gazeta njoftime falas online shtepi me qera ne tirane

 Online 226 lexues | 14 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
E Mobiluar

250 Euro

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.43 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
75 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Me qera apartament 2+1 tek shkolla e bashkuar (spitalet) i arreduar dhe me kondicioner ne cdo dhome - orientim qe i mundeson drite gjate gjithe dites- muret jane te sapo lyera - tualeti me hidrosanitare cilesore q2682 te dhenat e ndarjes: -... 21/04/2021 20:24... Lexo detajet..

E Mobiluar
2+1
Dhoma|Sallon
90 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Mundesi e rralle ( shtepi private 2+1) me oborr te gjelberuar | rruga e durresit- shpresa. al | shtepi shume komode me privatesi te plote | kuzhina fantastike | apartament me plot drite dhe shume i larte 3.5m2 | pajisjet te gjitha funksionale q2... 21/04/2021 23:37... Lexo detajet..

E Mobiluar

300 Euro

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (2.06 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
100 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Me qera apartament 2+1+2ballkone + vend parkimi personal tek vilat amerikane, 1 minut nga luarasi | shtruar me parket | oborr | 3 kondicionera | i kompletuar | te gjitha instalimet funksionale | tualet me hidrosanitare cilesore q2666 te dhenat ... 22/04/2021 08:07... Lexo detajet..

E Mobiluar

350 Euro

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.84 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
70 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Jepet me qera zyre te piaca ne qender 70m2 350 euro! ambienti ndodhet ne zonen e qendres tek lokalet tek piaca, prane fillimit te rruges se durresit. ka nje hapesire prej 70m2 eshte i organizuar shume mire. eshte i arreduar per zyre dhe ka akses me... 22/04/2021 22:21... Lexo detajet..

Bosh

210 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.35 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
80 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
4
Kati

Jepet me qera apartament 2+1 perball oslo 21 dhjetori kati i 4 siperfaqe 80 m2 jepet bosh vetem kend/bufe cmimi 210 € ... 23/04/2021 09:14... Lexo detajet..

1,400 Euro
VILË PËR QERA PRANË RRETHRROTULLIMIT TË SAUKUT Vile 2 kateshe prane senatoriumit
prona ka nje siperfaqe trualli prej 360m2
vi

1,400 Euro

Sauk | Tirane (3.25 Km nga qendra)
4+1
Dhoma|Sallon
360 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
2
Kati

Vile 2 kateshe prane senatoriumit prona ka nje siperfaqe trualli prej 360m2 vila ka nje siperfaqe totale banimi 117 m2 e cila perbehet ne 2 kate. organizimi🏡 🔺ne katin e pare - 2 dhoma(te pa mobiluara) dhe 1 tualet 🔺ne katin e dyte - sa... 23/04/2021 16:15... Lexo detajet..

550 Euro
JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 (+ 1 Post Parkimi) PRANË ▪︎komuna e parisit pranë kompleksit kika 2,  jepet me qira apartament 2+

550 Euro

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
95 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

▪︎komuna e parisit pranë kompleksit kika 2, jepet me qira apartament 2+1 modern, i ndodhur në katin e 4 të një pallati të ri (i ndërtuar në vitin 2018), i pajisur me kamera sigurie, ashensor ultra cilësor. apartamenti ka sipë... 23/04/2021 16:15... Lexo detajet..

280 Euro
2+1 St .Trenit Kati 2 Mobiluar totalisht 280€ /muaj 2+1 st .trenit
kati 2
mobiluar totalisht
280€ /muaj

280 Euro

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1
Dhoma|Sallon
90 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

2+1 st .trenit kati 2 mobiluar totalisht 280€ /muaj... 23/04/2021 16:11... Lexo detajet..

250 Euro 1+1 Bosh ish -parku Kontakt Apart pabanuar me pare Pallat ri me ashensor Kati 5 Vetem guzhinen 250€ 1+1 bosh ish -parku kontakt
apartament i pabanuar me pare
pallat ri me ashens

250 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.07 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
60 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
5
Kati

1+1 bosh ish -parku kontakt apartament i pabanuar me pare pallat ri me ashensor kati 5 vetem guzhinen 250€ /muaj... 23/04/2021 16:11... Lexo detajet..

25,000 Leke Qera, Apartament 2+1 tek rruga "Fortuzi", Tiranë. Qera, apartament 2+1 tek rruga "fortuzi", tiranë.
apartament

25,000 Leke

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.69 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
80 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
2
Kati

Qera, apartament 2+1 tek rruga "fortuzi", tiranë. apartamenti ndodhet pranë shkollës "jeronim de rada". sip: 80 m2 🛏2 dhoma gjumi 🛋ambjent ndenjie 🛎ambjent gatimi 🛁 tualet koridor ballkon 📌totalisht i investuar. 🔺bosh. ... 23/04/2021 16:11... Lexo detajet..

300 Euro Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 Banjo I Mobiluar Me korridor shperndares

pallat i ri me ashensor

orientimi perendim

me b

300 Euro

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.56 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
120 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Me korridor shperndares pallat i ri me ashensor orientimi perendim me ballkon te madh cmimi 300 mije leke/muaj... 23/04/2021 15:55... Lexo detajet..

550 Euro APARTAMENT 2+1 ME QIRA TEK KOMUNA E PARISIT Apartament me qira 2+1, me vendodhje tek komuna e parisit, tirane.
apartamenti

550 Euro

Kodra e Diellit | Tirane (1.62 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
95 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Apartament me qira 2+1, me vendodhje tek komuna e parisit, tirane. apartamenti organizohet ne 2+1 dhe ballkon, me orientim shume te mire ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri te mireadministruar. apartamenti ka nje mobilim bashkekohore, shu... 23/04/2021 15:52... Lexo detajet..

400 Euro APARTAMENT 2+1 ME QERA, DON BOSKO Jepet me qera apartament 2+1 , me siperfaqe 96m², ndodhet tek "fiori d

400 Euro

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
96 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Jepet me qera apartament 2+1 , me siperfaqe 96m², ndodhet tek "fiori di bosco" , don bosko . organizohet ne 2 dhoma gjumi , 1 dhome ndenie te perbashket me ambientin e gatimit ,2 tualete , 1 ballkon. apartamenti eshte i mobiluar ne gjendje te mire... 23/04/2021 15:52... Lexo detajet..

450 Euro Apartament 2+1+2 me qira tek Zogu i Zi Apartament 2+1+2 me qira tek zogu i zi. apartamenti ka nje sip 98 m2, ndodhet ne

450 Euro

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (1.40 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
98 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
7
Kati

Apartament 2+1+2 me qira tek zogu i zi. apartamenti ka nje sip 98 m2, ndodhet ne katiin e 7 te nje ndertimi te ri me ashensor. jepet totalisht i mobiluar ,ne menyre moderne dhe te pershtateshme per nje jetes komode.... 23/04/2021 15:52... Lexo detajet..

800 Euro

Me qera në nje nga zonat më të kërkuara ne tirane "liceu artistik" - rtsh-ja / umami restorant - 2+1+2wc dhe ballkon i kompletuar me mobilim shume... (Premium 31.12.2021)

250 Euro

Jepet Me Qera Apartament Ne Astir 2+1 250 Euro

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.90 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
90.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Jepet me qera apartament ne astir 2+1 250 euro apartamenti ndodhet ne katin e gjashte jo te fundit, te nje pallati te ri me ashensor te astiri,afer... (Premium 13.05.2021)

330 Euro

Jepet Ap 2+1 Ne Qender Perball Ministris Drejtsise

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.70 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
105.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

☑️jepet apartament 2+1 ne nje nga zonat me te mira te tiranes ne qender perball ministris drejtsise bulevardi zogu i 1 ne nje pallate te ri shume... (Premium 23.04.2021)

350 Euro

Jepet Ap 2+1 Pran Zogut Te Zi Tek Karburant Gazheli

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.84 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
82.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

☑️jepet apartament 2+1 i mobiluar shume mire ne nje nga zonat me te mira te tiranes tek zogu i zi pran karburant gazheli afer ring center ne palla... (Premium 24.04.2021)

210 Euro Shtepi private 2+1 me qera ne rrugen Jordan Misja prane kolegjit Beder (ID 4241005). Property id : 4241005

ne rrugen jordan misja prane kolegjit beder, jepet shte
2+1
Dhoma|Sallon
100 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Property id : 4241005 ne rrugen jordan misja prane kolegjit beder, jepet shtepi private 2+1 me qera, siperfaqja 100 m², kat i 1, mobilim modest, 2 dhoma gjumi, tualet me aspirim. cmimi 210 euro.... 23/04/2021 15:52... Lexo detajet..

25,000 Leke Jepet Hyrje 2+1 me qera ,Rruga Fortuzi . 250 mije leke Jepet hyrje me qera 2+1
rruga fortuzi. prane shkolles jeronim de rada

siper

25,000 Leke

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.69 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
80 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
2
Kati

Jepet hyrje me qera 2+1 rruga fortuzi. prane shkolles jeronim de rada siperfaqja : 80m2 kati 2 banim, godine private me hyrje me vete 🗝🚪i organizuar ne : 🛌2 dhoma gjumi 🛋 salloni 🍽 ambjenti gatimit korridori tualeti ballk... 23/04/2021 15:52... Lexo detajet..

350 Euro Apartament 2+1 per qira tek Stacioni i Trenit ne Blv. Zogu I. Apartament 2+1 ofrohet per qira tek stacioni i trenit tek blv. zogu i. apartamen

350 Euro

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.70 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
120 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
8
Kati

Apartament 2+1 ofrohet per qira tek stacioni i trenit tek blv. zogu i. apartamenti eshte i vendosur ne nje pallat te ri te mireadministruar dhe me ashensor ne kete zone. hyrje me hapesire te bollshme dhe kubature te rregullt. totalisht i investuar dh... 23/04/2021 15:49... Lexo detajet..

1,150 Euro Apartament 2+1+Garazh per qira prane Sky Tower tek Blloku. Super apartament 2+1 ofrohet per qira ne zonen e bllokut prane sky tower. hyrje

1,150 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.79 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
140 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
8
Kati

Super apartament 2+1 ofrohet per qira ne zonen e bllokut prane sky tower. hyrje me hapesire te bollshme dhe e mireorganizuar, apartamenti eshte i investuar dhe arreduar totalisht ne menyre bashkekohore dhe komode. oxhak. sistem ngrohje ftohje me chil... 23/04/2021 15:48... Lexo detajet..

370 Euro Apartament 1+1 per qira ne Rr. Mine Peza. Jepet per qira apartament 1+1 ne rrugen mine peza. hyrje e bollshme dhe e mireor

370 Euro

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
1+1
Dhoma|Sallon
70 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Jepet per qira apartament 1+1 ne rrugen mine peza. hyrje e bollshme dhe e mireorganizuar. totalisht e investuar dhe arreduar ne menyre bashkekohore me te gjithe aksesoret per nje jetese sa me komode dhe te qete. aneks gatimi me vete. kondicioner. 2 t... 23/04/2021 15:48... Lexo detajet..

300 Euro Apartament 1+1+Garazh per qira ne Don Bosko. Apartament 1+1 jepet per qira ne don bosko prane kompleksit vizion+. apartamenti

300 Euro

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
70 m2
Siperfaqa
Pjeserisht
Mobilimi
8
Kati

Apartament 1+1 jepet per qira ne don bosko prane kompleksit vizion+. apartamenti eshte i vendosur ne nje pallat te ri dhe me ashensor ne kete zone. hyrje me kubature te rregullt dhe hapesite te bollshme. orienim shume i mire jug cka e ben ate qe te k... 23/04/2021 15:48... Lexo detajet..

900 Euro Shtepi qera/shitje Kodra e Diellit 2, kati III, i nje pallati 4 kate, 149.5 m2 Shtepi qera/shitje kodra e diellit 2, kati iii, i nje pallati 4 kate, 149.5 m2

900 Euro

Kodra e Diellit | Tirane (2.22 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
149 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Shtepi qera/shitje kodra e diellit 2, kati iii, i nje pallati 4 kate, 149.5 m2 3+1, 2 tualete, holl + guzhina 50m2, me 2 ballkone pallati ka izolim me veshje kapot, dritare dopio me gaz termo izolues. sistem 3 fazor brenda ne shtepi. rrjet kab... 23/04/2021 15:40... Lexo detajet..

700 Euro Apartament 2+1 per qira tek 9-Kateshet. Apartament 2+1 ofrohet per qira ne qender te tiranes ne zonen e 9-katesheve. apa

700 Euro

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.63 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
130 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
8
Kati

Apartament 2+1 ofrohet per qira ne qender te tiranes ne zonen e 9-katesheve. apartamenti eshte i vendosur ne nje pallat te ri te mireadministruar dhe me ashensor ne kete zone. hyrje me hapesire te bollshme dhe te rregullt. totalisht i investuar dhe a... 23/04/2021 15:39... Lexo detajet..

400 Euro Apartament 2+1 per qira ne rrugen Muhamet Gjollesha. Apartament 2+1 jepet per qira ne rrugen muhamet gjollesha prane vasil shantos. h

400 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.35 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
80 m2
Siperfaqa
Pjeserisht
Mobilimi
2
Kati

Apartament 2+1 jepet per qira ne rrugen muhamet gjollesha prane vasil shantos. hyrje me hapesire te bollshme dhe kubature te rregullt. totalisht e investuar ne gjendje shume te mire. aneks gatimi me vete. kondicioner. pamje nga rruga kryesore. ideale... 23/04/2021 15:38... Lexo detajet..

480 Euro

Apartament super harmoni me qera 2+1+2tualete dhe 2ballkone - te mulliri ne myslym shyri- rruga hime kolli.- l totalisht i rikonstruktuar me cdo gje t... (Premium 31.12.2021)

370 Euro

2+1+verande, i pabanuar me pare (205 m2) tek ekonomiku | parkim privat perfshire ne cmim | mobilim cilesor | kondicioner | shtruar me pllake cilesore ... (Premium 31.12.2021)

500 Euro Ofrohet Apartament 2+1 Per Qera Prane 21 Dhjetori Ofrohet apartament 2+1 per qera ne nje ndertim te ri me ashensor ne zonen e 21 d

500 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1
Dhoma|Sallon
112 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
7
Kati

Ofrohet apartament 2+1 per qera ne nje ndertim te ri me ashensor ne zonen e 21 dhjetorit pas square 21 . apartamenti ndodhet ne katin e 7 dhe eshte i organizuar ne 1 soxhorno spacioze , 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon . apartamenti eshte i ar... 23/04/2021 15:37... Lexo detajet..

250 Euro APARTAMENT 1+1 ME QIRA TEK MINE PEZA Apartament me qira 1+1 i mobiluar me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme si

250 Euro

Don Bosko | Tirane (0.89 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
62 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Apartament me qira 1+1 i mobiluar me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme si dhe i pajisur me kondicionere. apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues te mirembajtur. ka nje organizim shume te mire te brendshem, nje sallon ndenj... 23/04/2021 15:37... Lexo detajet..

40,000 Leke APARTAMENT 2+1 I SAPO MOBILUAR ME QIRA TEK ZOGU I ZI ! Jepet apartament me qera ne zonen e zogut te zi, ne nje zone me akses te menjehe

40,000 Leke

Don Bosko | Tirane (1.40 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
106 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Jepet apartament me qera ne zonen e zogut te zi, ne nje zone me akses te menjehershem me 21 dhjetorin, qendren dhe cdo zone tjeter. apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues. eshte rinovuar se fundmi me kushte bashkekohore. orga... 23/04/2021 15:37... Lexo detajet..

250 Euro Apartament 2+1 ne Laprake Apartament 2+1 ne laprake. apartamenti eshte pjese e nje vile 4 kateshe. apartam

250 Euro

Laprake | Tirane (3.10 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
90 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Apartament 2+1 ne laprake. apartamenti eshte pjese e nje vile 4 kateshe. apartamenti eshte i strukturuar ne nje sallon me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. apartamenti eshte i bollshem dhe totalisht i mobiluar. disponon mundesine e nj... 23/04/2021 15:35... Lexo detajet..

500 Euro

Jepet me qera per here te pare apartament gjigande - 3+1+2wc+2ballkone (143 m2) te kristal center (zone shume e preferuar) ne pallat te ri me ashensor... (Premium 31.12.2021)

450 Euro

Apartament Me Qira 2+1 Kompleksi Kontakt

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.64 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
92.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartament me qira 2+1 me vendodhje tek kompleksi kontakt, tirane. apartamenti eshte i shtruar totalisht me parket. ndodhet ne nje nder komplekset m... (Premium 25.04.2021)

650 Euro

Ne Bllok Me Faturat E Perfshira Jepet Me Qira Apartament 1+1

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.03 Km nga qendra)
1+1 Dhoma|Sallon
70.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera apartament ne zonen me te preferuar te bllokut, ne tirane. mund te jepet per qendrim afat shkurtër ose afat gjatë dhe është 650 euro... (Premium 03.05.2021)

300 Euro

Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 Banjo I Mobiluar

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.56 Km nga qendra) SPAZIO RealEstate
2+1 Dhoma|Sallon
120.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Me korridor shperndares pallat i ri me ashensor orientimi perendim me ballkon te madh cmimi 300 mije leke/muaj... (Premium 01.05.2021)

350 Euro APARTAMENT 2+1 ME QIRA NE VASIL SHANTO! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 , te nje pallati ekzistues 5-katesh. apartament

350 Euro

Vasil Shanto | Tirane (3.77 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
70 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Apartamenti ndodhet ne katin e 3 , te nje pallati ekzistues 5-katesh. apartamenti eshte i mire organizuar persa i perket shperndarjes dhe hapesires se ambienteve te brendshme te banimit. hyrja eshte e investuar ne detaje, per nje jetese sa me te reha... 23/04/2021 15:35... Lexo detajet..

180 Euro Jepet me qera gazoniere tek Globe Rruga e Kavajës tiran Kati i pare i nje ndertese 3 kateshe
gazonierja eshte e kompletuar me te gjith

180 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1
Dhoma|Sallon
40 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Kati i pare i nje ndertese 3 kateshe gazonierja eshte e kompletuar me te gjitha kushtet. siperfaqja 25 m2 cmimi 200 mije leke ne muaj.... 23/04/2021 15:35... Lexo detajet..

450 Euro JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1+2 TEK ZOGI I ZI Jepet me qera apartamento tek zogi zi ,ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashe

450 Euro

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (1.40 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
99 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
7
Kati

Jepet me qera apartamento tek zogi zi ,ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashensor , totalisht i mobiluar,me nje ballkon. per me shume informacion me kontaktoni!... 23/04/2021 15:28... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim