garsoniere me qera durres 

 Online 247 lexues | 24 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
 • Opsione
 • Online 247 lexues | 24 njoftime ne pritje
250 Euro

2+1+ballkon (don Bosko - Kisha) Pallat I Ri / Ashensor | I Mobiluar | Kondicioner | Planimetri E Rre

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet me qera apartement 2+1+ballkon ne don bosko (kisha) pallat i ri me ashensor | i mobiluar | kondicioner | hapesire e madhe me planimetri te rregu... (Premium 31.12.2020)

550 Euro

Ne Qender Te Tiranes, Jepet Me Qira Apartament 1+1!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.33 Km nga qendra) Real Deal Properties
1+1 Dhoma | Kuzhine
78.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

- ne zemer te tiranes, tek shallvaret, jepet me qira apartament shume i vecante. apartamenti eshte i organizuar ne koridor i cili ben shperndarjen e a... (Premium 23.04.2020)

300 Euro

Jepet me qera apartament 2 + 1 (83 m2) mbi kristal center (rr. bill klinton) zone me mundesi parkimi | parket | pallat i ri | mobilim cilesor | ndrici... (Premium 31.12.2020)

400 Euro

1+1sh Totalisht I Ri * Me Garazhd* - Vasil Shanto - Uet- Bere Me Arkitekt I Pabanuar Me Pare( Ne Qes

Vasil Shanto | Tirane (1.70 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
67.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qera apt i pabanuar me pare 1+1 tek uet-ja | me garazhd perfshire ne cmim** |cdo gje e re dhe me super cilesi (pallat i 2019 me ashensor)| b... (Premium 31.12.2020)

30,000 Leke
Kodra e Diellit jepet me qira apartament 1+1 Jepet me qira apartament 1+1 te Kodra e Diellit , eshte i mobiluar ne menyre shu

Kodra E Diellit Jepet Me Qira Apartament 1+1

Kodra e Diellit | Tirane (2.22 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qira apartament 1+1 te kodra e diellit , eshte i mobiluar ne menyre shume te mire , me te gjitha mobiljet dhe paisjet elektro-shtepiake funksionale, pallat i ri, me ashensor ... 23/01/2020 12:59... Lexo detajet..

350 Euro
Myslym Shyr , apartament 2+1 me qera Ne Myslym Shyr , jepet me qera apartament 2+1 i mobiluar . Apartamenti ndodhet n

Myslym Shyr , Apartament 2+1 Me Qera

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
68.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Ne myslym shyr , jepet me qera apartament 2+1 i mobiluar . apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati ekzistues buze rruge . eshte i organizuar ne sallon+kuzhine , 2 dhoma gjumi , 1 banjo dhe 2 ballkone . apartamenti ka 1 kondicioner samsung ne ... 23/01/2020 12:49... Lexo detajet..

450 Euro
Bllok ,Apartament 2+1 i mobiluar /super lokacion Ne Bllok ,tek Kafe Roma ,jepet me qera apartament 2+1 i mobiluar . Apartamenti o

Bllok ,apartament 2+1 I Mobiluar /super Lokacion

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.44 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
97.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Ne bllok ,tek kafe roma ,jepet me qera apartament 2+1 i mobiluar . apartamenti organizohet ne koridor ,sallon +kuzhine ,2 dhoma gjumi me krevat dopio , ballkon dhe 1 tualet . cdo dhome eshte e mobiluar dhe e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket . p... 23/01/2020 12:49... Lexo detajet..

450 Euro Myslym Shyri ,3+1+2 me qera i mobiluar Jepet me qera apartament i bollshem 3+1+2 . Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te

Myslym Shyri ,3+1+2 Me Qera I Mobiluar

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.79 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
124.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Jepet me qera apartament i bollshem 3+1+2 . apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri , me cilesi te te mire ndertimi(pa deme nga termeti) . apartamenti ka siperfaqje prej 124 m2 i organizuar ne koridor , sallon i madh , kuzhine me vete ... 23/01/2020 12:49... Lexo detajet..

350 Euro Rezidenca Kodra e Diellit , apartament 2+1 me qera Tek Rezidenca Kodra e Diellit , jepet me qera apartament 2+1 i mobiluar . Aparta

Rezidenca Kodra E Diellit , Apartament 2+1 Me Qera

Kodra e Diellit | Tirane (2.22 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Tek rezidenca kodra e diellit , jepet me qera apartament 2+1 i mobiluar . apartamenti eshte i organizuar ne koridor , sallon +kuzhine , 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe ballkon . orientim linde , jug . apartamenti ndodhet brenda ne rezidenc . ... 23/01/2020 12:49... Lexo detajet..

350 Euro Prane UET , apartament me qera 2+1+2 i mobiluar Tek Bulevardi Gjergj Fishta ,shume prane UET-se jepet me qera apartament 2+1 i m

Prane Uet , Apartament Me Qera 2+1+2 I Mobiluar

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (1.28 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
11 Kati

Tek bulevardi gjergj fishta ,shume prane uet-se jepet me qera apartament 2+1 i mobiluar .apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor .ka nje siperfaqe te bollshme e organizua ne koridor ,sallon +kuzhine , 2 dhoma gjumi,2 tualete dhe 2 ballkon... 23/01/2020 12:49... Lexo detajet..

600 Euro JEPET ME QIRA SUPER APARTAMENT 2+1 TEK KOPSHTI BOTANIK, TIRANË Jepet me qira super apartament 2+1 tek Kopshti Botanik, Tiranë. Apartamenti ndo

Jepet Me Qira Super Apartament 2+1 Tek Kopshti Botanik, TiranË

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (1.62 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
206.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

Jepet me qira super apartament 2+1 tek kopshti botanik, tiranë. apartamenti ndodhet në katin e fundit, në pallat të ri, me sistem administrimi të rregullt dhe kamera sigurie. organizohet në sallon të madh, kuzhinë më vete, 2 dhoma gjumi, gar... 23/01/2020 12:42... Lexo detajet..

900 Euro JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1 TEK BLLOKU, TIRANË Jepet me qira apartament 3+1 tek blloku, rruga Andon Zako Çajupi, Tiranë. Apar

Jepet Me Qira Apartament 3+1 Tek Blloku, TiranË

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.86 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
180.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qira apartament 3+1 tek blloku, rruga andon zako Çajupi, tiranë. apartamenti ndodhet në katin e 2-të, në pallat të mir me kamera sigurie, zonë të qet dhe e preferuar për banim. organizohet në sallon shumë të madh, kuzhinë + ambi... 23/01/2020 12:41... Lexo detajet..

1,600 Euro JEPET ME QIRA SUPER APARTAMENT 3+1 TEK BLLOKU, TIRANË Jepet me qira super apartament luksoz në bllok, rruga Vaso Pasha, TIranë. Apar

Jepet Me Qira Super Apartament 3+1 Tek Blloku, TiranË

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.76 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
150.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qira super apartament luksoz në bllok, rruga vaso pasha, tiranë. apartamenti është 150 m², ndodhet në katin e 3-të, në pallat të ri dhe moderrn, me roje dhe kamera sigurie. organizohet në sallon, kuzhinë + ambient ngrënie, korrid... 23/01/2020 12:41... Lexo detajet..

30,000 Leke

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek Ali Demi( Perballe Big Marketit)

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.34 Km nga qendra) Royal Property Albania
2+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet me qera apartament 2+1,totalisht i mobiluar dhe i organizuar ne menyre mjaft komode,sallon ndenje,2 dhoma gjumi,banjo me dritare,ngrohje/ftohje.... (Premium 04.03.2020)

345 Euro

Apartament i pabanuar me pare - 2+1+ballkon (ali dem) pallat i 2019 +ashensor me cip | mobilim i ri dhe modern | kondicioner dhe cdo pajisje super cil... (Premium 31.12.2020)

320 Euro

ndodhet ne nje nga zonat me terheqese te tiranes; pazari i ri. nje nder lagjet rezidenciale me te vjetra dhe historike ne qytetin e tiranes, pazari i... (Premium 06.05.2022)

1,800 Euro

Ambjent mjaft mire i organizuar ne nje nga zonat me te mira te tiranes ndodhet ne katin e 2 te nje pallati 10 katesh. ambjenti eshte open space me nje... (Premium 15.02.2020)

Mobilimi:Bosh

1,800 Euro

1,500 Euro JEPET ME QIRA SUPER APARTAMENT 3+1 DHE 2 GARAZHE NË BLLOK, TIRANË Jepet me qira super apartament 3+1 në Bllok, rruga Vaso Pasha, Tiranë. Apartam

Jepet Me Qira Super Apartament 3+1 Dhe 2 Garazhe NË Bllok, TiranË

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.76 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
180.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Jepet me qira super apartament 3+1 në bllok, rruga vaso pasha, tiranë. apartamenti me sipërfaqe 180 m², ndodhet në pallat të ri moderrn, me sistem administrimi dhe kamera sigurie, 2 ashensor, në katin e 7-të. organizohet në sallon të madh, ... 23/01/2020 12:41... Lexo detajet..

300 Euro APARTAMENT 1+1+GARAZH ME QERA ASTIR Jepet Apartament me qira, 1+1 me sipërfaqja te brendshme 77 m2. Ndodhet ne zon

Apartament 1+1+garazh Me Qera Astir

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
77.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet apartament me qira, 1+1 me sipërfaqja te brendshme 77 m2. ndodhet ne zonen me te mire ne astir, prane karburant kastratit . ndodhet në katin e 5 banim të një pallati të ri me ashensor. apartamenti është i organizuar në sallon me kuzh... 23/01/2020 12:36... Lexo detajet..

30,000 Leke APARTAMENT ME QIRA 1+1 NE LAPRAKE Jepet apartament me qira, 1+1, me siperfaqe 72 m2. Ndodhet në zonën e Laprakë

Apartament Me Qira 1+1 Ne Laprake

Laprake | Tirane (3.10 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
72.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet apartament me qira, 1+1, me siperfaqe 72 m2. ndodhet në zonën e laprakës, rreth 150m mbi kupolën. ndodhet në katin e 3 të një pallati ekzistues 5-katësh. Është i organizuar në sallon+kuzhinë të përbashkët, 1 dhomë gjumi, 1 tuale... 23/01/2020 12:35... Lexo detajet..

350 Euro Apartament 1+1 me qera Rruga Babe Rexha afer Globe ne Tirane Rruga Babe Rexha, afer Globe, jepet me qera Apartament 1+1, siperfaqe 75 m2, kat

Apartament 1+1 Me Qera Rruga Babe Rexha Afer Globe Ne Tirane

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (2.12 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Rruga babe rexha, afer globe, jepet me qera apartament 1+1, siperfaqe 75 m2, kati 4 me ashensor, apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno, dhome gjumi ( me parket), tualet, ballkon, i mobiluar ne menyre bashkekohore, orientim jug/ perendim. jep... 23/01/2020 12:28... Lexo detajet..

400 Euro Qera, Apartament 2+1, Kodra e Diellit, Tiranë , PRI13920(FUTURE HOME PRIORITY) Apartamenti është i pozicionuar në zonëne Kodrës së Diellit Informacion mb

Qera, Apartament 2+1, Kodra E Diellit, Tiranë , Pri13920(future Home Priority)

Kodra e Diellit | Tirane (2.22 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
117.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti është i pozicionuar në zonëne kodrës së diellit informacion mbi apartamentin: •ndërtim i ri • kati 2 banim • sipërfaqja e apartamentit : 117 m2 • orientim: perendim • dokumentacioni: me certifiktë pronësie . organizimi... 23/01/2020 12:28... Lexo detajet..

300 Euro Ke fakulteti mjeksise jepet3+1 me qera Jepet apartament i mobiluar 3+1 ke fakulteti mjeksise.Apartamenti ndodhet ne kat

Ke Fakulteti Mjeksise Jepet3+1 Me Qera

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.03 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
117.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet apartament i mobiluar 3+1 ke fakulteti mjeksise.apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri .apartamenti jepet dhe per vajza ,dhe djem ... 23/01/2020 12:26... Lexo detajet..

25,000 Leke APARTAMENT ME QIRA 2+1 TEK ASTIRI ME GARAZH Jepet apartament me qira 2+1, me siperfaqe 110 m2. Ndodhet ne zonen e Astirit af

Apartament Me Qira 2+1 Tek Astiri Me Garazh

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.19 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet apartament me qira 2+1, me siperfaqe 110 m2. ndodhet ne zonen e astirit afer bar 2 palmat. organizohet ne sallon , dy dhoma gjumi dhe 2 tualete. ndodhet ne katin e pare banim , me ashensor . pjeserisht e mobiluar. ofrohet me garazh cmimi: ... 23/01/2020 12:25... Lexo detajet..

400 Euro Okazion !!! Jepet me qira afer Toptanit Jepet me qira Apartament 1+1 afer qendres Toptani .Ndodhet ne palllat te ri, apa

Okazion !!! Jepet Me Qira Afer Toptanit

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (0.38 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
79.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet me qira apartament 1+1 afer qendres toptani .ndodhet ne palllat te ri, apartamenti eshte i orgaznizuar ne sonxhorno bashke me ambjent gatimi, dhome gjumi, 1 tualet, ballkon. apartamenti eshe i investuar totalisht , dhe teper komod, i shtruar m... 23/01/2020 12:24... Lexo detajet..

300 Euro Apartament 2+1 Qira perballe Kompleksit Delijorgji Apartament me qira 2+1 me vendodhje tek rruga e Kavajes, perballe Kompleksit Del

Apartament 2+1 Qira Perballe Kompleksit Delijorgji

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartament me qira 2+1 me vendodhje tek rruga e kavajes, perballe kompleksit delijorgji apartamenti ndodhet ne nje nder zonat me te mira te ndertuara se fundmi dhe na mundeson te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese sa me komode. ka nje or... 23/01/2020 12:21... Lexo detajet..

450 Euro

Apartament 1+1+ballkon - pazari i ri (qender) zone perfekte - pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor | kondicioner | shtruar me pllake cilesore | p... (Premium 31.12.2020)

400 Euro

Jepet Ap 2+1 Me Garazhd Pran Shkolles Baletit

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.07 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet apartament 2+1 i mobiluar shume mire ne pallat te ri me ashensor pas shkolles baletit ose pa shkuar tek tregu elektrik me pozicion shume te mire... (Premium 24.01.2020)

220 Euro

1+1 Tek Stokholmi (klani- Rest. Fresku) (qetesi & Mundesi Parkimi) - Mobilim I Ri (kend Cilesor) | K

Fresku/Linze | Tirane (3.56 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

1+1 super tek stokholmi midis (klanit, dhe rest. freskut / rr. dalip topi )qetesi dhe mundesi parkimi) - mobilim i ri (kend cilesor) | kondicioner | n... (Premium 31.12.2020)

450 Euro

Jepet Me Qera Apartament Luksoz 2+1+2 Ne Bllok Me Ashensor, I Pabanuar Me Pare

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.15 Km nga qendra) ZIVARO.AL
2+1 Dhoma | Kuzhine
130.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qera apartament 2+1+2 me siperfaqe 130 m2 ne bllok tek petro nini ne katin 4 me ashensor te nje pallati te ri. apartamenti organizohet nga... (Premium 02.02.2020)

270 Euro Jepet me qira apartament 1+1 rruga Qemal Stafa ne Xhamllik. Jepet me qira apartament 1+1 rruga Qemal Stafa ne Xhamllik. Apartamenti ndodhet

Jepet Me Qira Apartament 1+1 Rruga Qemal Stafa Ne Xhamllik.

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.72 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
56.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet me qira apartament 1+1 rruga qemal stafa ne xhamllik. apartamenti ndodhet ne katin e 5 pallat ekzistues. apartamenti jepet totalisht i arreduar, cmimi 270 euro ... 23/01/2020 12:15... Lexo detajet..

250 Euro Apartament me qira ne Ali Dem Jepet apartament me qira 1+1, me siperfaqe 50m2. Ndodhet ne katin e dyte te nje

Apartament Me Qira Ne Ali Dem

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.34 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
50.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet apartament me qira 1+1, me siperfaqe 50m2. ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues. totalisht i mobiluar. ... 23/01/2020 12:15... Lexo detajet..

350 Euro APARTAMENT ME QIRA 2+1, SHESHI SHQIPONJA Jepet apartament 2+1 me qira, me siperfaqe 127 m2. Ndodhet ne rrugen “Dritan H

Apartament Me Qira 2+1, Sheshi Shqiponja

Laprake | Tirane (2.23 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
127.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Jepet apartament 2+1 me qira, me siperfaqe 127 m2. ndodhet ne rrugen “dritan hoxha” afer “ish sheshit shqiponja”. organizohet ne nje sallon , dy dhoma gjumi , nje tualet dhe ballkon i madh. totalisht i mobiluar. ndodhet ne katin e 8 me ashens... 23/01/2020 12:14... Lexo detajet..

300 Euro APARTAMENT 2+1 ME QIRA, ISH SHESHI SHQIPONJA Jepet apartament 2+1 me qira, me siperfaqe 125 m2. Ndodhet ne rrugen “Dritan H

Apartament 2+1 Me Qira, Ish Sheshi Shqiponja

Laprake | Tirane (2.23 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
125.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Jepet apartament 2+1 me qira, me siperfaqe 125 m2. ndodhet ne rrugen “dritan hoxha” afer “ish sheshit shqiponja”. organizohet ne nje sallon , dy dhoma gjumi , nje tualet dhe ballkon i madh. ndodhet ne katin e 8 me ashensor. pjeserisht i mobil... 23/01/2020 12:14... Lexo detajet..

450 Euro

Bllok ,apartament 2+1 Me Qera I Mobiluar

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.78 Km nga qendra) Living In Tirana
2+1 Dhoma | Kuzhine
96.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Ne bllok ,tek kafe roma ,jepet me qera apartament 2+1 i mobiluar . apartamenti organizohet ne koridor ,sallon +kuzhine ,2 dhoma gjumi me krevat dopio ... (Premium 08.02.2020)

270 Euro

Jepet Me Qira 1+1 Ne Rr. Bardhyl

Brryli | Tirane (1.50 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
55.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te kryqzimi i rr.bardhyl me rr.hoxha tasim perfshim 55m2 siperfaqe banimi. apartamenti organizohet nga korridori i ... (Premium 15.02.2020)

400 Euro

Apartament super cilesor 1+1+verande (150 m2) tek 7 xhuxhat (etc-rr. e elbasanit) zone perfekte | pallat i ri me ashensor | verande e madhe| mobilim d... (Premium 31.12.2020)

330 Euro

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek Komuna E Parisit Tek Lulishtja

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.54 Km nga qendra) ZIVARO.AL
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qera apartament 2+1 ne zonen me te kerkuar te komunes se parisit, prane lulishtes, ne pallat te ri me ashensor. apartamenti eshte teresish... (Premium 17.02.2020)

400 Euro

Jepet Me Qira Super Apartament 2+1 Nê Rrugën E Kavajës.

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra) Elite Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Jepet me qira super apartament 2+1 nê rrugën e kavajës, prane qendres “globe”. ndodhet në katin e 8 te nje pallati te ri, me një sipërfaqe ... (Premium 23.01.2020)

500 Euro

Jepet Me Qera Apartament Luksoz 3+1+2 Tek Komuna E Parisit

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.74 Km nga qendra) ZIVARO.AL
3+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Jepet me qera ky apartament 3+1 tek komuna e parisit i mobiluar teresisht ne menyre shume moderne. apartamenti organizohet nga salloni, ambienti i gat... (Premium 26.01.2020)

450 Euro

Apartament 2+1 Me Qera ,mobilim Bashkekohore

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.68 Km nga qendra) Living In Tirana
2+1 Dhoma | Kuzhine
95.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Tek selvia , jepet me qera super apartament 2+1 i mobiluar ne menyre bashkekohore . apartamenti eshte ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashensor . ... (Premium 15.02.2020)

500 Euro

Tirane, Afer Bllokut - Apartament 2+1 Me Qera, 500 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.85 Km nga qendra) Albprona
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
12 Kati

Rruga zef jubani - afer sheshit wilson dhe bllokut, ne lagje te qete, japim me qera apartament - penthouse, 2+1, kati 12, pallat me ashensor, i mobil... (Premium 07.08.2020)

300 Euro Jepet me qera 3+1 ne rrugen e Dibres. Jepet me qera 3+1 ne rrugen e Dibres,pas fakultetit te mjekesise.Apartamenti ndo

Jepet Me Qera 3+1 Ne Rrugen E Dibres.

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.03 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet me qera 3+1 ne rrugen e dibres,pas fakultetit te mjekesise.apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor dhe eshte totalisht i mobiluar.... 23/01/2020 12:14... Lexo detajet..

247 Euro Jepet me qera apartament sp 94 m2 KUBESI real estate jep me qera apartament sp 94 m2
Adresa: Astir. Tirane.
Cmim

Jepet Me Qera Apartament Sp 94 M2

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
94.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Kubesi real estate jep me qera apartament sp 94 m2 adresa: astir. tirane. cmimi euro kontakt: kubesirealestate@gmail.com tel: 0682801479 ... 23/01/2020 12:14... Lexo detajet..

350 Euro Myslym Shyri - 2+1 i Mobiluar + Kondicioner | Hapesire e Bolleshme me Ndricim 2+1 (MYSLYM SHYR) Zone nga me te Preferuarat ne Tirane - Mobilim i Kompletuar |

Myslym Shyri - 2+1 I Mobiluar + Kondicioner | Hapesire E Bolleshme Me Ndricim

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

2+1 (myslym shyr) zone nga me te preferuarat ne tirane - mobilim i kompletuar | kondicioner | ndricim | pllaka | dritare dopio | kuzhine e re | dhomat e gjumit te pajisura me shtreter | tualet me hidrosanitare cilesore | instalimet te gjitha funksion... 23/01/2020 12:09... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim