gazeta njoftime falas shtepi me qera garsoniere 

 Online 15 lexues | 5 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
  • Opsione
  • Online 15 lexues | 5 njoftime ne pritje
330 Euro

Jepet me qera apartament 2+1+2ballkone, i madh (100 m2) ekonomiku/terminali, ne pallat te ri me ashensor dhe punime cilesore | mobilim i ri, kondicion... (Premium 09.02.2020)

395 Euro

Super Apartament 2+1+verande (185 M2) Tek Eleonora/kodra E Diellit, Me Pamje Fantastike

Kodra e Diellit | Tirane (0.93 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
185.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

•super apartament 2+1+ballkon+verande (185 m2) tek eleonora/kodra e diellit (rruga rrapo hekali) me pamje fantastike (kati 6 me ashensor) pallat i r... (Premium 31.12.2019)

350 Euro

Jepet me qera apartament 1+1+ballkon, i madh (70 m2) tek kompleksi deliorgji (rr. e kavajes) pallat super cilesor me ashensor | i mobiluar | kondicion... (Premium 31.12.2019)

600 Euro

- apartament 2+1 me 2 tualete ne rrugen "dervish hima" tek stadiumi qemal stafa. zona ne te cilen ndodhet ka facilitete te shumta dhe e aksesueshme ne... (Premium 23.04.2020)

330 Euro
Apartamente 1+1 me qera tek Rr Kavajes(ID 4211391) Property ID : 4211391

Rr Kavajes prane ish parkut te autobuzave, jepet me qer

Apartamente 1+1 Me Qera Tek Rr Kavajes(id 4211391)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
78.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Property id : 4211391 rr kavajes prane ish parkut te autobuzave, jepet me qera apartament 1+1 ne pallat te ri,i mobiluar me te gjitha , siperfaqe 78 m², kati 3 me ashensor, 2 kondicioner, tualet, ballkon, orientim me diell. jepet me qera 330 e... 14/11/2019 01:41... Lexo detajet..

10,000 Leke
Ndarje qeraje  Kerkohet nj vajze per ndarje qeraje shtepia ndodhet 5-6 min larg fakl ekonomik &

Ndarje Qeraje

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
166.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Kerkohet nj vajze per ndarje qeraje shtepia ndodhet 5-6 min larg fakl ekonomik dhe filologjik cmimi 100 mij lek personi me uj drita dhe wifi n cmim ... 14/11/2019 01:39... Lexo detajet..

400 Euro
Apartament me qira 1+1 Ruga e Kavajes Jepet apartamenti me qira 1+1 me siperfaqe 75m2 ne Rrugen e Kavajes. Ndodhet ne

Apartament Me Qira 1+1 Ruga E Kavajes

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet apartamenti me qira 1+1 me siperfaqe 75m2 ne rrugen e kavajes. ndodhet ne katin e 2 te nje pallati egzistues. organizohet me sallon te perbashket me kuzhinen, 1 dhom gjumi, 1 tualet. ofrohet teresisht i mobiluar edhe i shtruar me parekt si dhe ... 14/11/2019 01:34... Lexo detajet..

350 Euro 1+1+Ballkon, i Madh (70 m2) tek Kompleksi Deliorgji - Pallat Super Cilesor | Kondicioner | i Mobiluar Jepet me Qera Apartament 1+1+Ballkon, i Madh (70 m2) tek Kompleksi Deliorgji (Rr

1+1+ballkon, I Madh (70 M2) Tek Kompleksi Deliorgji - Pallat Super Cilesor | Kondicioner |

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.69 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet me qera apartament 1+1+ballkon, i madh (70 m2) tek kompleksi deliorgji (rr. e kavajes) pallat super cilesor me ashensor | i mobiluar | kondicioner | hapesire e bolleshme me ndricim perfekt | termoizolim | hidroizolim | divane te reja | kundrabu... 14/11/2019 01:33... Lexo detajet..

350 Euro 2+1+2WC+2Ballkone (180 m2) pas Ekomomikut (Parkimi Perfshire ne Cmim) Mobilim Cilesor | Kondicioner  2+1+2WC+2Ballkone (180 m2) pas Ekomomikut (Rr. Sotir Kolea) Zone e Preferuar |

2+1+2wc+2ballkone (180 M2) Pas Ekomomikut (parkimi Perfshire Ne Cmim) Mobilim Cilesor | Ko

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (2.42 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
180.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

2+1+2wc+2ballkone (180 m2) pas ekomomikut (rr. sotir kolea) zone e preferuar | mobilim cilesor | kondicioner ne cdo dhome | hapesire e madhe me planimetri te rregullt dhe ndricim perfekt | shtruar me pllake cilesore | dritare dopio xham + grila | iz... 14/11/2019 01:25... Lexo detajet..

330 Euro 2+1+2Bllk, i Madh (100 m2) Ekonomiku - Pallat i Ri, Ashensor, Pun. Cilesore | Mobilim i Ri | Kondicioner Jepet me Qera Apartament 2+1+2Ballkone, i Madh (100 m2) Ekonomiku/Terminali, ne

2+1+2bllk, I Madh (100 M2) Ekonomiku - Pallat I Ri, Ashensor, Pun. Cilesore | Mobilim I Ri

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (1.50 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qera apartament 2+1+2ballkone, i madh (100 m2) ekonomiku/terminali, ne pallat te ri me ashensor dhe punime cilesore | mobilim i ri, kondicioner dhe pajisje elektroshtepiake te markave me te mira | shtruar me pllake te shtrenjte | ndricim per... 14/11/2019 01:25... Lexo detajet..

600 Euro APARTAMENT me qera 3+1+2 tek shallvaret , kati 2 , mobiluar per zyra ose banim APARTAMENT PER ZYRË OSE BIZNES ME QERA
➡️3+1+2banjo+2ballkone
➡️kati

Apartament Me Qera 3+1+2 Tek Shallvaret , Kati 2 , Mobiluar Per Zyra Ose Banim

Tjeter zone | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartament per zyrË ose biznes me qera ➡️3+1+2banjo+2ballkone ➡️kati i 2 ,pallat ekzistues ➡️vendodhja: tek shallvaret ➡️siperfaqja: 120m² ➡️cmimi per zyra: 700€ cmimi per banim: 600€... 14/11/2019 01:16... Lexo detajet..

500 Euro Ap 2+1+2me qera , tek sport klub dinamo, e mobiluar,lati 4 me ashensor APARTAMENT ME QERA ➡️2+1+2banjo+2ballkone
➡️Siperfaqja: 120m²
➡️

Ap 2+1+2me Qera , Tek Sport Klub Dinamo, E Mobiluar,lati 4 Me Ashensor

Tjeter zone | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartament me qera ➡️2+1+2banjo+2ballkone ➡️siperfaqja: 120m² ➡️ vendodhja: tek sport klub dinamo , rruga liman kaba ➡️ totalisht e mobilluar ➡️kati : 4, pallat i ri me ashensor ➡️cmimi: 500 €... 14/11/2019 01:16... Lexo detajet..

500 Euro Ap 2+1me qera tek ish stadiumi qemal stafa , e  mobiluar, kati 3 , 500€ APARTAMENT ME QERA 
➡️2+1
➡️Siperfaqja: 100m²
➡️ Vendodhja: tek

Ap 2+1me Qera Tek Ish Stadiumi Qemal Stafa , E Mobiluar, Kati 3 , 500€

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartament me qera ➡️2+1 ➡️siperfaqja: 100m² ➡️ vendodhja: tek ish stadiumi qemal stafa , afer juveniljes ➡️ totalisht e mobilluar ➡️kati : 3, pallat i ri me ashensor ➡️cmimi: 500 €... 14/11/2019 01:16... Lexo detajet..

330 Euro

Qender Jepet Me Qira Apartament 2+1, Okazion

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.40 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
86.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

ne qender te tiranes jepet me qira apartament 2+1, apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri 8-katesh me ashensor dhe te mireadministr... (Premium 06.05.2022)

30,000 Leke

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek Tregu Elektrik

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.03 Km nga qendra) Royal Property Albania
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartment 2+1,totalisht i mobiluar dhe me hapesira te bollshme ndodhet ne katin e 5 te nje pallati ekzistues.apartamenti eshte i restauruar. ne nje ... (Premium 04.03.2020)

400 Euro

1+1 super cilesor afer mondialit (21 dhjetori) zone perfekte | pallat i 2019-tes me ashensor | mobilim i ri | kondicioner | hapesire e bolleshme me nd... (Premium 31.12.2019)

300 Euro Shtepi 2+1, me qera , kati 2 me ashensor, tek casa italia , 300€ APARTAMENT ME QERA 
➡️2+1
➡️Siperfaqja: 102m²
➡️ Vendodhja: tek

Shtepi 2+1, Me Qera , Kati 2 Me Ashensor, Tek Casa Italia , 300€

Laprake | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
102.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartament me qera ➡️2+1 ➡️siperfaqja: 102m² ➡️ vendodhja: tek rrethrrotullimi i casa italia ➡️ totalisht e mobilluar ➡️kati : 3, pallat i ri me ashensor ➡️internet i perfshire ➡️cmimi: 300 €... 14/11/2019 01:16... Lexo detajet..

300 Euro Shtepi2+1me qera tek rruga peti , kati 4 me ashensor ,300€ APARTAMENT ME QERA 
➡️2+1+ballkon+2tualete
➡️Siperfaqja: 100m²
➡

Shtepi2+1me Qera Tek Rruga Peti , Kati 4 Me Ashensor ,300€

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartament me qera ➡️2+1+ballkon+2tualete ➡️siperfaqja: 100m² ➡️ vendodhja: tek rruga peti ,100 m mbi rrugen, tek ish conad ➡️pjeserisht e mobiluar ➡️kati : 4, pallat i ri me ashensor ➡️cmimi: 300 €... 14/11/2019 01:16... Lexo detajet..

7,000 Leke Ndarje qeraje Kerkoj nje vajz per ndarje qeraje duke filluar nga muaji Dhjetor e ne vazhdim.

Ndarje Qeraje

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
85.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Kerkoj nje vajz per ndarje qeraje duke filluar nga muaji dhjetor e ne vazhdim. shtepia eshte 1+1 edhe ka hapsir mjaftueshem. ndodhet ne rruge kryesore edhe eshte e mobiluar ne menyr bashkohore . ndodhet ne katin e 5 te nje pallati egzistues. qerja ... 14/11/2019 01:03... Lexo detajet..

20,000 Leke jepet 2+1 bosh ne fresk aaprtamenti ndodhet ne Fresk te thesari. stacioni i autobuzit te porcelanit esht

Jepet 2+1 Bosh Ne Fresk

Fresku/Linze | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Aaprtamenti ndodhet ne fresk te thesari. stacioni i autobuzit te porcelanit eshte poshte pallatit. pallati eshte i ri me ashensor. vendoset ne katin 3 me orientim jug. i ngrohte dhe me diell. apartamenti eshte 2+1 me 2 tualete dhe nje ballkon. jepet ... 13/11/2019 22:34... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

20,000 Leke

19,000 Leke Shtepi me Qera 2+1 e kompletuar Jepet me Qera 2+1 e kompletuar. Rr. Rexhep Pinari. Selitë. 400 metra mbi Unazen

Shtepi Me Qera 2+1 E Kompletuar

Kodra e Diellit | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qera 2+1 e kompletuar. rr. rexhep pinari. selitë. 400 metra mbi unazen e madhe. kati i parë i një ndërtese dykatëshe, me oborr, hyrje më vete. preferohen çifte ose vajza. Çmimi 19000 lekë në muaj.nr. tel. 0684411113.... 13/11/2019 22:34... Lexo detajet..

300 Euro jepet 2+1 te fusha e aviacionit(kopleksi Turdiu) apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri te kopleksi Turdiu te fusha e aviacionit

Jepet 2+1 Te Fusha E Aviacionit(kopleksi Turdiu)

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
97.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri te kopleksi turdiu te fusha e aviacionit, pas shkolles dhora leka. vendodhja e pallatit ben qe te kete akses te shpejt si ne unazen e re ashtu edhe ne rrugen kryesore te laprakes, sheshit shqiponja dhe zogut te... 13/11/2019 22:34... Lexo detajet..

400 Euro Jepet me qera apartment 2+1 ne Qender(perballe Ministrise se Drejtesise) Jepet me qera apartament 2+1 ne qender perballe ministrise se Drejtesise.
Apart

Jepet Me Qera Apartment 2+1 Ne Qender(perballe Ministrise Se Drejtesise)

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
85.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet me qera apartament 2+1 ne qender perballe ministrise se drejtesise. apartament totalisht i mobiluar mjaft mire i organizuar. apartamenti disponon 2 dhoma gjumi dhome ndenje dhe 1 banjo. disponon te gjitha elektroshtepiaket dhe ngrohje ftohj... 13/11/2019 22:33... Lexo detajet..

750 Euro APARTAMENT I ARREDUAR 2+1 +1 GARAZH APARTAMENTI NDODHET PRANE KOSPHTIT ZOOLOGJIK. ESHTE I ARREDUAR DHE I PABANUAR PA

Apartament I Arreduar 2+1 +1 Garazh

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartamenti ndodhet prane kosphtit zoologjik. eshte i arreduar dhe i pabanuar pas arredimit. 2+1 me 2 tualete dhe 2 ballkone. disponon 1 post parkimi. i pajisur me sistem kondicinimi dhe sistem kontrolli me kamera.... 13/11/2019 22:22... Lexo detajet..

1,000 Euro me qera dupleks3+1 te ish ekspozita  dupleksi ndodhet ne katin 10-11. Ne katin 10 eshte dhoma e ndejtjes , dhoma e ga

Me Qera Dupleks3+1 Te Ish Ekspozita

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (0.82 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
208.00 m2 Siperfaqa
11 Kati

Dupleksi ndodhet ne katin 10-11. ne katin 10 eshte dhoma e ndejtjes , dhoma e gatimit , nje tualet , dy ballkone me lule. me shkalle te brendeshme ne katin 11 jane tre dhoma gjumi dhe dy tualete. te gjitha ambjentet jane me kondicioner, tre dhomat e ... 13/11/2019 22:22... Lexo detajet..

350 Euro

2+1+2wc+2ballkone (180 m2) pas ekomomikut (rr. sotir kolea) zone e preferuar | mobilim cilesor | kondicioner ne cdo dhome | hapesire e madhe me plani... (Premium 31.12.2019)

350 Euro

Jepet me qira apartament 2+1 ne rrugen bilal sina, te kopshti zoologjik. apartamenti eshte totalisht i mobiluar ne menyre moderne dhe teper komode. nd... (Premium 27.11.2019)

1,200 Euro jepet me qera super apartament  apartamenti ndodhet te kopshti zoologjik, ne nje zone teper te kerkuar, eshte i

Jepet Me Qera Super Apartament

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
160.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti ndodhet te kopshti zoologjik, ne nje zone teper te kerkuar, eshte i mobiluar luks, me mobilie te reja. perbehet nga nje ambient ndenje+ngreni+gatim, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe nje verande. jepet me afat te gjate. 0684230409 ... 13/11/2019 22:05... Lexo detajet..

330 Euro jepet me qera 2+1 te don bosko-e mobiluar dhe disponon 1 post parkimi Apartamenti ndodhet te don bosko prane bujtines e gjelit sa kalon hotel ferrarin

Jepet Me Qera 2+1 Te Don Bosko-e Mobiluar Dhe Disponon 1 Post Parkimi

Don Bosko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Apartamenti ndodhet te don bosko prane bujtines e gjelit sa kalon hotel ferrarin. vendoset ne katin e pare te nje vile 3 kateshe. eshte me hyrje me vete dhe ka nje oborr te rrethuar. ka edhe 1 post parkimi. perbehet nga 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje,... 13/11/2019 20:55... Lexo detajet..

450 Euro APARTAMENT 2+1 ME QERA NE QENDER TE TIRANES. NE FILLIM TE RRUGES DIBRES Ofrohet apartament 2+1 me qira ne Qender te Tiranes ne fillim te Rruga Dibres,pr

Apartament 2+1 Me Qera Ne Qender Te Tiranes. Ne Fillim Te Rruges Dibres

Tjeter zone | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
96.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Ofrohet apartament 2+1 me qira ne qender te tiranes ne fillim te rruga dibres,prane prokurorise se tiranes apartamenti ndodhet ne katin e 5 ne nje pallat te ri me ashensor, eshte i organizuar me 2 dhoma gjumi dhe nje sallon ndenje,1 tualet dhe 2 bal... 13/11/2019 20:26... Lexo detajet..

300 Euro jepet 1+1 te zoologjiku(e mobiluar dhe me kondicioner) Jepet me qera 1+1 te zoologjiku, ne katin 5 pallat i ri me ashensor. perbehet ng

Jepet 1+1 Te Zoologjiku(e Mobiluar Dhe Me Kondicioner)

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
87.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet me qera 1+1 te zoologjiku, ne katin 5 pallat i ri me ashensor. perbehet nga dhoma ndenjes, dhoma gjumit, 1 tualet, 1 verande dhe 1 ballkon. orientohet nga jug-lindja, eshte i ngrohte dhe i ndricuar shume mire. kendi i divaneve dhe dysheku jane ... 13/11/2019 20:13... Lexo detajet..

500 Euro

Tirane, Afer Bllokut - Apartament 2+1 Me Qera, 500 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.85 Km nga qendra) Albprona
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
12 Kati

Rruga zef jubani - afer sheshit wilson dhe bllokut, ne lagje te qete, japim me qera apartament - penthouse, 2+1, kati 12, pallat me ashensor, i mobil... (Premium 07.08.2020)

400 Euro

Qender , Apartament 2+1+2 Me Qera

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
125.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Ne zemer te tiranes jepet me qira super apartament 2+1 me mobilim klasik. ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri me ashensor dhe ka nje siperfaqe p... (Premium 29.11.2019)

300 Euro

3+1+2ballkon, gjigand (140 m2) perballe ekonomikut - parkim i sigurte | mobilim cilesor | shtruar me parket | kondicioner | ndricim perfekt | dritare ... (Premium 31.12.2019)

550 Euro

Tek xhamia e kopshtit botanik, jepet me qira super apartament 2+1+2 tualete me arredim modern, dhe me pamje fantastike nga tirana. apartamenti ofr... (Premium 11.12.2019)

40,000 Leke Okazion apartament me qera 2+1, kompleksi "Panorama", i mobiluar teresisht vetem 40 000 leke ne m!!! Jepet apartament  me qera 2+1, kati 4, ne nje pallat te ri  me dy ashensor te ko

Okazion Apartament Me Qera 2+1, Kompleksi "panorama", I Mobiluar Teresisht Vetem 40 000 Le

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet apartament me qera 2+1, kati 4, ne nje pallat te ri me dy ashensor te kompleksi "panorama" afer hurry fultz. apartamenti eshte i organizuar ne: 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 2 ballkone, 1 ne soxhorno, tjetri ne dhomen e gjumit. ka 2 banjo me dri... 13/11/2019 19:57... Lexo detajet..

22,000 Leke Kerkohet shtepi me qera per cift zonat jane te percaktuara me poshte kerkohet shtepi me qera per cift 1+1 - 2+1
cmimi max 220 mije lek 
Ne zonat

Kerkohet Shtepi Me Qera Per Cift Zonat Jane Te Percaktuara Me Poshte

Kodra e Diellit | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
11.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Kerkohet shtepi me qera per cift 1+1 - 2+1 cmimi max 220 mije lek ne zonat astir yzberisht kodra e diellit komuna parisit 21 dhjetori ose diku afer ketyre zonave ... 13/11/2019 19:57... Lexo detajet..

590 Euro Qera 3+1+2tualete i mobiluar modern, 590 Euro prane Trenit 🏡Jepet me qera apartament 3+1+2•
💶Cmimi: 590 Euro
📌Rr. Reshit Petre

Qera 3+1+2tualete I Mobiluar Modern, 590 Euro Prane Trenit

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
160.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

🏡jepet me qera apartament 3+1+2• 💶cmimi: 590 euro 📌rr. reshit petrela prane gjykates se krimeve ⭕️apartamenti ndodhet ne katin e 6-te banim ne nje pallati te ri 📐siperfaqe:160m² 🛏 3 dhoma 🛋 sallon 🍽kuzhine me ve... 13/11/2019 19:57... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim