gazeta elsi sot  13239 Njoftime

 Online 16 lexues | 1 njoftime ne pritje

*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
340 Euro id:29722 - 2 + 1 i Rikonstruktuar (85 m2) Perball Ish Ekspozites,BLLOK (Zone Perfekte) | Mobilim Cilesor / i Ri

Jepet me qera apt 2 + 1 i rikonstruktuar (85 m2) perball ish ekspozites - lulishtja 1 maj (zone perfekte) | mobilim cilesor dhe i ri | kondicioner | h... (Premium 31.12.2019)

430 Euro id:26565 - 3+1 me Arkitekt * ne QENDER  (Pazari i Ri) Mobilim Modern- Ashensor*

3+1 Me Arkitekt * Ne Qender (pazari I Ri) Mobilim Modern- Ashensor*

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (0.65 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Me qera super apt 3 + 1 i dizenjuar me arkitekt (90 m2) tek pazari i ri (qender) zone nder me te preferuarat | pallat i ri me ashensor | mobilim moder... (Premium 31.12.2019)

300 Euro id:97016 - Apt 2+1 (70 m2) tek Komuna e Parisit (Wisdom) Pallat i Ri me Ashensor |Mobilim Cilesor | Kondicioner

Jepet me qera apt 2 + 1 (70 m2) tek komuna e parisit (wisdom) pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor | kondicioner | hapesire e bolleshme me planim... (Premium 09.02.2020)

35,000 Leke Jeper me qera super apartament 2+1 mobiluar:Astir tek kafe artisti Jepet me qera Apartament 2+1+2 banjo
 Kati 2 mobiluar , pallat i ri . 
Zona: A

Jeper Me Qera Super Apartament 2+1 Mobiluar:astir Tek Kafe Artisti

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
137.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

22.04.2019 (00:16): Jepet me qera apartament 2+1+2 banjo kati 2 mobiluar , pallat i ri . zona: astir tek kafe artisti rruga: “teodor keko” . siperfaqeja:137 m2 cmimi : 350 leke/muaj ( i diskutueshem ne varesi te pagesave ) tel:0697603399...

25,000 Leke 1 + 2 me qera tek  iastirit 30m na stacjoni i autobuzit  ne pallat te ri  jepet shtepi e kompl

1 + 2 Me Qera

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

22.04.2019 (00:16): Tek iastirit 30m na stacjoni i autobuzit ne pallat te ri jepet shtepi e kompletuar dhe e pa banuar me par me te gjitha paisjet esht e lir pas dates 10 maj...

5,000 Leke Ndarje qeraje Kerkoj nje djale per ndarje qeraje 
Rruga Besim Alla pallatet Dilo 
Shtepi 1+1

Ndarje Qeraje

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.81 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

22.04.2019 (00:16): Kerkoj nje djale per ndarje qeraje rruga besim alla pallatet dilo shtepi 1+1 e mobiluar ...

22,000 Leke Jepet me Qera 2+1 Jepet me qera apartament 2+1 ne qytetin e Korçës . I mobiluar me kushte modern

Jepet Me Qera 2+1

Qender | Korce
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

21.04.2019 (23:25): Jepet me qera apartament 2+1 ne qytetin e korçës . i mobiluar me kushte moderne me pamje panoramike kati i 4 , tek rruga bulevardi fan noli ( zona e trekendeshit ) . Çmimi : 220 mije i diskutueshem . ...

10,000 Leke Shtepi me qera ne korce (Lagjja 4) Leshohet shtepi me qera ne qytetin e korces. shtepia ndodhet ne lagjen 4 te keti

Shtepi Me Qera Ne Korce (lagjja 4)

Zone Periferike | Korce
1+1 Dhoma | Kuzhine
40.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

21.04.2019 (23:25): Leshohet shtepi me qera ne qytetin e korces. shtepia ndodhet ne lagjen 4 te ketij qyteti. eshte shtepi e mobiluar dhe shum e pershtatshme per studentet por edhe per familje te vogla. ndodhet ne katin e par te nje shtepie 2 kateshe. ka hyrje te ndar n...

3,000 Leke Jap me qera apartament ne Korce Leshoj me qera ditore apartament me dy dhoma plus ballkon. Apartamendi ndodhet 5

Jap Me Qera Apartament Ne Korce

Qender | Korce
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

21.04.2019 (23:25): Leshoj me qera ditore apartament me dy dhoma plus ballkon. apartamendi ndodhet 5 minuta larg nga qendra e qytetit korce dhe eshte i mobiluar shume mire dhe me kushte shume komode dhe banje moderne. te interesuarit te me kontaktojne tek numri i cel 06...

3,000 Leke Jap me qera apartament ne Korce Leshoj me qera ditore apartament me dy dhoma plus ballkon. Apartamendi ndodhet 5

Jap Me Qera Apartament Ne Korce

Qender | Korce
1+1 Dhoma | Kuzhine
35.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

21.04.2019 (23:25): Leshoj me qera ditore apartament me dy dhoma plus ballkon. apartamendi ndodhet 5 minuta larg nga qendra e qytetit korce dhe eshte i mobiluar shume mire dhe me kushte shume komode dhe banje moderne. te interesuarit te me kontaktojne tek numri i cel 06...

150 Euro Shitet ose jepet me qera per biznes  Shitet shtepi 2 kateshe  mbrapa Katedrales. Eshte shume e mire per biznes. Sip 1

Shitet Ose Jepet Me Qera Per Biznes

Qender | Korce
3+1 Dhoma | Kuzhine
140.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

21.04.2019 (23:25): Shitet shtepi 2 kateshe mbrapa katedrales. eshte shume e mire per biznes. sip 140m . vetem telefonata serioze....

100 Euro Jepet me qira Apartament 1+1 . Jepet me qira Apartament 60m2 i rregulluar pjeserisht e mobiluar.Korridor banje

Jepet Me Qira Apartament 1+1 .

Qender | Korce
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

21.04.2019 (23:25): Jepet me qira apartament 60m2 i rregulluar pjeserisht e mobiluar.korridor banje guzhin dhom ndenje dhom gjumi pa ballkon eshte gjysem bodrum 1.5 m mbi tok dhe 1.5 m nen toke. afer qendres mbrapa mitropolise korce rr laske shuli....

380 Euro id:114037 - Jepet Me Qira Super Apartament 1+1 Ne NJe Nga Zonat Me Te Preferuara Te Tiranes!

Jepet Me Qira Super Apartament 1+1 Ne Nje Nga Zonat Me Te Preferuara Te Tiranes!

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.26 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qira super apartament 1+1 tek stacioni i trenit. apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri te mire administruar me ashensor, termoizolim dhe iz... (Premium 16.05.2019)

280 Euro id:28548 - 1 + 1 (60 m2) i Pabanuar me Pare** te Xhamlliku (Rr. Hoxha Tahsim) Mobilim Cilesor (Kuzhine Moderne)

Jepet me qera apartament 1 + 1 (60 m2) i pabanuar me pare** te xhamlliku (rr. hoxha tahsim) mobilim cilesor (kuzhine e marre nga jashte) | hapesire e ... (Premium 31.12.2019)

300 Euro id:112814 - Jepet me qera apartament 2+1 Tek Myslym Shyri Okazion

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek Myslym Shyri Okazion

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
84.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qera apartament 2+1 tek myslym shyri okazion apartament 2+1 totalisht i mobiluar dhe mjaft mire i organizuar me ndricim natyral. aparta... (Premium 04.09.2019)

350 Euro Shtepi me qera Apartament per shitje tek Stacioni i Trenit. I ndodhur ne katin e katert ne nje

Shtepi Me Qera

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.14 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
117.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

21.04.2019 (23:14): Apartament per shitje tek stacioni i trenit. i ndodhur ne katin e katert ne nje pallat te ri, i perbere nga dy dhoma gjumi, dhome ndenje e madhe bashke me aneks kuzhine, dy tualete, nje korridor dhe nje ballkon i orientuar ne lindj, me pamje nga bule...

300 Euro 2+1 (100 m2) pas UET-se | Zone Perfekte | Pallat i Ri me Ashensor | i Mobiluar |  Jepet me Qera Apt 2 + 1 (100 m2) pas UET-se (tek Policia Bashkiake) Super Zone m

2+1 (100 M2) Pas Uet-se | Zone Perfekte | Pallat I Ri Me Ashensor | I Mobiluar |

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.65 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

21.04.2019 (22:49): Jepet me qera apt 2 + 1 (100 m2) pas uet-se (tek policia bashkiake) super zone me mundesi parkimi | pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor | fasada xhami | izolim akustik | termoizolim | hidroizolim | kuzhine e re | dhomat e gjumit gjithashtu | tu...

200 Euro Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 7, 110 m² 200 Euro (Fresku) Apartamenti ndodhet ne zonen e Freskut ne rrugen Muhamet Deliu.
Apartamenti esh

Tirane, Jap Me Qera Apartament 2+1+blk Kati 7, 110 M² 200 Euro (fresku)

Fresku/Linze | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

21.04.2019 (22:49): Apartamenti ndodhet ne zonen e freskut ne rrugen muhamet deliu. apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e 7 banim me siperfaqe totale 110m2 . apartamenti ka orientim lindje-jug- perendim dhe eshte ne proces hipotekimi. apartamenti disponon • ...

350 Euro Jepet me qera ap 1+1 . Adresa Myslim Shyr . Jepet me qera apartament 1+1 super mobilim .
Kati : 3 .
Adresa : Myslim Shyr .

Jepet Me Qera Ap 1+1 . Adresa Myslim Shyr .

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
74.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

21.04.2019 (22:48): Jepet me qera apartament 1+1 super mobilim . kati : 3 . adresa : myslim shyr . cmimi : 350 euro . tel : 069 35 87 581 ....

300 Euro Apartament me Qera 1+1 75.1m2 Jepet Apartament me Qera 1+1 , 75m2, kati 3, mobiluar, pallat i ri me ashensor,

Apartament Me Qera 1+1 75.1m2

Vasil Shanto | Tirane (1.64 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

21.04.2019 (22:48): Jepet apartament me qera 1+1 , 75m2, kati 3, mobiluar, pallat i ri me ashensor, administrim. i organizuar ne : 1 dhome gjumi+ dhome ndenje+ guzhine + koridor+ tualet+ ballkon. ka te perfshire dhe garazhd per makine. vendodhja : tek keshi. kerkohe...

270 Euro Apt 2 + 1 (91 m2) tek Fusha e Aviacionit (Parku) Pallat i Ri me Ashensor | i Mobiluar Jepet me Qera Apt 2 + 1 (91 m2) tek Fusha e Aviacionit (Parku) Pallat i Ri me As

Apt 2 + 1 (91 M2) Tek Fusha E Aviacionit (parku) Pallat I Ri Me Ashensor | I Mobiluar

Tjeter zone | Tirane (1.95 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
91.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

21.04.2019 (22:34): Jepet me qera apt 2 + 1 (91 m2) tek fusha e aviacionit (parku) pallat i ri me ashensor | i mobiluar | hapesire e bolleshme me planimetri te rregullt dhe ndricim perfekt | shtruar me pllake cilesore | dritare dopio xham | izolim akustik | termoizolim ...

35,000 Leke Jepet me qira super apartament 1+1 . Bryli . Jepet me qira super apartament 1+1 i mobiliar .
Kati : 4 .
Adresa : Bryli , te

Jepet Me Qira Super Apartament 1+1 . Bryli .

Brryli | Tirane (1.50 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
85.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

21.04.2019 (21:26): Jepet me qira super apartament 1+1 i mobiliar . kati : 4 . adresa : bryli , tek kryqezimi . cmimi : 350 mije leke . per nje vizit ne prone ju lutem kontaktoni : 069 35 87 581 ....

30,000 Leke Jepet me qera 1+1 i mobiluar . Mbrapa Ambasades Amerikane . Tek Rruga Elbasanit . Jepet me qera apartament 1+1 i mobiluar .
Kati 4 pallat ekzistues .
Adresa : M

Jepet Me Qera 1+1 I Mobiluar . Mbrapa Ambasades Amerikane . Tek Rruga Elbasanit .

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (2.23 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
73.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

21.04.2019 (21:26): Jepet me qera apartament 1+1 i mobiluar . kati 4 pallat ekzistues . adresa : mbrapa ambasades amerikane . tek rruga elbasanit . cmimi : 300 mij leke . tel : 069 35 87 581 ....

300 Euro Jepet me qera ap 1+1 . Adresa : Rruga Panorama . Mbrapa Hipoteka / Tatime . Tirane . Jepet super apartament me qira 1+1 i mobiluar . 
Kati : 4 me ashensor pallati r

Jepet Me Qera Ap 1+1 . Adresa : Rruga Panorama . Mbrapa Hipoteka / Tatime . Tirane .

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.29 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
77.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

21.04.2019 (21:26): Jepet super apartament me qira 1+1 i mobiluar . kati : 4 me ashensor pallati ri . cmimi : 300 euro . adresa : rruga panorama . vendodhja tek hipoteka / tatimet ne tirane . 5 min larg ka stacionin e trenit dhe zogu zi . per nje vizit ne prone ju...

320 Euro id:54956 - 2+1 (87 m2) tek Mozaiku (te Ambasadat Rr. Kavaje) Pallat i Ri | Mobilim Cilesor | Kondicioner

Jepet me qera apt 2 + 1 (87 m2) tek mozaiku (rr. kavaje- te ambasadat pallat i ri | mobilim cilesor | hapesire e bolleshme me planimetri te rregullt ... (Premium 31.12.2019)

270 Euro id:55511 - Apt 2 + 1 (91 m2) tek Fusha e Aviacionit (Parku) Pallat i Ri me Ashensor | i Mobiluar

Apt 2 + 1 (91 M2) Tek Fusha E Aviacionit (parku) Pallat I Ri Me Ashensor | I Mobiluar

Tjeter zone | Tirane (1.95 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
91.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Jepet me qera apt 2 + 1 (91 m2) tek fusha e aviacionit (parku) pallat i ri me ashensor | i mobiluar | hapesire e bolleshme me planimetri te rregullt d... (Premium 31.12.2019)

280 Euro 1 + 1 (60 m2) i Pabanuar me Pare** te Xhamlliku (Rr. Hoxha Tahsim) Mobilim Cilesor (Kuzhine Moderne) Jepet me Qera Apartament 1 + 1 (60 m2) i Pabanuar me Pare** te Xhamlliku (Rr. Ho

1 + 1 (60 M2) I Pabanuar Me Pare** Te Xhamlliku (rr. Hoxha Tahsim) Mobilim Cilesor (kuzhin

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.11 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

21.04.2019 (21:25): Jepet me qera apartament 1 + 1 (60 m2) i pabanuar me pare** te xhamlliku (rr. hoxha tahsim) mobilim cilesor (kuzhine e marre nga jashte) | hapesire e bolleshme me planimetri te rregullt dhe ndricim perfekt | shtruar me pllake cilesore | dritare dopio...

105,000 Euro Shitet, Apartament 2+1, Kompleksi Kika 2, Tirane, 105000 Euro. Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e Komunes se Parisit, tek Kompleksi Kik

Shitet, Apartament 2+1, Kompleksi Kika 2, Tirane, 105000 Euro.

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
79.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

21.04.2019 (20:25): Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e komunes se parisit, tek kompleksi kika 2. informacion mbi apartamentin: • ndertim i ri • kati i 7 banim • siperfaqa e apartamentit: 78.5 m2 • me çertifikate pronesie. apartamenti disponon: • sallo...

85,000 Euro Apartament ne shitje, te Selvia. Apartament ne shitje, te Selvia. Apartamenti ka 2 banjo dhe pjesa e aneksit esht

Apartament Ne Shitje, Te Selvia.

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.68 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

21.04.2019 (20:25): Apartament ne shitje, te selvia. apartamenti ka 2 banjo dhe pjesa e aneksit eshte shtese pa hipotek. cmimi eshte i diskutueshem....

67,000 Euro Shitet, Apartament 2+1, Kodra e Diellit, Tiranë Apartamenti ndodhet në zonën e Kodres së Diellit. Apartament Informacion: •

Shitet, Apartament 2+1, Kodra E Diellit, Tiranë

Kodra e Diellit | Tirane (3.04 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

21.04.2019 (20:25): Apartamenti ndodhet në zonën e kodres së diellit. apartament informacion: • ndërtim i ri • kati i 2 • sipërfaqja e apartamentit: 80 m2 • orientim: perëndim • me hipotekë organizimi: • sallon • 2 dhoma gjumi • tualeti me dritare...

280 Euro id:38236 - 2+1 (120 m2) perball Vizion Plus (Don Bosko) Parkim | Mobilim Cilesor | Ndricim Perfekt

2+1 (120 M2) Perball Vizion Plus (don Bosko) Parkim | Mobilim Cilesor | Ndricim Perfekt

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Me qera 2 + 1 (120 m2) ne don bosko (perball vizion plus**) zone e preferuar | parkim i garatuar (3000 leke/muaj | mobilim cilesor | ambient me planim... (Premium 31.12.2019)

550 Euro id:114329 - Liqeni i Thate , Apartament 2+1 me qera me pamje fantastike

Liqeni I Thate , Apartament 2+1 Me Qera Me Pamje Fantastike

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.70 Km nga qendra) Living In Tirana
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Tek hyrja e liqenit te thate , jepet me qera apartament 2+1 i mobiluar modern dhe me pamje fantastike . apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallat... (Premium 25.04.2019)

60,000 Euro Apartament 1+1 Kodra e Diellit. 67 m2,kati i 5,  60000 Euro Apartamenti ndodhet ne zonen e Kodres se Diellit .Informacion mbi apartamentin:

Apartament 1+1 Kodra E Diellit. 67 M2,kati I 5, 60000 Euro

Kodra e Diellit | Tirane (2.22 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
67.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

21.04.2019 (20:25): Apartamenti ndodhet ne zonen e kodres se diellit .informacion mbi apartamentin: • ndertim i ri • kati i 5 • siperfaqa e apartamentit : 67 m2 • me hipoteke • orientim: perendim organizimi: • salloni ndenjes • dhoma e gjumit • tualeti m...

44,000 Euro Shitet garsoniere Shitet garsoniere ne rrugen e Kavajes me siperfaqe 47m2. Eshte e banueshme dhe n

Shitet Garsoniere

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
47.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

21.04.2019 (20:25): Shitet garsoniere ne rrugen e kavajes me siperfaqe 47m2. eshte e banueshme dhe ndodhet ne katin e pare. nje mundesi e mire investimi dhe me nje cmim shume te mire . kontakto tani...

40,000 Leke Jepet me qira apartament 2+1 tek 21 dhjetori . Jepet me qira apartament 2+1 tek 21 dhjetori i mobiluar .
Ballkon : po .
Adres

Jepet Me Qira Apartament 2+1 Tek 21 Dhjetori .

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.09 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
96.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

21.04.2019 (20:25): Jepet me qira apartament 2+1 tek 21 dhjetori i mobiluar . ballkon : po . adresa : 21 dhjetori . kati : 2 . cmimi : 400 mij leke . tel : 069 35 87 581 ....

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim