gazeta celsi shtepi me qera 

 Online 208 lexues | 4 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
 • Opsione
 • Online 208 lexues | 4 njoftime ne pritje
245 Euro

Apt 2+1 Ne Don Bosko - Mobilim Komod & Cilesor | Kondicioner Dhe Cdo Pajisje

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera apt 2+1 ne don bosko - mobilim komod | kondicioner | hapesire e bolleshme me ndricim | dritare dopio xham| mundesi parkimi | tualet me a... (Premium 31.12.2020)

330 Euro

Q1763 te dhenat e ndarjes: -2 dhoma gjumi -sallon +kuzhin -1korridor -1tualet -3 ballkon - hipoteke : po - sip totale:105m2 - sip neto ... (Premium 31.12.2020)

550 Euro

Ne Qender Te Tiranes, Jepet Me Qira Apartament 1+1!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.33 Km nga qendra) Real Deal Properties
1+1 Dhoma | Kuzhine
78.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

- ne zemer te tiranes, tek shallvaret, jepet me qira apartament shume i vecante. apartamenti eshte i organizuar ne koridor i cili ben shperndarjen e a... (Premium 23.04.2020)

330 Euro

2+1+2wc I Ri - 120m2 (1/2 Garazhe ) K. Botanik , K Diellit 1

Kodra e Diellit | Tirane (1.35 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

2+1+2 wc i sapo rikontruktuar, kati 2, + 1ose 2 garazhe , 120 m2 tek hyrja e rezidences kodra e diellit 1 ( kopeshti botanik) q1672 te dhenat e... (Premium 31.12.2020)

7,500 Leke
Ndarje qiraje Ne fund te rruges Jordan Misja, kerkohet nje vajze per ndarje qiraje te nje ap 1

Ndarje Qiraje

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Ne fund te rruges jordan misja, kerkohet nje vajze per ndarje qiraje te nje ap 1+1, kati i 6 me ashensor. cmimi 75.000 leke te vjetra. ... 26/02/2020 17:06... Lexo detajet..

165 Euro
JEPET ME QERA GARSIONERE BUZE DETIT PLAZH,DURRES! Organizohet ne 1 dhome gjumi,1 dhome gatimi,1 tualet dhe 1 ballkon me pamjen e m

Jepet Me Qera Garsionere Buze Detit Plazh,durres!

Qender | Durres
1+1 Dhoma | Kuzhine
45.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Organizohet ne 1 dhome gjumi,1 dhome gatimi,1 tualet dhe 1 ballkon me pamjen e mrekullueshme te detit.kati i 3 i nje pallati cilesor. info:📞 +355 69 676 6769 cmimi💶 165€ ... 26/02/2020 17:05... Lexo detajet..

300 Euro
JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PERBALL DETIT PLAZH,DURRES! JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PERBALL DETIT PLAZH,DURRES!Apartamenti eshte i orga

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Perball Detit Plazh,durres!

Qender | Durres
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera apartament 2+1 perball detit plazh,durres!apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi,1 dhome ndenje,1 tualet dhe 2 ballkone me pamje te mrekullueshme te detit. kati i 2 i nje pallati cioesor ne vijen e pare me detin. info📞0695... 26/02/2020 17:05... Lexo detajet..

550 Euro Jepet apartament 2+1 me qera tek Rr.Elbasanit Jepet apartament me qera tek Rruga e Elbasanit, prane shkolles se baletit. Arred

Jepet Apartament 2+1 Me Qera Tek Rr.elbasanit

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet apartament me qera tek rruga e elbasanit, prane shkolles se baletit. arredim modern , elektroshtepijake te reja e cilesore, i pabanuar me pare. apartamenti ndodhet ne nje nga zonat elitare te tiranes.... 26/02/2020 17:02... Lexo detajet..

400 Euro Apartament 1+1 me qera ne Rrugen Frosina Plaku (ID 4211424) Property ID : 4211424

Rruga Frosina Plaku prane 21 Dhjetorit, jepet me qera a

Apartament 1+1 Me Qera Ne Rrugen Frosina Plaku (id 4211424)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Property id : 4211424 rruga frosina plaku prane 21 dhjetorit, jepet me qera apartament 1+1, siperfaqe 60 m², kati 1 i banimit me ashensor, mobilim i ri dhe modern, tualet (me dritare), ballkon, orientim me diell, e gjithe shtepia me parket, term... 26/02/2020 16:56... Lexo detajet..

400 Euro Apartament 2+1 me qera ne zonen Don Bosko prane Karburant ER Petrol ne Tirane (ID 4221729) Property ID : 4221729

Don Bosko, prane Karburantit ER Petrol, jepet me qera A

Apartament 2+1 Me Qera Ne Zonen Don Bosko Prane Karburant Er Petrol Ne Tirane (id 4221729)

Don Bosko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
115.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Property id : 4221729 don bosko, prane karburantit er petrol, jepet me qera apartament 2+1 ne pallat te ri, siperfaqe 115 m², i mobiluar me te gjitha menyre bashkohore, kati 3 me ashensor, kondicioner, 2 tualete njeri me vaske, ballkon. njera dho... 26/02/2020 16:56... Lexo detajet..

1,200 Euro Vile me qera ne zonen e Selites prane Universitetit Marin Barleti ne Tirane (ID 4251088 ) Property ID : 4251088

Selite, prane Universitetit Marin Barleti , jepet me qe

Vile Me Qera Ne Zonen E Selites Prane Universitetit Marin Barleti Ne Tirane (id 4251088 )

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
5+1 Dhoma | Kuzhine
300.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Property id : 4251088 selite, prane universitetit marin barleti , jepet me qera vile 3-kateshe, siperfaqe totale 300 m².ne katin perdhe eshte garazhi me nje post parkimi. kati i pare i banimit ndahet ne dy dhoma gjumi, sallon dhe kuzhine me vete,... 26/02/2020 16:55... Lexo detajet..

800 Euro Apartament 2+1 me qera ne zonen e Zogut te Zi (ID 4221731 ) Property ID : 4221731

Zogu i Zi, tek Ring Center, jepet me qera Apartament 2+

Apartament 2+1 Me Qera Ne Zonen E Zogut Te Zi (id 4221731 )

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
140.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Property id : 4221731 zogu i zi, tek ring center, jepet me qera apartament 2+1 ne pallat te ri, i mobiluar me te gjitha menyre luksoze, siperfaqe 140 m², kati 8 me ashensor (jo i fundit), i gjithe apartamenti eshte i shtruar me parket, 3 kondici... 26/02/2020 16:55... Lexo detajet..

400 Euro Apartamente 2+1 me qera ne zonen e Komunes se Parisit (ID 4221727 ) Property ID :4221727

Komuna e Parisit, prane Lulishtes, jepet me qera apartam

Apartamente 2+1 Me Qera Ne Zonen E Komunes Se Parisit (id 4221727 )

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
130.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Property id :4221727 komuna e parisit, prane lulishtes, jepet me qera apartament 2+1 ne pallat te ri, i mobiluar ne menyre bashkekohore, siperfaqe 130 m², kati i 8 me ashensore, koridor, kondicioner, 2 tualete, ballkon, orientim me diell. jepe... 26/02/2020 16:55... Lexo detajet..

1,800 Euro

Ambjent mjaft mire i organizuar ne nje nga zonat me te mira te tiranes ndodhet ne katin e 2 te nje pallati 10 katesh. ambjenti eshte open space me nje... (Premium 15.03.2020)

Mobilimi:Bosh

1,800 Euro

300 Euro

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Ne Qender

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (2.25 Km nga qendra) Royal Property Albania
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Ne qender te tiranes jepet me qera apartament 1+1 ,totalisht i mobiluar dhe i organizuar ne sallon ndenje ,ambient gatimi,1 dhome gjumi me krevat dopi... (Premium 04.03.2020)

300 Euro

1+1 Tek Stacioni I Trenit (mundesi Parkimi) Mobilim Cilesore Dhe I Ri | Kondicioner

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.92 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
50.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qera apartament 1+1 tek stacioni i trenit (mundesi parkimi ne zone) mobilim cilesor dhe i ri | kondicioner | pajisje te reja | ndricim perfek... (Premium 31.12.2020)

800 Euro

Ne Rrugen Sami Frasheri, Jepet Apartament 3+1 Me Qira!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.62 Km nga qendra) Real Deal Properties
3+1 Dhoma | Kuzhine
130.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Ne zonen me strategjike ne tirane, prane drejtorise se policise, jepet me qira apartament 3+1 i mobiluar! apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pall... (Premium 06.05.2022)

330 Euro Apartamente 2+1 me qera tek 21 Dhjetori, prane Inxhinierise, ne Tirane (ID 4221726) Property ID : 4221726

21 Dhjetori, prane Inxhinierise, jepet me qera Apartame

Apartamente 2+1 Me Qera Tek 21 Dhjetori, Prane Inxhinierise, Ne Tirane (id 4221726)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Property id : 4221726 21 dhjetori, prane inxhinierise, jepet me qera apartament 2+1 ne pallat te ri, e mobiluar, siperfaqe 100 m², kati 4 me ashensor, tualet, ballkon, orientim me diell. jepet me qera 40,000 leke... 26/02/2020 16:55... Lexo detajet..

300 Euro Super 1+1 tek kopshti botanik Apartament 1+1 tek kopshti botanik,e mobiluar me te gjitha kushtet,per me teper

Super 1+1 Tek Kopshti Botanik

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
73.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartament 1+1 tek kopshti botanik,e mobiluar me te gjitha kushtet,per me teper na kontaktoni ........... ... 26/02/2020 16:54... Lexo detajet..

330 Euro Super 2+1 tek kodra e diellit ( ngjitur me rezidencen 1 ) Apartament 2+1 tek kodra e diellit (ngjitur me rezidencen 1) e mobiluar me gjit

Super 2+1 Tek Kodra E Diellit ( Ngjitur Me Rezidencen 1 )

Kodra e Diellit | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartament 2+1 tek kodra e diellit (ngjitur me rezidencen 1) e mobiluar me gjithcka per me teper na kontaktonin 355682567777 cmimi 330 euro... 26/02/2020 16:54... Lexo detajet..

330 Euro Super 2+1 te qytet studenti ( komp ANA) Apartament 2+1 te Qyteti Studenti (tek kompleksi Ana)e mobiluar ne menyre moder

Super 2+1 Te Qytet Studenti ( Komp Ana)

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
92.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartament 2+1 te qyteti studenti (tek kompleksi ana)e mobiluar ne menyre moderne me te gjitha kushtet(e pa banuar me pare)per me teper na kontaktoni 355682567777 cmimi 330 euro... 26/02/2020 16:54... Lexo detajet..

350 Euro Vile me qera ne zonen e Kodres se Priftit(ID 4251090 ) Property ID : 4251090

Kodra e Priftit, prane shkolles “Mrekullia”, jepet

Vile Me Qera Ne Zonen E Kodres Se Priftit(id 4251090 )

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Property id : 4251090 kodra e priftit, prane shkolles “mrekullia”, jepet me qera kati i pare i viles, i mobiluar ne menyre bashkekohore, siperfaqe 120 m², salloni i ndenjes, ambjenti i gatimit, i gjithe apartamenti eshte i shtruar me parket,2... 26/02/2020 16:54... Lexo detajet..

1,000 Euro Ap 2+1 super luksoz te kopshti zologjik apartament super lluksoz ne zonen e kopshtit zologjik,2+1 i pa banuar me pare me

Ap 2+1 Super Luksoz Te Kopshti Zologjik

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.06 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
130.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartament super lluksoz ne zonen e kopshtit zologjik,2+1 i pa banuar me pare me nje siperfaqe 130 m,me te gjitha kushtet,per me teper na kontaktoni 355682567777 (afer xhamise)cmimi 1000 euro... 26/02/2020 16:54... Lexo detajet..

290 Euro Super 1+1 te rruga elbasanit ( shkolla baletit ) Apartament 1+1 te rruga e elbasanit(afer shkolles se baletit kati i 3-te banim m

Super 1+1 Te Rruga Elbasanit ( Shkolla Baletit )

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartament 1+1 te rruga e elbasanit(afer shkolles se baletit kati i 3-te banim me ashensor,per me teper na kontaktoni 355682567777 cmimi 290 euro... 26/02/2020 16:54... Lexo detajet..

400 Euro Super 2+1 te diplomat 2 ( rruga irfan tomini ) Apartament 2+1 te irfan tomini(afer diplomat 2)e mobilaur je menyre moderne e p

Super 2+1 Te Diplomat 2 ( Rruga Irfan Tomini )

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (2.11 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
94.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartament 2+1 te irfan tomini(afer diplomat 2)e mobilaur je menyre moderne e pa banuar me pare me kontaktoni 355682567777 kati i 4 -te me ashensor,cmimi 400 euro(preferohen familjar)... 26/02/2020 16:54... Lexo detajet..

550 Euro Super ap 2+1 te 21 shi ( hotel mondial ) Apartament 2+1 tek 21shi(afer Hotel Mondial)e mobiluar ne menyre moderne me te

Super Ap 2+1 Te 21 Shi ( Hotel Mondial )

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
95.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartament 2+1 tek 21shi(afer hotel mondial)e mobiluar ne menyre moderne me te gjitha kushtet,e pa banuar me pare,kati i 5-te me ashensor,per me teper na kontaktoni 355682567777 cmimi 550 euro... 26/02/2020 16:54... Lexo detajet..

500 Euro

Apartament 2+1+2wc (120 m2) perballe stadiumit dinamo, ne rruge kryesore (zone perfekte) pallat i ri me administrim korrekt, ashensor dhe banore te sh... (Premium 31.12.2020)

285 Euro

Jepet me qera apartament 2+1 afer liqenit ne bllok - i mobiluar | parket dhe pllake | kondicioner | hapesire me ndricim | dritare dopio xham | tualet ... (Premium 31.12.2020)

290 Euro Ap 1+1 rruga kavajes (pallati me shigjeta ) Apartament 1+1 te rruga e kavajes,ku kryqezohet me pallatin me shigjeta,(te bank

Ap 1+1 Rruga Kavajes (pallati Me Shigjeta )

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartament 1+1 te rruga e kavajes,ku kryqezohet me pallatin me shigjeta,(te banka bkt)e mobiluar me te gjitha kushtet,per me teper na kontaktoni 355682567777 cmimi 290 euro... 26/02/2020 16:54... Lexo detajet..

380 Euro Super ap 1+1 stacioni trenit Apartament 1+1 te stacioni i trenit,e mobiluar ne menyre moderne me te gjitha ku

Super Ap 1+1 Stacioni Trenit

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
71.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Apartament 1+1 te stacioni i trenit,e mobiluar ne menyre moderne me te gjitha kushtet,kati i 8-te me ashensor,per me teper na kontaltoni 355682567777 cmimi 380 euro... 26/02/2020 16:54... Lexo detajet..

290 Euro Super ap 1+1 ne zonen 21-shi ( hotel mondial ) Apartament 1+1 ne zonen e 21shi(afer hotel mondial)e mobiluar me te gjitha kusht

Super Ap 1+1 Ne Zonen 21-shi ( Hotel Mondial )

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartament 1+1 ne zonen e 21shi(afer hotel mondial)e mobiluar me te gjitha kushtet,kati i 6 banim me ashensor per me tepr na kontaktoni 355682567777 cmimi 290 euro... 26/02/2020 16:53... Lexo detajet..

600 Euro Super ap 2+1 tek stadiumi dinamo ( tek smeg ) Apartament 2+1 tek stadiumi dinamo(tek smeg)pallat i ri i sapo ndertuar,kati i 3

Super Ap 2+1 Tek Stadiumi Dinamo ( Tek Smeg )

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.17 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
107.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartament 2+1 tek stadiumi dinamo(tek smeg)pallat i ri i sapo ndertuar,kati i 3te me ashensor,i mobiluar ne menyre moderne me te gjitha kushtet,per me teper na kontaktoni 355682567777 cmimi 600 euro i diskutueshem... 26/02/2020 16:53... Lexo detajet..

500 Euro

Apartament 2+1+parking Per Qira Prane Kika 2.

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
121.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet per qira apartament 2+1 prane kompleksit kika 2. hyrje e bollshme e arreduar totalisht ne menyre bashkekohore me te gjithe aksesoret e nevojshem... (Premium 03.03.2020)

250 Euro

Jepet garsoniere me qira, mbas casa italia. siperfaqja totale prej 58m² eshte e organizuar ne 1 dhome e cila ka te perfshire : 3 krevat tek 1 tav... (Premium 27.02.2020)

350 Euro

2+1 Me Qera Ne Don Bosko (vizion Plus)

Don Bosko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
87.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Jepet me qera apartamenti 2+1 totalisht i sapo mobiluar pervec njeres dhome e cila mobilohet sipas kerkeses se qeramarrsit... apartamenti ndodhet ne n... (Premium 28.02.2020)

280 Euro

Apartament 1+1 Me Qera , Rruga Kavajes

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.72 Km nga qendra) Living In Tirana
1+1 Dhoma | Kuzhine
67.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Te condor center jepet super apartament 1+1 me qira. apartamenti ndodhet ne katin e 11 te nje pallati te ri, me ashensor dhe i mireadministruar. apart... (Premium 14.03.2020)

280 Euro

Jepet Me Qera 1+1 Te Materniteti I Ri

Brryli | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
10 Kati

Jepet me qera 1+1, 70 m2, ne katin e 10 te nje pallati te ri. apartamenti eshte totalisht i mobiluar. ne nje nga zonat me te mira te tiranes perbelle... (Premium 04.03.2020)

330 Euro

Jepet me qera nje super apartament 2+1 tek komuna e parisit, fiks tek lulishtja, ne super pallat me ashensor. apartameni organizohet nga salloni, am... (Premium 07.03.2020)

400 Euro

2+1+bllk, I Pabauar Me Pare (110 M2) Vasil Shanto* - Pallat I Ri | Ashensor | Kondicioner | Mobilim

Vasil Shanto | Tirane (2.25 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Jepet me qera apt i pabanuar me pare 2+1+ballkon (110 m2) (vasil shanto - rr. jusuf vrioni) pallat i ri me ashensor | ndertime dhe mobilim cilesor | k... (Premium 31.12.2020)

450 Euro Apartamente 3+1 me qera Don Bosko prane VIVA Market ne Tirane (ID 4231100 ) Property ID :4231100

Don Bosko, prane VIVA Market, jepet me qera apartament 3

Apartamente 3+1 Me Qera Don Bosko Prane Viva Market Ne Tirane (id 4231100 )

Don Bosko | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Property id :4231100 don bosko, prane viva market, jepet me qera apartament 3+1 ne pallat te ri, i mobiluar shume mire, siperfaqe 120 m², kati i 5 me ashensor, 2 tualete, 3 kondicioner, ballkon, orientim me diell. jepet me qera 450 euro ne mua... 26/02/2020 16:53... Lexo detajet..

300 Euro Apartamente 2+1 me qera Myslym Shyri prane Soho Bar ne Tirane (ID 4229151) Property ID : 4229151

Myslym Shyri prane Soho Bar , jepet me qera Apartament

Apartamente 2+1 Me Qera Myslym Shyri Prane Soho Bar Ne Tirane (id 4229151)

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
93.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Property id : 4229151 myslym shyri prane soho bar , jepet me qera apartament 2+1, bosh, siperfaqe 93 m², kati 5 ,tualet, ballkon, orientim me diell, prane qendres se tiranes jepet me qera 300 euro... 26/02/2020 16:53... Lexo detajet..

1,500 Euro Vile me qera ne zonen e Bllokut te Vilave ne Selite ne Tirane (ID 4251086 ) Property ID : 4251086

Tek Blloku i Vilave ne Selite, jepet me qera Vile Duble

Vile Me Qera Ne Zonen E Bllokut Te Vilave Ne Selite Ne Tirane (id 4251086 )

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
4+1 Dhoma | Kuzhine
260.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Property id : 4251086 tek blloku i vilave ne selite, jepet me qera vile dublex, siperfaqe 260 m², i mobiluar me te gjitha menyre bashkohore, mobilim i ri i pa perdorur. vila ndahet ne tre kate eshte e shtruar e gjitha me parket, ka hyrje me vete... 26/02/2020 16:53... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim