gazeta elektronike 

 Online 137 lexues | 6 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
  • Opsione
  • Online 137 lexues | 6 njoftime ne pritje
285 Euro

Apartament 2+1+2wc+2bllk, ( Pallat Shigjeta- Delijorgj) Ne rruge Kryesore | Mobilim Cilesor | Kond

Vasil Shanto | Tirane (1.92 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartament 2+1+2ballkone - te pallati me shigjeta, ne rruge kryesore**akses me tiranen e re ,rrugen e kavajes ,dalje nga tirana | apartament shume i ... (Premium 31.12.2020)

550 Euro

Ne Qender Te Tiranes, Jepet Me Qira Apartament 1+1!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.33 Km nga qendra) Real Deal Properties
1+1 Dhoma | Kuzhine
78.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

- ne zemer te tiranes, tek shallvaret, jepet me qira apartament shume i vecante. apartamenti eshte i organizuar ne koridor i cili ben shperndarjen e a... (Premium 23.04.2020)

245 Euro

2+1 tek xhamlliku ( varri bamit) me shume hapesire | me nje verande gjigande me gjelberim| i mobiluar i gjithi | dyshemeja me parket druri | kondicion... (Premium 31.12.2020)

245 Euro

Perballe Fiore Di Bosko - 1+1 I Mobiluar ( Pallat Me Ashensorr Viti 2016) Dhoma E Gjumit E Re ( Tual

Don Bosko | Tirane (2.17 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Apt 1+1 ne don bosko ( perballe fiore di bosko) | pallat i ri i vitit 2016 | pajisur me ashensor| shtepi komode| dyer dhe dritare me dopio xham i tem... (Premium 31.12.2020)

290 Euro
JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 TEK RRUGA E KAVAJES, PALLATI ME SHIGJETA Jepet me qera apartament 2+1 ne rruge te Kavajes, ne pallat te ri me ashensor. A

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek Rruga E Kavajes, Pallati Me Shigjeta

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (2.40 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

Jepet me qera apartament 2+1 ne rruge te kavajes, ne pallat te ri me ashensor. apartamenti ka hapesira te bollshme prej 120 m2 dhe nje verande me pamje te hapur te tiranes dhe eshte i gjithi i mobiluar. ... 18/02/2020 23:09... Lexo detajet..

300 Euro
JAP ME QERA APARTAENT MODERN 2+1+2 TEK KOPESHTI BOTANIK Jap me qera super apartament tek kopeshti botanik, ne katin e kater me ashensor

Jap Me Qera Apartaent Modern 2+1+2 Tek Kopeshti Botanik

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (1.15 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
106.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jap me qera super apartament tek kopeshti botanik, ne katin e kater me ashensor te nje pallati te ri. apartamenti organizohet nga salloni, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete nder te cilat njeri tualet brenda dhomes martesore, korridor, ball... 18/02/2020 23:07... Lexo detajet..

165 Euro
Jepet me qera apartament sp 92 m2 KUBESI real estate jep me qera apartament sp 92 m2

Adresa: Yzberisht. Tirane.

Jepet Me Qera Apartament Sp 92 M2

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
92.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Kubesi real estate jep me qera apartament sp 92 m2 adresa: yzberisht. tirane. cmimi 165 euro kontakt: kubesirealestate@gmail.com tel: 0682801479... 18/02/2020 23:06... Lexo detajet..

250 Euro Tek Oxhaku jepet 2+1 me qira pjesërisht i mobiluar! Tek Oxhaku jepet apartament me qira 2+1 i mobiluar. Apartamenti eshte i organizu

Tek Oxhaku Jepet 2+1 Me Qira Pjesërisht I Mobiluar!

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Tek oxhaku jepet apartament me qira 2+1 i mobiluar. apartamenti eshte i organizuar ne sallon, kuzhine, 2 dhoma gjumi, korridor, ballkon dhe 1 tualete.apartamenti kushton 250 euro.per me shume informacion kontakto ne numrin 0697320786... 18/02/2020 22:51... Lexo detajet..

250 Euro Shtepi me qera 1+1 e mobiluar totalisht dhe investuar ne gjith shtepine 250€ Shtepi me qera 1+1 e mobiluar totalisht dhe investuar ne gjith shtepine 250€ P

Shtepi Me Qera 1+1 E Mobiluar Totalisht Dhe Investuar Ne Gjith Shtepine 250€

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
63.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shtepi me qera 1+1 e mobiluar totalisht dhe investuar ne gjith shtepine 250€ perballe ministria e mbrotjes .... 18/02/2020 22:43... Lexo detajet..

18,000 Leke Ndarje Qeraje Kerkoj nje ose dy vajza per ndarje qeraje 
Shtepia eshte 1+1 ne kushte shume te

Ndarje Qeraje

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Kerkoj nje ose dy vajza per ndarje qeraje shtepia eshte 1+1 ne kushte shume te mira kati i 4 qeraja 180 ... 18/02/2020 22:28... Lexo detajet..

400 Euro Ne Komunen E Parisit Jepet Me Qira Apartament 2+1 Ne Komunen e Parisit jepet me qira apartament 2+1. Ndodhet ne nje nga zonat me t

Ne Komunen E Parisit Jepet Me Qira Apartament 2+1

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
85.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Ne komunen e parisit jepet me qira apartament 2+1. ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara. apartamenti organizohet: sallon ndenje dhe kuzhine, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, dhe 2 ballkone. ka orientim nga jugu. apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje... 18/02/2020 22:26... Lexo detajet..

400 Euro Ambjent me Qera 1+1 60.9m2 Jepet me Qera apartament 1+1+BLK
 Vendodhja : 21dhjetori. 60m2.
Kati 1-banim ,

Ambjent Me Qera 1+1 60.9m2

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera apartament 1+1+blk vendodhja : 21dhjetori. 60m2. kati 1-banim , pallat i ri, termoizolim, fasade ventiluar. hyrja organizohet ne: dhome ndenjie dhome gjumi tualet koridor ballkon • apartament i mobiluar ne menyre bashko... 18/02/2020 22:26... Lexo detajet..

300 Euro Garsoniere me qera Rruga Perlat Rexhepi afer Xheku Imperial ne Tirane Rruga Perlat Rexhepi, prane Xheko Imperial, jepet me qera Garsionere, siperfaqe

Garsoniere Me Qera Rruga Perlat Rexhepi Afer Xheku Imperial Ne Tirane

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
40.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Rruga perlat rexhepi, prane xheko imperial, jepet me qera garsionere, siperfaqe 40 m2, kati 2 ne pallat ekzistues. apartamenti organizohet nga soxhorno, ambjent gatimi me vete, dhome gjumi, tualet, i mobiluar ne menyre bashkekohore, kondicioner. ori... 18/02/2020 22:26... Lexo detajet..

800 Euro

Ne Rrugen Sami Frasheri, Jepet Apartament 3+1 Me Qira!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.62 Km nga qendra) Real Deal Properties
3+1 Dhoma | Kuzhine
130.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Ne zonen me strategjike ne tirane, prane drejtorise se policise, jepet me qira apartament 3+1 i mobiluar! apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pall... (Premium 06.05.2022)

400 Euro

Apartament 2+1+2wc i pabanuar me pare (rruga e kosovareve - bllok - liq. artificial) zone perfekte - pallat i ri me ashensor - mobilim ne qese (i pape... (Premium 31.12.2020)

240 Euro

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Tek Medreseja (buze Rruge)

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (2.25 Km nga qendra) Royal Property Albania
1+1 Dhoma | Kuzhine
68.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Tek medreseja ,buze rruge jepet me qera apartament 1+1 i mobiluar dhe i organizuar ne sallon ndenje,dhome gjumi ,banjo,ambient gatimi apartamenti ndo... (Premium 04.03.2020)

1,800 Euro

Ambjent mjaft mire i organizuar ne nje nga zonat me te mira te tiranes ndodhet ne katin e 2 te nje pallati 10 katesh. ambjenti eshte open space me nje... (Premium 15.03.2020)

Mobilimi:Bosh

1,800 Euro

25,000 Leke Shtepi 2+1 me Qira Shtepi 2+1 qera 250  leke

Me shkruaj ne whats up ose me tel

Nuk jam Agjens

Shtepi 2+1 Me Qira

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shtepi 2+1 qera 250 leke me shkruaj ne whats up ose me tel nuk jam agjensi( 2 muaj paradhenie) ... 18/02/2020 22:22... Lexo detajet..

15,000 Leke Gazonjere  Gazonjere 1+1 e kompletuar

Gazonjere

Don Bosko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
35.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Gazonjere 1+1 e kompletuar ... 18/02/2020 22:15... Lexo detajet..

20,000 Leke Jepet 2+1 me qera te rr. Siri Kodra  Jepet 2+1 me qera, shtepi me verande, cdo dhome eshte e kompletuar me te gjitha

Jepet 2+1 Me Qera Te Rr. Siri Kodra

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
96.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

jepet 2+1 me qera, shtepi me verande, cdo dhome eshte e kompletuar me te gjitha kushtet. ndodhet te rruga siri kodra prane hotel meridian. cmimi 20000 leke. ... 18/02/2020 22:09... Lexo detajet..

350 Euro Jepet me qira Super Apartament 2+1i ngrohte dhe komod. Jepet me qira Super Apartament 2+1 ne zonen e Myslym Shyrit. Apartamenti eshte i

Jepet Me Qira Super Apartament 2+1i Ngrohte Dhe Komod.

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet me qira super apartament 2+1 ne zonen e myslym shyrit. apartamenti eshte i organizuar nga 2 dhoma gjumi, 1 sallon ndenje, dhe 1 tualet me ajrosje natyrale. apartamenti ndodhet ne katin e 5-te, eshte me orientim jug-lindje, gje e cila e ben nje ... 18/02/2020 22:05... Lexo detajet..

28,000 Leke Tirane, jap me qera apartament 1+1+BLK Kati 4, 60 m² 28.000 Leke (Brryli) Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e Brrylit, te ish Rozafa. Informacion m

Tirane, Jap Me Qera Apartament 1+1+blk Kati 4, 60 M² 28.000 Leke (brryli)

Brryli | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e brrylit, te ish rozafa. informacion mbi apartamentin: • kati 4 • siperfaqja e apartamentit : 60 m2. apartamenti eshte i mobiluar dhe disponon: • salloni ndenjes • kuzhina • 1 dhome gjumi • tualet... 18/02/2020 22:03... Lexo detajet..

300 Euro Pallati Me Shigjeta, Jepet Me Qira Apartament 3+1 Me Shume Drite! Tek Pallati me Shigjeta, Jepet me qira apartament 3+1 me orientim dhe hapesira t

Pallati Me Shigjeta, Jepet Me Qira Apartament 3+1 Me Shume Drite!

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
113.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

Tek pallati me shigjeta, jepet me qira apartament 3+1 me orientim dhe hapesira te bollshme. apartamenti ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati te mireadministruar me ashensor. ambienti eshte i shtruar me nje parket cilesore dhe orfron ngrohje ose fto... 18/02/2020 21:39... Lexo detajet..

290 Euro Ap 1+1 rruga kavajes (pallati me shigjeta )  Apartament 1+1 te rruga e kavajes,ku kryqezohet me pallatin me shigjeta,(te bank

Ap 1+1 Rruga Kavajes (pallati Me Shigjeta )

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartament 1+1 te rruga e kavajes,ku kryqezohet me pallatin me shigjeta,(te banka bkt)e mobiluar me te gjitha kushtet,per me teper na kontaktoni 355682567777 cmimi 290 euro... 18/02/2020 21:37... Lexo detajet..

180 Euro Kerkoj vajza per ndarje qeraje Kerkoj 1ose2vajza per ndarje qeraje te jen ne mardhenie pune jo studente

Kerkoj Vajza Per Ndarje Qeraje

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Kerkoj 1ose2vajza per ndarje qeraje te jen ne mardhenie pune jo studente... 18/02/2020 21:26... Lexo detajet..

400 Euro Qera, Apartament, 1+1 Rruga  Qera, Apartament, 1+1 Rruga "Frosina Plaku", Tiranë.

Apartamenti d

Qera, Apartament, 1+1 Rruga

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Qera, apartament, 1+1 rruga "frosina plaku", tiranë. apartamenti disponon: ambjent gatimi, ambjent ndenje, 1 dhomë gjumi, 1 tualet, 2 ballkone, i investuar, i mobiluar, me parket, ssistem kondicionimi, me termoizolim, hyrje e pabanuar më parë.... 18/02/2020 21:14... Lexo detajet..

285 Euro

Apartament ne super vendodhje (selvia-unv. aldent) 2+1+2 ballkone - mobilim cilesor, komod dhe estetik | pallat i ri me ashensor | kondicioner dhe paj... (Premium 31.12.2020)

400 Euro

Jepet Ap 1+1 Bllok

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.07 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet apartament 1+1 i mobiluar shume mire ne pallat te ri me ashensor , i perbere nga 1 dhome gjumi , sallon i madh , kuzhine , tualet , ballkon i m... (Premium 24.02.2020)

300 Euro

Jap Me Qera Apartaent Modern 2+1+2 Tek Kopeshti Botanik

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (1.15 Km nga qendra) ZIVARO.AL
2+1 Dhoma | Kuzhine
106.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jap me qera super apartament tek kopeshti botanik, ne katin e kater me ashensor te nje pallati te ri. apartamenti organizohet nga salloni, ambienti i ... (Premium 04.03.2020)

330 Euro

Jepet me qera 2+1+3bllk + 1 vend parkimi garant (21 dhjetor - inxhinieria) zone e preferuar | mobilim cilesor | i gjithi me parket | kondicioner dhe c... (Premium 31.12.2020)

400 Euro Te Vasil Shanto jepet 2+1 i mobiliar  Apartamenti eshte teper komod, i mobiluar totalisht dhe me kondicioner ne cdo dh

Te Vasil Shanto Jepet 2+1 I Mobiliar

Vasil Shanto | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
115.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Apartamenti eshte teper komod, i mobiluar totalisht dhe me kondicioner ne cdo dhome. ndodhet te vasil shanto, kati 7 banim, pallat i ri me ashensor. perbehet nga ambienti i ndenje-ngrenie-gatim, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 verande. lirohet me dat 1... 18/02/2020 21:14... Lexo detajet..

290 Euro Okazion ! Jepet me qira apartament 2+1 prane (Ish Restorant Durresi) Jepet me qira apartament 2+1 me mobilim te ri , dy dhoma gjumi, nje tualete sonx

Okazion ! Jepet Me Qira Apartament 2+1 Prane (ish Restorant Durresi)

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qira apartament 2+1 me mobilim te ri , dy dhoma gjumi, nje tualete sonxhorno dhe kuzhine. apartementi ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara te tiranes ku cmimi per te eshte 290 euro. per me shume informacion kontaktoni: 0698080800 ose... 18/02/2020 21:14... Lexo detajet..

450 Euro jepet me qera apartament 2+1 te zoologjiku Apartamenti vendoset ne nje pallat me rifinitura teper cilesore dhe ne nje zone

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Te Zoologjiku

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
94.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti vendoset ne nje pallat me rifinitura teper cilesore dhe ne nje zone shume te mire, pa zhurme dhe pa pluhur, prane kopshtit zoologjik dhe liqenit te tiranes. perbehet nga 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 1 tualet me dritare, dhe 1 ballkon ne... 18/02/2020 21:14... Lexo detajet..

1,000 Euro JEPET ME QIRA APARTAMENT PER BANIM OSE PER ZYRA TE TURDIU CENTER!!! Jepet apartament per zyra ose per banim te Turdiu Center. Ka nje siperfaqe prej

Jepet Me Qira Apartament Per Banim Ose Per Zyra Te Turdiu Center!!!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet apartament per zyra ose per banim te turdiu center. ka nje siperfaqe prej 86.6 m2 dhe organizohet ne nje ambient ndenje dhe gatimi te perbashket, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon. ka kondicionere ne cdo dhome. orientimin e ka lindje-j... 18/02/2020 21:14... Lexo detajet..

400 Euro

Apartamenti ndodhet ne nje kompleks te ri banimi te sapoperfunduar, i cili te ofron te gjitha facilitetet. apartamenti ka nje siperfaqe rreth 85 m2 d... (Premium 24.02.2020)

250 Euro

Jepet garsoniere me qira, mbas casa italia. siperfaqja totale prej 58m² eshte e organizuar ne 1 dhome e cila ka te perfshire : 3 krevat tek 1 tav... (Premium 27.02.2020)

500 Euro

Tirane, Afer Bllokut - Apartament 2+1 Me Qera, 500 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.85 Km nga qendra) Albprona
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
12 Kati

Rruga zef jubani - afer sheshit wilson dhe bllokut, ne lagje te qete, japim me qera apartament - penthouse, 2+1, kati 12, pallat me ashensor, i mobil... (Premium 07.08.2020)

350 Euro

2+1 Me Qera Ne Don Bosko (vizion Plus)

Don Bosko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
87.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Jepet me qera apartamenti 2+1 totalisht i sapo mobiluar pervec njeres dhome e cila mobilohet sipas kerkeses se qeramarrsit... apartamenti ndodhet ne n... (Premium 28.02.2020)

330 Euro

2+1+3bllk+verande(brryli- Materniteti) Ne Mes Te Gjelberimit Dhe Qetesi - Parkim 1 Vend

Brryli | Tirane (2.25 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
125.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartament shume komod 2+1+3bllk+verande ne katin e trete( brryli.- bulevardi zhandark) ne mes te gjelberimit dhe qetesi - ka oborr dhe parkim 1 vend ... (Premium 31.12.2020)

28,000 Leke

Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e brrylit, te ish rozafa. informacion mbi apartamentin: • kati 4 • siperfaqja e apartamentit : 60 m2. apa... (Premium 22.02.2020)

400 Euro

Apartament Me Qera ,mobilim I Ri ,2+1/ Vizion +

Don Bosko | Tirane (1.72 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
81.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Prane vizion + , jepet me qera apartament 2+1 i mobiluar . apartamenti jepet per here te pare me qera . ka mobilim bashkekohore dhe te mirembajtur . d... (Premium 14.03.2020)

600 Euro

Jepet Me Qira 2+1 Te Komuna E Parisit

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
97.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Jepet me qira super apartament 2+1te kompleksit kika 2. ndertim i ri, i perfunduar para 2 vitesh. ndodhet ne katin e 7 banim ( jo i fundit). ne hyrj... (Premium 04.03.2020)

330 Euro

Jepet me qera nje super apartament 2+1 tek komuna e parisit, fiks tek lulishtja, ne super pallat me ashensor. apartameni organizohet nga salloni, am... (Premium 07.03.2020)

500 Euro Jepet Ap 2+1 Kompleksi Dinamo  Jepet Apartament 2+1 I mobiluar shume mire tek Kompleksi Dinamo afer bar Stockho

Jepet Ap 2+1 Kompleksi Dinamo

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
115.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet apartament 2+1 i mobiluar shume mire tek kompleksi dinamo afer bar stockholm ne pallat te ri me ashensor i perbere me 2 dhoma gjumi , sallon , kuzhine , 2 tualete , ballkon me sistem ngrohje/ftohje me parket dhe me pozicion shume te mire bashk ... 18/02/2020 21:14... Lexo detajet..

500 Euro Apartament me qera 2+1 📣APARTAMENT 2+1+2 tualete PER QIRA, RRUGA KARL GEGA
💎Apartamenti ka siper

Apartament Me Qera 2+1

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

📣apartament 2+1+2 tualete per qira, rruga karl gega 💎apartamenti ka siperfaqe 110m2 ndodhet ne katin e pare te pallatit, me hyrje vec nga pallati. 💎 eshte totalisht i mobiluar ne menyre luksoze dhe mjaft cilesore. ka sistem ngrohje/ ftohje... 18/02/2020 21:14... Lexo detajet..

400 Euro Stadiumi Dinamo 2+1 Jepet me qera 400€ ne muaj apartament 2+1 verande, ballkon, 1 banjo, tek palla

Stadiumi Dinamo 2+1

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
115.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Jepet me qera 400€ ne muaj apartament 2+1 verande, ballkon, 1 banjo, tek pallati ku ndodhet furra e bukes eleniko ose tek shtepia e ofertave, ne krah te hotel diplomat, ne katin e 8 me dy ashensore, e mobiluar dhe me kondicioner ne cdo dhome. palla... 18/02/2020 21:14... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim