gazeta elektronike  16204 njoftime

 Online 173 lexues | 3 njoftime ne pritje

*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite imobiliare ne lidhje me interesimin tuaj!
1,500 Euro id:89494 - Ambjent Per Qera,Stacioni I Trenit

Ambjent Per Qera,stacioni I Trenit

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.02 Km nga qendra) Future Home - Info
5+1 Dhoma | Kuzhine
300.00 m2 Siperfaqa
11 Kati

Ambjenti ndodhet ne nje nder zonat me te preferuara te tiranes. ai eshte ne katin e 11 te nje pallati me pamje nga rruga dhe nje siperfaqe te bollshme 300 m2. ka punime cilesore dhe eshte i pershtatur ne menyre... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

1,500 Euro

300 Euro id:90800 - Tek Sheshi Willson Jepet Apartament 2+1 Me Qira!

Tek Sheshi Willson Jepet Apartament 2+1 Me Qira!

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.96 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
94.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Ne nje zone shume te mire te tiranes perballe shkolles petronin luarasi jepet apartament 2+1 me qira. apartamenti ka nje siperfaqe 94 m2 dhe ndodhet ne katin e 4 te nje pallati ekzistues 6 katesh, apartamenti o... Lexo detajet..

260 Euro id:26565 - 1+1 tek Rr. e Kosovareve me Oborr ( PARKIM Perfshire) - 2 Dhoma PARKET

1+1 Tek Rr. E Kosovareve Me Oborr ( Parkim Perfshire) - 2 Dhoma Parket

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.47 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qera 1 + 1 tek rr. e kosovareve (stadiumi dinamo) | parkim perfshire **| me oborr dhe hyrje me vete| kati i pare ne pallat me hyrje me vete | i mobiluar | apt i ngrohte | parket cilesor | oborr me gje... Lexo detajet..

320 Euro id:29722 - 2 + 1 ne Don Bosko (Brenda Kompleksit Vizion) | Mobilim Modern | Pallat i Ri | Ashensor | Mundesi Parkimi

2 + 1 Ne Don Bosko (brenda Kompleksit Vizion) | Mobilim Modern | Pallat I Ri | Ashensor | Mundesi Pa

Don Bosko | Tirane (1.72 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

Jepet me qera apt 2 + 1 ne don bosko (brenda kompleksit vizion) | mobilim modern | pallat i ri | ashensor | mundesi parkimi | planimetri e rregullt | ndricim shume i mire natyral | dritare dopio xham | pajisj... Lexo detajet..

25,000 Leke APARTAMENT 2+1 PER QIRA NE ASTIR Jepet me qira aprtament 2+1 ne zonen e Astirit. Apartamenti ndodhet ne katin e 4

Apartament 2+1 Per Qira Ne Astir

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.04 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

18.01.2019 (16:20): Jepet me qira aprtament 2+1 ne zonen e astirit. apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor dhe te sapomobiluar. ka sallonin e perbashket me kuzhinen, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje b... Lexo detajet..

300 Euro Apartament 1+1 Apartament 1+1 me qera prane “HARRY FULTZ”, Tirane. Jepet me qera apartament

Apartament 1+1

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (1.40 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
74.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

18.01.2019 (16:11): Apartament 1+1 me qera prane “harry fultz”, tirane. jepet me qera apartament me siperfaqe 74 m2. apartamenti eshtei mobiluar me ambjentin e ndenjes dhe kuzhinen , 1 dhome gjumi,1 tualet, korridor dhe 1 ball... Lexo detajet..

20,000 Leke Jepet shtepi me qera Jepet shtepi me qera. Hyrja ndodhet ne kat te trete ne shtepi private. Eshte e m

Jepet Shtepi Me Qera

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

18.01.2019 (16:10): Jepet shtepi me qera. hyrja ndodhet ne kat te trete ne shtepi private. eshte e mobiluar. pagesa mujore eshte 200 mije leke te vjetra. shtepia ndodhet prapa kafe artistit. ... Lexo detajet..

350 Euro Te Shallvaret Jepet Me Qira Super Apartament 1+1 Me Pamje Fantastike !! Te Shallvaret jepet me qira super apartament 1+1 ne katin e 7 te nje pallati ekz

Te Shallvaret Jepet Me Qira Super Apartament 1+1 Me Pamje Fantastike !!

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

18.01.2019 (16:08): Te shallvaret jepet me qira super apartament 1+1 ne katin e 7 te nje pallati ekzistues me pamje fantastike. apartamenti eshte i organizuar ne 1 dhome ndenje super te mobiluar me parket e me hapesire te bollshme... Lexo detajet..

350 Euro Apartament 2+1 me qera ne Myslym Shyri Jepet me qira apartament 2+1 i mobiluar ne Myslym Shyr.
Ndodhet ne pallat ekzis

Apartament 2+1 Me Qera Ne Myslym Shyri

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

18.01.2019 (16:08): Jepet me qira apartament 2+1 i mobiluar ne myslym shyr. ndodhet ne pallat ekzistues ne katin e 5. per nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni 0697478916... Lexo detajet..

300 Euro JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NE ALI DEM! jepet me qira apartament ne katin e 5-te te nje pallat te ri me ashensor ne zone

Jepet Me Qira Apartament 2+1 Ne Ali Dem!

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.34 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
85.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

18.01.2019 (15:48): Jepet me qira apartament ne katin e 5-te te nje pallat te ri me ashensor ne zonen e ali demit, prane poligrafikut. . organizohet ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, kuzhine e kompletuar, 1 ballkon dhe 1 tualet. apart... Lexo detajet..

800 Euro AMBJENT KOMERCIAL ME QIRA TE AMBASADA AMERIKANE Jepet me qira nje ambjent 170m2 ne katin e dyte te nje pallati ekzistues, ne rru

Ambjent Komercial Me Qira Te Ambasada Amerikane

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (0.94 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
170.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

18.01.2019 (15:47): Jepet me qira nje ambjent 170m2 ne katin e dyte te nje pallati ekzistues, ne rrugen "nasi pavllo." prona organizohet ne 3 dhoma, 1 kuzhine e vecuar, 1 soxhorno e madhe, 2 tualete dhe 1 ballkon qe e rrethon ap... Lexo detajet..

40,000 Leke Apartament 1+1 me qera Qender Aparatamenti ndodhet ne katin e gjashte te nje ndertese me ashensore, buze rruge

Apartament 1+1 Me Qera Qender

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (2.23 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
55.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

18.01.2019 (15:33): Aparatamenti ndodhet ne katin e gjashte te nje ndertese me ashensore, buze rruges kryesore. zona ku ndodhet apartamenti ka te gjitha fasilitetet e mundshme per nje jetese te qete. apartamenti eshte i kompozuar ... Lexo detajet..

28,000 Leke Apartament 1+1 me qera Apartamenti ndodhet ne rrugen Naim Frasheri ne katin e pare te nje pallati ekzis

Apartament 1+1 Me Qera

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.15 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
61.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

18.01.2019 (15:33): Apartamenti ndodhet ne rrugen naim frasheri ne katin e pare te nje pallati ekzistues. ambjenti ka nje siperfaqe prej 61 m2 dhe eshte i organizuar ne nje sallon ndenje, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballko... Lexo detajet..

300 Euro 2+1 (90 m2) | Don Bosko - Pallat i Ri | Ashensor | Mobilim Cilesor | Parket | Kondicioner | Parkim

2+1 (90 M2) | Don Bosko - Pallat I Ri | Ashensor | Mobilim C

Don Bosko | Tirane (1.87 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Apt 2+1 ne don bosko | pallat i ri | ashensor | hapesire e bollshme | parkim | mobilim cilesor | pajisie te reja cilesore | parket i ri i shtrenjte | tavane gipsi | kondicioner | pianure | aspirator | dritare d... Lexo detajet..

300 Euro Jepet super apartmanet 1+1 me qera ne Don Bosco (kompleksi vizion+)

Jepet Super Apartmanet 1+1 Me Qera Ne Don Bosco (kompleksi V

Don Bosko | Tirane (1.72 Km nga qendra) Royal Property Albania
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet super apartmanet 1+1 me qera ne don bosco (kompleksi vizion+) apartamenti ndodhet ne nje kompleks mjaft mire te organizuar dhe permban : -tv 32 hd -dhome gatimi sobe+pianure dhe frigorifer -dh... Lexo detajet..

370 Euro  Super Apartament Me Qira Tek Ministria Jashtme (+ GARAZHD)

Super Apartament Me Qira Tek Ministria Jashtme (+ Garazhd)

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (0.99 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartament me qira 2+1 i areduar ne menyre moderne (me parket) ne nje nga zonat me te mira te tiranes. apartamenti ndodhet prane ministris se jashtme ne nje kompleks. ambjenti eshte i organizuar ne: ambjent nde... Lexo detajet..

300 Euro Apartament 1+1 me qera prane shkolles se baletit Apartamenti ndodhet ne katin e 2te te nje pallati 5 katesh ( pallat ekzistues) p

Apartament 1+1 Me Qera Prane Shkolles Se Baletit

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (2.23 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
62.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

18.01.2019 (15:33): Apartamenti ndodhet ne katin e 2te te nje pallati 5 katesh ( pallat ekzistues) prane shkolles se baletit. organizohet ne ambient ndenjieje dhe ambient i gatimit, 1 dhome gjumi, 1 korridor, 1 tualet si dhe 2 b... Lexo detajet..

250 Euro Apartament 2+1 me qera tek KOmpleksi Grand Apartamenti gjendet ne Rrugen "Bajram Allaraj" shume prane Kompleksit

Apartament 2+1 Me Qera Tek Kompleksi Grand

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (1.92 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
130.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

18.01.2019 (15:33): Apartamenti gjendet ne rrugen "bajram allaraj" shume prane kompleksit grand. ai pozicionohet ne katin 1 te nje vile 3-kateshe me hyrje me vete, oborr dhe post parkimi. siperfaqja totale e tij eshte 130 m2 dhe o... Lexo detajet..

30,000 Leke Apartament 1+1 me qera RRuga Siri Kodra Jepet me qira apartament 1+1 me një sipërfaqe 64,7 m2 .
Apartamenti është i

Apartament 1+1 Me Qera Rruga Siri Kodra

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (1.85 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

18.01.2019 (15:33): Jepet me qira apartament 1+1 me një sipërfaqe 64,7 m2 . apartamenti është i organizuar më nje dhomë gjumi një kuzhinë dhe një tualet . ka ballkon të bollshëm i cili ofron pamje nga rruga kryesore . ... Lexo detajet..

40,000 Leke Apartament 1+1 me qera Stacioni i trenit Super Apartament 1+1 per qera, totalisht i mobiluar,pranë ish Stacionit të Tre

Apartament 1+1 Me Qera Stacioni I Trenit

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.31 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

18.01.2019 (15:33): Super apartament 1+1 per qera, totalisht i mobiluar,pranë ish stacionit të trenit apartamenti me siperfaqe neto 55 m2 ( +5 m2 te perbashketa), ndodhet ne katin e parë të një pallati 6 katësh, pallat shum... Lexo detajet..

300 Euro Apartament 2+1 tek Brryli Jepet me qera apartament 2+1 tek Brryli.Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati t

Apartament 2+1 Tek Brryli

Brryli | Tirane (0.44 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

18.01.2019 (15:33): Jepet me qera apartament 2+1 tek brryli.ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ashensor.. i pozicionuar në një zonë shumë te mirë të tiranës , ku ofrohen të gjitha shërbimet e nevojshme per nj... Lexo detajet..

300 Euro Apartament 2+1 me qera tek Brryli Jepet me qira Apartament 2+1 , tek Brryli. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te n

Apartament 2+1 Me Qera Tek Brryli

Brryli | Tirane (0.44 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

18.01.2019 (15:33): Jepet me qira apartament 2+1 , tek brryli. apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje ndertimi te ri me ashensor .apartamenti ka nje siperfaqe prej 103 m2.apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje ambjent gatimi... Lexo detajet..

150 Euro Apartament 1+1 me qera tek Unaza e Re Jepet me qera apartament 1+1, me siperfaqe 69m2, ne Unazen e Re, prane Bar Artis

Apartament 1+1 Me Qera Tek Unaza E Re

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (1.37 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
69.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

18.01.2019 (15:32): Jepet me qera apartament 1+1, me siperfaqe 69m2, ne unazen e re, prane bar artisti. apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri , dhe organizohet ne nje dhome ndenje dhe gatimi, nje dhome gjumi... Lexo detajet..

320 Euro Apartament 1+1 me qera Myslym shyri Jepet me qira apartament 2+1 te Myslym Shyri per 320 euro!
Zona ku ndodhet apar

Apartament 1+1 Me Qera Myslym Shyri

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

18.01.2019 (15:32): Jepet me qira apartament 2+1 te myslym shyri per 320 euro! zona ku ndodhet apartamenti eshte nje nga zonat me te preferuara te tiranes per te banuar sepse ka prane jo vetem njesi sherbimi por edhe shkolla, gji... Lexo detajet..

310 Euro Apartament 3+1 me qera Tek gjimnazi Qemal Stafa Tek rruga e Durresit, prane shkolles Qemal Stafa, jepet me qira, apartament 3+1,

Apartament 3+1 Me Qera Tek Gjimnazi Qemal Stafa

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (1.26 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

18.01.2019 (15:32): Tek rruga e durresit, prane shkolles qemal stafa, jepet me qira, apartament 3+1, me dy tualete, pjeserisht i mobiluar. perbehet nga salloni, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkoni. orientimi eshte jug per... Lexo detajet..

300 Euro 2 + 1 ( Mshyri- Ish Ekspozita) -i Mobiluar | Mundesi Parkimi ne Zone | Kondicioner

2 + 1 ( Mshyri- Ish Ekspozita) -i Mobiluar | Mundesi Parkimi Ne Zone | Kondicioner

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (0.84 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera apt 2 + 1 mbrapa ish- ekspozites - prane me gjykaten e faktit (rr. vangjush furxhi) mbas ish ekspozites ose ne rrugen myslym shyri i mobiluar | pallat ekzistues | mundesi parkimi ne zone | kondici... Lexo detajet..

320 Euro Apartament 1+1 me qera Rruga e Durresit Apartament me qira i ndodhur ne fillim te rruges Haxhi Hysen Dalliu, ne nje nder

Apartament 1+1 Me Qera Rruga E Durresit

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.93 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
50.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

18.01.2019 (15:32): Apartament me qira i ndodhur ne fillim te rruges haxhi hysen dalliu, ne nje ndertim te mire administruar me ashensor. ambjenti i brendshem eshte totalisht i restauruar me arredim dhe elektroshtepiake te reja. ... Lexo detajet..

350 Euro Tirane, jap me qera apartament 1+1+BLK Kati 2, 90 m² 350 Euro (Ali Demi) Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Ali Demit, te Markata e Vjetër.

Tirane, Jap Me Qera Apartament 1+1+blk Kati 2, 90 M² 350 Euro (ali Demi)

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.34 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

18.01.2019 (15:31): Apartamenti është i pozicionuar në zonën e ali demit, te markata e vjetër. informacion mbi apartamentin: • kati 2 banim • sipërfaqja e apartamentit : 90 m2 • orientimi : jug-lindje. apartamenti ësh... Lexo detajet..

400 Euro  Tirane, jap me qera apartament 3+1+BLK Kati 6, 115 m² 400 Euro (Zogu i Zi) Apartamenti është i pozicionuar në zonën Zogu I Zi. Informacion mbi apartame

Tirane, Jap Me Qera Apartament 3+1+blk Kati 6, 115 M² 400 Euro (zogu I Zi)

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (1.40 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
115.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

18.01.2019 (15:25): Apartamenti është i pozicionuar në zonën zogu i zi. informacion mbi apartamentin: • kati i 6 banim • sipërfaqa e apartamentit : 115 m2 •dokumentacioni: me hipotekë . apartamenti eshte i mobiluar dhe... Lexo detajet..

370 Euro Apartament me qira 2+1+2 (brryli) totalisht e arreduar dhe e korreduar - privat Apartament me qira 2+1+2 , Blv. Bajram Curri, 296, Tirane ( Brryli) 

Apartame

Apartament Me Qira 2+1+2 (brryli) Totalisht E Arreduar Dhe E Korreduar - Privat

Brryli | Tirane (1.48 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

18.01.2019 (15:14): Apartament me qira 2+1+2 , blv. bajram curri, 296, tirane ( brryli) apartament me siperfaqe 100,00 m2, me vendodhje strategjike ne territor, afer qendres se tiranes (berryli), lidhet shume mire me arteriet ... Lexo detajet..

350 Euro Apt.1+1 - I RI - tek Kodra e Diellit 1 - Ndricim i Larte natyral ( Pamje fantastike Ballkoni- me Gjelberim)

Apt.1+1 - I Ri - Tek Kodra E Diellit 1 - Ndricim I Larte Natyral ( Pamje Fantastike Ballko

Kodra e Diellit | Tirane (2.22 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
72.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Apt.1+1 me qera tek kodra e diellit 1 | brenda rezidences| pallat i ri |me orientim perfekt| ndricim natyral| cdo gje brenda e re| kondicioner | mobilim i ri dhe dekoruar me stil | dritare dopio xham + grile ... Lexo detajet..

240 Euro  1+1  prane UET, (Rr. Irfan Tomini) - E RIKONSTRUKTUAR |Kondicioner |K 3 |  Mundesi Parkimi

1+1 Prane Uet, (rr. Irfan Tomini) - E Rikonstruktuar |kondicioner |k 3 | Mundesi Parkim

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (2.11 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qera apt 1 + 1 prane uet, (rr. irfan tomini) - pa vajtur te diplomat 2| totalisht e rikonstruktuar | kondicioner *| mundesi parkimi ne zone gjithmone| ** do shtohet kend i ri dhe tv dhe tavoline| dr... Lexo detajet..

320 Euro Bulevardi Zogu I, Stacioni Trenit, jepet me qera apartament 2+1

Bulevardi Zogu I, Stacioni Trenit, Jepet Me Qera Apartament 2+1

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.70 Km nga qendra) Dream Albania Real Estate & Tour
2+1 Dhoma | Kuzhine
95.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Property id : 4229094 bulevardi zogu i, stacioni trenit, jepet me qera apartament 2+1, siperfaqe 95 m2, kati 2, i mobiluar ne menyre bashkekohore, mobilim i ri, i pa perdorur me pare, tualet, ballkon, kondic... Lexo detajet..

550 Euro Apartament modern 1+1 per qira tek Myslym Shyri! Apartament modern per qira tek Myslym Shyri ne nje nga zonat me te mira dhe me m

Apartament Modern 1+1 Per Qira Tek Myslym Shyri!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

18.01.2019 (14:55): Apartament modern per qira tek myslym shyri ne nje nga zonat me te mira dhe me me shume fasilitete te tiranes . ndodhet ne katin e peste te nje nga pallateve me te mira te zones,me nje siperfaqe prej 75m2 i or... Lexo detajet..

300 Euro Jepet me qira apartament 1+1, Ne Qender, 300 euro Jepet me qira apartament 1+1, me siperfaqe 60 m2, kati 3, ndertim ekzistues, i m

Jepet Me Qira Apartament 1+1, Ne Qender, 300 Euro

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.84 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

18.01.2019 (14:42): Jepet me qira apartament 1+1, me siperfaqe 60 m2, kati 3, ndertim ekzistues, i miremobiluar, ne fillim te rruges se durresit, prane kafe flora cmimi 300 euro... Lexo detajet..

900 Euro Jepet me qera super apartament 2+1 tek Liqeni. Jepet me qera super apartament 2+1 tek Liqeni.Apartamenti eshte i organizuar me

Jepet Me Qera Super Apartament 2+1 Tek Liqeni.

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
137.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

18.01.2019 (14:41): Jepet me qera super apartament 2+1 tek liqeni.apartamenti eshte i organizuar me sistem ngrohje-ftohje ne 2dhoma gjumi ,ambient ndenje,ambient gatimi,ambient ngrenie,2tualete,1ballkon.apartamenti jepet me qera t... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim