garsoniere qytet studenti  

 Online 299 lexues | 7 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
 • Opsione
 • Online 299 lexues | 7 njoftime ne pritje
550 Euro

Ne Qender Te Tiranes, Jepet Me Qira Apartament 1+1!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.33 Km nga qendra) Real Deal Properties
1+1 Dhoma | Kuzhine
78.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

- ne zemer te tiranes, tek shallvaret, jepet me qira apartament shume i vecante. apartamenti eshte i organizuar ne koridor i cili ben shperndarjen e a... (Premium 23.04.2020)

285 Euro

Apartament 2+1+2wc+2bllk, ( Pallat Shigjeta- Delijorgj) Ne rruge Kryesore | Mobilim Cilesor | Kond

Vasil Shanto | Tirane (1.92 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartament 2+1+2ballkone - te pallati me shigjeta, ne rruge kryesore**akses me tiranen e re ,rrugen e kavajes ,dalje nga tirana | apartament shume i ... (Premium 31.12.2020)

330 Euro

Q1763 te dhenat e ndarjes: -2 dhoma gjumi -sallon +kuzhin -1korridor -1tualet -3 ballkon - hipoteke : po - sip totale:105m2 - sip neto ... (Premium 31.12.2020)

330 Euro

2+1+2wc I Ri - 120m2 (1/2 Garazhe ) K. Botanik , K Diellit 1

Kodra e Diellit | Tirane (1.35 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

2+1+2 wc i sapo rikontruktuar, kati 2, + 1ose 2 garazhe , 120 m2 tek hyrja e rezidences kodra e diellit 1 ( kopeshti botanik) q1672 te dhenat e... (Premium 31.12.2020)

1,800 Euro
Nobis Wellnes Center,  Jepet me Qera Apartament 3+1+2 (+Parking) Kompleksi Nobis Wellnes Center,  ne zonën me prestigjoze ne Tirane, Jepet me Q

Nobis Wellnes Center, Jepet Me Qera Apartament 3+1+2 (+parking)

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
150.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Kompleksi nobis wellnes center, ne zonën me prestigjoze ne tirane, jepet me qera apartament 3+1+2 me arredim lluksoz, ne katin e 4 te nje pallati i ndertuar ne vitin 2015, i pajisur me 2 ashensor, i monitoruar me kamer sigurie 24h. apartamen... 24/02/2020 18:02... Lexo detajet..

40,000 Leke
Jepet me qera 2+1prane Petroninit. Jepet me qera 2 +1prane Petroninit.
Apartamenti ndodhet prane sheshit Willson n

Jepet Me Qera 2+1prane Petroninit.

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
102.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qera 2 +1prane petroninit. apartamenti ndodhet prane sheshit willson ne nje pallat te ri kat3,eshte i mobiluar,i paisur me sistem kondicionimi.cmimi 40.000l ... 24/02/2020 18:02... Lexo detajet..

210 Euro
Qera,Apartament 1+1,Unaza e Re,Future Home Real Estate(future14889) Apartamenti ndodhet në zonën e Unazës së Re,pranë Apha Bank. Informacion mb

Qera,apartament 1+1,unaza E Re,future Home Real Estate(future14889)

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
63.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Apartamenti ndodhet në zonën e unazës së re,pranë apha bank. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit : 63m2 • kati 8 • organizimi: • salloni i ndenjes • ambjenti i gatimit • dhoma e gjumit • tualeti • ballkoni.... 24/02/2020 17:48... Lexo detajet..

32,000 Leke Tirane jap me qera Apartament 1+1( Tek 21 Dhjetori ) Jepet me qera Apartament 1+1, siperfaqe 75 m2,
i mobiluar ne menyre cilësore,

Tirane Jap Me Qera Apartament 1+1( Tek 21 Dhjetori )

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qera apartament 1+1, siperfaqe 75 m2, i mobiluar ne menyre cilësore, tualete me dritare, ballkone, kondicioner. cmimi i diskutueshem...... 24/02/2020 17:43... Lexo detajet..

300 Euro Tirane jap me qera Apartament 1+1, (Qender, afer Kinema 17 Nentori) Jepet me qera Apartament 1+1, siperfaqe 70 m2,
i mobiluar ne menyre bashkohore,

Tirane Jap Me Qera Apartament 1+1, (qender, Afer Kinema 17 Nentori)

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera apartament 1+1, siperfaqe 70 m2, i mobiluar ne menyre bashkohore, tualete me dritare, ballkone, kondicioner. cmimi i diskutueshem... ... 24/02/2020 17:43... Lexo detajet..

450 Euro Jepet me qira 2+1 tek Pallatet e Delijorgji Jepet me qira 2+1 tek Pallatet e Delijorgji.Apartamenti ndodhet ne kati 6.
Apar

Jepet Me Qira 2+1 Tek Pallatet E Delijorgji

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Jepet me qira 2+1 tek pallatet e delijorgji.apartamenti ndodhet ne kati 6. apartamenti eshte i mobiluar dhe i miremenaxhuar nga administratori i pallatit. apartamenti lirohet me date 01-03 -2020.... 24/02/2020 17:42... Lexo detajet..

450 Euro Rruga Elbasanit ,apartament me qera 2+1+2+GARAZHD Perballe Ambasades Amerikane ,jepet me qera apartament 2+1+2 .Apartamenti eshte

Rruga Elbasanit ,apartament Me Qera 2+1+2+garazhd

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (2.25 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
96.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Perballe ambasades amerikane ,jepet me qera apartament 2+1+2 .apartamenti eshte organizuar ne koridor , sallon +kuzhine ,2 dhoma gjumi ,2 ballkone dhe 2 tualete .cdo dhome eshte e mobiluar .salloni eshte i orientuar lindje dhe 4 dritaret i mundesojn... 24/02/2020 17:41... Lexo detajet..

40,000 Leke Tirane jap me qera Apartament 2+1 (Prane 21-Dhjetorit) Jepet me qera Apartament 2+1, siperfaqe 70 m2,
i mobiluar ne menyre bashkohore,

Tirane Jap Me Qera Apartament 2+1 (prane 21-dhjetorit)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qera apartament 2+1, siperfaqe 70 m2, i mobiluar ne menyre bashkohore, tualete me dritare, ballkon, kondicioner. cmimi 40.000 lekë, i diskutueshem...... 24/02/2020 17:41... Lexo detajet..

25,000 Leke jepet apartament me qera te oxhaku pallat ekzistues, te spitali i femijeve, jepet vetem me kundrabufe

Jepet Apartament Me Qera Te Oxhaku

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
50.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Pallat ekzistues, te spitali i femijeve, jepet vetem me kundrabufe... 24/02/2020 17:41... Lexo detajet..

40,000 Leke

Prane liqenit artificial dhe prane bllokut jepet me qera apartament 2+1 totalisht i mobiluar dhe i organizuar ne sallon ndenje,ambient gatimi me vete,... (Premium 04.03.2020)

300 Euro

1+1 Tek Stacioni I Trenit (mundesi Parkimi) Mobilim Cilesore Dhe I Ri | Kondicioner

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.92 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
50.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qera apartament 1+1 tek stacioni i trenit (mundesi parkimi ne zone) mobilim cilesor dhe i ri | kondicioner | pajisje te reja | ndricim perfek... (Premium 31.12.2020)

800 Euro

Ne Rrugen Sami Frasheri, Jepet Apartament 3+1 Me Qira!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.62 Km nga qendra) Real Deal Properties
3+1 Dhoma | Kuzhine
130.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Ne zonen me strategjike ne tirane, prane drejtorise se policise, jepet me qira apartament 3+1 i mobiluar! apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pall... (Premium 06.05.2022)

1,800 Euro

Ambjent mjaft mire i organizuar ne nje nga zonat me te mira te tiranes ndodhet ne katin e 2 te nje pallati 10 katesh. ambjenti eshte open space me nje... (Premium 15.03.2020)

Mobilimi:Bosh

1,800 Euro

500 Euro Apartament Duplex per qira ne Rr. Mine Peza. Jepet per qira duplex ne rrugen Mine Peza. Hyrje e bollshme totalishte e investu

Apartament Duplex Per Qira Ne Rr. Mine Peza.

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
130.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet per qira duplex ne rrugen mine peza. hyrje e bollshme totalishte e investuar dhe arreduar ne menyre moderne per nje jetese sa me komode dhe te qete. punimet e drurit si edhe ndricimi i fshehur i perdorur i japin ambientit me teper ngrohtesi. te... 24/02/2020 17:40... Lexo detajet..

350 Euro Jepet me qera 1+1 tek Rruga Barrikatave. Jepet me qera 1+1 tek Rruga Barrikatave.
Apartamenti ndodhet ne pallat ekzistus

Jepet Me Qera 1+1 Tek Rruga Barrikatave.

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
72.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qera 1+1 tek rruga barrikatave. apartamenti ndodhet ne pallat ekzistus,kat 3,i mobiluar mjaft mire,ka nje sip 72 m2,ndodhet prane galeris,ka sistem kondicionimi.cmimi 350euro.... 24/02/2020 17:40... Lexo detajet..

350 Euro Tirane jap me qera Apartament 2+1 (Ish Fusha Aviacionit) Jepet me qera Apartament 2+1,
pallat i ri me ashensor, siperfaqe 90 m2,
mobili

Tirane Jap Me Qera Apartament 2+1 (ish Fusha Aviacionit)

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qera apartament 2+1, pallat i ri me ashensor, siperfaqe 90 m2, mobilim bashkohore dhe i pa perdorur me par, 2 tualete, ballkon. cmimi, 350 euro, i diskutueshem...... 24/02/2020 17:40... Lexo detajet..

450 Euro Apartament 1+1 Per Qera Apartament 1+1 Per Qera te 21 Dhjetori. I mobiluar deri ne detaj per nje jetese

Apartament 1+1 Per Qera

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.08 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Apartament 1+1 per qera te 21 dhjetori. i mobiluar deri ne detaj per nje jetese komode dhe i organizuar ne dhome ndenje me kuzhine, nje dhome gjumi e mobiluar me markat me te mira, nje tualet dhe dy ballkone me pamje te lire dhe relaxuese. ne nje zon... 24/02/2020 17:35... Lexo detajet..

300 Euro jepet me qira te 21 dhjetori jepet me qira 1+1 tek 21 dhjetori, prane Mondilait. Aprt ndodhet ne nje pall te

Jepet Me Qira Te 21 Dhjetori

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
72.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Jepet me qira 1+1 tek 21 dhjetori, prane mondilait. aprt ndodhet ne nje pall te ri, kati 6 me ashensor dhe i mobiluar.... 24/02/2020 17:14... Lexo detajet..

300 Euro aprt me qira tek golden park aprt me qira 2+1 +2tualete
kati 7 jo i fundit
ndodhet tek goden park, perballe

Aprt Me Qira Tek Golden Park

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
101.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Aprt me qira 2+1 +2tualete kati 7 jo i fundit ndodhet tek goden park, perballe spita;it amerikan 3. pallat i ri me 2 ashensor siprf 106 m2 300 euro i sapomobiluar... 24/02/2020 17:14... Lexo detajet..

350 Euro Jepet apartament 2+1 me qera perball kompleksit DELIORGJI Jepet apartament 2+1 me qera perball kompleksit DELIORGJI. Apartamenti ndodhet

Jepet Apartament 2+1 Me Qera Perball Kompleksit Deliorgji

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
99.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet apartament 2+1 me qera perball kompleksit deliorgji. apartamenti ndodhet ne katin 2 te nje pallati te mire administruar dhe nuk ka pas demtime nga termeti.ky apartament eshte totalisht i mobiluar dhe nuk ka nevoje per asgje. me kontaktoni ne w... 24/02/2020 17:02... Lexo detajet..

450 Euro JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 TEK BLLOKU, TIRANË Jepet me qira apartament 1+1 tek rruga Ismail Qemali, përball Vilës së Enver

Jepet Me Qira Apartament 1+1 Tek Blloku, TiranË

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qira apartament 1+1 tek rruga ismail qemali, përball vilës së enverit. apartamenti ndodhet në katin e 4-të në pallat të ri me sistem administrimi dhe syrvejimi. organizohet në sallon + kuzhinë dhe ambient ngrënie, dhomë gjumi e m... 24/02/2020 17:02... Lexo detajet..

550 Euro Apartament 2+1+2 me qera  BLLOK Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri.Jepet totalisht i mobiluar , per

Apartament 2+1+2 Me Qera

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
112.00 m2 Siperfaqa
11 Kati

bllok apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri.jepet totalisht i mobiluar , per cdo informacion me teper me merrni ne telefon ose me shkruani ne w.app... 24/02/2020 17:01... Lexo detajet..

380 Euro

Q1759 te dhenat e ndarjes: - 3 dhoma gjumi - 1 sallon + 1 kuzhine - 2 tualet - 1 ballkon - hipoteke : po - sip totale:105m2 - sip neto ... (Premium 31.12.2020)

500 Euro

Apartament 2+1+2wc (120 m2) perballe stadiumit dinamo, ne rruge kryesore (zone perfekte) pallat i ri me administrim korrekt, ashensor dhe banore te sh... (Premium 31.12.2020)

400 Euro APARTAMENT 2+1 PER QIRA NE BLLOK Apartamenti ndodhet ne zemer te bllokut.
Ka 2 dhoma gjumi, ambienti i ndjenjes

Apartament 2+1 Per Qira Ne Bllok

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartamenti ndodhet ne zemer te bllokut. ka 2 dhoma gjumi, ambienti i ndjenjes me kuzhinen dhe nje tualet dhe 1 ballkon. apartamenti ndodhet ne katin e 4. bridge27409... 24/02/2020 17:01... Lexo detajet..

25,000 Leke Jepet me qera hyrje 2 +1 110 m2 Jepet me qera hyrje ne durres plazh afer tropikalit 110 m2 e mobiliar

Jepet Me Qera Hyrje 2 +1 110 M2

Plepa | Durres (2.41 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera hyrje ne durres plazh afer tropikalit 110 m2 e mobiliar... 24/02/2020 16:59... Lexo detajet..

35,000 Leke Apartament 1+1 me qera Rruga e Elbasanit afer Xhamise se Tabakeve ne Tirane Rruga e Elbasanit, Xhamia e Tabakeve, jepet me qera Apartament 1+1, siperfaqe 70

Apartament 1+1 Me Qera Rruga E Elbasanit Afer Xhamise Se Tabakeve Ne Tirane

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Rruga e elbasanit, xhamia e tabakeve, jepet me qera apartament 1+1, siperfaqe 70 m2, kati 3 pallat ekzistues, apartamenti organizohet nga soxhorno, ambjent gatimi me vete, dhome gjumi, tualet, ballkon, i mobiluar ne menyre bashkekohore. orientimi me ... 24/02/2020 16:58... Lexo detajet..

250 Euro Apartament 2+1 per qira te Vila L, 5 Maji Apartamenti eshte i pabanuar me pare, jipet vetem me bufe dhe eshte i shtruar me

Apartament 2+1 Per Qira Te Vila L, 5 Maji

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti eshte i pabanuar me pare, jipet vetem me bufe dhe eshte i shtruar me laminat. dritaret dopio xham. pallati eshte ndertuar se fundmi dhe ka sistem kapot. administrim i rregullt. per informacion apo nje vizite ne prone kontaktoni!... 24/02/2020 16:57... Lexo detajet..

250 Euro

Jepet garsoniere me qira, mbas casa italia. siperfaqja totale prej 58m² eshte e organizuar ne 1 dhome e cila ka te perfshire : 3 krevat tek 1 tav... (Premium 27.02.2020)

280 Euro

Apartament 1+1 Me Qera , Rruga Kavajes

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.72 Km nga qendra) Living In Tirana
1+1 Dhoma | Kuzhine
67.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Te condor center jepet super apartament 1+1 me qira. apartamenti ndodhet ne katin e 11 te nje pallati te ri, me ashensor dhe i mireadministruar. apart... (Premium 14.03.2020)

270 Euro

Jepet Me Qera 1+1 Te Liqeni I Thate

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
62.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qira apartamenti te liqeni i thate. apartamenti eshte 62 m2 ne katin e pare ne nje zone te qete dhe relaksuese. jepet e mobiluar. organizohet... (Premium 04.03.2020)

330 Euro

Jepet me qera nje super apartament 2+1 tek komuna e parisit, fiks tek lulishtja, ne super pallat me ashensor. apartameni organizohet nga salloni, am... (Premium 07.03.2020)

500 Euro

Apartament 2+1+parking Per Qira Prane Kika 2.

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
121.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet per qira apartament 2+1 prane kompleksit kika 2. hyrje e bollshme e arreduar totalisht ne menyre bashkekohore me te gjithe aksesoret e nevojshem... (Premium 03.03.2020)

350 Euro

2+1 Me Qera Ne Don Bosko (vizion Plus)

Don Bosko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
87.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Jepet me qera apartamenti 2+1 totalisht i sapo mobiluar pervec njeres dhome e cila mobilohet sipas kerkeses se qeramarrsit... apartamenti ndodhet ne n... (Premium 28.02.2020)

500 Euro

Tirane, Afer Bllokut - Apartament 2+1 Me Qera, 500 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.85 Km nga qendra) Albprona
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
12 Kati

Rruga zef jubani - afer sheshit wilson dhe bllokut, ne lagje te qete, japim me qera apartament - penthouse, 2+1, kati 12, pallat me ashensor, i mobil... (Premium 07.08.2020)

400 Euro

2+1+bllk, I Pabauar Me Pare (110 M2) Vasil Shanto* - Pallat I Ri | Ashensor | Kondicioner | Mobilim

Vasil Shanto | Tirane (2.25 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Jepet me qera apt i pabanuar me pare 2+1+ballkon (110 m2) (vasil shanto - rr. jusuf vrioni) pallat i ri me ashensor | ndertime dhe mobilim cilesor | k... (Premium 31.12.2020)

8,000 Leke Ndarje qeraje Kerkohet nje vajze per ndare qeraje preferohet studente, shtepia ndodhet ne kryq

Ndarje Qeraje

Vasil Shanto | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
56.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Kerkohet nje vajze per ndare qeraje preferohet studente, shtepia ndodhet ne kryqezimin vasil shanto pran vondafonit . pagesa 80 personi ... 24/02/2020 16:57... Lexo detajet..

350 Euro jepen apartamente me qera ne qender jepen per banim ose per zyra, me hapesira te ndryshme ne varesi te preferencave

Jepen Apartamente Me Qera Ne Qender

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
112.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepen per banim ose per zyra, me hapesira te ndryshme ne varesi te preferencave dhe kerkesave... 24/02/2020 16:54... Lexo detajet..

400 Euro Shallvaret jepet me qira apartament 1+1 Jepet me qira apartament 1+1 te Shallvaret, eshte i mobiluar ne menyre bashkohor

Shallvaret Jepet Me Qira Apartament 1+1

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
71.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qira apartament 1+1 te shallvaret, eshte i mobiluar ne menyre bashkohore me te gjitha mobiljet dhe paisjet elektro-shtepiake funksionale, apartamenti ndodhet ne pallat te ri me ashensor .... 24/02/2020 16:51... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim