gazeta garsoniere dhe 1 1languagealbanian  14301 Njoftime

 Online 139 lexues | 2 njoftime ne pritje

*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
360 Euro

Jepet me qera apartament 2 + 1 (97 m2) ne myslym shyr (bkt-ja) super lokacion | mobilim cilesor | kondicioner | hapesire e madhe dhe e shfrytezueshme ... (Premium 31.12.2019)

600 Euro

jepet me qira apartament fantastik 2+1 prane stadiumit dinamo, i cili ndodhet ne nje pallat te ri teper cilesor. apartamenti ndodhet ne katin e pare ... (Premium 23.04.2020)

300 Euro

Apt 2+1 (70 M2) Ne Myslym Shyr (zone Perfekte) Mobilim Cilesor/i Ri | Parket

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet me qera apartament 2 + 1 (70 m2) ne myslym shyr - zone shume e preferuar | mobilim cilesor / i ri | parket tek dy dhomat e gjumit | soxhorno e ... (Premium 31.12.2019)

260 Euro

Apt 2 + 1 (91 M2) Tek Fusha E Aviacionit (parku) Pallat I Ri Me Ashensor | I Mobiluar

Tjeter zone | Tirane (2.25 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
91.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Jepet me qera apt 2 + 1 (91 m2) tek fusha e aviacionit (parku) pallat i ri me ashensor | i mobiluar | hapesire e bolleshme me planimetri te rregullt d... (Premium 09.02.2020)

35,000 Leke Apartament me Qera 1+1 68m2 Jepet Apartament me Qera 1+1 ,68m2 , kati 3, pallat i ri , me ashensor, administ

Apartament Me Qera 1+1 68m2

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (0.78 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
68.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

20.05.2019 (23:59): Jepet apartament me qera 1+1 ,68m2 , kati 3, pallat i ri , me ashensor, administrim, i mobiluar. i organizuar : 1 dhome gjumi+ 1dhome ndenje+ guzhine+ tualet+ koridor+ 2 ballkone. vendodhja : 200m nga pazari i ri. kerkohet : persona serioz dhe me ...

30,000 Leke Jepet shtepi me qera ne zonen prane Tregut Elektrik, e kompletuar dhe mobiluar. Jepet me qera nje apartament 1+1, prane Tregut Elektrik, Tirane, e kompletuar d

Jepet Shtepi Me Qera Ne Zonen Prane Tregut Elektrik, E Kompletuar Dhe Mobiluar.

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.07 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
59.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

20.05.2019 (23:59): Jepet me qera nje apartament 1+1, prane tregut elektrik, tirane, e kompletuar dhe e mobiluar me gjithcka qe nevojitet per banim. dhoma e ndenjes eshte e kompletuar me kendin e gatimit, frigorifer, dy divane, tovoline me kater karrike, me kondicione...

12,000 Leke Shtepi me qera e mobiluar E mobiluar. Ne tirane

Shtepi Me Qera E Mobiluar

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (1.69 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
45.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

20.05.2019 (23:59): E mobiluar. ne tirane...

300 Euro Apt 3+1 (100 m2) tek 21 Dhjetori | Mundesi Parkimi | i Mobiluar | Parket | Kondicioner Jepet me Qira Apartament 3 + 1 (100 m2) ne 21 Dhjetor (Rr. Frederik Shiroka) Zon

Apt 3+1 (100 M2) Tek 21 Dhjetori | Mundesi Parkimi | I Mobiluar | Parket | Kondicioner

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.00 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

20.05.2019 (23:59): Jepet me qira apartament 3 + 1 (100 m2) ne 21 dhjetor (rr. frederik shiroka) zone e preferuar me mundesi parkimi | mobilim modest | kondicioner inverter | shtruar me pllake dhe parket | hapesire e madhe me planimetri te rregullt | ndricim perfekt | p...

250 Euro Apartament 2+1 per qira . Apartamenti ndodhet tek Blloku i Ambasadave ne nje zone mjafte te qete. Vendodhj

Apartament 2+1 Per Qira .

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.99 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
69.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

20.05.2019 (23:59): Apartamenti ndodhet tek blloku i ambasadave ne nje zone mjafte te qete. vendodhja e tij mundeson lehtesira te shumta si p.sh aksesime direkt ne rruget kryesore ....

450 Euro Jepet super apartament 1+1 me qera ne rr. Myslym Shyri, prane Albtelecomit. Jepet super apartament 1+1 me qera ne rr. Myslym Shyri, prane Albtelecomit. Apar

Jepet Super Apartament 1+1 Me Qera Ne Rr. Myslym Shyri, Prane Albtelecomit.

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

20.05.2019 (23:42): Jepet super apartament 1+1 me qera ne rr. myslym shyri, prane albtelecomit. apartamenti eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 ambient gatimi + salle ndenje, 1 ballkon, 1 tualet. jepet me qera totalisht i mobiluar, me mobilim te ri dhe cilesor. jepet...

350 Euro Jepet apartament 1+1 me qera tek Komuna e Parisit, tek Lulishtja... Jepet apartament 1+1 me qera tek Komuna e Parisit, tek Lulishtja. Apartamenti es

Jepet Apartament 1+1 Me Qera Tek Komuna E Parisit, Tek Lulishtja...

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

20.05.2019 (23:42): Jepet apartament 1+1 me qera tek komuna e parisit, tek lulishtja. apartamenti eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 ambient gatimi + salle ndenje, 1 ballkon, 1 tualet. jepet me qera totalisht i mobiluar, me mobilim te ri dhe cilesor. jepet me qera p...

30,000 Leke Okazion jepet me qera apartment 1+1 tek Ish Ekspozita(Gjykata e Tiranes) Ne nje nga zonat me te mira te Tiranes,tek ish Ekspozita ,ngjitur me Gjykaten e

Okazion Jepet Me Qera Apartment 1+1 Tek Ish Ekspozita(gjykata E Tiranes)

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (1.28 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
73.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

20.05.2019 (23:22): Ne nje nga zonat me te mira te tiranes,tek ish ekspozita ,ngjitur me gjykaten e tiranes jepet me qera apartament 1+1,i mobiluar me te gjitha elekktroshtepiaket . apartmenti eshte i organizuar ne menyre mjaft komode,ndodhet ne katin e 8 te nje palla...

400 Euro JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 TEK REZIDENCA KODRA E DIELLIT TIRANE Jepet me qira apartament 2+1+2 tek Rezidenca Kodra e Diellit afer me Kopshtin Bo

Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 Tek Rezidenca Kodra E Diellit Tirane

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.22 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
102.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

20.05.2019 (22:31): Jepet me qira apartament 2+1+2 tek rezidenca kodra e diellit afer me kopshtin botanik. apartamenti ka nje siperfaqe te brendshme prej 102 m2, ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri. apartamenti organziohet nga nje dhome ndenjeje, kuzhina, dy dhoma...

280 Euro id:28548 - 1+1 Modern (77 m2) pas UET-se | Pallat i Ri me Ashensor | Mobilim Cilesor | Kondicioner

Jepet me qera 1 + 1 modern (77 m3) pas uet-se (rr. sali butka) pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor | hapesire e bollshme me ndricim perfekt | ko... (Premium 31.12.2019)

30,000 Leke id:115139 - Okazion jepet me qera apartment 1+1 tek Ish Ekspozita(Gjykata e Tiranes)

Okazion Jepet Me Qera Apartment 1+1 Tek Ish Ekspozita(gjykata E Tiranes)

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (1.28 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
73.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Ne nje nga zonat me te mira te tiranes,tek ish ekspozita ,ngjitur me gjykaten e tiranes jepet me qera apartament 1+1,i mobiluar me te gjitha elekktro... (Premium 04.09.2019)

650 Euro id:120287 - Ne Qender, jepet me Qira Apartament 3+1+2Tualete.

Ne Qender, Jepet Me Qira Apartament 3+1+2tualete.

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.63 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
148.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Ne qender, prane qendres galeria, ne katin e 8 te nje pallati te ri dhe shume cilesor jepet me qira apartament 3+1+2tualete. apartamenti eshte i organ... (Premium 06.05.2022)

20,000 Leke JEPET ME QIRA Shtepi private Jepet me qira shtepi private me nje siperfaqe prej 70m2, ne rrugen Haxhi Sina sh

Jepet Me Qira Shtepi Private

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (2.70 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

20.05.2019 (22:31): Jepet me qira shtepi private me nje siperfaqe prej 70m2, ne rrugen haxhi sina shume prane shkolles se kuqe. zona eshte e plotesuar me te gjitha sherbimet e nevojshme. shtepia eshte banese private nje kateshe tiranse e ristrukturuar me depozite uji dh...

260 Euro Apt 2 + 1 (91 m2) tek Fusha e Aviacionit (Parku) Pallat i Ri me Ashensor | i Mobiluar Jepet me Qera Apt 2 + 1 (91 m2) tek Fusha e Aviacionit (Parku) Pallat i Ri me As

Apt 2 + 1 (91 M2) Tek Fusha E Aviacionit (parku) Pallat I Ri Me Ashensor | I Mobiluar

Tjeter zone | Tirane (1.95 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
91.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

20.05.2019 (22:30): Jepet me qera apt 2 + 1 (91 m2) tek fusha e aviacionit (parku) pallat i ri me ashensor | i mobiluar | hapesire e bolleshme me planimetri te rregullt dhe ndricim perfekt | shtruar me pllake cilesore | dritare dopio xham | izolim akustik | termoizolim ...

15,000 Leke Jepet me qera shtepi nje Kateshe ne Kombinat 2+1 NE KOMBINAT JEPET ME QERA SHTEPI NJE KATESHE ME OBORR PER 2 MAKINA ME UJE DHE DR

Jepet Me Qera Shtepi Nje Kateshe Ne Kombinat 2+1

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (4.47 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

20.05.2019 (22:29): Ne kombinat jepet me qera shtepi nje kateshe me oborr per 2 makina me uje dhe drita 24 shtepia ka 2 dhoma gjumi dhe nje kuzhine .eshte e mobiluar dhe e ristrukturuar per me shume telefononi ne 0682770111...

350 Euro 2+1 (115 m2) Qender, prane 15 kateshit - Pallat i RI+ Ashensor - 2 Ballkone - Kondicioner Jepet me qera apartament Super i madh | 115 m2 | Rr. Bardhok Biba, te Galeria (1

2+1 (115 M2) Qender, Prane 15 Kateshit - Pallat I Ri+ Ashensor - 2 Ballkone - Kondicioner

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.53 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
115.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

20.05.2019 (22:23): Jepet me qera apartament super i madh | 115 m2 | rr. bardhok biba, te galeria (15 kateshi) | kati 4, pallat i ri + ashensor | banese e bollshme dhe me ndricim | kondicioner | 2 ballkone | vendodhje shume e mire | parkim q992 te dhenat: - si...

400 Euro Super 1+1 (74 m2) ne QENDER** | Pallat i Ri, Ashensor me Cip | PARKET** | Mobilim Cilesor Jepet me Qera Super Apt 1 + 1 (74 m2) ne Qender (Pallati Sky 2) Super Lokacion |

Super 1+1 (74 M2) Ne Qender** | Pallat I Ri, Ashensor Me Cip | Parket** | Mobilim Cilesor

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.33 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
74.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

20.05.2019 (22:20): Jepet me qera super apt 1 + 1 (74 m2) ne qender (pallati sky 2) super lokacion | pallat i ri me ashensor me cip + survejim kamerash | mobilim cilesor dhe dysheme e shtruar me parket cilesor nga brunes | hapesire e bolleshme me planimetri te rregullt ...

300 Euro 1+1 i Pabanuar me Pare (70 m2) tek Kafe Flora (Qender) Mobilim Cilesor | Shtruar me PARKET Jepet me Qera Apt 1 + 1 i Pabanuar me Pare (70 m2) tek Kafe Flora (Qender - Rr.

1+1 I Pabanuar Me Pare (70 M2) Tek Kafe Flora (qender) Mobilim Cilesor | Shtruar Me Parket

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.84 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

20.05.2019 (22:20): Jepet me qera apt 1 + 1 i pabanuar me pare (70 m2) tek kafe flora (qender - rr. e durresit) mobilim cilesor | shtruar me parket | hapesire e bolleshme me planimetri te rregullt dhe nricim perfekt | pajisje elektroshtepiake cilesore | dritare dopio xh...

280 Euro 1 + 1 (70 m2) tek Selvia | Pallat i Ri | Mobilim Cilesor | Pajisjet te Gjitha te Reja | Ndricim Perfekt Jepet me Qera Apt 1 + 1 (70 m2) tek Vila Gold (Rr. e Dibres - Selvia) Pallat i

1 + 1 (70 M2) Tek Selvia | Pallat I Ri | Mobilim Cilesor | Pajisjet Te Gjitha Te Reja | N

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.03 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

20.05.2019 (22:20): Jepet me qera apt 1 + 1 (70 m2) tek vila gold (rr. e dibres - selvia) pallat i ri | mobilim cilesor | pajisjet te gjitha te reja | hapesire e bolleshme me ndricim perfekt dhe planimetri te rregullt | shtruar me pllake cilesore | dritare dopio xham -...

240 Euro 1 + 1 (70 m2) tek Selvia - Zone e Preferuar me Mundesi Parkimi | Pallat i Ri | Mobilim Cilesor Jepet me Qera Apt 1 + 1 (70 m2) tek Selvia (Rr. e Dibres) Zone e Preferuar me Mu

1 + 1 (70 M2) Tek Selvia - Zone E Preferuar Me Mundesi Parkimi | Pallat I Ri | Mobilim Cil

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.03 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

20.05.2019 (22:20): Jepet me qera apt 1 + 1 (70 m2) tek selvia (rr. e dibres) zone e preferuar me mundesi parkimi | pallat i ri | mobilim cilesor | hapesire e bolleshme me planimetri te rregullt dhe ndricim perfekt | shtruar me pllake cilesor | dritare dopio xham - izol...

200 Euro 2 + 1 (90 m2) tek Concord Center (Rr. 5 Maji) Pallat i Ri me Ashensor | PARKET Jepet 2 + 1 (90 m2) tek Concord Center (Rr. 5 Maji) Pallat i Ri me Ashensor | Sh

2 + 1 (90 M2) Tek Concord Center (rr. 5 Maji) Pallat I Ri Me Ashensor | Parket

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.88 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

20.05.2019 (22:20): Jepet 2 + 1 (90 m2) tek concord center (rr. 5 maji) pallat i ri me ashensor | shtruar me parket cilesor | hapesire e madhe e shfrytezueshme me planimetri te rregullt dhe ndricim perfekt | dritare dopio xham / izolim akustik | termoizolim | hidroizoli...

240 Euro id:54956 - Apt 1+1 (71 m2) ne Myslym Shyr (Super Vendodhje) Mobilim Cilesor | Kondicioner Inverter

Jepet me qera aparatament 1 + 1 (71 m2) ne myslym shyr (bkt-ja) zone shume e preferuar dhe e qete | hapesire e bolleshme me planimetri te rregullt | m... (Premium 31.12.2019)

240 Euro id:55511 - 2 + 1 (77 m2) tek Kristal Center - Mobilim Cilesor | Apt i Kompletuar | Ndricim Perfekt

Jepet me qera kati i dyte i nje vile 2 + 1 (77 m2) tek kristal center - mobilim cilesor | shtruar me pllake cilesore | hapesire e madhe me planimetri ... (Premium 31.12.2019)

400 Euro Ne Vasil Shanto Jepet Me Qira Super Apartament 2+1+2 Me Pozicionim Shume Te Mire !! Ne Vasil Shanto jepet me qira super apartament 2+1 me siperfaqe neto prej 85 m2.

Ne Vasil Shanto Jepet Me Qira Super Apartament 2+1+2 Me Pozicionim Shume Te Mire !!

Vasil Shanto | Tirane (1.28 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
95.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

20.05.2019 (21:53): Ne vasil shanto jepet me qira super apartament 2+1 me siperfaqe neto prej 85 m2. ambienti eshte i organizuar ne 1 dhome ndenje me kuzhine me vehte, 1 dhome gjumi matrimoniale, 1 dhome gjumi per femije me tualet, 1 tualet i madh, 1 ballkon dhe 1 korid...

1,300 Euro Tek Sunrise Residence,Apartament Fantastik 3+1 me Qira Brenda Kompleksit Residencial Sunrise ne Lunder jepet me qera super apartament 3

Tek Sunrise Residence,apartament Fantastik 3+1 Me Qira

Sauk | Tirane (3.25 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
163.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

20.05.2019 (21:50): Brenda kompleksit residencial sunrise ne lunder jepet me qera super apartament 3+1+2 .kur flasim per te vecantat e nje apartamenti fillojm te cilesia e ndertimit, te hapesira ,te organizimi brendshem, te siguria , qetesia dhe detaje te tjera qe apart...

650 Euro Te Stadiumi Qemal Stafa,Apartament 2+1 me Qira Prane RTSH ,jepet me qira super apartament 2+1+2 ne katin e 3 te nje nga pallate

Te Stadiumi Qemal Stafa,apartament 2+1 Me Qira

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (0.83 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

20.05.2019 (21:50): Prane rtsh ,jepet me qira super apartament 2+1+2 ne katin e 3 te nje nga pallatet me cilesore ne zone , me kushte sigurie dhe i mireadministruar 24h .apartamenti organizohet ne sallon+kuzhine, 2 dhoma gjumi ,2 tualete , koridor ,1 ballkon me orientim...

550 Euro Tek RTSH, Jepet Me Qira Super Apartament 2+1 !! Tek RTSH jepet me qira super apartament 2+1 ne katin e 6 te nje pallati te ri me

Tek Rtsh, Jepet Me Qira Super Apartament 2+1 !!

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
102.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

20.05.2019 (21:48): Tek rtsh jepet me qira super apartament 2+1 ne katin e 6 te nje pallati te ri me ashensor. apartamenti eshte organizuar ne 1 dhome ndenje me kuzhine me te gjitha paisjet elektroshtepiake e cila ka ballkon dhe kondicioner, 2 dhome gjumi me kondicioner...

700 Euro id:119558 - Apartament 2+1 me qera ne Bllok.

Apartament 2+1 Me Qera Ne Bllok.

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.79 Km nga qendra) Rent24 Imobiliare
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Organizohet ne dy dhoma gjumi , sallon + kuzhine , dy tualete , tre ballkone . totalisht e mobiluar , pallati i ri me ashensor . cmimi i qerase eshte... (Premium 14.08.2019)

300 Euro id:119125 - Komuna Parisit ,Super apartament 1+1 me qera

Komuna Parisit ,super Apartament 1+1 Me Qera

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.91 Km nga qendra) Living In Tirana
1+1 Dhoma | Kuzhine
57.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Ne komune e parisit , prane kompleksit kika 1 , jepet me qera apartament 1+1 ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor . apartamenti eshte i organ... (Premium 22.05.2019)

280 Euro id:38236 - 1+1 (90 m2) ne Myslym Shyr** Mobilim Cilesor, Ndricim Perfekt dhe Pamje nga Rruga Kryesore

Jepet me qera apt 1 + 1 (90 m2) ne myslym shyr (super vendodhje - mobilim cilesor | apartament me pamje nga rruga kryseore | ndricim shume i mire | sh... (Premium 31.12.2019)

350 Euro Tek Pazari i Ri jepet me Qira 1+1 Ne nje nder zonat me te mira prane qendres se Tiranes, tek Pazari I ri, jepet ap

Tek Pazari I Ri Jepet Me Qira 1+1

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (0.56 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

20.05.2019 (21:45): Ne nje nder zonat me te mira prane qendres se tiranes, tek pazari i ri, jepet apartament 1+1 me qira. apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri 7 katesh me ashensor. eshte i gjithi i mobiluar ne menyre shume te mire, dhe i organizuar ne 1...

300 Euro Tek Qytet Studenti Jepet Me Qira Super Apartament 2+1+ Garazhd Tek Qytet Studenti Jepet Me Qira Super Apartament 2+1 2+1. Ne katin e 3 te nje p

Tek Qytet Studenti Jepet Me Qira Super Apartament 2+1+ Garazhd

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
122.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

20.05.2019 (21:45): Tek qytet studenti jepet me qira super apartament 2+1 2+1. ne katin e 3 te nje pallati te ri.apartamenti eshte i organizuar si me poshte : 1 sallon+kuzhine 1dhome cifti 1dhome femijesh 2 tualete me dritare edhe 2 ballkone me pamje te kendshme nga jug...

550 Euro Apartament 2+1 cilesor, me Qera, afer Liceut dhe Radiotelevizionit, mobilim modern, 600 Euro Rruga Jan Kukuzeli, afer qendres, Ambasades Amerikane dhe Italiane, japim me qer

Apartament 2+1 Cilesor, Me Qera, Afer Liceut Dhe Radiotelevizionit, Mobilim Modern, 600 Eu

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (0.91 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

20.05.2019 (21:37): Rruga jan kukuzeli, afer qendres, ambasades amerikane dhe italiane, japim me qera apartament 2+1, ne ndertese te re, 80 m2, kati 2. i sapomobiluar ne menyre moderne dhe cilesore, i pabanuar me pare, soxhorno, 2 dhoma, 2 tualete, 4 ballkone, 3 kond...

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim