrapa Bar Artistit.
Apartamenti ndodhet ne katin

25,000 Leke

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
1+1
Dhoma|Sallon
70 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Jepet me qera 1+1 tek astiri,mbrapa bar artistit. apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallat te ri, me sip 70m2,eshte i mobiluar,ka hapsira te bollshme dhe plot drite.ju mirepresim ne prone.cmimi okazion 25000l.... 08/08/2020 22:20... Lexo detajet..

460 Euro Jepet me qera 1+1 + vend parkimi  Apartamenti ndodhet ne katin e trete te banimit ne nje pallat te ri me ashensor.

460 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.47 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
71 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Apartamenti ndodhet ne katin e trete te banimit ne nje pallat te ri me ashensor.organizohet nga ambienti i ndenjes dhe gatimit nje dhome gjumi nje tualet dhe nje ballkon.apartamenti eshte totalisht i mobiluar dhe ne cmim perfshihet dhe nje post parki... 08/08/2020 21:28... Lexo detajet..

28,000 Leke Jepet me Qera  OKAZION Jepet me Qera 1+1 i mire mobiluar,uje 24h pallat ekzistues me sistem kapote i ri

28,000 Leke

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.78 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
57 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Jepet me qera 1+1 i mire mobiluar,uje 24h pallat ekzistues me sistem kapote i rikostruktuar i ngrohe te dimer dhe i fresket ne vere,58m2 ,kati 5,me kondicioner.ndodhet perballe pediatrise ose mbas spitalit n.5.rruga ali baushi.per me teper info mos h... 08/08/2020 20:43... Lexo detajet..

18,000 Leke Jepet me Qera OKAZION Jepet me qera APARTAMENT ne nje zone shume te populluar dhe ofron shume sherbime

18,000 Leke

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
1+1
Dhoma|Sallon
64 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Jepet me qera apartament ne nje zone shume te populluar dhe ofron shume sherbime ( market,furre buke,farmaci etj).ndodhet mbrapa fakultetit te mjeksise.i mobiluar ,pallat ekzistues ,kati 5 pallati eshte i rikontruktuar nga jashte dhe i izoluar taraca... 08/08/2020 20:37... Lexo detajet..

400 Euro Jepet me Qera OKAZION Apartamenti ndodhet ne Laprake mbrapa Kupoles.
1+1 74m2 kati 5.arredimi eshte i

400 Euro

Laprake | Tirane (3.10 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
75 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Apartamenti ndodhet ne laprake mbrapa kupoles. 1+1 74m2 kati 5.arredimi eshte i sapo vendosur{reja} dhe kushte shume te mira banimi .per me teper mos hezitoni te na beni nje vizite nga afer.... 08/08/2020 20:36... Lexo detajet..

400 Euro Jepet me Qera OKAZION Apartamenti 2+1 +garazhd, 130m2 kati 1,i mire mobiluar per te jetuar dhe nje zon

400 Euro

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.45 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
130 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Apartamenti 2+1 +garazhd, 130m2 kati 1,i mire mobiluar per te jetuar dhe nje zone shume e bukur dhe e qete {vetem familjare} per me teper mos hezitoni ta viitoni nga afer .... 08/08/2020 20:35... Lexo detajet..

27,000 Leke Jepet me Qera OKAZION Apartamenti ndodhet ne Yzberisht 130m2 .3+1+garazhd,Vile 4 kateshe,e mire mobilu

27,000 Leke

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.76 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
130 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Apartamenti ndodhet ne yzberisht 130m2 .3+1+garazhd,vile 4 kateshe,e mire mobiluar dhe ndodhet ne nje zone te qete dhe shume te mire .per me teper info mos hezitoni ti beni nje vizite nga afer ose te kontaktoni.... 08/08/2020 20:34... Lexo detajet..

300 Euro Jepet me Qera  OKAZION Adresa: Rr.Mine Peza, perballe Komisariatit te Policice nr 3

Apartamenti esht

300 Euro

Tjeter zone | Tirane (0.85 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
68 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Adresa: rr.mine peza, perballe komisariatit te policice nr 3 apartamenti eshte 1+1,kati 4 banim me ashensor , i mire mobiluar me kushte bashkohore ku nuk mungon asgje perfshire guzhine te kopletuar[frigorifer,stufe+piaure bashte me orendite qe kom... 08/08/2020 20:33... Lexo detajet..

350 Euro Jep me qera super apartamentin 2+1 tek kryqezimi i 21 dhjetorit tiran :350/€ Jepet me qera apartament 2+1 tek kryqezimi i 21 dhjetorit.Apartamenti ndodhet ne

350 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.09 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
90 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Jepet me qera apartament 2+1 tek kryqezimi i 21 dhjetorit.apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati 5 katesh i perbere nga 2 dhoma gjumi,2 tualete,sallon,kuzhine,ballkon.cmimi 350 euro ne muaj!... 08/08/2020 20:31... Lexo detajet..

240 Euro

Jepet me qera apartament 1+1 tek stacioni i trenit (drejtoria e pergjithshme e oshe) i mobiluar | hapesire e bolleshme | ndricim perfekt | tualet me h... (Premium 31.12.2020)

280 Euro

Tek fakulteti i mjeksise (rr. e dibres) - 2+1+ballkon (110 m2) apartament i madh, ne pallat te ri me ashensor | i kompletuar | strukture e rregullt | ... (Premium 31.12.2020)

4,000 Euro Luxury duplex apartment for rent in the heart of Tirana Luxury apartment for rent in the heart of Tirana. The apartment is designed in P

4,000 Euro

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.41 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
250 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
9
Kati

Luxury apartment for rent in the heart of tirana. the apartment is designed in parisian style and offers a high level of comfort . is located in the most desirable area and the best place to live , 100 meters away from skanderbeg square, at st ”rru... 08/08/2020 20:16... Lexo detajet..

25,000 Leke Jepet me qera 1+1 tek Komuna Parisit. Jepet me qera 1+1 tek Komuna Parisit.
Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nj

25,000 Leke

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
70 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Jepet me qera 1+1 tek komuna parisit. apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje vile,eshte i mobiluar ,disponon nje sip 70 m2,(apartamenti ka 5 shkalle nga niveli i tokes).ju mirepresim ne prone.cmimi 25000l.... 08/08/2020 20:10... Lexo detajet..

15,000 Leke QERA 1+1  🏠ILIRIA PLAZH, DURRES  15'000 LEKE✅   💥QERA 1+1💥
👉KATI 3, ME ASHENSOR
👉I MOBILUAR
👉HYRJA ESHTE E PER

15,000 Leke

Qender | Durres (4.26 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
68 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

💥qera 1+1💥 👉kati 3, me ashensor 👉i mobiluar 👉hyrja eshte e perber nga 1 dhome gjumi, guzhina dhe soxhorno e perbashket me kondicioner, tualeti me ajrosje natyrale, ka dhe nje ballkon te madh. 🏠iliria plazh, durres🏠 1 minu... 08/08/2020 19:33... Lexo detajet..

32,000 Leke Jepet super apartament me qira 2+1 ne Fresk Jepet super apartament me qira ne Fresk. Ndodhet ne katin e dyte. Ka mobilim cil

32,000 Leke

Fresku/Linze | Tirane (4.30 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
90 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Jepet super apartament me qira ne fresk. ndodhet ne katin e dyte. ka mobilim cilesor. cmimi 320 mije lek ... 08/08/2020 19:31... Lexo detajet..

300 Euro

Apartament I Ri 1+1 Mobilim Modern/fusha E Aviacionit(turdiu)

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (2.49 Km nga qendra)
1+1 Dhoma|Sallon
68.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Jepet me qera apartament 1+1 te garden rezidence turdiu midis fushes se aviacionit dhe rruga dritan hoxha.apartamenti eshte i ri dhe ka pamje te lire ... (Premium 09.08.2020)

28,500 Leke

Jepet Me Qera 1+1 Te 'brryli' 28500 Leke

Brryli | Tirane (1.34 Km nga qendra)
1+1 Dhoma|Sallon
60.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qera apartament 1+1, 60 m2 te brryli. apartamenti ndodhet buze rruges perball ish-rozafes. lokacioni eshte ideal per ata qe duan akses te s... (Premium 11.08.2020)

4,000 Euro

Luxury apartment for rent in the heart of tirana. the apartment is designed in parisian style and offers a high level of comfort . is located in the m... (Premium 14.08.2020)

700 Euro

-ne kompleksin kika 2 jepet me qira super apartament 2+1+2 me garderobe me vehte. -apartamenti ndodhet ne katin e 4 me ashensor dhe siguri maksima... (Premium 09.08.2020)

350 Euro

Apartament Me Qera 1+1, Myslym Shyri, 350 Euro.

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)
1+1 Dhoma|Sallon
55.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera apartament 1+1, 55 m2 te myslym shyri. apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues. ndodhet ne nje nga zonat me te k... (Premium 14.08.2020)

30,000 Leke

Apartamenti ndodhet ne nje objekt te ri, te ndertuar vitet e fundit, ne nje zone qendrore perballe me maternitetin e ri. apartamenti ndodhet ne kati... (Premium 16.08.2020)

Mobilimi:Bosh

30,000 Leke

300 Euro

I Sapo Perfunduar, 1+1+ballkon (fiore Di Bosko - Don Bosko) Pallat I 2020-tes- Parket | Mobilim I Ri

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)
1+1 Dhoma|Sallon
71.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

I sapo perfunduar, apartament 1+1+ballkon (fiore di bosko - don bosko) pallat i 2020-tes, punime te cilesise me te larte, ashensor | mobilim i ri | sh... (Premium 31.12.2020)

27,000 Leke Jepet shtepi me qera 1+1 Mini Peza Jepet shtepi me qera 1+1 te Mine Peza perballe shkolles  Harry Fullsi . E Mobilu

27,000 Leke

Tjeter zone | Tirane (0.89 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
60 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Jepet shtepi me qera 1+1 te mine peza perballe shkolles harry fullsi . e mobiluar ne menyre bashkohore , 60 m2 , kati i 2 , salle ngrenie , 1 dhome gjumi,1 ballkon, 1 tualet . ... 08/08/2020 19:31... Lexo detajet..

35,000 Leke OKAZION: JEPET ME QERA 2+1 
LAGJJA ASTIR
KOMPLEKSI MOLLA kati 8, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje,

35,000 Leke

Tjeter zone | Tirane (3.43 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
120 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
8
Kati

lagjja astir kompleksi molla kati 8, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: shume e mire, arredim perfekt, dyshemeja esht e shtruar me parket druri 35.000 leke total/muaj i padiskutueshem... 08/08/2020 19:31... Lexo detajet..

400 Euro QERA 3+1 PAPAFINGO  TOTALISHT E MOBILUAR LAGJA 1, VOLLGA DURRES  💥QERA 3+1💥
👉PAPAFINGO, KATI 8 ME ASHENSOR
👉TOTALISHT E MOBILUAR

400 Euro

Currilat | Durres (0.48 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
120 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
8
Kati

💥qera 3+1💥 👉papafingo, kati 8 me ashensor 👉totalisht e mobiluar 👉 120 m² 👉apartamenti eshte i perbere nga 2 dhoma gjumi, guzhina dhome me vete, dhe soxhorno me hapsire te konsiderueshme. tualeti eshte me ajrosje natyrale. apart... 08/08/2020 19:31... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim