gazeta njoftime falas kush njofton gjen 

 Online 209 lexues | 22 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
240 Euro

Q2192 te dhenat e ndarjes: - soxhorno+ambjent gatimi - dhoma gjumi 2 - ballkon - koridor - tualet 2 - hipoteke : po - sip total :100m2 ... (Premium 31.12.2020)

400 Euro

tek ish-parku jepet me qira super apartament 2+1+2 tualete. apartamenti ndodhet ne katin e 3-te teknik dhe te 2-te te banimit te nje pallati 8-katesh... (Premium 05.05.2021)

300 Euro

2+1+bllk, Tek Ish Ekspozita (e88) Ashensor - I Mobiluar Me Arkitekt- Parket -

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (1.35 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
80.00 m2 Siperfaqa
11 Kati

Jepet me qera apartament 2+1+ballkon tek ish ekspozita (e88) zone perfekte (akses i menjehershem me myslymin dhe bllokun) pallati eshte i ri dhe me as... (Premium 31.12.2020)

300 Euro

Apartament 2+1+ballkon ne bllok (piceri era) zone perfekte | me 1 dhome gjumi + kuzhine me vete+ dhome ndenje me vete| apartament shum i kendshem, me ... (Premium 31.12.2020)

500 Euro
JEPET ME QERA I MOBILUAR SUPER LUKS TE KOMPLEKSI FIORI DI BOSKO+POST PARKIMI Apartamenti ndodhet ne Kompleksin “Fiori Di Bosco”. Informacion mbi apartame
2+1
Dhoma|Sallon
105 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Apartamenti ndodhet ne kompleksin “fiori di bosco”. informacion mbi apartamentin: • kati 4 • sipërfaqja e apartamentit: 105. apartamenti është i mobiluar ne menyre bashkekohore dhe disponon: • salloni ndenjes • kuzhina • 2 dhoma gjum... 09/07/2020 18:38... Lexo detajet..

200 Euro
Qera, Apartament 1+1, Fresku, Tiranë. 200 € /Muaj ID: plus16679 Qera, Apartament 1+1, Fresku, rruga e Dajtit, Rezidenca Lugano.
Më tepër info

200 Euro Qera, Apartament 1+1, Fresku, Tiranë. 200 € /muaj Id: Plus16679

Fresku/Linze | Tirane (9.74 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
60 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Qera, apartament 1+1, fresku, rruga e dajtit, rezidenca lugano. më tepër informacion: • sipërfaqja totale: 60 m2 • kati i 3-të • orientim perëndim apartamenti disponon: ambjent ndenjie, ambjent gatimi, dhomë gjumi, tualet, ballkon. ... 09/07/2020 18:26... Lexo detajet..

1,500 Euro
Qera, Vilë, Kinostudio, Tiranë. 1,500 € /Muaj ID: plus16623 Jepet me qera vile ne zonen e Kinostudios, tek rruga ura. Objekti, ndodhet shume

1,500 Euro Qera, Vilë, Kinostudio, Tiranë. 1,500 € /muaj Id: Plus16623

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
4+1
Dhoma|Sallon
220 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Jepet me qera vile ne zonen e kinostudios, tek rruga ura. objekti, ndodhet shume afer me rrugen kryesore. klima eshte e pershtatshme per banim, me perparesi ne te gjitha stinet. vila ka nje siperfaqe ndertimi prej 220 m2, siperfaqe totale 4000m2 . st... 09/07/2020 18:22... Lexo detajet..

350 Euro APARTAMENT 2+1 ME QIRA, BLV. ZOGU I  Jepet apartament 2+1+2 me qira, me siperfaqe 120m2. Ndodhet ne Bulevardin “Zog

350 Euro Apartament 2+1 Me Qira, Blv. Zogu I

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1
Dhoma|Sallon
120 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
8
Kati

Jepet apartament 2+1+2 me qira, me siperfaqe 120m2. ndodhet ne bulevardin “zogu i pare” prane fshn vije e pare.organizohet ne sallonin e perbashket me kuzhinen, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon. ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri... 09/07/2020 18:19... Lexo detajet..

200 Euro Qera, Apartament 2+1, Allias, Tirane 200 € /Muaj, plus16577 Jepet me qera, Apartament 2+1, Allias, Tirane.
Informacion mbi apartamentin:

200 Euro Qera, Apartament 2+1, Allias, Tirane 200 € /muaj, Plus16577

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.73 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
90 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Jepet me qera, apartament 2+1, allias, tirane. informacion mbi apartamentin: • siperfaqja e apartamentit: 74m2. • kati i 2 banim. • orientim jug-perendim. • disponon certifikate pronesie. apartamenti disponon: ambjent ndenjie, ambjent g... 09/07/2020 18:19... Lexo detajet..

300 Euro APARTAMENT 2+1 ME QIRA, RR. DRITAN HOXHA  Jepet apartament 2+1 me qira, me siperfaqe 120m2. Ndodhet ne rrugen “Dritan Ho

300 Euro Apartament 2+1 Me Qira, Rr. Dritan Hoxha

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane
2+1
Dhoma|Sallon
120 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Jepet apartament 2+1 me qira, me siperfaqe 120m2. ndodhet ne rrugen “dritan hoxha” perballe “universitetit zonja e keshillit te mire”. organizohet ne sallonin e perbashket me kuzhinen, dy dhoma gjumi , nje tualet dhe nje ballkon. ndodhet ne k... 09/07/2020 18:19... Lexo detajet..

35,000 Leke APARTAMENT 2+1 ME QIRA, TE RRUGA E DURRESIT  Jepet apartament 2+1 me qira,me siperfaqe 81m2. Ndodhet ne rrugen e Durresit mbr

35,000 Leke Apartament 2+1 Me Qira, Te Rruga E Durresit

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.84 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
81 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Jepet apartament 2+1 me qira,me siperfaqe 81m2. ndodhet ne rrugen e durresit mbrapa hotel coloseu. organizohet ne sallonin e ndenjes se bashku me ambientin e e gatimit, nje dhome gjumi cift dhe nje dhome e vogel per femije. ndodhet ne katin e 3 te nj... 09/07/2020 18:19... Lexo detajet..

400 Euro Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 7, 100 m² 400 Euro (Selvia) Apartamenti ndodhet në Rrugën e Barrikadave. Informacione mbi apartamentin :

400 Euro Tirane, Jap Me Qera Apartament 2+1+blk Kati 7, 100 M² 400 Euro (selvia)

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1
Dhoma|Sallon
100 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
7
Kati

Apartamenti ndodhet në rrugën e barrikadave. informacione mbi apartamentin : • sipërfaqja 100m2. • kati 7. organizimi : • ambjent ndenje. • ambjent gatimi. • 2 dhoma gjumi. • 2 tualete. • ballkon. detaje të tjera : • i mobiluar.... 09/07/2020 18:18... Lexo detajet..

400 Euro Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 7, 108 m² 400 Euro (Rruga Siri Kodra) Apartamenti ndodhet në Qendër, tek Selvia.
Informacione mbi apartamentin: •
2+1
Dhoma|Sallon
108 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
7
Kati

... 09/07/2020 18:17... Lexo detajet..

240 Euro

3+1 Te Tregu Elektrik - Hapesire E Madhe E Kompletuar | Mobilim Cilesor | Kondicioner

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.92 Km nga qendra)
3+1 Dhoma|Sallon
105.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

3+1 te tregu elektrik - hapesire e bolleshme, me 2 dhoma gjumi + 1 dhome ndenje | mobilim i kompletuar | kondicioner | ndricim perfekt | dritare dopio... (Premium 31.12.2020)

300 Euro

Jepet Super Ap 1+1 Ne Myslym Shyri

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)
1+1 Dhoma|Sallon
75.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

☑️jepet apartament 1+1 ne nje nga zonat me te mira te tiranes ne myslym shyri i mobiluar shume mire dhe me pozicion strategjik ☑️apart... (Premium 08.01.2021)

600 Euro

tek komuna e parisit jepet me qira super apartament 2+1+verande. apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara momentalisht ne tirane, ku mun... (Premium 06.05.2022)

35,000 Leke

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Prane Kryqezimit Te Farmacise 10

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (2.25 Km nga qendra)
1+1 Dhoma|Sallon
70.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qera apartament 1+1 tek medreseja (farmacia 10) apartamenti eshte totalisht i mobiluar i pa banuar me pare ndodhet ne 1 pallat te ri me ashe... (Premium 17.11.2020)

600 Euro Qera,Apartament 2+1, Pazari I Ri OPP16376
Apartamenti ndodhet tek Pazari i Ri. Informacione mbi apartamentin :

600 Euro Qera,apartament 2+1, Pazari I Ri

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
2+1
Dhoma|Sallon
118 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

... 09/07/2020 18:17... Lexo detajet..

240 Euro Qera, Garsoniere, Rruga Fortuzi OPP16598
Garsonierja ndodhet në rrugën Rrugën Fortuzi. Informacione :
• S

240 Euro Qera, Garsoniere, Rruga Fortuzi

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1+1
Dhoma|Sallon
36 m2
Siperfaqa
Pjeserisht
Mobilimi
1
Kati

Opp16598 garsonierja ndodhet në rrugën rrugën fortuzi. informacione : • sipërfaqja 36m2. • kati i 1. detaje të tjera : • ambient ndenje • ambient gatimi. • dhomë gjumi. • tualet. • e mobiluar. • e investuar. • ndric... 09/07/2020 18:17... Lexo detajet..

230 Euro Jepet me qera apartament sp 60 m2 KUBESI real estate jep me qera apartament sp 60 m2
Adresa: Don Bosco. Tirane.

230 Euro Jepet Me Qera Apartament Sp 60 M2

Don Bosko | Tirane (1.72 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
60 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Kubesi real estate jep me qera apartament sp 60 m2 adresa: don bosco. tirane. cmimi 230 euro kontakt: kubesirealestate@gmail.com tel: 0682801479... 09/07/2020 18:09... Lexo detajet..

30,000 Leke APARTAMENT PER SHITJE DHE QIRA 2+1 TE RRUGA KONGRESI MANASTIRIT Jepet me qira dhe shitet apartament 2+1 me siperfaqe 80m² ne katin e 3 te nje p

30,000 Leke Apartament Per Shitje Dhe Qira 2+1 Te Rruga Kongresi Manastirit

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
2+1
Dhoma|Sallon
80 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Jepet me qira dhe shitet apartament 2+1 me siperfaqe 80m² ne katin e 3 te nje pallati me 3 kate prane shkolles a.zako.cajupi ne rrugen kongresi manastirit. ambienti organizohet nga 1 sallon,1 ambient kuzhine, 2 dhoma gjumi, tualet. apartamenti ofroh... 09/07/2020 18:06... Lexo detajet..

35,000 Leke APARTAMENT 2+1 PER QIRA , FRESK  Jepet me qira apartament 2+1,me siperfaqe 120 m2 .Ndodhet ne Fresk prane Restora

35,000 Leke Apartament 2+1 Per Qira , Fresk

Fresku/Linze | Tirane
2+1
Dhoma|Sallon
120 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Jepet me qira apartament 2+1,me siperfaqe 120 m2 .ndodhet ne fresk prane restorant muraga. apartamenti ndodhet ne katin e 2 banim ne nje pallat te ri me ashensor. organizohet nga sallon i perbashket me kuzhinen, 2 dhoma gjumi,1 tualet, 2 ballkone, ... 09/07/2020 18:05... Lexo detajet..

37,000 Leke APARTAMENT 2+1 PER QIRA , PALLATI ME SHIGJETA  Jepet me qira apartamenti 2+1 me siperfaqe 96m2 ne Rrugen "Irfan Tomini&quo

37,000 Leke Apartament 2+1 Per Qira , Pallati Me Shigjeta

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (2.11 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
96 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
7
Kati

Jepet me qira apartamenti 2+1 me siperfaqe 96m2 ne rrugen "irfan tomini" prane pallatit me shigjeta ne nje zone shume te mire te tiranes. ndodhet ne katin e 7 te nje pallati me ashensor organizohet me sallon te perbashket me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, ... 09/07/2020 18:04... Lexo detajet..

28,000 Leke KAT VILE 1+1 PER QIRA NE BRRYL Jepet me qira apartamenti 1+1 me siperfaqe  67m² , ndodhet ne Brryl prane Mater

28,000 Leke Kat Vile 1+1 Per Qira Ne Brryl

Brryli | Tirane (0.44 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
67 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Jepet me qira apartamenti 1+1 me siperfaqe 67m² , ndodhet ne brryl prane maternitetit te ri ne nje zone shume te mire te tiranes. ndodhet ne katin e 3 te nje vile 5- kateshe. organizohet nga salloni i perbashket me kuzhinen ,1 dhome gjumi ,1 t... 09/07/2020 17:57... Lexo detajet..

30,000 Leke APARTAMENT 1+1 PER QIRA , 21 DHJETOR  Jepet me qira apartamenti 1+1 me siperfaqe 57m² ne rrugen Naim Frasherit , pran

30,000 Leke Apartament 1+1 Per Qira , 21 Dhjetor

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.15 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
57 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Jepet me qira apartamenti 1+1 me siperfaqe 57m² ne rrugen naim frasherit , prane 21 dhjetorit ne nje zone shume te mire te tiranes. ndodhet ne katin e 3 te nje pallati ekzistues. organizohet nga salloni i perbashket me kuzhinen, 1 korridor ,1 dho... 09/07/2020 17:57... Lexo detajet..

30,000 Leke Qera,Apartament 2+1,Unaza E Re,Future Home Real Estate(future16048) Disponojmë Apartament 2+1 për Qera, në Unazën e Re,buzë rruge.
Informacion

30,000 Leke Qera,apartament 2+1,unaza E Re,future Home Real Estate(future16048)

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1
Dhoma|Sallon
90 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Disponojmë apartament 2+1 për qera, në unazën e re,buzë rruge. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit : 90m2 • kati 3. organizimi: • salloni i ndenjes • ambjenti i gatimit • 2 dhomat e gjumit • tualeti • ballk... 09/07/2020 17:42... Lexo detajet..

320 Euro

2+1 Me Qera Myslym Shyri

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
75.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Rruga myslym shyri prane karburant kastrati jepet me qera apartament 2+1 totalisht i mobiluar super lukzoz. ka 3 kondicionere. mobilim i ri dhe modern... (Premium 26.07.2020)

265 Euro

Jepet me qera apt 1+1 (blv. i ri - rr. jordan misja) mobilim i ri ne qese, me porosi - pallat i ri me ashensor - administrim perfekt | kondicioner dhe... (Premium 31.12.2020)

330 Euro

Jepet me qera apt gjigand 2+1+2wc+2ballkone (105 m2) tek tregu elektrik (rr. petro n. luarasi) zone e preferuar | pallat i ri, ashensor | mobilim cile... (Premium 31.12.2020)

25,000 Leke Qera, Apartament 2+1,Unaza e Re,Future Home Real Estate(future16616) Disponojmë Apartament 2+1 për Qera.
Apartamenti ndodhet në Unazën e Re,pran

25,000 Leke Qera, Apartament 2+1,unaza E Re,future Home Real Estate(future16616)

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1
Dhoma|Sallon
90 m2
Siperfaqa
Pjeserisht
Mobilimi
3
Kati

Disponojmë apartament 2+1 për qera. apartamenti ndodhet në unazën e re,pranë hotel roland. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit : 90m2 • kati 3. organizimi: • salloni i ndenjes • ambjenti i gatimit • 2 dhomat e... 09/07/2020 17:42... Lexo detajet..

25,000 Leke Qera, Apartament 2+1,Unaza e Re,Future Home Real Estate Disponojme Apartament 2+1 per Qera.
Apartamenti ndodhet ne Unazen e Re,prane Ja

25,000 Leke Qera, Apartament 2+1,unaza E Re,future Home Real Estate

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1
Dhoma|Sallon
90 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
4
Kati

Disponojme apartament 2+1 per qera. apartamenti ndodhet ne unazen e re,prane jata market. informacion mbi apartamentin: • siperfaqja e apartamentit :90 kati 4. organizimi: • salloni i ndenjes • ambjenti i gatimit • dhoma e gjumit • tual... 09/07/2020 17:42... Lexo detajet..

200 Euro Qera,Apartament 1+1,Unaza E Re(future16159) Disponojme Apartament 1+1 per Qera, ne Unazen e Re,prane Bar "Artisti"

200 Euro Qera,apartament 1+1,unaza E Re(future16159)

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
1+1
Dhoma|Sallon
75 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
8
Kati

Disponojme apartament 1+1 per qera, ne unazen e re,prane bar "artisti". informacion mbi apartamentin: • siperfaqja e apartamentit : 975m2 • kati 8. organizimi: • salloni i ndenjes • ambjenti i gatimit • dhoma e gjumit • tualeti • ball... 09/07/2020 17:42... Lexo detajet..

30,000 Leke Qera,Apartament 2+1,Unaza E Re,Future Home Real Estate(future 10115) Jepet me qera apartament 2+1, Unaza E Re,pranë 2 Rotondove. Apartamenti është

30,000 Leke Qera,apartament 2+1,unaza E Re,future Home Real Estate(future 10115)

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
143 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
6
Kati

Jepet me qera apartament 2+1, unaza e re,pranë 2 rotondove. apartamenti është i pozicionuar në katin e 6 të një pallat të ri i ndërtuar me sipërfaqe totale prej 143 m2 nga të cilat 48 m2 janë verandë . apartamenti disponon orientim shumë... 09/07/2020 17:41... Lexo detajet..

31,000 Leke

2+1+2 Tualete Astir Pran Par Oslo

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.10 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
115.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

2+1+2 tualete ne astir. apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri buze rruge ne unaze. organizohet ne nje sallon ndenje se bashku me ... (Premium 13.07.2020)

24,000 Leke

1+1 Tek Ish Hotel Roland

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (0.88 Km nga qendra)
1+1 Dhoma|Sallon
66.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartamenti per momentin nuk disponon ashensor pasi esht pallat i sapoperfunduar.esht i kompletuar me te gjitha elektroshtepiaket dhe hidrosanitaret t... (Premium 14.07.2020)

240 Euro

Apartament 1+1 tek rruga e durresit (kafe flora) - shume i mirembajtur, me mobilim te kompletuar | kondicione dhe cdo pajisje funksionale | kuzhine | ... (Premium 31.12.2020)

25,000 Leke

Shtepi Me Qera

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (2.76 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
80.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet shtepi private 2+1 e mobiluar,vendparkim kontaktoni vetem ne whatsapp ... (Premium 18.07.2020)

340 Euro Qera,Apartament 2+1,Green City,Future Home Real Estate(future12276) Apartamenti është i pozicionuar në një nga komplekset me punimet më cilëso

340 Euro Qera,apartament 2+1,green City,future Home Real Estate(future12276)

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1
Dhoma|Sallon
120 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
6
Kati

Apartamenti është i pozicionuar në një nga komplekset me punimet më cilësore në qytet,tek kompleksi "green city" ,ne zonen e unazes se re. informacion mbi apartamentin: •kati 6 • sipërfaqe ndërtimi : 120 m2 • apartamenti disponon: • ... 09/07/2020 17:41... Lexo detajet..

30,000 Leke Qera,Apartament 2+1,Yzberisht,Future Home Real Estate(future16336) Disponojmë Apartament 2+1 për Qera.
Apartamenti ndodhet në zonën e Yzberish

30,000 Leke Qera,apartament 2+1,yzberisht,future Home Real Estate(future16336)

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
2+1
Dhoma|Sallon
110 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Disponojmë apartament 2+1 për qera. apartamenti ndodhet në zonën e yzberishtit,pranë bulevardit të ri. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit : 110m2 • kati 4. organizimi: • salloni i ndenjes • ambjenti i gatimit ... 09/07/2020 17:41... Lexo detajet..

330 Euro Qera,Apartament 2+1,Unaza E Re,Future Home Real Estate(future16310) Disponojmë Apartament 2+1 për Qera.
Apartamenti ndodhet në Unazën e Re,pran

330 Euro Qera,apartament 2+1,unaza E Re,future Home Real Estate(future16310)

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1
Dhoma|Sallon
111 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
7
Kati

Disponojmë apartament 2+1 për qera. apartamenti ndodhet në unazën e re,pranë 2 rotondove. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit : 111m2 • verandë 200 m2 • kati 7. organizimi: • salloni i ndenjes • ambjenti i ga... 09/07/2020 17:41... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim