gazeta per daten 10092018 shtepi me qira 

 Online 233 lexues | 10 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
  • Opsione
  • Online 233 lexues | 10 njoftime ne pritje
255 Euro

Jepet me qera apartament 2+1 tek xhamia e tabakeve (rr. ali demi mbas shkolles se baletit ) zone e preferuar | i mobiluar | parket tek dhoma e gjumit ... (Premium 31.12.2020)

195 Euro

Super cmim: apt 1+1 tek eleonora (kodra e diellit) pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor | kondicioner | muret e sapo lyera | dritare dopio xham... (Premium 31.12.2020)

199 Euro

Apartament 1+1 perballe rezidences amerikane - afer rruges se elbasanit - ne pallat te ri | ndertime cilesore | hapesire e madhe, perfshire dhe nje ve... (Premium 31.12.2020)

550 Euro

Ne Qender Te Tiranes, Jepet Me Qira Apartament 1+1!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.33 Km nga qendra) Real Deal Properties
1+1 Dhoma | Kuzhine
78.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

- ne zemer te tiranes, tek shallvaret, jepet me qira apartament shume i vecante. apartamenti eshte i organizuar ne koridor i cili ben shperndarjen e a... (Premium 23.04.2020)

15,000 Leke
Jepet shtepia 1+1 me qera. Jepet shtepi me qera.
Hyrja 1+1 kati I pare e mobiluar.
Ndodhet afer rruges kr

Jepet Shtepia 1+1 Me Qera.

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet shtepi me qera. hyrja 1+1 kati i pare e mobiluar. ndodhet afer rruges kryesore dhe afer stacionit te autobuzit. qeraja eshte 150 mij leke te vjetra.... 09/04/2020 17:50... Lexo detajet..

8,500 Leke
 Ndarje Qeraje Kerkohen 2 vajza per ndarje qeraje

Ndarje Qeraje

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Kerkohen 2 vajza per ndarje qeraje... 09/04/2020 17:47... Lexo detajet..

200 Euro
Kerkoj 1 ose 2 vajza per ndarje qeraje Kerkoj 1 ose 2 vajza per ndarje qeraje.Te jene te pastra korrekte ,per me teper

Kerkoj 1 Ose 2 Vajza Per Ndarje Qeraje

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Kerkoj 1 ose 2 vajza per ndarje qeraje.te jene te pastra korrekte ,per me teper kontakt +355692205748,tel wats up.ne zonen e astirit ose dhe ndonje zon tjeter sesht problem.... 09/04/2020 17:45... Lexo detajet..

22,000 Leke Jeper shtepi me qera afer Vila_L ne zonen e astirit Shtepi eshte e mobiluar dhe te gjitha detyrimet jane te perfshira ne kete cmim .

Jeper Shtepi Me Qera Afer Vila_l Ne Zonen E Astirit

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shtepi eshte e mobiluar dhe te gjitha detyrimet jane te perfshira ne kete cmim .... 09/04/2020 17:43... Lexo detajet..

32,000 Leke Jepet apartament me qera Hyrje e kompletuar me cdo gje te re dhe cilesore, duplex ne kodra e diellit, afe

Jepet Apartament Me Qera

Kodra e Diellit | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
88.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Hyrje e kompletuar me cdo gje te re dhe cilesore, duplex ne kodra e diellit, afer supermarket aldi. apartamenti ka pozicion shume te mire. ... 09/04/2020 17:39... Lexo detajet..

30,000 Leke Astir1+1 Jepet me qera Apartamenti ndodhet ne katin e trete te një pallati me ashensor i mobiluar ne m

Astir1+1 Jepet Me Qera

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
86.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartamenti ndodhet ne katin e trete te një pallati me ashensor i mobiluar ne menyre shumë te mire, dhe organizim i përkryer ... 09/04/2020 17:35... Lexo detajet..

50,000 Leke JEPET ME QERA : Apartament 2+1/zona: rruga  Apartamenti ndodhet ngjitur parkut kombëtar Lion Park tek pishat.
Apartamenti

Jepet Me Qera : Apartament 2+1/zona: Rruga

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Apartamenti ndodhet ngjitur parkut kombëtar lion park tek pishat. apartamenti ndodhet në katin e vi- të banim, me një sip. prej 120m². përbëhet nga një sallon i madh, kuzhinë më vete, 2 dhoma gjumi, dhoma matrimoniale me tualet me vete, k... 09/04/2020 17:25... Lexo detajet..

30,000 Leke Astir jepet me qira apartament 1+1 Jepet me qira apartament apartament ne Astir, ka mobilim bashkohore me te gjitha

Astir Jepet Me Qira Apartament 1+1

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
74.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qira apartament apartament ne astir, ka mobilim bashkohore me te gjitha mobiljet e reja dhe te pa perdorura, per me shume foto dhe informacion ju lutem me kontaktoni,... 09/04/2020 17:11... Lexo detajet..

25,000 Leke APARTAMENT 2+1 PER QIRA  PRANE SPITALIT AMERIKAN 3 jepet me qira apartamenti 2+1 me siperfaqe 90m2 ne Rrugen Bedri Karapici prane s

Apartament 2+1 Per Qira Prane Spitalit Amerikan 3

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qira apartamenti 2+1 me siperfaqe 90m2 ne rrugen bedri karapici prane spitalit amerikan 3 ne nje zone te mir te tiranes. ndodhet ne katin e 1 te nje pallati egzistues. organizohet me sallon te perbashket me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 1 tualet,... 09/04/2020 17:08... Lexo detajet..

335 Euro

1+1 (82 M2) Me 5 Yje ⭐(kompl. Panorama - Harry Fultz) I Pabanuar Me Pare * ( Ulet Cmimi Nga 400 Eu

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
82.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Super apartament 1+1 (82 m2) tek konplekso panorama - harry fultz - zone perfekte |rr. panorama - pallat i ri me 2 ashensora | mobilim cilesor | parke... (Premium 31.12.2020)

800 Euro

Ne Rrugen Sami Frasheri, Jepet Apartament 3+1 Me Qira!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.62 Km nga qendra) Real Deal Properties
3+1 Dhoma | Kuzhine
130.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Ne zonen me strategjike ne tirane, prane drejtorise se policise, jepet me qira apartament 3+1 i mobiluar! apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pall... (Premium 06.05.2022)

220 Euro jepet garzoniere me qera te 21 dhjetori, 220 euro pallat ekzistues, te drejtoria e tatimeve

Jepet Garzoniere Me Qera Te 21 Dhjetori, 220 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
40.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Pallat ekzistues, te drejtoria e tatimeve... 09/04/2020 17:08... Lexo detajet..

80 Euro Kerkohen 2 vajza per ndarje qeraje  Kerkohen 2 vajza per ndarje qeraje te 1 apartamenti 2+1.qeraja ne total eshte 24

Kerkohen 2 Vajza Per Ndarje Qeraje

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Kerkohen 2 vajza per ndarje qeraje te 1 apartamenti 2+1.qeraja ne total eshte 240 euro(80 euro personi)adr sheshi wilson ngjit me club shqiponjen.cel 0698990229... 09/04/2020 16:54... Lexo detajet..

30,000 Leke Jepet me qera apartamentin 1+1 i mobiluar:tek bar kafe oslo ASTIR Jepet me qera apartamentin 1+1 i mobiluar me parket 
Vendndodhja  tek bar kafe

Jepet Me Qera Apartamentin 1+1 I Mobiluar:tek Bar Kafe Oslo Astir

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
87.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Jepet me qera apartamentin 1+1 i mobiluar me parket vendndodhja tek bar kafe oslo ne astir kati 8 dhe i fundit cmimi 300 mije leke muaj... 09/04/2020 16:43... Lexo detajet..

270 Euro Jepet me qera nje apartament 1+1, Rruga e Durresit! Jepet me qira apartament i organizuar ne  1+1: dhome gjumi, soxhorno, ballkon ,

Jepet Me Qera Nje Apartament 1+1, Rruga E Durresit!

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qira apartament i organizuar ne 1+1: dhome gjumi, soxhorno, ballkon , tualet. ndodhur te rruga e durresit, prane hotel colosseoambkineze apartamenti eshte pjeserisht i mobiluar. ndodhet ne katin e 2 te nje pallati me ashensor. per me te... 09/04/2020 16:37... Lexo detajet..

40,000 Leke Ndarje Qeraje Kerkohet nje vajze per ndarj qeraje. Shtepia ndodhet tel Sheshi Wilson, rruga Sa

Ndarje Qeraje

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Kerkohet nje vajze per ndarj qeraje. shtepia ndodhet tel sheshi wilson, rruga sami frasheri. hyrja eshte 2+1 dhe pagesa 10.000l/person. te interesuarat te kontaktojne ne numrin e meposjtem ose whatsapp. ... 09/04/2020 16:32... Lexo detajet..

11,000 Leke Ndarje qeraje Kerkohet nje vajze per ndarje qeraje. Ka dhomen e saj personale, te mobiluar. Cm

Ndarje Qeraje

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Kerkohet nje vajze per ndarje qeraje. ka dhomen e saj personale, te mobiluar. cmimi 110 mij leke. ... 09/04/2020 16:31... Lexo detajet..

8,000 Leke Ndarje qeraje Kerkoj goca per ndarje qeraje

Ndarje Qeraje

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Kerkoj goca per ndarje qeraje... 09/04/2020 16:29... Lexo detajet..

5,500 Leke Kerkoj nje Vajze per Ndarje Qeraje Kerkoj nje vajze per ndarje qeraje. Shtepia eshte 2+1. Ndodhet ne Rrugen “Jord

Kerkoj Nje Vajze Per Ndarje Qeraje

Don Bosko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Kerkoj nje vajze per ndarje qeraje. shtepia eshte 2+1. ndodhet ne rrugen “jordan misja” , prane lavazhit 007.... 09/04/2020 16:27... Lexo detajet..

320 Euro Kompleksi Kika jepet me qera apartament modern 1+1 Apartamenti ndodhet ne nje nga komplekset me te mireorganizuar , ne nje zone shu

Kompleksi Kika Jepet Me Qera Apartament Modern 1+1

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
68.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartamenti ndodhet ne nje nga komplekset me te mireorganizuar , ne nje zone shume te preferuar, i arreduar me mobilim bashkohor... 09/04/2020 16:25... Lexo detajet..

320 Euro

Jepet me qera vile e ndertuar me shume perkujdesje 3+1+3 tualete (vilat amerikane - rr. e elbasanit) e dizenjuar me arkitekt | oborr | mobilim me poro... (Premium 31.12.2020)

300 Euro

Gjigand 3+1+2wc (laprake - Bar Alessio) Pallat I Ri, Ashensor | Mobilim Cilesor | Kondicioner

Laprake | Tirane (3.56 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Apartament gjigand 3+1+2wc (laprake - bar alessio) pallat i ri, ashensor | mobilim cilesor | kondicioner q1795 te dhenat e ndarjes: - 3 dhom... (Premium 31.12.2020)

370 Euro

Apartament Luksoz Me Qera!

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (1.15 Km nga qendra) ZIVARO.AL
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qera nje apartament i madh me siperfaqe 110 m2, i organizuar nga nje sallon, ambienti i gatimit dhe ambienti i ngrenies, 2 dhoma gjumi, 2 tua... (Premium 14.04.2020)

22,000 Leke Jepet me qera gazinjere: 21 Dhjetori Tiran  Jepet me qera garsoniere 
Zona: 21 Dhjetori, 
Rruga e Kavajës perballe Delijo

Jepet Me Qera Gazinjere: 21 Dhjetori Tiran

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
37.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera garsoniere zona: 21 dhjetori, rruga e kavajës perballe delijorgjit tek qendra globe. siperfaqja : 37 m2 ndodhet ne katin e dyte te nje pallati tre katesh. mundesi parkingu pa pages perpbehet ne nje ambiente dhe nje banjo e... 09/04/2020 16:19... Lexo detajet..

195 Euro Super Cmim: Apt 1+1 tek Eleonora (Kodra e Diellit) Pallat i Ri me Ashensor | Mobilim Cilesor | Kondicioner Super Cmim: Apt 1+1 tek Eleonora (Kodra e Diellit) Pallat i Ri me Ashensor | Mob

Super Cmim: Apt 1+1 Tek Eleonora (kodra E Diellit) Pallat I Ri Me Ashensor | Mobilim Ciles

Kodra e Diellit | Tirane (2.17 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Super cmim: apt 1+1 tek eleonora (kodra e diellit) pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor | kondicioner | muret e sapo lyera | dritare dopio xham | hapesire e bolleshme | tualet | te gjitha instalimet funksionale q1756 te dhenat e ndarjes... 09/04/2020 16:17... Lexo detajet..

45,000 Leke Jepet me qira apartament, internet dhe uji perfshire ne cmim! ✴ #FOR_RENT #PËR_QIRA 📣
🏢 Apartament 🎯 Bulevardi Bajram Curri
📏

Jepet Me Qira Apartament, Internet Dhe Uji Perfshire Ne Cmim!

Vasil Shanto | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

✴ #for_rent #pËr_qira 📣 🏢 apartament 🎯 bulevardi bajram curri 📏 1+1, 70 m2 🔖 45,000 lekë/muaj totalisht i mobiluar! internet dhe uji përfshirë në çmim!🤝 . 👇na kontaktoni: 📱 +355 67 40 28 101 📧 info@homeland... 09/04/2020 16:11... Lexo detajet..

335 Euro 1+1 (82 m2) Me 5 Yje ⭐(Kompl. Panorama - Harry Fultz) I Pabanuar me Pare * ( Ulet Cmimi nga 400 Eu ne 335 Eu ) Super Apartament 1+1 (82 m2) tek Konplekso Panorama - Harry Fultz - Zone Perfekt

1+1 (82 M2) Me 5 Yje ⭐(kompl. Panorama - Harry Fultz) I Pabanuar Me Pare * ( Ulet Cmimi

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
82.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Super apartament 1+1 (82 m2) tek konplekso panorama - harry fultz - zone perfekte |rr. panorama - pallat i ri me 2 ashensora | mobilim cilesor | parket zvicerian | cdo gje e re dhe cilesore ne qese | instalimet e reja dalje direkt ne rruge kryesore... 09/04/2020 15:59... Lexo detajet..

320 Euro

Jepet me qera apartament 1+1 (75 m2) tek stadiumi qemal stafa (rr. elbasanit) zone perfekte | pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor | kondicioner ... (Premium 31.12.2020)

25,000 Leke Jepet shtepi me qera 2+1 Ambjenti eshte i mobiluar komplet. 
Ndodhet ne katin e 1 te nje vile 3 kateshe.

Jepet Shtepi Me Qera 2+1

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Ambjenti eshte i mobiluar komplet. ndodhet ne katin e 1 te nje vile 3 kateshe. ka siperfaqe 110 m2 ( ndertim i ri , i sapo i rregulluar ) dhe eshte i organizuar ne : • kuzhine • dhome gjumi nr.1 • dhome gjumi nr.2 • koridor • wc ... 09/04/2020 15:45... Lexo detajet..

500 Euro Super 3+1 te kodra e diellit ; rezidenca 2 )  Apartament 3+1 te kodra e diellit(Rezidenca 2)e mobiluar ne menyre moderne me te

Super 3+1 Te Kodra E Diellit ; Rezidenca 2 )

Kodra e Diellit | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
150.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartament 3+1 te kodra e diellit(rezidenca 2)e mobiluar ne menyre moderne me te gjitha kushtet,per me teper na kontaktoni 355682567777 cmimi 500 euro... 09/04/2020 15:42... Lexo detajet..

350 Euro Super 1+1 te komuna parisit ( afer kika 2 )  Apartament 1+1 te komuna e parisit(afer kika 2,kompleksi Pajton)e mobiluar ne me

Super 1+1 Te Komuna Parisit ( Afer Kika 2 )

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
73.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartament 1+1 te komuna e parisit(afer kika 2,kompleksi pajton)e mobiluar ne menyre moderne me te gjitha kushtet,per me teper na kontaktoni 355682567777 cmimi 350 euro... 09/04/2020 15:42... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim