gazeta njoftime falas shtepi me qera 

 Online 247 lexues | 21 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
 • Opsione
 • Online 247 lexues | 21 njoftime ne pritje
250 Euro

2+1+ballkon (don Bosko - Kisha) Pallat I Ri / Ashensor | I Mobiluar | Kondicioner | Planimetri E Rre

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet me qera apartement 2+1+ballkon ne don bosko (kisha) pallat i ri me ashensor | i mobiluar | kondicioner | hapesire e madhe me planimetri te rregu... (Premium 31.12.2020)

550 Euro

Ne Qender Te Tiranes, Jepet Me Qira Apartament 1+1!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.33 Km nga qendra) Real Deal Properties
1+1 Dhoma | Kuzhine
78.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

- ne zemer te tiranes, tek shallvaret, jepet me qira apartament shume i vecante. apartamenti eshte i organizuar ne koridor i cili ben shperndarjen e a... (Premium 23.04.2020)

300 Euro

Jepet me qera apartament 2 + 1 (83 m2) mbi kristal center (rr. bill klinton) zone me mundesi parkimi | parket | pallat i ri | mobilim cilesor | ndrici... (Premium 31.12.2020)

400 Euro

1+1sh Totalisht I Ri * Me Garazhd* - Vasil Shanto - Uet- Bere Me Arkitekt I Pabanuar Me Pare( Ne Qes

Vasil Shanto | Tirane (1.70 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
67.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qera apt i pabanuar me pare 1+1 tek uet-ja | me garazhd perfshire ne cmim** |cdo gje e re dhe me super cilesi (pallat i 2019 me ashensor)| b... (Premium 31.12.2020)

350 Euro
Myslym Shyr , apartament 2+1 me qera Ne Myslym Shyr , jepet me qera apartament 2+1 i mobiluar . Apartamenti ndodhet n

Myslym Shyr , Apartament 2+1 Me Qera

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
68.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Ne myslym shyr , jepet me qera apartament 2+1 i mobiluar . apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati ekzistues buze rruge . eshte i organizuar ne sallon+kuzhine , 2 dhoma gjumi , 1 banjo dhe 2 ballkone . apartamenti ka 1 kondicioner samsung ne ... 23/01/2020 12:49... Lexo detajet..

450 Euro
Bllok ,Apartament 2+1 i mobiluar /super lokacion Ne Bllok ,tek Kafe Roma ,jepet me qera apartament 2+1 i mobiluar . Apartamenti o

Bllok ,apartament 2+1 I Mobiluar /super Lokacion

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.44 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
97.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Ne bllok ,tek kafe roma ,jepet me qera apartament 2+1 i mobiluar . apartamenti organizohet ne koridor ,sallon +kuzhine ,2 dhoma gjumi me krevat dopio , ballkon dhe 1 tualet . cdo dhome eshte e mobiluar dhe e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket . p... 23/01/2020 12:49... Lexo detajet..

450 Euro
Myslym Shyri ,3+1+2 me qera i mobiluar Jepet me qera apartament i bollshem 3+1+2 . Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te

Myslym Shyri ,3+1+2 Me Qera I Mobiluar

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.79 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
124.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Jepet me qera apartament i bollshem 3+1+2 . apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri , me cilesi te te mire ndertimi(pa deme nga termeti) . apartamenti ka siperfaqje prej 124 m2 i organizuar ne koridor , sallon i madh , kuzhine me vete ... 23/01/2020 12:49... Lexo detajet..

350 Euro Rezidenca Kodra e Diellit , apartament 2+1 me qera Tek Rezidenca Kodra e Diellit , jepet me qera apartament 2+1 i mobiluar . Aparta

Rezidenca Kodra E Diellit , Apartament 2+1 Me Qera

Kodra e Diellit | Tirane (2.22 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Tek rezidenca kodra e diellit , jepet me qera apartament 2+1 i mobiluar . apartamenti eshte i organizuar ne koridor , sallon +kuzhine , 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe ballkon . orientim linde , jug . apartamenti ndodhet brenda ne rezidenc . ... 23/01/2020 12:49... Lexo detajet..

350 Euro Prane UET , apartament me qera 2+1+2 i mobiluar Tek Bulevardi Gjergj Fishta ,shume prane UET-se jepet me qera apartament 2+1 i m

Prane Uet , Apartament Me Qera 2+1+2 I Mobiluar

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (1.28 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
11 Kati

Tek bulevardi gjergj fishta ,shume prane uet-se jepet me qera apartament 2+1 i mobiluar .apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor .ka nje siperfaqe te bollshme e organizua ne koridor ,sallon +kuzhine , 2 dhoma gjumi,2 tualete dhe 2 ballkon... 23/01/2020 12:49... Lexo detajet..

600 Euro JEPET ME QIRA SUPER APARTAMENT 2+1 TEK KOPSHTI BOTANIK, TIRANË Jepet me qira super apartament 2+1 tek Kopshti Botanik, Tiranë. Apartamenti ndo

Jepet Me Qira Super Apartament 2+1 Tek Kopshti Botanik, TiranË

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (1.62 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
206.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

Jepet me qira super apartament 2+1 tek kopshti botanik, tiranë. apartamenti ndodhet në katin e fundit, në pallat të ri, me sistem administrimi të rregullt dhe kamera sigurie. organizohet në sallon të madh, kuzhinë më vete, 2 dhoma gjumi, gar... 23/01/2020 12:42... Lexo detajet..

900 Euro JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1 TEK BLLOKU, TIRANË Jepet me qira apartament 3+1 tek blloku, rruga Andon Zako Çajupi, Tiranë. Apar

Jepet Me Qira Apartament 3+1 Tek Blloku, TiranË

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.86 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
180.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qira apartament 3+1 tek blloku, rruga andon zako Çajupi, tiranë. apartamenti ndodhet në katin e 2-të, në pallat të mir me kamera sigurie, zonë të qet dhe e preferuar për banim. organizohet në sallon shumë të madh, kuzhinë + ambi... 23/01/2020 12:41... Lexo detajet..

1,600 Euro JEPET ME QIRA SUPER APARTAMENT 3+1 TEK BLLOKU, TIRANË Jepet me qira super apartament luksoz në bllok, rruga Vaso Pasha, TIranë. Apar

Jepet Me Qira Super Apartament 3+1 Tek Blloku, TiranË

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.76 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
150.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qira super apartament luksoz në bllok, rruga vaso pasha, tiranë. apartamenti është 150 m², ndodhet në katin e 3-të, në pallat të ri dhe moderrn, me roje dhe kamera sigurie. organizohet në sallon, kuzhinë + ambient ngrënie, korrid... 23/01/2020 12:41... Lexo detajet..

1,500 Euro JEPET ME QIRA SUPER APARTAMENT 3+1 DHE 2 GARAZHE NË BLLOK, TIRANË Jepet me qira super apartament 3+1 në Bllok, rruga Vaso Pasha, Tiranë. Apartam

Jepet Me Qira Super Apartament 3+1 Dhe 2 Garazhe NË Bllok, TiranË

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.76 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
180.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Jepet me qira super apartament 3+1 në bllok, rruga vaso pasha, tiranë. apartamenti me sipërfaqe 180 m², ndodhet në pallat të ri moderrn, me sistem administrimi dhe kamera sigurie, 2 ashensor, në katin e 7-të. organizohet në sallon të madh, ... 23/01/2020 12:41... Lexo detajet..

1,800 Euro

Ambjent mjaft mire i organizuar ne nje nga zonat me te mira te tiranes ndodhet ne katin e 2 te nje pallati 10 katesh. ambjenti eshte open space me nje... (Premium 15.02.2020)

Mobilimi:Bosh

1,800 Euro

345 Euro

Apartament i pabanuar me pare - 2+1+ballkon (ali dem) pallat i 2019 +ashensor me cip | mobilim i ri dhe modern | kondicioner dhe cdo pajisje super cil... (Premium 31.12.2020)

30,000 Leke

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek Ali Demi( Perballe Big Marketit)

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.34 Km nga qendra) Royal Property Albania
2+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet me qera apartament 2+1,totalisht i mobiluar dhe i organizuar ne menyre mjaft komode,sallon ndenje,2 dhoma gjumi,banjo me dritare,ngrohje/ftohje.... (Premium 04.03.2020)

320 Euro

ndodhet ne nje nga zonat me terheqese te tiranes; pazari i ri. nje nder lagjet rezidenciale me te vjetra dhe historike ne qytetin e tiranes, pazari i... (Premium 06.05.2022)

300 Euro APARTAMENT 1+1+GARAZH ME QERA ASTIR Jepet Apartament me qira, 1+1 me sipërfaqja te brendshme 77 m2. Ndodhet ne zon

Apartament 1+1+garazh Me Qera Astir

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
77.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet apartament me qira, 1+1 me sipërfaqja te brendshme 77 m2. ndodhet ne zonen me te mire ne astir, prane karburant kastratit . ndodhet në katin e 5 banim të një pallati të ri me ashensor. apartamenti është i organizuar në sallon me kuzh... 23/01/2020 12:36... Lexo detajet..

30,000 Leke APARTAMENT ME QIRA 1+1 NE LAPRAKE Jepet apartament me qira, 1+1, me siperfaqe 72 m2. Ndodhet në zonën e Laprakë

Apartament Me Qira 1+1 Ne Laprake

Laprake | Tirane (3.10 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
72.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet apartament me qira, 1+1, me siperfaqe 72 m2. ndodhet në zonën e laprakës, rreth 150m mbi kupolën. ndodhet në katin e 3 të një pallati ekzistues 5-katësh. Është i organizuar në sallon+kuzhinë të përbashkët, 1 dhomë gjumi, 1 tuale... 23/01/2020 12:35... Lexo detajet..

350 Euro Apartament 1+1 me qera Rruga Babe Rexha afer Globe ne Tirane Rruga Babe Rexha, afer Globe, jepet me qera Apartament 1+1, siperfaqe 75 m2, kat

Apartament 1+1 Me Qera Rruga Babe Rexha Afer Globe Ne Tirane

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (2.12 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Rruga babe rexha, afer globe, jepet me qera apartament 1+1, siperfaqe 75 m2, kati 4 me ashensor, apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno, dhome gjumi ( me parket), tualet, ballkon, i mobiluar ne menyre bashkekohore, orientim jug/ perendim. jep... 23/01/2020 12:28... Lexo detajet..

400 Euro Qera, Apartament 2+1, Kodra e Diellit, Tiranë , PRI13920(FUTURE HOME PRIORITY) Apartamenti është i pozicionuar në zonëne Kodrës së Diellit Informacion mb

Qera, Apartament 2+1, Kodra E Diellit, Tiranë , Pri13920(future Home Priority)

Kodra e Diellit | Tirane (2.22 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
117.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti është i pozicionuar në zonëne kodrës së diellit informacion mbi apartamentin: •ndërtim i ri • kati 2 banim • sipërfaqja e apartamentit : 117 m2 • orientim: perendim • dokumentacioni: me certifiktë pronësie . organizimi... 23/01/2020 12:28... Lexo detajet..

300 Euro Ke fakulteti mjeksise jepet3+1 me qera Jepet apartament i mobiluar 3+1 ke fakulteti mjeksise.Apartamenti ndodhet ne kat

Ke Fakulteti Mjeksise Jepet3+1 Me Qera

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.03 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
117.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet apartament i mobiluar 3+1 ke fakulteti mjeksise.apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri .apartamenti jepet dhe per vajza ,dhe djem ... 23/01/2020 12:26... Lexo detajet..

25,000 Leke APARTAMENT ME QIRA 2+1 TEK ASTIRI ME GARAZH Jepet apartament me qira 2+1, me siperfaqe 110 m2. Ndodhet ne zonen e Astirit af

Apartament Me Qira 2+1 Tek Astiri Me Garazh

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.19 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet apartament me qira 2+1, me siperfaqe 110 m2. ndodhet ne zonen e astirit afer bar 2 palmat. organizohet ne sallon , dy dhoma gjumi dhe 2 tualete. ndodhet ne katin e pare banim , me ashensor . pjeserisht e mobiluar. ofrohet me garazh cmimi: ... 23/01/2020 12:25... Lexo detajet..

400 Euro Okazion !!! Jepet me qira afer Toptanit Jepet me qira Apartament 1+1 afer qendres Toptani .Ndodhet ne palllat te ri, apa

Okazion !!! Jepet Me Qira Afer Toptanit

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (0.38 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
79.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet me qira apartament 1+1 afer qendres toptani .ndodhet ne palllat te ri, apartamenti eshte i orgaznizuar ne sonxhorno bashke me ambjent gatimi, dhome gjumi, 1 tualet, ballkon. apartamenti eshe i investuar totalisht , dhe teper komod, i shtruar m... 23/01/2020 12:24... Lexo detajet..

300 Euro Apartament 2+1 Qira perballe Kompleksit Delijorgji Apartament me qira 2+1 me vendodhje tek rruga e Kavajes, perballe Kompleksit Del

Apartament 2+1 Qira Perballe Kompleksit Delijorgji

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartament me qira 2+1 me vendodhje tek rruga e kavajes, perballe kompleksit delijorgji apartamenti ndodhet ne nje nder zonat me te mira te ndertuara se fundmi dhe na mundeson te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese sa me komode. ka nje or... 23/01/2020 12:21... Lexo detajet..

270 Euro Jepet me qira apartament 1+1 rruga Qemal Stafa ne Xhamllik. Jepet me qira apartament 1+1 rruga Qemal Stafa ne Xhamllik. Apartamenti ndodhet

Jepet Me Qira Apartament 1+1 Rruga Qemal Stafa Ne Xhamllik.

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.72 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
56.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet me qira apartament 1+1 rruga qemal stafa ne xhamllik. apartamenti ndodhet ne katin e 5 pallat ekzistues. apartamenti jepet totalisht i arreduar, cmimi 270 euro ... 23/01/2020 12:15... Lexo detajet..

220 Euro

1+1 Tek Stokholmi (klani- Rest. Fresku) (qetesi & Mundesi Parkimi) - Mobilim I Ri (kend Cilesor) | K

Fresku/Linze | Tirane (3.56 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

1+1 super tek stokholmi midis (klanit, dhe rest. freskut / rr. dalip topi )qetesi dhe mundesi parkimi) - mobilim i ri (kend cilesor) | kondicioner | n... (Premium 31.12.2020)

450 Euro

Jepet Me Qera Apartament Luksoz 2+1+2 Ne Bllok Me Ashensor, I Pabanuar Me Pare

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.15 Km nga qendra) ZIVARO.AL
2+1 Dhoma | Kuzhine
130.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qera apartament 2+1+2 me siperfaqe 130 m2 ne bllok tek petro nini ne katin 4 me ashensor te nje pallati te ri. apartamenti organizohet nga... (Premium 02.02.2020)

400 Euro

Jepet Ap 2+1 Me Garazhd Pran Shkolles Baletit

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.07 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet apartament 2+1 i mobiluar shume mire ne pallat te ri me ashensor pas shkolles baletit ose pa shkuar tek tregu elektrik me pozicion shume te mire... (Premium 24.01.2020)

450 Euro

Apartament 1+1+ballkon - pazari i ri (qender) zone perfekte - pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor | kondicioner | shtruar me pllake cilesore | p... (Premium 31.12.2020)

250 Euro Apartament me qira ne Ali Dem Jepet apartament me qira 1+1, me siperfaqe 50m2. Ndodhet ne katin e dyte te nje

Apartament Me Qira Ne Ali Dem

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.34 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
50.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet apartament me qira 1+1, me siperfaqe 50m2. ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues. totalisht i mobiluar. ... 23/01/2020 12:15... Lexo detajet..

350 Euro APARTAMENT ME QIRA 2+1, SHESHI SHQIPONJA Jepet apartament 2+1 me qira, me siperfaqe 127 m2. Ndodhet ne rrugen “Dritan H

Apartament Me Qira 2+1, Sheshi Shqiponja

Laprake | Tirane (2.23 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
127.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Jepet apartament 2+1 me qira, me siperfaqe 127 m2. ndodhet ne rrugen “dritan hoxha” afer “ish sheshit shqiponja”. organizohet ne nje sallon , dy dhoma gjumi , nje tualet dhe ballkon i madh. totalisht i mobiluar. ndodhet ne katin e 8 me ashens... 23/01/2020 12:14... Lexo detajet..

300 Euro APARTAMENT 2+1 ME QIRA, ISH SHESHI SHQIPONJA Jepet apartament 2+1 me qira, me siperfaqe 125 m2. Ndodhet ne rrugen “Dritan H

Apartament 2+1 Me Qira, Ish Sheshi Shqiponja

Laprake | Tirane (2.23 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
125.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Jepet apartament 2+1 me qira, me siperfaqe 125 m2. ndodhet ne rrugen “dritan hoxha” afer “ish sheshit shqiponja”. organizohet ne nje sallon , dy dhoma gjumi , nje tualet dhe ballkon i madh. ndodhet ne katin e 8 me ashensor. pjeserisht i mobil... 23/01/2020 12:14... Lexo detajet..

300 Euro Jepet me qera 3+1 ne rrugen e Dibres. Jepet me qera 3+1 ne rrugen e Dibres,pas fakultetit te mjekesise.Apartamenti ndo

Jepet Me Qera 3+1 Ne Rrugen E Dibres.

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.03 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet me qera 3+1 ne rrugen e dibres,pas fakultetit te mjekesise.apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor dhe eshte totalisht i mobiluar.... 23/01/2020 12:14... Lexo detajet..

500 Euro

Jepet Me Qera Apartament Luksoz 3+1+2 Tek Komuna E Parisit

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.74 Km nga qendra) ZIVARO.AL
3+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Jepet me qera ky apartament 3+1 tek komuna e parisit i mobiluar teresisht ne menyre shume moderne. apartamenti organizohet nga salloni, ambienti i gat... (Premium 26.01.2020)

450 Euro

Apartament 2+1 Me Qera ,mobilim Bashkekohore

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.68 Km nga qendra) Living In Tirana
2+1 Dhoma | Kuzhine
95.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Tek selvia , jepet me qera super apartament 2+1 i mobiluar ne menyre bashkekohore . apartamenti eshte ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashensor . ... (Premium 15.02.2020)

400 Euro

Apartament super cilesor 1+1+verande (150 m2) tek 7 xhuxhat (etc-rr. e elbasanit) zone perfekte | pallat i ri me ashensor | verande e madhe| mobilim d... (Premium 31.12.2020)

450 Euro

Bllok ,apartament 2+1 Me Qera I Mobiluar

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.78 Km nga qendra) Living In Tirana
2+1 Dhoma | Kuzhine
96.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Ne bllok ,tek kafe roma ,jepet me qera apartament 2+1 i mobiluar . apartamenti organizohet ne koridor ,sallon +kuzhine ,2 dhoma gjumi me krevat dopio ... (Premium 08.02.2020)

500 Euro

Tirane, Afer Bllokut - Apartament 2+1 Me Qera, 500 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.85 Km nga qendra) Albprona
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
12 Kati

Rruga zef jubani - afer sheshit wilson dhe bllokut, ne lagje te qete, japim me qera apartament - penthouse, 2+1, kati 12, pallat me ashensor, i mobil... (Premium 07.08.2020)

400 Euro

Jepet Me Qira Super Apartament 2+1 Nê Rrugën E Kavajës.

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra) Elite Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Jepet me qira super apartament 2+1 nê rrugën e kavajës, prane qendres “globe”. ndodhet në katin e 8 te nje pallati te ri, me një sipërfaqe ... (Premium 23.01.2020)

270 Euro

Jepet Me Qira 1+1 Ne Rr. Bardhyl

Brryli | Tirane (1.50 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
55.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te kryqzimi i rr.bardhyl me rr.hoxha tasim perfshim 55m2 siperfaqe banimi. apartamenti organizohet nga korridori i ... (Premium 15.02.2020)

330 Euro

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek Komuna E Parisit Tek Lulishtja

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.54 Km nga qendra) ZIVARO.AL
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qera apartament 2+1 ne zonen me te kerkuar te komunes se parisit, prane lulishtes, ne pallat te ri me ashensor. apartamenti eshte teresish... (Premium 17.02.2020)

247 Euro Jepet me qera apartament sp 94 m2 KUBESI real estate jep me qera apartament sp 94 m2
Adresa: Astir. Tirane.
Cmim

Jepet Me Qera Apartament Sp 94 M2

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
94.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Kubesi real estate jep me qera apartament sp 94 m2 adresa: astir. tirane. cmimi euro kontakt: kubesirealestate@gmail.com tel: 0682801479 ... 23/01/2020 12:14... Lexo detajet..

350 Euro Myslym Shyri - 2+1 i Mobiluar + Kondicioner | Hapesire e Bolleshme me Ndricim 2+1 (MYSLYM SHYR) Zone nga me te Preferuarat ne Tirane - Mobilim i Kompletuar |

Myslym Shyri - 2+1 I Mobiluar + Kondicioner | Hapesire E Bolleshme Me Ndricim

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

2+1 (myslym shyr) zone nga me te preferuarat ne tirane - mobilim i kompletuar | kondicioner | ndricim | pllaka | dritare dopio | kuzhine e re | dhomat e gjumit te pajisura me shtreter | tualet me hidrosanitare cilesore | instalimet te gjitha funksion... 23/01/2020 12:09... Lexo detajet..

400 Euro tek 7 Xhuxhat (ETC-Rr. e Elbasanit) 1+1+Verande (150 m2) ne Pallat te Ri / Ashensor - Mobilim Druri | Kondicioner Apartament Super Cilesor 1+1+Verande (150 m2) tek 7 Xhuxhat (ETC-Rr. e Elbasanit

Tek 7 Xhuxhat (etc-rr. E Elbasanit) 1+1+verande (150 M2) Ne Pallat Te Ri / Ashensor - Mobi

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (2.25 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
150.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartament super cilesor 1+1+verande (150 m2) tek 7 xhuxhat (etc-rr. e elbasanit) zone perfekte | pallat i ri me ashensor | verande e madhe| mobilim druri | kondicioner | dritare dopio xham | izolim akustik | kend i ri | tualet me hidrosanitare ciles... 23/01/2020 12:09... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim