gazeta elsi sot 

 Online 67 lexues | 6 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
  • Opsione
  • Online 67 lexues | 6 njoftime ne pritje
240 Euro

3+1+2ballkone, Gjigand (150 M2) Ne Selite | Pallat I Ri | Mobilim Cilesor | Kondicioner

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (0.93 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
150.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qera apartament gjigand 3+1+2ballkone (150 m2) ne selite (rr. isuf elezi) pallat i ri me ndertime cilesore | mobilim cilesor | kondicioner | ... (Premium 31.12.2019)

400 Euro

Rruga robert zvarc, shume prane kristal center, jepet me qira super apartament 2+1+2 tualete me mobilim modern plus post parkimi. apartamenti ndodhet ... (Premium 23.04.2020)

320 Euro

2+1 (79 m2) tek stacioni i trenit (mundesi parkimi) pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor | kondicioner inverter | shtruar me pllake cilesore | nd... (Premium 31.12.2019)

230 Euro

1+1+oborr (60m2+50m2 Oborri) Ne 21 Dhjetor (rr. Naim Frasheri) Mobilim Cilesor

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.18 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

1+1+ballkon+oborr (60 m2+50 m2 oborri) ne 21 dhjetor (rr. naim frasheri) zone e preferuar | mobilim cilesor | hapesire e bolleshme me ndricim perfekt ... (Premium 09.02.2020)

280 Euro

Liqeni I Thate ,apartament 1+1 I Kompletuar

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.70 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Tek liqeni i thate , jepet me qera apartament 1+1 ne nje kompleks pallatetesh me cilesi te mire punimesh , instalimesh dhe administrimi . apartamenti eshte i organizuar ne koridor , sallon +kuzhine , 1 dhome gjumi , ballkon dhe tualet . mobilimi esht...

22,000 Leke

Apartament Me Qera 1+1 Tek Bryli

Brryli | Tirane (0.99 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
69.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet apartament 1+1 ( i pa mobiluar ) per qera prane maternitetit “koco gliozheni” apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor. organizimi brendshem perbehet nga nje dhome ndenje e bollshme me dalje ne ballkon, nje kend gatimi i pa...

450 Euro

Tek Kodra Diellit Jepet Apartament 2+1 Me Qira 400 Euro Me Dy Poste Parkimi

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (2.22 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
106.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Tek kodra e diellit jepet apartament 2+1 me qira super i mobiluar!eshte i organizuar ne koridor qe ben shperndarjen neper dhoma dhe sallon,apartamenti ka te gjitha paisjet e nevojshme. perfshire ne cmin dhe dy poste parkimi.cmimi 450 euro.mos hezito...

650 Euro

Tek Kopshti Botanik.2+1me Super Panorame.

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (4.23 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
116.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Tek kopshti botanik, jepet me qera apartament 2+1me super pamje. apartamenti ndodhet ne katin e 4 , me ashensor, shkalle me drit, administrim 24h, buze rruge, termoizolim, i mirembajtur. organizohet ne sallon dhe kuzhine me hapsire te bollshme, 2 dh...

550 Euro

Ne Myslym Shyr Jepet Apartament 2+1 Me Qera Me Parking Perfshire!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
106.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

🏡 apartament 2+1 me qera. 📍 vendondodhja- myslym shyri. 📐siperfqja 100 m2 💵 cmimi 550 euro. ne myslym shyr, jepet apartament 2+1 me qera ne nje pallat te ri me ashensor, shkalle me drit, administrim 24h perfshire post parkimi. apartam...

33,000 Leke

Jepet Me Qira Apartament 1+1 Me Siperfaqe 71 M2 Tek Kopshti Botanik.

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
71.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te banimit te nje pallati. organizimi i brendshem i apartamentit perbehet nga 1 dhoma gjumi, sallon dhe kuzhine e perbashket, 1 tualet dhe ballkon.  apartamenti eshte i mobiluar. jeni te mirepritur te na kontakto...

450 Euro

Apartament 2+1 Me 2 Banjo, 2 Kondicionerë, E Mobiluar

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
112.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

Jap me qera një apartament 2+1 tek kompleksi panorama pranë shkollës ,harry fultz, në katin e nëntë me dy ashensorë. apartamenti është i mobiluar në mënyrë bashkëkohore, ka dy banjo me dritare, dy ballkone, dy kondicionerë, lavastovilj...

350 Euro

Super Ap 2+1 Tek Kodra Diellit

Kodra e Diellit | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartament te kodra e diellit(rezidenca 2)e mobiluar ne menyre moderne,e pa banuar me pare,per me teper na kontaktoni 355682567777 cmimi 350 euro...

350 Euro

Apartament Me Qera

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
55.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartament me qera tek tregu cam, rr cameria. apartamenti eshte komplet i mobiluar me mobilje bashkekohore, air conditioner, dhome gjumi, kuzhine, tualet, dy ballkone. apratamenti ndodhet vetem 2 minuta larg sheshit skenderbej. ...

300 Euro

Jepet me qera apt 1+1+ballkon (70 m2) tek liqeni i thate (rr. hamdi sina) mundesi parkimi me garazh privat ne zone | pallat i ri, ashensor me cip | mo... (Premium 31.12.2019)

35,000 Leke

Okazion!! Jepet Me Qera Apartament 1+1 Tek 9 Kateshet

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.03 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Ne qender te tiranes ,jepet me qera apartament 1+1 ,i mobiluar teresisht me te gjitha elektroshtepiaket. apartmenti ndodhet prane kafe europes.,ne ka... (Premium 04.09.2019)

900 Euro

Apartament 2+1 Me Qira Prane Ring Center.

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (1.40 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
86.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Prane ring center jepet me qira super apartamnt 2+1! apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati shume cilesor te 2 viteve te fundit, te mireadmin... (Premium 06.05.2022)

300 Euro

2+1+2bllk (110 M2) Rr. E Durresit (amb. Polake) Pallat I Ri | Mobilim Cilesor | Kondicione

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apt 2+1+2 ballkone, i madh (110 m2) tek rr. e bogdaneve (amb. polake, rr. e durresit) zone e preferuar | pallat i ri | mobilim cilesor | kondicioner | shtruar me pllake cilesore | ndricim perfekt | dritare dopio xham | izolim akustik | divane komode ...

15,000 Leke

Shtepi Me Qera Allias

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
56.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shtepi e kompletuar me te gjitha ne allias 10 minuta nga nga spitali amerikan 2........

350 Euro

Super Ap 2+1 Te Liqeni Thate

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
102.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartament 2+1 te liqeni i thate i mobiluar ne menyre moderne,kati i 5-te me ashensor,me pamje nga liqeni.per me teper na kontaktoni 355682567777 cmimi 350 eurro...

400 Euro

Ne Vasil Shanto Jepet Me Qira Super Apartament 2+1+2 Me Pozicionim Shume Te Mire !!

Vasil Shanto | Tirane (1.28 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
95.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Ne vasil shanto jepet me qira super apartament 2+1 me siperfaqe neto prej 85 m2. ambienti eshte i organizuar ne 1 dhome ndenje me kuzhine me vehte, 1 dhome gjumi matrimoniale, 1 dhome gjumi per femije me tualet, 1 tualet i madh, 1 ballkon dhe 1 korid...

1,300 Euro

Tek Sunrise Residence,apartament Fantastik 3+1 Me Qira

Sauk | Tirane (3.25 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
163.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Brenda kompleksit residencial sunrise ne lunder jepet me qera super apartament 3+1+2 .kur flasim per te vecantat e nje apartamenti fillojm te cilesia e ndertimit, te hapesira ,te organizimi brendshem, te siguria , qetesia dhe detaje te tjera qe apart...

650 Euro

Te Stadiumi Qemal Stafa,apartament 2+1 Me Qira

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (0.83 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Prane rtsh ,jepet me qira super apartament 2+1+2 ne katin e 3 te nje nga pallatet me cilesore ne zone , me kushte sigurie dhe i mireadministruar 24h .apartamenti organizohet ne sallon+kuzhine, 2 dhoma gjumi ,2 tualete , koridor ,1 ballkon me orientim...

550 Euro

Tek Rtsh, Jepet Me Qira Super Apartament 2+1 !!

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
102.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Tek rtsh jepet me qira super apartament 2+1 ne katin e 6 te nje pallati te ri me ashensor. apartamenti eshte organizuar ne 1 dhome ndenje me kuzhine me te gjitha paisjet elektroshtepiake e cila ka ballkon dhe kondicioner, 2 dhome gjumi me kondicioner...

350 Euro

Tek Pazari I Ri Jepet Me Qira 1+1

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (0.56 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Ne nje nder zonat me te mira prane qendres se tiranes, tek pazari i ri, jepet apartament 1+1 me qira. apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri 7 katesh me ashensor. eshte i gjithi i mobiluar ne menyre shume te mire, dhe i organizuar ne 1...

300 Euro

Tek Qytet Studenti Jepet Me Qira Super Apartament 2+1+ Garazhd

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
122.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Tek qytet studenti jepet me qira super apartament 2+1 2+1. ne katin e 3 te nje pallati te ri.apartamenti eshte i organizuar si me poshte : 1 sallon+kuzhine 1dhome cifti 1dhome femijesh 2 tualete me dritare edhe 2 ballkone me pamje te kendshme nga jug...

280 Euro

Jepet me qera apartament 1+1+ballkon (66 m2) tek kompleksi dinamo (kmn. e parisit) zone me mundesi parkimi | pallat i ri me ndertime cilesore dhe ashe... (Premium 31.12.2019)

350 Euro

Jepet me qera super aparatament 2 + 1 (110 m2) tek komuna e parisit (rr. medar shtylla) ne pallat te ri me ashensor + garazh privat | mobilim i ri | k... (Premium 31.12.2019)

280 Euro

Liqeni I Thate ,apartament 1+1 I Kompletuar

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.70 Km nga qendra) Living In Tirana
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Tek liqeni i thate , jepet me qera apartament 1+1 ne nje kompleks pallatetesh me cilesi te mire punimesh , instalimesh dhe administrimi . apartamenti ... (Premium 12.08.2019)

700 Euro

Ne Qender Jepet Apartament 2+1 Me Qira!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.70 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
86.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Ne zemer te tiranes, jepet apartament 2+1 me qira! apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati 6 katesh dhe ka nje siperfaqe prej 86 m2. apartamenti eshte i mobiluar shume mire dhe i organizuar ne nje ambjent ndenje, kuzhine me vete, 2 dhoma gjum...

350 Euro

Ne Astir, Prane Alfa Bank, Jepet Super Apartament 2+1+2 Me Qira!

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.04 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet super apartament 2+1+2 me qira ne astir! apartamenti ndodhet ne katin e 4 te 1 pallati te mireadministruar me ashensor, dhe ka nje siperfaqe neto prej 104 m2. eshte i organizuar ne nje ambjent te bollshem ndenje, se bashku me kuzhinen, me vetra...

650 Euro

Super Ap 2+1 Te Kodra Diellit

Kodra e Diellit | Tirane (2.17 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
140.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera duplex super luksoz(rezidenca kodra e diellit 2)me siperfaqe 140 ,2 dhoma gjumi dhe soxhorno ,me te gjitha pajisjet !per me teper me kontaktoni ne kete nr tel 355682567777 cmimi (650 euro)...

550 Euro

Super Ap 2+1 Te Komuna Parisit Kompleksi Kika

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartament 2+1 te komuna parisit(kika 2)me siperfaqe 100 m,me te gjitha kushtet e re,e pa banuar me pare,me nje post parkingu !! per me teper kotaktoni 355682567777 cmimi 550 euro...

700 Euro

Apartament 2+1 Me Qera Ne Bllok.

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.79 Km nga qendra) Rent24 Imobiliare
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Organizohet ne dy dhoma gjumi , sallon + kuzhine , dy tualete , tre ballkone . totalisht e mobiluar , pallati i ri me ashensor . cmimi i qerase eshte... (Premium 14.08.2019)

270 Euro

Jepet me qera apt 1 + 1 (70 m2) tek komuna e parisit, mobilim cilesor | mundesi parkimi ne zone | kondicioner | ndricim perfekt | shtruar me pllake ci... (Premium 31.12.2019)

400 Euro

Jepet Ap 1+1 Pran Gardes

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.52 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet apartament 1+1 i mobiluar shume mire ne pallat te ri me ashensor pran gardes , i perber nga nje dhome gjumi , nje sallon , kuzhine , koridor , n... (Premium 25.07.2019)

20,000 Leke

Garsoniere Dhe 1+1

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane Bled
1+1 Dhoma | Kuzhine
30.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera garsoniere dhe 1+1 e mobiluar ne rruges stavri themeli, mbrapa globe. kati i dyte. e mobiluar me cdo gje te nevojshme. ... (Premium 27.07.2019)

1,500 Euro

Apartament Luksoz 3+1 Me Qera - 160 M2 - Tek Hotel Hilton Ne Bulevard -

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (1.28 Km nga qendra) Albprona
3+1 Dhoma | Kuzhine
160.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Tirane, bulevardi gjergj fishta, pallati alpas ne te njejten godine ku ndodhet hotel hilton, (afer kompleksit residencial delijorgji), japim me ... (Premium 28.07.2019)

330 Euro

Jepet Ap 2+1 Pll I Ri Pran Rr Durresit

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.69 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet apartament 2+1 i mobiluar shume mire ne pallat te ri me ashensor ,2 dhoma gjumi , sallon , kuzhine , me 2 tualete, 1 ballkon dhe 1 verand e boll... (Premium 08.08.2019)

330 Leke

Ne kopeshtin zoologjik jepet me qira apartament 1+1 ne katin e 4 te nje pallati te ri me siperfaqe 71 m2. ambienti organizohet ne 1 dhome ndenje me ku... (Premium 26.07.2019)

22,000 Leke

Apartament Me Qera 1+1 Tek Bryli

Brryli | Tirane (0.99 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
69.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet apartament 1+1 ( i pa mobiluar ) per qera prane maternitetit “koco gliozheni” apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor. org... (Premium 29.07.2019)

300 Euro

Super Ap 1+1 Te Deliorgji ( Karburant Kastrati )

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartament 1+1 tek delijorgji(afer karburant kastratit)e mobiluar me te gjitha kushtet,per me teper na kontaktoni 355682567777 cmimi 300 euro...

18,000 Leke

Apartament

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
35.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet shtepi me qera 13000 lek gazoniere e mobiluar totalisht me kushte bashkohore me uje dhe drita 24 ore. shtepi eshte ne lagje shume te qete. ka parking per makine. adresa perballe vilave amerikane telefononi ne nr. 0685859559...

450 Euro

Apartament Me Qira 2+1 Tek Mine Peza

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet me qira apartament 2+1 me siperfaqe 120m2 , apartamenti ndodhet ne rr. kongresi i tiranes tek mine peza.hyrja ndodhet ne katin e 5 pallat i ri me ashensor. apartamenti organizohet me sallon e kuzhine te perbashket , 2 dhoma gjumi , 1 tualet , 1...

400 Euro

Apartament Me Qera 72m2

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
72.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

Jepet me qera apartamenti 1+1,i mobiluar lluks,kati 9,me ashensor dhe administrim. vendndodhja:te rruga kosovarëve. Çmimi:400 €. për më tepër informacion më kontaktoni në celdheviberdhewhats app 0696727126....

440 Euro

Super Apartament Me Qira Tek 21 Dhjetori !

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.00 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Ne nje nder zonat me te mira te tiranes, jepet super apartament me qira .apartamenti eshte ne katin e 6 te nje ndertese te re 9 kateshe me 2 ashensor . eshte i gjithi i mobiluar ne menyre bashkekohore .apartamenti organizohet ne sallon +kuzhine ,2 dh...

300 Euro

Jeper Me Qira Apartament Ne Kompleksin Delijorgji

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
73.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jeper me qira apartament tek rruga e kavjes,kompleksi i delijorgjit! disponon edhe nje post parkimi me cmim ekstra. ...

20,000 Leke

Jepet Me Qera 1+1

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
50.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qera 1+1 e mobiluar tek zogu i zi mbrap pallatit asllan rusi...

2,300 Euro

Vile Me Qira Te Rezidenca White House

Zone Periferike | Tirane
4+1 Dhoma | Kuzhine
338.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Vila ndodhet tek rezidenca white house, në teg. informacion mbi vilën: • ndërtim 3 katësh • 338 m2 ndërtim • kati 0 është podrum dhe diponon: 2 dhoma, 1 tualet dhe 1 depo.• kati i 1 përbëhet nga: salloni i ndenjes, dhoma e gjumit dhe...

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim