gazeta onlajn data 8 2 2019 shtepi me wira 

 Online 265 lexues | 4 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
 • Opsione
 • Online 265 lexues | 4 njoftime ne pritje
1,250 Euro

Ne Bllok, Jepet Me Qira Dupleks Fantastik !

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.86 Km nga qendra) Real Deal Properties
3+1 Dhoma | Kuzhine
270.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Jepet dupleks fantastik me qira ne zonen e bllokut, nje nga zonat me elitare ne kryeqytet per te jetuar. e ndodhur ne zemer te jetes urbane me intensi... (Premium 23.04.2020)

350 Euro

1+1 i kompletuar (bllok - petro nini) zone perfekte - mobilim cilesor dhe parket | kondicioner | cdo gje ne gjendje perfekte, e mirembajtur | tualet m... (Premium 31.12.2020)

330 Euro

Jepet me qera apartament 2 + 1 (83 m2) mbi kristal center (rr. bill klinton) zone me mundesi parkimi | parket | pallat i ri | mobilim cilesor | ndrici... (Premium 31.12.2020)

330 Euro
Super apartament tek Globe.... perball Delijorgjit. Jepet me qera super apartament 2+1 I investuar, mobilim teresisht i ri dhe bashk

Super Apartament Tek Globe.... Perball Delijorgjit.

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (2.14 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qera super apartament 2+1 i investuar, mobilim teresisht i ri dhe bashkekohore. ne zone rezidenciale. ... 17/01/2020 19:44... Lexo detajet..

150 Euro
shtepi me qera Shtepi me qera 2 dhoma,1 kuzhine,100 meter katror,1 banje,kati 2,shtepi 3 katshe

Shtepi Me Qera

Plepa | Durres (3.84 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shtepi me qera 2 dhoma,1 kuzhine,100 meter katror,1 banje,kati 2,shtepi 3 katshe e re,parking 1 makine brenda.kalon ne rrugen dhimiter kraja dhe hyn ne sirius,eshte afer xhamis riza bajrami.plazhi numer 13 te shinat e trenit.... 17/01/2020 19:44... Lexo detajet..

500 Euro
Qera, ID 4221246, Apartament 2+1, Petro Nini Property ID : 4221246

Petro Nini, Afer Sheshi Willson, jepet me qera Apartame

Qera, Id 4221246, Apartament 2+1, Petro Nini

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.15 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Property id : 4221246 petro nini, afer sheshi willson, jepet me qera apartament 2+1, kati 5 me ashensor, pallat te ri, i mobiluar me te gjitha menyre bashkohore, siperfaqe 100 m2, kondicioner,1 tualete, cmimi 500 euro.... 17/01/2020 19:36... Lexo detajet..

15,000 Leke Apartament me qira Jepet me qira apartament 1+1 me ballkon, pjeserisht e mobiluar(me kuzhine), 100m

Apartament Me Qira

Fresku/Linze | Tirane (3.53 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qira apartament 1+1 me ballkon, pjeserisht e mobiluar(me kuzhine), 100m mbi restorant fresku. ... 17/01/2020 19:23... Lexo detajet..

330 Euro Kodra e diellit2+1+2banjo e mobiluar ne menyre shume lluksoze Apartament me qera i mobiluar ne menyre shume te mire ,dhe arreduar me arkitekt,

Kodra E Diellit2+1+2banjo E Mobiluar Ne Menyre Shume Lluksoze

Kodra e Diellit | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartament me qera i mobiluar ne menyre shume te mire ,dhe arreduar me arkitekt,apartamenti ndodhet ne koder te diellit ne rrugen bill klinton,i organizuar ne ambient gatimi ,ngrenje,dy dhoma.gjumi ,i shtruar me parket.... 17/01/2020 19:22... Lexo detajet..

300 Euro Jepet me qira Apt 1+1, e mbiluar jepet me qera hyrje 1+1 e mobiluar, uje dhe drita 24 ore, orientim juge -perendi

Jepet Me Qira Apt 1+1, E Mbiluar

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.03 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet me qera hyrje 1+1 e mobiluar, uje dhe drita 24 ore, orientim juge -perendim, apartamenti ndodhet ne kayin e 5 banim, adresa ruga e dibres, mbrapa fakultetit te mjekesise, cmimi 300 euro. cel 067 690 9055... 17/01/2020 19:19... Lexo detajet..

35,000 Leke Apartament 3+1 me qira tek Medreseja 📣Negociohet cmimi i qirase se apartamentit 3+1 tek Medreseja nga 40'000

Apartament 3+1 Me Qira Tek Medreseja

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.45 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
91.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

📣negociohet cmimi i qirase se apartamentit 3+1 tek medreseja nga 40'000 leke ne 35'000 leke📣 ☎️☎️0693860973☎️☎️ pallat ekzistues, kati 3.... 17/01/2020 19:19... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

35,000 Leke

400 Euro Ap. 2+1 me qera tek Hotel Hilton, afer Delijorgjit. Apartamenti perbehet ne dy dhom, sallon+ kuzhine, nje tualet. Totalisht i mobilu

Ap. 2+1 Me Qera Tek Hotel Hilton, Afer Delijorgjit.

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (1.28 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Apartamenti perbehet ne dy dhom, sallon+ kuzhine, nje tualet. totalisht i mobiluar, me kondicioner. pallat i ri me ashensor. qeraja 400€ .... 17/01/2020 19:13... Lexo detajet..

34,000 Leke Apartament 1+1 me qera tek Spitali Amerikan 2. Organizohet ne nje dhome gjumi, sallon + kuzhine, dy tualete. Totalisht i mobilu

Apartament 1+1 Me Qera Tek Spitali Amerikan 2.

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.98 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Organizohet ne nje dhome gjumi, sallon + kuzhine, dy tualete. totalisht i mobiluar. pallat i ri pa ashensor , kati 4-tert banim. cmimi i qerase eshte 340 mij lek te vjetra i diskutueshem.... 17/01/2020 19:13... Lexo detajet..

30,000 Leke

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek Ali Demi

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.34 Km nga qendra) Royal Property Albania
2+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Tek ali demi jepet me qera apartament 2+1,totalisht i mobiluar dhe me i organizuar ne menyre mjaft komode,sallon ndenje ,ambient gatimi,banjo,2 dhoma ... (Premium 04.03.2020)

1,800 Euro

Ambjent mjaft mire i organizuar ne nje nga zonat me te mira te tiranes ndodhet ne katin e 2 te nje pallati 10 katesh. ambjenti eshte open space me nje... (Premium 15.02.2020)

Mobilimi:Bosh

1,800 Euro

400 Euro

Apartament 2+1+ballkon (99 m2) tek kristal center, i pabanuar me pare | pallat i ri me ashensor | parket | mobilim i ri dhe bashkekohor | hapesire e m... (Premium 31.12.2020)

320 Euro

ndodhet ne nje nga zonat me terheqese te tiranes; pazari i ri. nje nder lagjet rezidenciale me te vjetra dhe historike ne qytetin e tiranes, pazari i... (Premium 06.05.2022)

600 Euro 2+1 totalisht i mobiluar per prane Stadiumit Dinamo Jepet apartament 2+1+2 me qira tek Stadiumi Dinamo per 600€ !

🔴 Me nje

2+1 Totalisht I Mobiluar Per Prane Stadiumit Dinamo

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.17 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
129.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

... 17/01/2020 19:12... Lexo detajet..

30,000 Leke APARTAMENT 2+1 ME QIRA TE FUSHA E AVIACIONIT! Jepet me qira apartamenti 2+1 tek fusha e aviacionit me siperfaqe totale 98 m2.

Apartament 2+1 Me Qira Te Fusha E Aviacionit!

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (91.34 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
98.00 m2 Siperfaqa
11 Kati

Jepet me qira apartamenti 2+1 tek fusha e aviacionit me siperfaqe totale 98 m2. apartamenti ndodhet ne katin e 11- te banim te nje pallati te ri me ashensor dhe te mireadministruar. organizohet me 1 sallon ndenje me 1 kuzhine, 2 dhoma gjumi, 1 tual... 17/01/2020 18:57... Lexo detajet..

500 Euro Ambjent me qera per zyra ne BLLOK 110 m2 Jepet ambjent per zyra ne bllok ambjenti ndodhet ne katin e pare pallat i ri me

Ambjent Me Qera Per Zyra Ne Bllok 110 M2

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.86 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
108.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet ambjent per zyra ne bllok ambjenti ndodhet ne katin e pare pallat i ri me ashensore, ka siperfaqe 108 m2 dhe eshte i organizuar ne dy dhoma, nje sallon i bollshem si dhe dy tualete, ambjenti ka qene per zyra per nje koh te gjate, jepet me qera ... 17/01/2020 18:55... Lexo detajet..

400 Euro APARTAMENT 1+1 PER QIRA NE QENDER TEK TOPTANI! Apartamenti eshte totalisht i mobiluar.
pallat i vitit 2019
kati 2
ofron shum

Apartament 1+1 Per Qira Ne Qender Tek Toptani!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.26 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
71.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti eshte totalisht i mobiluar. pallat i vitit 2019 kati 2 ofron shume fasilitete dhe lehtesira. ... 17/01/2020 18:53... Lexo detajet..

300 Euro APARTAMENT 1+1 PER QIRA TE KOMUNA E PARISIT! Apartament 1+1 me qira tek Komuna Parisit (Niku Konstruksion), 
kati 1 banim, b

Apartament 1+1 Per Qira Te Komuna E Parisit!

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
69.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartament 1+1 me qira tek komuna parisit (niku konstruksion), kati 1 banim, bosh. shtruar me parket... 17/01/2020 18:53... Lexo detajet..

330 Euro APARTAMENT 2+1 PER QERA TEL UNAZA E RE Apartamenti ndodhet buze rruge ,ne gjendje te mire ,me pamje nga rruga kryesore

Apartament 2+1 Per Qera Tel Unaza E Re

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
114.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartamenti ndodhet buze rruge ,ne gjendje te mire ,me pamje nga rruga kryesore ... 17/01/2020 18:52... Lexo detajet..

400 Euro Apartamente 2+1 me qera ne zonen e Don Boskos Property ID : 4221704

Don Bosko, Rruga Asim Vokshi, kompleksi Panorama, jepet

Apartamente 2+1 Me Qera Ne Zonen E Don Boskos

Don Bosko | Tirane (1.72 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Property id : 4221704 don bosko, rruga asim vokshi, kompleksi panorama, jepet me qera apartament 2+1 ne pallat te ri, siperfaqe 110 m2, kati 7 me ashensore, i mobiluar ne menyre bashkohore, 2 tualete, 2 ballkone, 2 kondicioner, lavastovilje, parki... 17/01/2020 18:51... Lexo detajet..

350 Euro jap me qera apartament 1+1+BLK Kati 1, 60 m² (Tek Ish Stacioni iTrenit) Jepet me qira apartament 1+1+ bllk
Çmimi: 350 Euro/muaj
 Tek Ish Stacioni iTr

Jap Me Qera Apartament 1+1+blk Kati 1, 60 M² (tek Ish Stacioni Itrenit)

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.68 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qira apartament 1+1+ bllk Çmimi: 350 euro/muaj tek ish stacioni itrenit apartamenti ndodhet në katin e 1-rë të një pallati 6 katësh, pallat shumë cilësor sipërfaqe 60 m² dhome sallon kuzhinë tualet koridor ballkon ... 17/01/2020 18:51... Lexo detajet..

400 Euro e Bllok, Jepet me Qira Apartament i Sapoinvestuar 2+1!  Ne Bllok, Jepet me Qira Apartament i Sapoinvestuar 2+1! Apartamenti ka nje sipe

E Bllok, Jepet Me Qira Apartament I Sapoinvestuar 2+1!

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.86 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
73.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

ne bllok, jepet me qira apartament i sapoinvestuar 2+1! apartamenti ka nje siperfaqe prej 73 m2 te organizuar ne nje ambjent ndenje, kuzhine me vete, 2 dhoma gjumi, njera matrimoniale dhe tjetra me 2 krevate, koridor. eshte i sapoinvestuar, arreduar... 17/01/2020 18:50... Lexo detajet..

220 Euro

1+1 Ne Fresk (qetesi & Mundesi Parkimi) - Mobilim I Ri (kend Cilesor) | Kondicioner | Ndricim Me Led

Fresku/Linze | Tirane (3.56 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

1+1 ne fresk (qetesi dhe mundesi parkimi) - mobilim i ri (kend cilesor) | kondicioner | ndricim me led | dritare dopio me grila | kuzhine e re | plani... (Premium 31.12.2020)

400 Euro

Jepet Ap 2+1 Me Garazhd Tek Tregu Elektrik

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.07 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet apartament 2+1 i mobiluar shume mire ne pallat te ri me ashensor pas shkolles baletit ose pa shkuar tek tregu elektrik me pozicion shume te mire... (Premium 24.01.2020)

450 Euro

Tek petro nini (bllok) jepet me qera apt 2+1+2wc (113 m2) - ashensor | mobilim cilesor | kondicioner | hapesire e bolleshme me ndricim dhe planimetri ... (Premium 31.12.2020)

380 Euro

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Ne Qender Tek Piaca Buze Rruge

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (2.45 Km nga qendra) ZIVARO.AL
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera apartament i mobiluar 1+1 me siperfaqe neto 75 m2, ne katin e dyte ne qender te tiranes tek piaca, direkt buze rruge. apartamenti or... (Premium 02.02.2020)

500 Euro Te Oxhaku, Jepet Super Apartament Me Qira! Jepet super apartament me Qira ne zonen e Oxhakut, nje zone tashme e zhvilluar m

Te Oxhaku, Jepet Super Apartament Me Qira!

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
150.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet super apartament me qira ne zonen e oxhakut, nje zone tashme e zhvilluar me te gjitha sherbimet e nevojshme dhe me sistem rrugor te rregullt. zona eshte lehtesisht e aksesueshme dhe lidhet mjaft mire me disa nga arteriet kryesore te qytetit si ... 17/01/2020 18:43... Lexo detajet..

330 Euro 2+1(83 m2) mbi Kristal Center, Zone me Mundesi Parkimi | PARKET | Mobilim Cilesor dhe me Kondicioner Jepet me Qera Apartament 2 + 1 (83 m2) mbi Kristal Center (Rr. Bill Klinton) Zon

2+1(83 M2) Mbi Kristal Center, Zone Me Mundesi Parkimi | Parket | Mobilim Cilesor Dhe Me K

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (2.17 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
83.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qera apartament 2 + 1 (83 m2) mbi kristal center (rr. bill klinton) zone me mundesi parkimi | parket | pallat i ri | mobilim cilesor | ndricim natyral shume i mire | kondicioner | kend i ri | tv plazma | kuzhine me kundrabufe te re | dhomat ... 17/01/2020 18:32... Lexo detajet..

30,000 Leke JEPET APARTAMENT ME QIRA TE FUSHA AVIACIONIT Apartamenti eshte 2+1 i mobiluar ne pallat me ashensor.

Jepet Apartament Me Qira Te Fusha Aviacionit

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (91.34 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
92.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti eshte 2+1 i mobiluar ne pallat me ashensor.... 17/01/2020 18:31... Lexo detajet..

550 Euro super shtepi per qira Super apartament per qira 1+1 ne qender te Tiranes.
Per me shume informacion me

Super Shtepi Per Qira

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.40 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Super apartament per qira 1+1 ne qender te tiranes. per me shume informacion me kontaktoni!... 17/01/2020 18:31... Lexo detajet..

400 Euro

21 Dhjetori ,super Apartament 2+1+2

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.78 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
88.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Ne 21 dhjetor, prane inxhinieris se ndertimit jepet me qira super apartament 2+1+2 me pozicionim shume te mire. apartamenti eshte i organizuar ne 1 dh... (Premium 08.02.2020)

300 Euro

Jepet Me Qira Super Apartament 2+1+2 Astir

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane ZIVARO.AL
2+1 Dhoma | Kuzhine
140.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartament modern dhe i sapo mobiluar 2+1+2 per qira ne zonen e astirit. apartamenti organizohet ne sallon te bollshem ndenje, kuzhine, dy dhoma gjumi... (Premium 17.02.2020)

600 Euro

Jepet Me Qera 2+1 Ne Bllok!

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.86 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
95.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qera super apartament ne zonen e bllokut, apartamentin ndodhet ne katin e 4 te banimit dhe ka gjate gjithe kohes drite. apartamenti oranizohe... (Premium 15.02.2020)

500 Euro

Tirane, Afer Bllokut - Apartament 2+1 Me Qera, 500 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.85 Km nga qendra) Albprona
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
12 Kati

Rruga zef jubani - afer sheshit wilson dhe bllokut, ne lagje te qete, japim me qera apartament - penthouse, 2+1, kati 12, pallat me ashensor, i mobil... (Premium 07.08.2020)

500 Euro

Jepet Me Qera Apartament Luksoz 3+1+2 Tek Komuna E Parisit

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.74 Km nga qendra) ZIVARO.AL
3+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Jepet me qera ky apartament 3+1 tek komuna e parisit i mobiluar teresisht ne menyre shume moderne. apartamenti organizohet nga salloni, ambienti i gat... (Premium 26.01.2020)

450 Euro

Super Apartament Me Qera , 2+1 Tek Selvia

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.68 Km nga qendra) Living In Tirana
2+1 Dhoma | Kuzhine
95.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Tek selvia , jepet me qera super apartament 2+1 i mobiluar ne menyre bashkekohore . apartamenti eshte ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashensor . ... (Premium 15.02.2020)

400 Euro

1+1 I Pabanuar* Ne Qese + Garazhd Personal ( Vasil Shanto- Eut) Bere Me Arkitekt - Pallat 2019

Vasil Shanto | Tirane (1.70 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
67.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qera apt i pabanuar me pare 1+1 tek uet-ja |apartament + garazhd perfshire ne cmim** | bere me arkitekt - akoma ne qese| cdo gje e re dhe me ... (Premium 31.12.2020)

260 Euro 1+1 Jepet me qera 1+1 70m2 kati i dyte 
Me ashensor
I mobiluar pallat i ri

1+1

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera 1+1 70m2 kati i dyte me ashensor i mobiluar pallat i ri... 17/01/2020 18:31... Lexo detajet..

370 Euro Jepet apartament 1+1 me qira tek Kopeshti zoologjik i mobiluar! Jepet Me Qira Super Apartament tek kopështi zoologjik!
🏠Apartament 1+1, 70m

Jepet Apartament 1+1 Me Qira Tek Kopeshti Zoologjik I Mobiluar!

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.06 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qira super apartament tek kopështi zoologjik! 🏠apartament 1+1, 70m2, kati i 2! 💶Çmimi:370€/muaj 📲telefono orgetën në : 0697320785 #rent#realestateagent#realestate#apartment#orgeta#immobiliare#beatiful#... 17/01/2020 18:30... Lexo detajet..

800 Euro Jepet super Apartament tek Vilat Gjermane 2+1 i pranuar! 🏡 Apartament 2+1 me qera i sapo mobiluar.
📍 Vendondodhja- Vilat Gjermane!

Jepet Super Apartament Tek Vilat Gjermane 2+1 I Pranuar!

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (1.74 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
148.00 m2 Siperfaqa
10 Kati

🏡 apartament 2+1 me qera i sapo mobiluar. 📍 vendondodhja- vilat gjermane! 📐siperfqja 148m2 💵 cmimi 800 euro. jepet apartament 2+1 me qera ne nje pallat te ri e pabanuar me pare me ashensor, administrim 24h . apartamenti organizohet n... 17/01/2020 18:30... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim