gazeta garsoniere me qera 

 Online 186 lexues | 15 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
340 Euro

2+1 I Rikonstruktuar, Perball Ish Ekspozites,bllok (zone Perfekte) | Mobilim Cilesor / I Ri

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (2.17 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
85.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera apt 2 + 1 i rikonstruktuar (85 m2) perball ish ekspozites - lulishtja 1 maj (zone perfekte) | mobilim cilesor dhe i ri | kondicioner | h... (Premium 31.12.2020)

255 Euro

Duplex (21 Dhjetori) I Sapo Perfunduar | Cdo Gje E Re Ne Qese | Parket Smart Tv

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.92 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
50.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qera duplex i sapo perfuduar (21 dhjetor - rr. frosina plaku) cdo gje e re | pallat i 2014 | parket | drita, uje dhe internet te perfshira ne... (Premium 31.12.2020)

350 Euro

Tek uet, jepet me qira apartament dupleks 1+1 me orientim perfekt. apartamenti ndodhet ne katin 0 te nje pallati me 12 kate dhe organizohet nje sallon... (Premium 05.05.2021)

255 Euro

I pabanuar me pare, tek rruga e barrikadave, apartament 1+1 shume cilesor, me mobilim te kompletuar | kend i ri | kuzhine funksionale | dhome gjumi e ... (Premium 31.12.2020)

350 Euro
Perball delijorgjit,Super apartament me qira 2+1+2 banjo,350 euro Super apartament me qira 350 euro
Apartament 2+1+2 banjo,pallat i ri me ashenso

Perball Delijorgjit,super Apartament Me Qira 2+1+2 Banjo,350 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
112.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Super apartament me qira 350 euro apartament 2+1+2 banjo,pallat i ri me ashensor kati 3,pamje nga lindje me mobilim te ri,i pabanuar me pare nje nder zonat me te preferuara,perball me delijorgjin cmimi 350 euro... 02/06/2020 11:08... Lexo detajet..

300 Euro
Okazion, Apartament me qira 1+1,tek kompleksi kontakt 300 euro Super Apartament me qira 1+1,prane Kompleksit Kontakt.Apartamenti ka mobilim te

Okazion, Apartament Me Qira 1+1,tek Kompleksi Kontakt 300 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
64.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Super apartament me qira 1+1,prane kompleksit kontakt.apartamenti ka mobilim te ri,i pabanuar me pare,me te gjitha kushtet e nevojshme per nje jetese sa me komode.orientimi nga lindja.pallat i ri,me ashensor,kati i 2. cmimi 300 euro... 02/06/2020 11:07... Lexo detajet..

500 Euro
Jepet me qera apartament 2+1+2 Kodra e Diellit 🏡Jepet me qera apartment 2+1+2 tualete 
Kati 3 pallat i ri me ashensor ,tota

Jepet Me Qera Apartament 2+1+2 Kodra E Diellit

Kodra e Diellit | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

🏡jepet me qera apartment 2+1+2 tualete kati 3 pallat i ri me ashensor ,totalisht i mobiluar ne menyr bashkohore adresa📍kodra e diellit 1 💶cmimi:500/€ ne muaj 📞0693252524... 02/06/2020 11:05... Lexo detajet..

450 Euro Apartament me Qira 2+1,te 21 Dhjetori 450 euro Jepet Apartament me qira 2+1,tek 21 dhjetori.Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te

Apartament Me Qira 2+1,te 21 Dhjetori 450 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
97.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet apartament me qira 2+1,tek 21 dhjetori.apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri mjaft cilesor.organizohet nga 2 dhoma gjumi,1 sallon i bollshem,dhe 1 tualet.me mobilim te ri bashkekohor me te gjitha kushtet per nje jetese sa me ... 02/06/2020 11:04... Lexo detajet..

290 Euro PER QIRA 1+1 TEK 21 DHJETORI Apartament me qira 1+1 i sapo mobiluar,ne katin e dyte te nje pallati ekzistues.

Per Qira 1+1 Tek 21 Dhjetori

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
66.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartament me qira 1+1 i sapo mobiluar,ne katin e dyte te nje pallati ekzistues. ... 02/06/2020 11:04... Lexo detajet..

400 Euro Apartament luksoz me qira 1+1,tek liqeni thate 400 euro Tek liqeni artificial,jepet apartament luksoz me qira 1+1.Me mobilim te ri i pab

Apartament Luksoz Me Qira 1+1,tek Liqeni Thate 400 Euro

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
121.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Tek liqeni artificial,jepet apartament luksoz me qira 1+1.me mobilim te ri i pabanuar me pare.verande te madhe,dhe pamje panoramike nga liqeni. cmimi 400 euro me nje post parking perfshire ne cmim... 02/06/2020 11:04... Lexo detajet..

400 Euro Apartament me qira 2+1,tek drejtoria e policise 400 euro Jepet Apartament me qira 2+1,super i mobiluar me te gjitha kushtet per nje jetes

Apartament Me Qira 2+1,tek Drejtoria E Policise 400 Euro

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
115.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet apartament me qira 2+1,super i mobiluar me te gjitha kushtet per nje jetese sa me te rehatshme dhe komode.apartamenti organizohet nga 2 dhoma gjumi,sallon i bollshem,tualet dhe ballkoni.mobilim bashkekohor me orientim nga lindja.pallat i ri, me... 02/06/2020 11:03... Lexo detajet..

400 Euro Jepet me qera apartament 2+1 Liqeni i thate 🏡Jepet me qera Apartament 2+1+2 tualete
📍Tek liqeni i thate
💶Cmimi 4

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Liqeni I Thate

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
92.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

🏡jepet me qera apartament 2+1+2 tualete 📍tek liqeni i thate 💶cmimi 400 euro 💶 📲... 02/06/2020 11:03... Lexo detajet..

3,000 Euro Jepet me qera Vile 3 kateshe tek Kolombo ☑️Tek Kolombo☑️, Komplekset e vilave me te kerkuara... 🔥
☑️Jepe

Jepet Me Qera Vile 3 Kateshe Tek Kolombo

Sauk | Tirane
5+1 Dhoma | Kuzhine
263.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

☑️tek kolombo☑️, komplekset e vilave me te kerkuara... 🔥 ☑️jepet vile 3 kateshe me qira 💶3000 euro+taksat. 📐vila eshte 438 m2 truall, e rrethuar nga gjelberimi, dhe mundeson 2 poste parkingu te mbyllura dhe mundesia e 2 poste... 02/06/2020 11:03... Lexo detajet..

250 Euro

Ne Vasil Shanto (besnik Sykja) Apt 1+1 Shume I Kendshem, Me Mobilim Cilesor Dhe Me Ngjyra Te Kombinu

Vasil Shanto | Tirane (1.92 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Ne vasil shanto (besnik sykja) apt 1+1 shume i kendshem, me mobilim cilesor dhe me ngjyra te kombinuara | kondicioner + cdo pajisje elektroshtepiake |... (Premium 31.12.2020)

350 Euro

Jepet Super Ap 2+1 Te Vasil Shanto

Vasil Shanto | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qera apartament 2+1 te vasil shanto - zone shume e preferuar | strukture shume e rregullt dhe mobilim i kompletuar | kuzhine me te gjitha or... (Premium 08.06.2020)

330 Euro

Tek Myslym Shyri, Jepet Me Qira Apartament 1+1 ! -

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.62 Km nga qendra) Real Deal Properties
1+1 Dhoma | Kuzhine
68.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

tek myslym shyri, perballe drejtorise se policise, jepet me qira apartament 1+1 me shume drite, ne katin e 5-te te nje pallati te ri te mireadministr... (Premium 06.05.2022)

250 Euro

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Ne Astir(prane Bar Artistit)

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.25 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Ne hyrje te astirit ,pas bar artistit jepet me qera apartament 1+1,i mobiluar dhe i organizuar ne sallon ndenje,ambjent gatimi,dhome gjumi me krevat d... (Premium 17.11.2020)

3,000 Euro Jepet me qera vile 2 kateshe Pran Teg Jepet Me Qira Vile Luksoze 
📌Vendndodhja: Prane Teg
💶Cmimi: 3.000 €

Jepet Me Qera Vile 2 Kateshe Pran Teg

Sauk | Tirane
5+1 Dhoma | Kuzhine
200.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qira vile luksoze 📌vendndodhja: prane teg 💶cmimi: 3.000 € 📐siperfaqja: 500 m2 truall kati 1. 200 m2 kati 2. 210 m2 bodrumi 160 m2 vila eshte totalisht e mobiluar deri ne detajet me te vogla.arreduar me arkitekt plot el... 02/06/2020 11:03... Lexo detajet..

550 Euro Jepet me qera apartament 2+1 Myslym Shyri ☑Listim i Ri ☑
🏡Apartament me qira 2+1
📍Tek Myslym Shyri
☑Super M

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Myslym Shyri

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
88.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

☑listim i ri ☑ 🏡apartament me qira 2+1 📍tek myslym shyri ☑super mobilim ☑pallat i ri,cilesor,i mireadministruar 💶550 euro💶 per me teper kontaktoni 📲0693252524... 02/06/2020 11:02... Lexo detajet..

30,000 Leke Okazion,Apartament me qira 1+1,Prane kompleksit kontakt 30000 leke Jepet me qira apartament 1+1,i mobiluar totalisht ne menyre moderne.Me orientim

Okazion,apartament Me Qira 1+1,prane Kompleksit Kontakt 30000 Leke

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qira apartament 1+1,i mobiluar totalisht ne menyre moderne.me orientim nga lindja.pallat i ri,me ashensor cmimi 30000 leke... 02/06/2020 11:02... Lexo detajet..

200 Euro Apartament me qira 2+1,Prane MYslym Shyrit 200 euro Okazion
Jepet me qira apartament 2+1,ne nje pallat te ri,me ashensor,kati 7.I m

Apartament Me Qira 2+1,prane Myslym Shyrit 200 Euro

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
122.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Okazion jepet me qira apartament 2+1,ne nje pallat te ri,me ashensor,kati 7.i mobiluar totalisht me te gjitha pajisjet per nje jetese sa me komode.mobilim bashkekohor.orientim lindje-perendim. kusht pagesa 1-vjecare cmimi 200 euro... 02/06/2020 11:02... Lexo detajet..

25,000 Leke Jepet apartament me qira 2+1,tek Misto Mame 25000 leke Jepet me qera apartamentin 2+1 i mobiluar totalisht
Apartamenti ndodhet tek pa

Jepet Apartament Me Qira 2+1,tek Misto Mame 25000 Leke

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
113.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qera apartamentin 2+1 i mobiluar totalisht apartamenti ndodhet tek pallatet cabej.me orientim lindje,kati 4 pallat i ri me ashensor .rruga besim alla ,zona ysberisht cmimi 250 mije leke muaj... 02/06/2020 11:01... Lexo detajet..

30,000 Leke Jepet me qera apartament 1+1 Don Bosko 🏡Jepet apartament me qera 1+1 i mobiluar 
Me orientim lindje-perendim
Pall

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Don Bosko

Don Bosko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

🏡jepet apartament me qera 1+1 i mobiluar me orientim lindje-perendim pallat i ri me ashensor 📍adresa don bosko 💶cmimi 30000 leke 📞0693252524... 02/06/2020 11:01... Lexo detajet..

330 Euro Apartament me qira 1+1,tek Rezidence Koder e Diellit 1 Jepet Apartament me qira 1+1 tek Rezidence Koder e Diellit 1.Apartamenti eshte i

Apartament Me Qira 1+1,tek Rezidence Koder E Diellit 1

Kodra e Diellit | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
96.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet apartament me qira 1+1 tek rezidence koder e diellit 1.apartamenti eshte i mobiluar totalisht,me te gjitha kushtet ne menyre bashkekohore.ne pallat te ri,te mireadministruar cmimi 330 euro 📲0693252524... 02/06/2020 11:01... Lexo detajet..

600 Euro Apartament Modern me qira 1+1,tek rruge e kavajes 600 euro Jepet super apartament me qira 1+1,ne fillim te rruges se kavajes.Apartamenti nd

Apartament Modern Me Qira 1+1,tek Rruge E Kavajes 600 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Jepet super apartament me qira 1+1,ne fillim te rruges se kavajes.apartamenti ndodhet ne katin e 8 ,te nje pallati te ri me ashensor.mobiluar totalisht ne menyre moderne.me mobilim te ri,i pabanuar me pare.pamje fantastike nga sheshi skenderbej. c... 02/06/2020 11:00... Lexo detajet..

300 Euro Jepet apartament me qera 2+1 prane Pallatit me Shigjeta ~ Jepet me qera apartament 2+1 i mobiluar totalisht ne menyre bashkohore dhe teper

Jepet Apartament Me Qera 2+1 Prane Pallatit Me Shigjeta ~

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
85.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera apartament 2+1 i mobiluar totalisht ne menyre bashkohore dhe teper cilesore, 85 m2, kati 2, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, ... 02/06/2020 10:55... Lexo detajet..

300 Euro

Kompleksi kontakt (nga me te miret ne qytet) - apartament 2+1 ne pallat te ri me ashensor | mobilim cilesor dhe i ri | dysheme me pllake dhe parket | ... (Premium 31.12.2020)

32,000 Leke

2+1+2 Tualete Astir

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
114.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

2+1+2 tualete ne astir. pallati mesaplik-05 apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri buze rruge ne unaze. organizohet ne nje sallon ... (Premium 03.06.2020)

280 Euro

Jepet me qera apartament 1+1 ne qender - i mobiluar, me kondicioner dhe cdo pajijsje | hapesire e bolleshme ndricim perfekt | pamje e paster dhe pano... (Premium 31.12.2020)

50,000 Leke

Apartament Me Qera 2+1 Per Zyre, 21 Dhjetori

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane BEJD GROUP
2+1 Dhoma | Kuzhine
81.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera apartament 2+1 per zyra, me siperfaqe 81 m2. ndodhet ne kryqezimin e 21 dhjetorit ne katin e dyte te nje pallati egzistues. organizohe... (Premium 25.06.2020)

Mobilimi:Bosh

50,000 Leke

350 Euro

Apartament 2+1 Per Qira Komuna E Parisit

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane BejdGroup1
2+1 Dhoma | Kuzhine
133.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Jepet me qera apartament 2+1+2 me siperfaqe 133 m2 tek komuna e parisit.ndodhet ne katin e 7,pallat i ri me ashensor. apartamenti ofrohet i mobiluar ... (Premium 25.06.2020)

32,000 Leke APARTAMENT ME QIRA 1+1 TEK KOMUNA PARISIT Ndodhet ne nje zone te qete dhe te kerkuar.
Prane saj jane te gjitha lehtesirat

Apartament Me Qira 1+1 Tek Komuna Parisit

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
76.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Ndodhet ne nje zone te qete dhe te kerkuar. prane saj jane te gjitha lehtesirat e mundshme per banim psh , shkolla kopshte lulishte supermarkete dhe stacione autobusi. apratamenti ndodhet ne nje pallat te ri 9 katesh me ashensor , gjithashtu ka ed... 02/06/2020 10:54... Lexo detajet..

350 Euro JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 TEK SHALLVARET Apartamenti eshte i miremobiluar si dhe ka 1 ballkon.
Vendndodhja e apartamenti

Jepet Me Qira Apartament 1+1 Tek Shallvaret

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
71.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Apartamenti eshte i miremobiluar si dhe ka 1 ballkon. vendndodhja e apartamentit mundeson te gjitha lehtesirat e mundshme pasi be kete zone ndodhen shumica e institucioneve kryesore.... 02/06/2020 10:54... Lexo detajet..

30,000 Leke Jepet apartament me qera 2+1 ne Don Bosko prane Kompleksit Vizion Plus! Jepet me qera Apartament 2+1 i mobiluar ne menyre bashkohore dhe teper cilesore,

Jepet Apartament Me Qera 2+1 Ne Don Bosko Prane Kompleksit Vizion Plus!

Don Bosko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qera apartament 2+1 i mobiluar ne menyre bashkohore dhe teper cilesore, ne pallat te ri dhe te mire administruar... 02/06/2020 10:54... Lexo detajet..

250 Euro Jepet apartament me qera 1+1 tek Vasil Shanto !! Jepet me qera aparatament 1+1 i mobiluar totalisht ne menyre bashkohore dhe ci

Jepet Apartament Me Qera 1+1 Tek Vasil Shanto !!

Vasil Shanto | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qera aparatament 1+1 i mobiluar totalisht ne menyre bashkohore dhe cilesore, ... 02/06/2020 10:54... Lexo detajet..

300 Euro

Apartament 1+1 me kuzhine me vete dhe soxhorno me vete+ballkon ne bllok (piceri era) zone perfekte | apartament shum i kendshem, me mobilim mjaft cile... (Premium 31.12.2020)

280 Euro

Apartament Me Qera Te Shkolla E Baletit

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet super apartament me qera 1+1 te shkolla e baletit! apartamenti ndodhet ne nje zone shume te mire. ndodhet ne katin e 2, me nje siperfaqe tota... (Premium 13.08.2020)

320 Euro

2+1 Me Qera Ne Don Bosko (vizion Plus)

Don Bosko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
87.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Jepet me qera apartamenti 2+1 totalisht i sapo mobiluar pervec njeres dhome e cila mobilohet sipas kerkeses se qeramarrsit... apartamenti ndodhet ne n... (Premium 11.06.2020)

32,000 Leke

Jepet apartament me qera buz rruges 5 maji,vendodhje shum e mir,ne nje kompleks te ri ku ka dhe nje shesh pushim,apartamenti eshte totalisht i mobilua... (Premium 10.06.2020)

300 Euro

Pranë 21 dhjetorit, tek kompleksi kontakt, jepet me qera apartament 1+1 me arredim komod, ne katin e 6 te nje pallati te ri, i pajisur me 2 ashen... (Premium 05.06.2020)

350 Euro

Apartament 2+1 Me Qira Ne Vasil Shanto.

Vasil Shanto | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
94.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

... (Premium 06.06.2020)

300 Euro

Apartament 1+1 Me Qira Ne Qender

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

... (Premium 06.06.2020)

400 Euro Jepet apartament me qera 2+1 tek Myslym Shyri!~ Jepet me qera apartament 2+1 i mobiluar teper mire dhe cilesore, ne pallat te ri

Jepet Apartament Me Qera 2+1 Tek Myslym Shyri!~

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qera apartament 2+1 i mobiluar teper mire dhe cilesore, ne pallat te ri, ne nje zone shume te favorshme dhe te aksesueshme lehte me zonat e tjera, ... 02/06/2020 10:53... Lexo detajet..

32,000 Leke APARTAMENT 1+1 ME QIRA NE HYRJE TE REZIDENCES Nëse jeni një cift i ri dhe dëshironi të nisni bashkëjetesën ose jeni inde

Apartament 1+1 Me Qira Ne Hyrje Te Rezidences

Kodra e Diellit | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
50.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Nëse jeni një cift i ri dhe dëshironi të nisni bashkëjetesën ose jeni independent/e ekonomikisht dhe dëshironi të filloni jetesën tuaj larg familjes? habitat ju propozon! apartamenti ndodhet në një objekt rezidencial me ashensor te kodra... 02/06/2020 10:51... Lexo detajet..

35,000 Leke SUPER Apartament 2+1 me QIRA, Rruga 5 Maji Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri te perfunduar vetem 1 vit me pare, i lok

Super Apartament 2+1 Me Qira, Rruga 5 Maji

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
96.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri te perfunduar vetem 1 vit me pare, i lokalizuar prane qendres tregtare “concord”. zone e sherbyer nga te gjitha sherbimet private dhe transporti publik,hapesira te gjelberuara dhe te lira per femijet. orga... 02/06/2020 10:51... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim